Elmhurst College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar norite išplėsti savo žinias, atnaujinti savo įgūdžius ir pasiekti kitą lygį savo karjeroje? Mūsų magistro programos yra skirtos patenkinti rinkos poreikius. Mes priimame naują, asmenišką, praktišką požiūrį. Su talentingais dėstytojais ir studentais aktyviai įsitraukite į teoriją ir praktiką. Jums patiks vakarinių pamokų patogumas arba visiškai baigsite studijas internetu. Svarbiausia, jūs pasiruošę pasitikėti nauja profesionalų lyderiu.

Mokytis vadovauti bendradarbiaujančiame pasaulyje

Sveiki atvykę į naujos kartos absolventų programas, kurios gali padėti jums pasiekti aukštesnį lygį. Jei norėtumėte išplėsti savo karjerą ar pereiti į karjerą, " Elmhurst College turi jums skirtas programas. Įgykite platų techninių įgūdžių, kurių reikia, kad padėtumėte pasiekti savo tikslus ir savo potencialą. Projektu grindžiamo mokymosi metu kurkite naujus realių problemų sprendimus. Mūsų programų vadovai yra jums, padedantys jums derėtis viską nuo klasės pasirinkimo iki karjeros krypties. Mūsų novatoriškos ir lanksčios programos yra skirtos optimizuoti savo karjeros tikslus ir pasiruošti darbui daugelyje didelių augančių pramonės šakų. Mes nekantriai siekiame išsilavinimo, kuris padės išlaikyti jūsų kreivę.

Magistro laipsniai

  • Kompiuterinės informacinės technologijos
  • Duomenų mokslas
  • Geografinės informacijos sistemos (GIS)
  • MBA - ne visą darbo dieną, visą darbo dieną
  • Tiekimo grandinės valdymas
  • Projektų valdymas

Elmhurst College - teisingas pasirinkimas

  • Pasiekite pasitikėjimą sėkmingai: mūsų programų direktoriai yra ne tik jų srities specialistai: jie siekia išplėsti savo pasiekiamumą, perteikdami žiniatinklio patarimus ir žmonių įgūdžius, kurių turi kiekvienas lyderis.
  • Lankstumas tai padaryti: mūsų studijų programos yra suprojektuotos taip, kad atitiktų jūsų užimtą grafiką. Programos siūlomos įvairiais formatais, kad suteiktumėte maksimalų patogumą.
  • Įperkamas pasirinkimas: " Elmhurst College pakartotinai priskiriama "Best Value" kategorijai už akademinę kokybę ir kainą.
  • Patogi vieta: mūsų gražus universitetas yra tik 15 mylių į vakarus nuo Čikagos miesto centro ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar traukiniu.

Imk kitą žingsnį

Atsižvelgdami į jūsų galimybes, mes rekomenduojame apsilankyti Elmhurst miesteliu. Jūs sužinosite apie mūsų priėmimo procesą, apsilankykite mūsų universiteto mieste ir pažiūrėkite, ką apie Elmhurst College . Prašyti informacijos: prašyti informacijos apie jūsų interesų programą, užpildykite mūsų internetinę formą. Kalbėkitės su priėmimo patarėju. Kalbėkitės internete šiandien. Taikyti dabar!

Reitingai

Pagal "US News" "Elmhurst" užima 10 geriausių Vidurio Vakarų regioninių universitetų

Vietos

Elmhurstas

Address
School for Professional Studies Elmhurst College 190 Prospect Avenue Elmhurst, Illinois 60126-3296
Elmhurstas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos