Oficialus aprašymas

Ar norite išplėsti savo žinias, atnaujinti savo įgūdžius ir pasiekti kitą lygį savo karjeroje? Mūsų magistro programos yra skirtos patenkinti rinkos poreikius. Mes priimame naują, asmenišką, praktišką požiūrį. Su talentingais dėstytojais ir studentais aktyviai įsitraukite į teoriją ir praktiką. Jums patiks vakarinių pamokų patogumas arba visiškai baigsite studijas internetu. Svarbiausia, jūs pasiruošę pasitikėti nauja profesionalų lyderiu.

Mokytis vadovauti bendradarbiaujančiame pasaulyje

Sveiki atvykę į naujos kartos absolventų programas, kurios gali padėti jums pasiekti aukštesnį lygį. Jei norėtumėte išplėsti savo karjerą ar pereiti į karjerą, " Elmhurst College turi jums skirtas programas. Įgykite platų techninių įgūdžių, kurių reikia, kad padėtumėte pasiekti savo tikslus ir savo potencialą. Projektu grindžiamo mokymosi metu kurkite naujus realių problemų sprendimus. Mūsų programų vadovai yra jums, padedantys jums derėtis viską nuo klasės pasirinkimo iki karjeros krypties. Mūsų novatoriškos ir lanksčios programos yra skirtos optimizuoti savo karjeros tikslus ir pasiruošti darbui daugelyje didelių augančių pramonės šakų. Mes nekantriai siekiame išsilavinimo, kuris padės išlaikyti jūsų kreivę.

Magistro laipsniai

 • Kompiuterinės informacinės technologijos
 • Duomenų mokslas
 • Geografinės informacijos sistemos (GIS)
 • MBA - ne visą darbo dieną, visą darbo dieną
 • Tiekimo grandinės valdymas
 • Projektų valdymas

Elmhurst College - teisingas pasirinkimas

 • Pasiekite pasitikėjimą sėkmingai: mūsų programų direktoriai yra ne tik jų srities specialistai: jie siekia išplėsti savo pasiekiamumą, perteikdami žiniatinklio patarimus ir žmonių įgūdžius, kurių turi kiekvienas lyderis.
 • Lankstumas tai padaryti: mūsų studijų programos yra suprojektuotos taip, kad atitiktų jūsų užimtą grafiką. Programos siūlomos įvairiais formatais, kad suteiktumėte maksimalų patogumą.
 • Įperkamas pasirinkimas: " Elmhurst College pakartotinai priskiriama "Best Value" kategorijai už akademinę kokybę ir kainą.
 • Patogi vieta: mūsų gražus universitetas yra tik 15 mylių į vakarus nuo Čikagos miesto centro ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar traukiniu.

Imk kitą žingsnį

Atsižvelgdami į jūsų galimybes, mes rekomenduojame apsilankyti Elmhurst miesteliu. Jūs sužinosite apie mūsų priėmimo procesą, apsilankykite mūsų universiteto mieste ir pažiūrėkite, ką apie Elmhurst College . Prašyti informacijos: prašyti informacijos apie jūsų interesų programą, užpildykite mūsų internetinę formą. Kalbėkitės su priėmimo patarėju. Kalbėkitės internete šiandien. Taikyti dabar!

Reitingai

Pagal "US News" "Elmhurst" užima 10 geriausių Vidurio Vakarų regioninių universitetų

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Elmhurst College

Kai jūs suprantate verslą nuo vieno galo iki kito, jūs darote save būtina - mieste, kuris yra vienas didžiausių transporto ir logistikos centrų pasaulyje. ... [+]

Prisijungimas prie pasaulio

Kai jūs suprantate verslą nuo vieno galo iki kito, jūs darote save būtina - mieste, kuris yra vienas didžiausių transporto ir logistikos centrų pasaulyje.

Būdamas profesionalus naršydamas sudėtingą ir pasaulinę verslo aplinką, jums reikia laipsnio, kuris padidina vertę. Su "Elmhurst" MSCM jūs pasiūlysite organizacijoms daug ieškomų žinių, kaip kurti, planuoti ir valdyti gerai valdomas tiekimo grandines.

Turėsite žinių apie kiekvienos funkcinės verslo srities vaidmenis tiekimo grandinėje ir tarpfunkcines bendradarbiavimo strategijas, reikalingas veikiant tiekimo grandinėms. Bet būtent jūsų „Elmhurst“ įgyti analitiniai įgūdžiai suteiks jums tikrąjį vadovavimo raumenis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elmhurst
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Elmhurst College

Su magistro projektų valdymu, jūs sužinosite, kaip pasiekti įvairias disciplinas ir funkcijas, kalbėdami visų kalbą, koordinuoti komandą. Mes išmokysime jums priemones ir ... [+]

Būkite tas, kuris jį priima

Koordinuoti planavimą, žmones, procesą ir produktą.

Kiekvienai organizacijai reikia patikimų vadovų, galinčių prisiimti atsakomybę už projekto sėkmę. Štai kodėl „Elmhurst“ mes padėsime jums sukurti pagrindines kompetencijas, kad galėtumėte laiku, biudžete ir specifikacijose įgyvendinti projektus įvairiose srityse ir profesijose.

Mokymasis vadovauti bendrame pasaulyje

Su magistro projektų valdymu, jūs sužinosite, kaip pasiekti įvairias disciplinas ir funkcijas, kalbėdami visų kalbą, koordinuoti komandą. Mes išmokysime jums priemones ir būdus, kurių reikia norint prižiūrėti projektą: biudžeto sudarymas ir stebėjimas, ryšių ir komandos kūrimas, rizikos valdymas ir sprendimų priėmimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elmhurst
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media