Oficialus aprašymas

Ellis Skirtumas: Online mokymosi jos Geriausios A prestižinėje Niujorko technologijos institutas (NYIT) padalinys, Ellis koledžas buvo sukurta siekiant suteikti darbo suaugusiuosius su patikimu būdu iš anksto savo karjerą panaudojant visas internetinės mokymosi privalumus. Vienas iš pirmųjų kolegijų, realizuojant internetinėje mokymosi vertę, NYIT yra 50 metų akademinė institucija, turinti daugiau nei 70.000 absolventai, trys Niujorko miesteliai ir daugėja vietų visame pasaulyje. Kodėl Ellis kolegija NYIT? Ellis kolegija pristato aukščiausios išsilavinimą su visur ir visada patogumui internete. Jis suteikia labai interaktyvus, orientuota į bendruomenę aplinką, kuri leidžia interneto mokymąsi praturtinti ir maloni patirtis.

Ellis talpina užimtas tvarkaraščius leidžia jums imtis vienos klasės vienu metu, ir siūlo pradžios datas per tris savaites. Trumpas kursas sąlygos leidžia jums užbaigti greitai! Ellis suteikia daug tradicinio offline mokykloje privalumų, įskaitant išsamų virtualaus universiteto, kuri leidžia studentams ir dėstytojams bendrauti, dalintis idėjomis ir abipusius interesus, ir kurti vertingus draugystę ir profesinius tinklus, kurie yra taip svarbu šiandieninėje ekonomikoje. Ellis panardina jus į realaus pasaulio darbo situacijose, leidžianti jums "mokytis dirbant" ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad jūs galite kreiptis nedelsiant. Ellis "unikalus, interaktyvių Web internetinis mokymosi platforma pristato praturtinti ir malonus patirtį per dinaminės Flash pratimai, video ir demonstracijų. Ellis siūlo prestižą ir stabilumą per savo ryšių su Niujorko technologijos institutas, be jungiamas į ir iš miesteliu vargo. Ellis internete MBA programa siūlo kursus, sukurta bendradarbiaujant su pasaulyje pirmaujančių verslo mokyklų, tarp Kolumbijos universiteto verslo mokykla, Stanfordo universiteto ir Čikagos Graduate School of Business University. Ellis tarp pripažintų lyderių internetinėje mokymosi profesinio tobulėjimo, mokymo darbuotojų iš geriausių darbdavių, įskaitant "General Motors".

Gauti savo aukštesnįjį išsilavinimą Online iš patyrusių fakulteto Ellis Kolegijos dėstytojai yra tikri meistrai savo amato. Be to, jos dieniniame fakultete, Ellis naudoja įspūdingą garsių verslo lyderių ir profesionalų pristatyti savo aukštesnįjį išsilavinimą internetu, pridedant patyręs, realaus pasaulio perspektyvą, kad eina ranka rankon su mūsų karjeros pagrindu programą. Kiekvienas Ellis instruktorius turi daktaro laipsnį arba magistro laipsnis dalyko, beveik pusė visų dėstytojų, turintis daktaro laipsnį arba kitų terminalų laipsnį. Ellis aktyviai siekia iš pirmaujančių pedagogams, kurie gali efektyviai pristatyti aukštesnįjį išsilavinimą internete, kuris yra, kodėl naujų Ellis instruktorių dauguma išankstinį dėstymo patirtį. Ellis taip pat užtikrina, kad kiekvienas instruktorius užbaigia intensyvią mokymų programą internete instrukcija. Be to, naujos instruktoriai gauna instruktavimas visą savo pradinių kursų, ir visi dėstytojai yra skatinami dalyvauti reguliariai švietimo paskaitos online apie naujausius internetinių mokymo praktiką. Siūlydami kvalifikacijos, kvalifikuotas nurodymą kartu su naujausiais interneto mokymo platformas, Ellis siūlo plėsti ir įdomi aplinka gavimo aukštesnįjį išsilavinimą internete. Aukščiausi išsilavinimo standartai Ellis nuolat stebi savo instruktorių siekiant užtikrinti jų mokomąją efektyvumą. Studentų atsiliepimai taip pat parengė pateikti papildomos įžvalgų instruktoriaus praktiką. Be to, visi instruktoriai yra kasmet peržiūrimi per intensyvus kursas auditą kitą Ellis fakulteto narys atlikto, kad kiekvienas instruktorius išlieka vertinamas ir efektyvus pedagogas per visą jų karjerą. Ellis instruktoriai yra saistomi dešimt principų, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas kursas suteikia patrauklus, naudingas patirtis kiekvienam studentui:

Pradėti savo kursą laiku ir patrauklus būdu. Aišku bendrauti savo lūkesčius studentams ir aptarti savo lūkesčius jums. Pasiekti, kad mažiau dalyvautų ir rizikos studentams. Visada išlaikyti teigiamą, skatinti tonas su savo studentais. Dalyvauti ir užsiima visų klasių diskusijose. Pademonstruoti tvirtą meistriškumą kurso turinio ir visada vesti save profesionaliai. Išlaikyti aukšto lygio paslaugas, kurios reikalauja Ellis College, įskaitant 48 valandų apyvartumo apie rūšiuojami užduotis ir prieinamumas šešias dienas per savaitę. Pateikite prasmingą įgyvendinamomis atsiliepimus visiems rūšiuojami užduotis. Pateikite atitinkamas rekomendacijas dėl politikos ir procedūrų. Išsamią galutinę kursų veiklą laiku, tiksliai.

Fakultetas Prieinamumas kai jums reikia Ellis kolegija užtikrina, kad visi jo instruktoriai yra-ir draugiškas, tiek ir už jos ribų klasėje. Kiekvienas instruktorius privalo prisijungti bent šešias dienas per savaitę atsakyti į klausimus ir dalyvauti studentų diskusijų. Be to, daugelis instruktoriai rengia reguliarias, realaus laiko pokalbių sesijas per kurso platformos, kur jie gali atsakyti į klausimus ir tolimojo susisiekimo autobusų studentus apie būsimus užduotis. Studentai taip pat gali sąveikauti privačiai su instruktoriumi per fakultetas nuo 1 iki 1 funkcija prieinama visuose kursuose. Tai platus prieinamumas užtikrina, kad jūs gaunate bet kokia personalizuota dėmesį ir pagalbą, kad jums gali prireikti, o siekti savo Ellis Aukštesnysis išsilavinimas internetu

Programos mokomos:
  • Anglų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: