Oficialus aprašymas

Dabar naršo mokymasis veikia aplink savo įtempto grafiko su ERAU Azija Online Campus

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų interneto programas, prašome spausti čia

Embry-Riddle Azija Prisijungę apgyvendinimu Yra žinoma daugiau nei tik mūsų labai vertinamas aviacijos ir kosmoso programose.

Embry-Riddle pripažįsta, kad baigti laipsnį tradicinės klasės aplinkoje neveikia visiems. Mes suprantame, dauguma suaugusių besimokančiųjų turi labai užimtas gyvenimą ir veido unikalus iššūkius, o užsidirbti laipsnį. Mes esame čia, kad padėtų jums įveikti šiuos iššūkius, todėl jūs galite sutelkti dėmesį į savo išsilavinimą.

Jei jūs ieškote lankstumo ir patogumo, kad tai: Atsižvelgiant internete klases su Embry-Riddle reiškia, kad nėra vykti į darbą nėra eismo, ir nė klasėje posėdį po ilgos dienos darbe. Tik su kompiuterio ir interneto ryšį, galite dirbti link laipsnį iš praktiškai bet kur.

Štai tik keletas iš atsižvelgiant kursus per mūsų Online Campus naudą:

Mes turime dešimtmečių patirtį pagalbininkų Dabar studentus, kurie lėmė patirtis rodo, kad kitos mokyklos negali pasiūlyti. Esame itin nusimano padėti Kariniai, veteranas, ir civiliai studentai. Jūsų tikslas yra laipsnis. Mes palaikyti ryšį su jumis kiekvieną žingsnį kelyje į įsitikinkite, kad jums likti sutelktas į šio tikslo. Mes dirbame su Jumis, kurti asmeninį laipsnio žemėlapiai - individualiai sukurta parodyti, kaip galite pereiti nuo 1 dienos, nesvarbu, kitus savo gyvenimo / darbo uždaviniai. Akademinių Advisors dauguma suaugusių besimokančiųjų kaip ir jūs, ir daugelis Embry-Riddle absolventai. Su 12 bakalauro ir penkių absolventas pradėti sąlygas ištisus metus, tai niekada nevėlu pradėti savo kelią į laipsnį. Žr mūsų laipsnių ir programas, žemiau rasite mūsų kurso tvarkaraščius, arba pamatyti, kas nepilnamečiai siūlome.

Programos mokomos:
  • Anglų
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Embry-Riddle Asia Campus