Oficialus aprašymas

UNIVERSITETO SNAPSHOTAS

Pagrindinis Campus

Sveiki atvykę į Grand Canyon University (GCU), Arizonos aukščiausio lygio privatų krikščioniškąjį universitetą. Jau daugiau nei 65 metus mūsų „Phoenix“ miestelis yra daugelio mokslininkų ir pramonės lyderių sėkmė. Mūsų atsidavimas mūsų krikščioniškam pasaulėžiūrai atliekamas mylimu būdu, kuris suteikia didesnę vienybę visame universitete, o mūsų pagrindiniai dokumentai padeda suformuluoti tuos įsitikinimus ir kas mes esame bendruomenė. Su vaizdingomis vietomis ir išskirtiniais patogumais kviečiame kitą mokinių ir dirbančių specialistų kartą mėgautis visa universiteto patirtimi.

Universiteto augimas

GCU sparčiai auga ir planuoja toliau plėtoti veiklą. Nuo 2009 m. Į universitetą investavome milijonus, kad pagerintume akademinių pasiūlymų ir studentų patirties kokybę. Į šią infrastruktūrą įeina naujos klasės, laboratorijos, bibliotekos, studentų paramos centrai, rezidencijos salės ir rekreacinės paslaugos. 2016 m. Rudenį mūsų „Phoenix“ miesteliu pasveikino rekordinį studentų skaičių ir planuojame išplėsti mūsų studentų ir universitetų galimybes. Mūsų universitetas taip pat tęsia savo augančias internetines ir vakarines studentų bendruomenes. Mes turime dešimtys tūkstančių internetinių studentų, lankančių klasę iš viso pasaulio. Savo ruožtu mes nuolat tobuliname savo skaitmenines platformas, kad suteiktume išskirtinę GCU kampanijos patirtį virtualiems nustatymams. Mes taip pat statome papildomas universiteto vietas, kad padėtų visą ir vakarą mokiniams lankyti klasę arčiau namų. „Naujas“ yra infuzuojamas visoje GCU augančioje universitete. 2016 m. Rudenį baigėme statyti 173,447 kvadratinių pėdų, moderniausius inžinerinius pastatus, kurie pritaikyti mūsų augančiam STEM didžiųjų studentų skaičiui. Mes taip pat atidarėme tris naujus „Campus“ daugiabučius namus aukštųjų klasių žmonėms. Kaip dalį mūsų iniciatyvos pridėti 10 naujų sporto objektų universitetui per ateinančius dvejus metus, 2016 m. Rudenį pristatėme naują, 6 000 vietų GCU stadioną, kuriame gyvena mūsų NCAA skyriaus I futbolo komandos. GCU taip pat išplėtė ne universitetą, kad apimtų naujas savybes. Viešbutis „GCU“ įsikūręs netoli universiteto ir siūlo nebrangius kambarius ir atnaujintus būstus. Tai puiki vieta šeimoms apsistoti, lankydamiesi savo mokiniu. Viešbutyje esantis „Canyon 49 Grill“ siūlo puikų vietinį „Hangout“, skanų maistą, šeimai palankią atmosferą ir daugybę Lope dvasios ir svetingumo. Apsilankykite „GCU“ viešbutyje apsilankę „gcuhotel.com“; spustelėkite „Maitinimas“, jei norite peržiūrėti „Canyon 49 Grill“ meniu. „Grand Canyon“ gėrimų kompanija, įsikūrusi viešbutyje ir universitete, siūlo gurmaniškus gėrimus, įskaitant kavą, arbatą ir specialius gėrimus.

Studentų patirtis GCU

„GCU“ rasite viską, ko jums reikia, kad galėtumėte mėgautis visa kolegijos patirtimi: nuo NCAA I skyriaus atletikos iki apartamentų stiliaus rezidencijos salių, populiarių maitinimo įstaigų, įdomių renginių ir klubų bei organizacijų. Tradiciniai, internetiniai ir vakariniai studentai yra vienodai vertinami mūsų bendruomenės nariai ir gauna visišką prieigą prie GCU universiteto išteklių ir renginių.

GCU misija ir vizija

Vizija GCU yra pirmaujanti krikščionių universitetas, mokantis mokinius vadovauti ir tarnauti. Misija „ Grand Canyon University rengia besimokančiuosius tapti pasauliniais piliečiais, kritiniais mąstytojais, efektyviais komunikatoriais ir atsakingais lyderiais, suteikiant akademiškai sudėtingą, vertybėmis pagrįstą mokymo programą iš mūsų krikščioniškojo paveldo konteksto.

Krikščionių pasaulėžiūra: GCU absolventai galės išreikšti krikščioniškosios pasaulėžiūros aspektus, turinčius įtakos žmogaus vertei ir orumui, etinių sprendimų priėmimui, akademinėms disciplinoms ir pašaukimui. „Nes yra vienas Dievas, ir yra vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmonių, žmogus Kristus Jėzus“. (1 Timotiejui 2: 5) Visuotiniai piliečiai: pasauliniai piliečiai mokosi iš empatijos, vengia etnocentrizmo ir apima tikrovę, kurią žmonės skiriasi. Jie vertina istoriją, religiją, vertybių sistemas ir daugelį kitų gyvenimo aspektų. Pasaulinis pilietiškumas reiškia, kad suprasdami kitus, mes mokomės suprasti save. „Tas pats Viešpats yra visų Viešpats ir turtingai palaimina visus, kurie jį kviečia“. (Romiečiams 10: 12b) Efektyvūs komunikatoriai: Efektyvūs komunikatoriai puikiai tinka kalbų mokėjimui, supranta, kaip rašytinis žodis daro įtaką kitiems intelektualiai ir emociškai, ir jiems kyla iššūkis panaudoti naujas vietas ir bendravimo būdus. „Viešpatie, tavo burnos žodžiai ir mano širdies meditacija bus malonūs. (Ps 19:14) Atsakingi lyderiai: Atsakingas lyderiai pagrįstas pasaulio realybės, priimti pasirinkimo pasekmes ir stengtis nesavanaudiškai padėti kitiems patenkinti savo aukščiausią potencialą per tarną vadovybę. „Vietoj to, kas nori tapti dideliu tarp jūsų, turi būti jūsų tarnas“. (Mato 20:26) Kritiniai mąstytojai: Kritiniai mąstytojai stengiasi suvokti aiškumą ir logiką. Jie užduoda klausimus ir siekia žinių, kad būtų išvengta aklų priėmimą idėjoms, ieškant sprendimų, o ne sprendžiant problemas. „Padarykite viską, kad save pristatytum Dievui kaip vieną patvirtintą, darbininką, kuriam nereikia gėdytis ir kas teisingai tvarko tiesos žodį“. (2 Timotiejui 2:15)

href = "http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Grand Canyon University

Istorijos menų magistras, akcentuojantis edukologijos studijų programą, rengia studentus dvejų ar ketverių metų įstaigose dėstyti bakalauro kursus tiek universitetų, tiek ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Meno istorijos magistras, akcentuojant švietimą Magistrantūros studijų programa rengia moksleivius dėstyti universitetinius ir internetinius kursus dvejų ar ketverių metų įstaigose.

Tai siūlo didžiojo kanjono universiteto Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegija, istorijos programos magistro laipsnius, išlaikant istorijos turinį ir pedagogiką, siekiant suteikti aukštąjį išsilavinimą istorijos ir švietimo srityse. Studentai nustatys klasių technologijas ir įvairius garso pedagoginės praktikos aspektus universiteto lygiu. Pagrindinių istorinių įvykių, temų, pasakojimų, argumentų ir interpretacijų suvokimo demonstravimas paskatins moksleivius puikiai mokyti dalyką. Šis menų istorijos magistras, akcentuojantis švietimo studijų programą, yra puiki proga tiems, kurie aistringai mokosi, su dideliu susidomėjimu ir smalsumu istorijoje. Studentai analizuos svarbiausius istorinių įvykių faktus ir reikšmingumą, įvertins kultūros pokyčius ir stebės įvairias politines, ekonomines ar karines istorijas iš viso pasaulio.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Pertvarkykite savo tarnybos efektyvumą jaunimui, vaikams, šeimoms ir susivienijimams su Jaunimo ir šeimos reikalų ministerijos magistro misija. ... [+]

Pertvarkykite savo tarnybos efektyvumą jaunimui, vaikams, šeimoms ir susivienijimams su Jaunimo ir šeimos reikalų ministerijos magistro misija. Didžiojo Kanjono teologijos seminarija teikia šią jaunimo ministrų studijų programą, skirtą ministrams, pastorių padėjėjams, šeimos tarnautojams ar para-bažnyčios vadovams, kurie turi aistra mokymuisi kiekviename žmogaus raidos etape.

Žingsnis į mūsų dvasios užpildytą bendruomenę ir mokykis kurti galingą ir transformacinę tarnystę, kuri keičia gyvenimą. Kalbėkitės su konkrečiais jaunuolių ir šeimų, kurių tarnystė yra Jėzaus Kristaus evangelijos, poreikius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Krikščionių ministerijos menų magistras užtikrina aukščiausio lygio teologinį mokymą asmenims, atsakydamas į Dievo kvietimą tarnauti bažnyčiai. ... [+]

Krikščionių ministerijos menų magistras užtikrina aukščiausio lygio teologinį mokymą asmenims, atsakydamas į Dievo kvietimą tarnauti bažnyčiai. Įeikite į Grand Canyon Teologijos seminariją ir gaukite intelektualų, dvasinį ir profesinį pasiruošimą, reikalingą vaisingai ir transformuojamai Evangelijos tarnybai. Didžiojo Kanjono teologijos seminarija sukūrė pažangią studijų programą, įsitvirtinusią bibliniame pamaldyme, ministrams ir pastorių padėjėjams, dirbantiems dieninių, neakivaizdinių, bi-profesinių ar karjeros tarnybų pagrindu. Kaskitės giliai į Dievo Žodį, kaip jūs augate, mokydamiesi ir išmanydami gerąją ministerijos praktiką.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Didžiojo Kanjono universiteto menų magistras anglų kalba, akcentuojant edukologijos studijų programą, rengia studentus dėstyti bakalauro kursus dvejų ar ketverių metų auk ... [+]

Didysis Kanjono universitetas Magistro magistras anglų kalba su švietimo akcentu Magistrantūros studijų programa rengia studentus dėstyti bakalauro kursus dvejų ar ketverių metų aukštojo mokslo institucijose tiek mieste, tiek internete.

Ši programa, kurią siūlo humanitarinių ir socialinių mokslų kolegija, yra puiki galimybė tiems, kurie nori rašyti ir rašyti, ir nori pasidalyti savo aistra su besimokančiais per mokymą. Studentai įgys aukštąjį išsilavinimą anglų kalbos srityje, kad pakeistų bakalauro klases. Šios programos pagrindinės kompetencijos apima pedagogiką universiteto lygmeniu, rašymo ir literatūros mokymą, profesinio rašymo praktiką ir rašymo bei retorikos teorijas. Su laisvosios meno fondu ši programa tiria moksliniais tyrimais pagrįstą pedagoginę praktiką, tokią kaip strateginis ir kolektyvinis mokymo programų projektavimas, įvairios suaugusiųjų mokymosi teorijos ir technologijos įtraukimas į nuotolinio mokymosi aplinką. Programa tęsiasi tam, kad ugdytų mokinius į švietimo vadovus, kurie yra kompetentingi įgyvendinti šią praktiką, kad galėtų paveikti studentų rezultatus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Dailės Autizmas spektro sutrikimų (ASD), siūlomų Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo magistras, suteikia intensyvų analizę smegenų grindžiamas mokymasis ir įgūdžių ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Dėmesys Autizmas spektro sutrikimai (ASD)

Su autizmo spektro sutrikimų nuolat didėja paplitimą, būtina priimti gilesnį žinių neurologinių vystymosi ir taikomosios elgsenos analizė. Dailės Autizmas spektro sutrikimų (ASD), siūlomų Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo magistras, suteikia intensyvų analizę smegenų grindžiamas mokymasis ir įgūdžių tobulinimui. Per paraiškos, teorijos ir mokslinių tyrimų derinys, licencijuotos specialieji pedagogai rengia patenkinti mokymo ir meistriškumo metodus, gerinti ASD studentų rezultatus poreikius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Didžiojo Kaniono universiteto bendravimo magistras, pabrėžiant edukologijos studijų programą, suteikia studentams, kurie nori bendrauti su galimybe mokytis karjeros. ... [+]

Didysis Kanjono universitetas Komunikacijos magistras su švietimo akcentu Studijų programa suteikia studentams, kurie nori bendrauti su galimybe mokytis karjeros.

Šios humanitarinių ir socialinių mokslų kolegijos siūlomos komunikacijos programos magistro programos rengia studentus dvejų ar ketverių metų bakalaurų dėstymo kursus, kurie specializuojasi tradicinėse universitetų ir internetinių modalumų srityse. Studentai užsiims ryšių turinio ir pedagogikos pusiausvyra, siekdami įgyti kompetencijos suprasti, parodyti ir efektyviai mokyti visus komunikacijos aspektus. Ši aukštojo mokslo komunikacinės pedagogikos programa formuoja mokinius kritiniams mąstytojams, kurie nagrinėja komunikacijos vaidmenį ir poveikį kultūrai ir visuomenei. Įvairios komunikacijos rūšys apima tarpasmeninį ir santykinį, strateginį, tarpkultūrinį ir žiniasklaidos komunikavimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Krikščioniškos lyderystės meno magistro programa yra unikali daugiadalykio programa, skirta tiems, kurie nori vadovauti krikščionims per įvairius bažnyčios, tarnybos ir k ... [+]

Krikščioniškos lyderystės meno magistro programa yra unikali daugiadalykio programa, skirta tiems, kurie nori vadovauti krikščionims per įvairius bažnyčios, tarnybos ir kitus nustatymus.

Ši Didžiojo kanjono teologijos seminarija siūlo šią krikščionių vadovavimo laipsnio programą, padedančią jums akademiniu, dvasiniu ir profesionaliu vadovavimu 21-ojo amžiaus vadovavimo iššūkiams. Pagerinkite savo administracinius įgūdžius ir žinias. Paversk savo bažnyčią ar vietos bendruomenę, plėtodama efektyvumą kaip verslo ar bendruomenės lyderis. Pasukite į Grand Canyon Theological Seminary ir sužinokite apie krikščioniškos lyderystės ugdymo praktiką, reikalingą kitiems vadovauti išmintimi bažnyčios ir bendruomenės kontekstuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Jei esate dabartinis mokytojas ir uždirbti savo Dailės magistras Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos (TESOL), jums bus kvalifikuoti mokyti anglų kalbos studentams iš k ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro TESOL

Jei esate dabartinis mokytojas ir uždirbti savo Dailės magistras Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos (TESOL), jums bus kvalifikuoti mokyti anglų kalbos studentams iš kitų šalių ir kultūrų. Taip pat galite iš anksto į mokslo ir TESOL lyderio pozicijas, kaip 21-ojo amžiaus mokyklą rajonai tampa įvairesnė kultūriniu požiūriu. Užimtumas anglų kalbos raštingumo tikimasi padidinti per ateinantį dešimtmetį.

Šiuo MA TESOL studijų programą, jūs pateikiami su įvairiomis galimybėmis taikyti sąvokas, teorijas ir tyrimus, ypač į TESOL praktikumą, kad padės jums per stebėjimo ir praktikos pagrindu patirtimi. Tai praktikumas, jums reikia turėti prieigą prie PK 12 mokyklos klasėje su ESL studentų, siekiant užbaigti savo praktikumo kursą ir programos užduotis. Regioniniu akredituotos internete MA TESOL internete, siūloma per Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo, yra suderinta su Interstate mokytojų vertinimo ir paramos konsorciumo ir standartų pripažinimo pradinio TESOL programa į PK 12 ESL mokytojų švietimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Paruoškite paaugliams raštingumo įgūdžių, reikalingų kolegijoje ar ateities karjerą. Grand Canyon universiteto Dailės magistras Skaitymas su vidurinio ugdymo Dėmesys, pas ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro dailės skaityti internete

Paruoškite paaugliams raštingumo įgūdžių, reikalingų kolegijoje ar ateities karjerą. Grand Canyon universiteto Dailės magistras Skaitymas su vidurinio ugdymo Dėmesys, pasiūlė Švietimo kolegijos, išlygina su Tarptautinės raštingumo asociacijos standartus ir rengia specialistus Studentų plėtros poreikius. Atšiaurus mokymo tarnauja mokyklas ir rajonų teikiant studentų įvairovė teisingą prieigą prie aukštos kokybės švietimo su raštingumo fondas.

Per stebėjimo ir praktikos pagrindu patirtimi, in Skaitymas su vidurinio ugdymo Dėmesys MA suteikia teorijos ir geriausių švietimo praktikos taikymą, siekiant pagerinti raštingumo bendradarbiavimo parametrus. Efektyviai pristatyti mokymo programą, mokymą ir vertinimą tvirtą korekcinių skaitymo strategijas. Jis apžvelgia keletą įvertinimo priemones, mokymo metodus ir efektyvaus bendravimo metodus optimizuotas mokymosi įvairovę. Kandidatai užsiimti pažangių studijų vidurinėse mokyklose įkvėpti raštingų aplinkos kūrimo ir remti raštingumą visoje turinio srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Internetinė Dailės magistras Skaitymas su Elementarioji Švietimo Dėmesys, pasiūlė Švietimo kolegijos, išlygina su Tarptautinės raštingumo asociacijos standartus parengti ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro dailės skaityti internete

Valstybės ir federalinės švietimo standartai padidino kvalifikuotų mokytojų poreikį, kuris gali pagerinti skaitymo kokybę Klasės K-8. Internetinė Dailės magistras Skaitymas su Elementarioji Švietimo Dėmesys, pasiūlė Švietimo kolegijos, išlygina su Tarptautinės raštingumo asociacijos standartus parengti specialistus ir interventionists patenkinti pasaulinius iššūkius raštingumo plėtrai. Atšiaurus mokymo tarnauja bendruomenei teikiant studentų įvairovė teisingą prieigą prie aukštos kokybės švietimo su raštingumo fondas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Išmokti kurti ir įgyvendinti programas ne klasėje, mokyklos, rajono ir valstybiniu lygiu su menų magistras mokymo turinio ir mokymo laipsnį. ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro dailės mokymo turinio ir mokymo

Išmokti kurti ir įgyvendinti programas ne klasėje, mokyklos, rajono ir valstybiniu lygiu su menų magistras mokymo turinio ir mokymo laipsnį. Licenciją "K-12 pedagogai gali įgyti įgūdžių tapti mokymo lyderiai per kursinių, mokslinių tyrimų ir klasėje lauko patirtimi derinys. Siūloma Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo, ši programa pabrėžia mokslininkas-praktiko požiūrį į mokymo programų, mokymo ir vertinimo.

Per rengiant mokymo ir instruktavimo studijų programą meistrų, plėtoti savo gebėjimus akademinės planavimo ir diferencijuotai instrukcija naudojant dabartines teorijas, dizaino ir mokslinių tyrimų pagrindu duomenis. Galimybės stebėjimo ir praktinio taikymo realiose klasėse suteikti patirties remti savo profesinį tobulėjimą į mokymo treneris, vadovas ir negrąžintos pedagogas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Miestų ministerijos menų magistras skirtas krikščioniškam lyderiui su širdimi tarnauti už bažnyčios sienų. Unikali programa "Grand Canyon Theological Seminary" rengia kle ... [+]

Miestų ministerijos menų magistras skirtas krikščioniškam lyderiui su širdimi tarnauti už bažnyčios sienų. Unikali programa "Grand Canyon Theological Seminary" rengia klebonus, ministrus ir ne pelno siekiančius lyderius, kad Kristuje būtų teikiama paslauga sparčiai besivystančioms miesto aplinkoms.

Išmokite kontextualizuoti krikščionišką žinią XXI amžiuje, nekenkdamos evangelijos vientisumui. Ši programa yra optimali patirtis tiems, kurie nori užsiimti miesto bažnyčios bendradarbiavimu ar tarnyba, arba pradėti ne pelno ministeriją miesto aplinkoje.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Grand Canyon University

"Colangelo College of Business" siūloma ši išsami magistrantūros magistrantūros studijų programa leidžia jums tobulinti savo įgūdžius finansinės atskaitomybės, mokesčių i ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Užsiimkite apskaitos mokslo magistro (MSA) ir pasiruoškite savo CPA Pasirenkite geresnei karjerai verslo ar viešojo apskaitos srityse su Grand Canyon University (GCU) magistro apskaitos. "Colangelo College of Business" siūloma ši išsami magistrantūros magistrantūros studijų programa leidžia jums tobulinti savo įgūdžius finansinės atskaitomybės, mokesčių ir audito srityse rengiant vienodą CPA egzaminą. Sukurtas studentams, turintiems bakalauro laipsnį apskaitos srityje, šis pagreitintas mokymosi kelias suteikia tvirtą pagrindą, kuris skatina buhalterių ir vadovų teisinę ir etišką praktiką, taikomą Sarbanes-Oxley (SOX) įstatymo politikai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

"Grand Canyon University" programos "Informacinių technologijų vadybos magistras" programa skirta parengti studentus informacinių technologijų lyderių pozicijoms. ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Imk kitą žingsnį savo IT karjeroje "Grand Canyon University" programos "Informacinių technologijų vadybos magistras" programa skirta parengti studentus informacinių technologijų lyderių pozicijoms. Informacinių technologijų valdymo magistro laipsnį sudaro unikalus valdymo kursų derinys, kuris suteiks jums verslo žinių, reikalingų informacijos technologijų funkcijoms valdyti įvairiose pramonės šakose.

Jei turite patirties ar informacinių technologijų fono ir norėtumėte imtis tolesnio žingsnio savo karjeroje, ši MS informacinių technologijų valdymo programa yra skirta jums. Informacinių technologijų vadybos magistro laipsniai apima įvairias temas funkcinėse verslo srityse, tokiose kaip apskaita, finansai, organizacinė elgsena ir strateginis valdymas, taip pat technologijų temos, įskaitant informacijos saugumą ir rizikos valdymą, informacinių technologijų naujoves ir duomenų valdymas, verslo procesų analizė ir IT projektų valdymas. Turėsite galimybę sintezuoti ir praktikuoti tai, ką išmokote per visą programą, atlikdami taikomą IT projektą. Jūsų projektas bus nukreiptas į IT ir sistemų valdymo sprendimus, kad atitiktų šiuolaikinius verslo poreikius, ypatingą dėmesį skiriant kritiniam mąstymui ir problemų sprendimo įgūdžiams, taikomiems šiuolaikinėse, IT pagrįstose verslo organizacijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University chemijos mokslų magistras, akcentuojantis edukologijos studijų programą, suteikia ugdymosi karjerą tiems, kurie mėgsta chemiją. ... [+]

Apžvalga

Specializuojasi chemijoje ir švietime

Grand Canyon University chemijos mokslų magistras, akcentuojantis edukologijos studijų programą, suteikia ugdymosi karjerą tiems, kurie mėgsta chemiją. Paruoškite dėstyti chemijos bakalauro kursus dvejų ar ketverių metų universitetuose ir internetiniame modulyje.

Chemijos studijų programos mokymo turinys susieja chemijos turinį su pedagogine praktika, todėl studentai gali suprasti chemijos sąvokas, taip pat tapti veiksmingu pedagogu. Vienas iš unikalių GCU pramonės vadovaujamų mokymo programų aspektų yra tikėjimo integravimas, atspindintis pagrindines Universiteto krikščioniškojo pasaulio vertybes. Klasės diskusijose kyla etikos filosofijos klausimai, susiję su mokslu, chemine ir technologine naujove. Šių iššūkių ir konfliktų ištyrimas padeda ugdyti šios srities lyderius, kurie yra pasirengę įveikti stiprius moralinius įsitikinimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
8 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University transformuojantis mokslų magistras krikščioniškoje konsultacijoje dėl medžiagos vartojimo ir priklausomybės sutrikimų padeda integruoti krikščioni ... [+]

Kai jums kviečiama pasidalinti Dievo žodžiu tarnauti asmenims, kurie kovoja su priklausomybe nuo narkotikų, itin svarbus yra stiprus švietimo pagrindas krikščioniškuose principuose, psichologijos teorija ir konsultavimo praktika.

Grand Canyon University transformuojantis mokslų magistras krikščioniškoje konsultacijoje dėl medžiagos vartojimo ir priklausomybės sutrikimų padeda integruoti krikščionių vertybes į profesinio konsultavimo praktiką, taikomą priklausomybei.

Šios piktnaudžiavimo konsultavimo studijų programą siūlo Humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų kolegija, taip pat kursinį darbą, kuris leidžia jums sutelkti dėmesį į narkotikų vartojimo konsultavimą ir rengia jus kaip licencijuotas priklausomybės patarėjas. Be biblinės išminties, jūs ištirti psichologines teorijas, susijusias su priklausomybe, naujausius vertinimo ir gydymo metodus, poveikio kultūrą, šeimą ir kitus sociologinius padarinius priklausomybei. Jums yra suteiktas išsamus mokymas ir akademinis pasirengimas, kad būtų pasiektas nacionalinis sertifikavimas ir leidimų išdavimas Arizonoje kaip narkomanijos patarėjas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Kriminologijos teisingumo magistras su teisinių studijų akcentu yra skirtas studentams, siekiantiems išplėsti savo supratimą apie teisę, socialinę tvarką ir teisingumą. ... [+]

Kriminologijos teisingumo magistras su teisinių studijų akcentu yra skirtas studentams, siekiantiems išplėsti savo supratimą apie teisę, socialinę tvarką ir teisingumą. Ši programa taip pat rengia studentus dirbti teisiniuose pagrinduose, kuriuose atliekami išsamūs teisinių ir socialinių klausimų tyrimai.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Kriminologijos teisingumo magistras, akcentuojantis teisėsaugą, skirtas studentams, siekiantiems išplėsti savo supratimą apie įstatymą, socialinę tvarką ir teisingumą. ... [+]

Kriminologijos teisingumo magistras, akcentuojantis teisėsaugą , skirtas studentams, siekiantiems išplėsti savo supratimą apie įstatymą, socialinę tvarką ir teisingumą. Ši programa yra ypač tinkama teisėsaugos darbuotojams, norintiems tobulėti savo srityje, taip pat korekcijas, stažuotes ir įkalinimo pareigūnus; teisininkai; ir kiti sprendimus priimantys asmenys, kurie sprendžia viešosios politikos, socialinių tyrimų ir teisingumo vykdymo klausimus viešajame sektoriuje.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon universiteto mokslo magistras Mokymo technologijų programa yra skirta praktikuojančių mokymo specialistų, kurie yra į tampa susidomėjimą technologijų special ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

"Grand Canyon University" programos "Informacinių technologijų vadybos magistras" programa skirta parengti studentus informacinių technologijų lyderių pozicijoms. ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Imk kitą žingsnį savo IT karjeroje "Grand Canyon University" programos "Informacinių technologijų vadybos magistras" programa skirta parengti studentus informacinių technologijų lyderių pozicijoms. Informacinių technologijų valdymo magistro laipsnį sudaro unikalus valdymo kursų derinys, kuris suteiks jums verslo žinių, reikalingų informacijos technologijų funkcijoms valdyti įvairiose pramonės šakose.

Jei turite patirties ar informacinių technologijų fono ir norėtumėte imtis tolesnio žingsnio savo karjeroje, ši MS informacinių technologijų valdymo programa yra skirta jums. Informacinių technologijų vadybos magistro laipsniai apima įvairias temas funkcinėse verslo srityse, tokiose kaip apskaita, finansai, organizacinė elgsena ir strateginis valdymas, taip pat technologijų temos, įskaitant informacijos saugumą ir rizikos valdymą, informacinių technologijų naujoves ir duomenų valdymas, verslo procesų analizė ir IT projektų valdymas. Turėsite galimybę sintezuoti ir praktikuoti tai, ką išmokote per visą programą, atlikdami taikomą IT projektą. Jūsų projektas bus nukreiptas į IT ir sistemų valdymo sprendimus, kad atitiktų šiuolaikinius verslo poreikius, ypatingą dėmesį skiriant kritiniam mąstymui ir problemų sprendimo įgūdžiams, taikomiems šiuolaikinėse, IT pagrįstose verslo organizacijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Klasės dažnai prasideda įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinį universitetą. ... [+]

Klasės dažnai prasideda įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinį universitetą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
8 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University "Cyber ​​Security" mokslo magistro programa suteikia galimybę studentams, įgijusiems kvalifikaciją technologijų ir saugumo srityse, pere ... [+]

Siūlo: Mokslo, inžinerijos,

Apžvalga

Apsaugokite ir valdykite virtualią aplinką Grand Canyon University " magistro laipsnis Cyber ​​Security laipsnio programoje suteikia galimybę studentams, įgijusiems kvalifikaciją technologijų ir saugumo srityse, pereiti į specializuotą karjerą kibernetinio saugumo srityje. Kaip viena iš nedaugelio kibernetinio saugumo programų tautoje, GCU magistro programa moko studentus naudoti dabartines, atviro kodo ir pažangias technologijas skaitmeninės teismo ekspertizės, skvarbos testavimas, pažeidžiamumo vertinimo ir eksploatavimo technikos - kartu su kita programine įranga ir programomis - siekiant apsaugoti organizacijos sistemos, duomenys, procesai ir žmonės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

GCU pertvarkomos krikščionių konsultavimo programos sukuria galimybę integruoti krikščionių principus profesinio konsultavimo praktikoje. Krikščionių konsultavimo magistr ... [+]

GCU pertvarkomos krikščionių konsultavimo programos sukuria galimybę integruoti krikščionių principus profesinio konsultavimo praktikoje.

Krikščionių konsultavimo magistras parengia absolventus aptarnauti klientus, kurie ieško konsultavimo paslaugų su integruotu krikščioniškojo tikėjimo elementu. Programa siūlo tvirtą pagrindą biblinių žinių ir teologinės išminties, kuri gali būti taikoma klientų orientuota konsultavimo nustatymas. Tai apima dvasinės sveikatos, augimo ir asmenybės vystymosi tyrimą, skirtą patarėjui gyvenime ir praktikoje.

Besimokantieji plėtoja gilų evangelijos supratimą, norėdami aptarti svarbius krikščioniškos problemos klausimus. Programa atitinka akademinius reikalavimus, kuriuos nustatė Nacionalinė atestuotų patarėjų taryba. Besimokantiesiems suteikiamas išsamus mokymas, norint pasiekti nacionalinį sertifikavimą ir licencijų išdavimą Arizonoje kaip patarėjas. Kitų valstybių mokytojai gali turėti akademinį pasirengimą pradėti sertifikavimo ir licencijų išdavimo procesą atitinkamose valstybėse. Konsultavimo magistro laipsnis reikalingas norint tapti 48 valstijų, įskaitant Arizoną, patarėju. Tačiau papildomi reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo valstybės. Šios studijų programos studentai bus pasirengę gydyti asmenis, kurie kenčia nuo socialinių, psichologinių ir emocinių negalių. Besimokantieji gali sutelkti savo konsultavimo karjerą į įvairius sutrikimus, tokius kaip elgesys, psichinė sveikata, piktnaudžiavimas narkotikais, santuoka ir šeima.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Praturtinkite savo verslumo naujoves ir ekologiškai auginti savo verslą su mokslo magistras Organizacinė Lyderystė ir verslumas laipsnį. ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Išplėskite savo įgūdžius su valstybėmis narėmis organizacinėje lyderystėje

Praturtinkite savo verslumo naujoves ir ekologiškai auginti savo verslą su mokslo magistras Organizacinė Lyderystė ir verslumas laipsnį. Siūloma iki Colangelo College of Business, mokytis strategijas, kad vairuoti verslo augimą ir padidinti pajamas. Organizacijos vadovavimo programos meistrai orientuoti į rinkodaros ir pardavimo metodus, kad jūsų produktas ar verslas augtų.

Šiame verslo vadybos magistrantūros studijų programoje leidžiama priimti įgūdžius, reikalingus 21-ojo amžiaus ekonomikos sėkmingam verslo modeliui kurti, kurti ir išlaikyti. Per griežta mokymo programą, jūs išmoksite elgesį sustiprinti rinkodarą ir pardavimus produktą ar paslaugą, naudojant mokslinių tyrimų pagrindu tyrimas. vadovaujami ekspertų fakulteto Diskusijos leidžia jums įgyti gilesnį supratimą apie sąvokas, tokias kaip klientų plėtros, analizės ir žiniatinklio rinkodaros strategijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Magistro laipsnio priklausomybės konsultavimas. Kaip visuomenė supranta daugiau apie priklausomybę, daugiau žmonių siekia gydymo, o daugiau narkotikų pažeidėjų siunčiami ... [+]

Magistro laipsnio priklausomybės konsultavimas. Kaip visuomenė supranta daugiau apie priklausomybę, daugiau žmonių siekia gydymo, o daugiau narkotikų pažeidėjų siunčiami į gydymo programas, o ne į kalėjimą.

Dėl to tikimasi, kad iki 2018 m. Daugelio kitų profesijų paklausa dėl narkotinių medžiagų vartojimo patarėjų padidės sparčiau, nei paklausa. Ši pakopos studijų programa skirta patenkinti besimokančiųjų, norinčių tęsti karjerą kaip priklausomybės konsultavimo profesionalą, poreikius. Programa rengia moksleivius gydyti narkotines medžiagas ir priklausomybes. Kursai suteikia išsamią konsultavimo teorijų, grupinių konsultacijų, socialinių ir kultūrinių klausimų, psichofarmakologijos, šeimos klausimų ir daugiau apžvalgą. Be to, prižiūrimi stažuotės studentams suteikiama 150 kontaktinių valandų, kad jie galėtų tobulinti savo konsultavimo įgūdžius. Daugelyje valstybių magistro laipsnis reikalingas aukščiausio lygio licencijavimui ar sertifikavimui. Šios programos absolventai yra pasirengę tenkinti akademinius leidimų išdavimo Arizonoje reikalavimus, kaip ir licenciuotai asocijuotą narkotikų vartojimo patarėją (LASAC) ir konsultantą dėl licencijavimo savarankišką narkotinių medžiagų vartojimą (LISAC). Be to, daugelio kitų valstybių programos absolventai bus akademiškai pasiruošę pradėti sertifikavimo ir licencijų įsigijimo procesą savo kilmės šalyje. Licencijavimo ir sertifikavimo reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo valstijos. Tai yra studento pareiga patikrinti jų valstybėje keliamus reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras, akcentuojantis gera psichologiją, yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psichologijos srit ... [+]

Psichologijos mokslų magistras, akcentuojantis gera psichologiją, yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psichologijos srityje.

Geropschologija yra specializuota psichologijos kryptis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama psichologiniams ir neurologiniams senėjimo aspektams. Studentas, siekiantis magistro laipsnio su gerosios psichologijos akcentu, teorijos ir mokslinių tyrimų praktiką taikys, kad vyresnio amžiaus žmonėms būtų teikiama psichinės priežiūros permaina.

Bus ištirti kūno ir proto tyrimai, kad būtų galima pateikti intervencijas, kurios paskatins teigiamus pokyčius. Sutelktas dėmesys bus skiriamas padėti suaugusiems senėjimui susidoroti su nerimo, depresijos ir fizinio nestabilumo, susijusio su senėjimo procesu. Absolventai bus pasirengę atlikti su senėjimu susijusių ligų, tokių kaip demencija, tyrimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras su bendros psichologijos akcentu yra programa skirta asmenims, kurie nori propaguoti ir (arba) tęsia akademinę ekspoziciją psichologijos sr ... [+]

Psichologijos mokslų magistras su bendros psichologijos akcentu yra programa skirta asmenims, kurie nori propaguoti ir (arba) tęsia akademinę ekspoziciją psichologijos srityje.

Programa orientuota į kritinio mąstymo ir lyderystės įgūdžių ugdymą. Absolventai, turintys šiuos požymius, įtakoja aplinkinius žmones vadovaujant, atliekant tyrimus ir supažindindami visuomenę su programomis, nesvarbu, ar jie veikia iš mokytojų, praktikų ar tyrėjų.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos magistras su organizacine psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos sritį. ... [+]

Psichologijos magistras su organizacine psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos sritį.

Programa orientuota į kritinio mąstymo ir lyderystės įgūdžių ugdymą. Absolventai su šiais atributais gali daryti įtaką įmonėms ir organizacijoms, kurios nori sukurti savo darbo aplinką, kurioje asmenys gali klestėti ir prisidėti prie organizacijos tikslų.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Didžiojo Kaniono universiteto sociologijos mokslų magistras, akcentuojantis švietimą, rengia studentus dviem ar ketveriems metams besimokančiųjų bakalauro kursų dėstymui ... [+]

Didysis Kanjono universitetas Sociologijos magistras su švietimo akcentu Rengia moksleivius 2 metų ar 4 metų trukmės bakalauro kursų dėstymui, kaip pagrindinę, tiek internetinę veiklą.

Šią unikalią programą suvienodindama sociologijos turinį su pedagogika ir klasių metodais, tai yra būdas gauti aukštesnįjį mokymą sociologijos srityje, tuo pačiu patenkinant nuolatinio profesinio tobulėjimo reikalavimus. Šios programos absolventai galės įvykdyti aukštojo mokslo kursų reikalavimus, reikalingus ugdymo galimybėms po vidurinės mokyklos.

Min. Švietimas

Bakalauro laipsnis

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Organizacinės lyderystės ir verslumo magistro tikslas - suteikti verslo lyderiams, verslininkams ir verslininkams žinių ir įgūdžių, kad įmonės būtų orientuotos į ekologin ... [+]

Organizacinės lyderystės ir verslumo magistro tikslas - suteikti verslo lyderiams, verslininkams ir verslininkams žinių ir įgūdžių, kad įmonės būtų orientuotos į ekologinį augimą per inovacijas, gautų naujovių komercializavimą ir tolesnį produktų bei paslaugų pardavimą ir prekybą. išsivysčiusios.

Bus aptarta daugybė temų, susijusių su inovacijomis, rinkodara ir pardavimais, ir įrodymais pagrįstų vadovų ir vertingų vadovų principai yra įtraukti į visą programą, kad jie galėtų parengti absolventus, kad jie galėtų kurti ir ugdyti verslumo dvasią savo organizacijose. Studentai aptars augimo strategijų formavimą ir vykdymą organizacijose ir tai, kaip išlaikyti konkurencingumą pasaulinėje rinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University psichinės sveikatos ir sveikatingumo magistras, pabrėžiant krikščionių ministerijos studijų programą, suteikia biblinių žinių ir teologinės išmint ... [+]

Grand Canyon University psichinės sveikatos ir sveikatingumo magistras, pabrėžiant krikščionių ministerijos studijų programą, suteikia biblinių žinių ir teologinės išminties pagrindą tiems studentams, kurie siekia tarnauti psichinės sveikatos srityje ir tarnauja kaip sveikatingumo centre dirbantis krikščionis.

Jūs gilinsite Evangelijos supratimą, kad aptarėme svarbius krikščioniškos problemos klausimus. Dvasinės sveikatos, augimo, charakterio vystymosi ir žmogaus prigimties sričių tyrimas suteiks jums žinių apie gyvenimą ir praktiką, kad padėtų žmonėms, kurie siekia paramos ir skatinimo per krikščionišką sistemą. Šis krikščioniškasis ministerijos laipsnis nesuteikia licencijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras su kriminaline psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę ekspoziciją psichologijos srityj ... [+]

Psichologijos mokslų magistras su kriminaline psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę ekspoziciją psichologijos srityje. Programa pateikia išsamų, griežtą ir analitinį nusikalstamumo ir visuomenės atsakymų į jį tyrimą. Pagrindinis dėmesys skiriamas teorijos ir tyrimo metodų taikymui kuriant iniciatyvas, politiką ir praktiką. Studentai plėtos tvirtą kriminalinės justicijos etikos, įvairovės, kritinio mąstymo, analitinio ir vadovavimo įgūdžių supratimą ir plėtrą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras su žmogiškųjų veiksnių psichologijos akcentu yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psicholo ... [+]

Psichologijos mokslų magistras su žmogiškųjų veiksnių psichologijos akcentu yra programa, skirta asmenims, norintiems propaguoti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psichologijos srityje.

Žmogiškieji veiksniai Psichologija yra psichologijos ir inžinerijos sričių sujungimas. Tai mokslinė disciplina, susijusi su žmonių sąveikos ir kitų sistemos elementų supratimu. Ši profesija taiko tyrimus, teoriją, principus, duomenis ir kitus projektavimo metodus, siekiant optimizuoti bendrą sistemos veikimą. Šis laukas stengiasi, kad žmonės galėtų lengviau ir saugiau naudotis technologijomis ir pagerintų kasdienį gyvenimą.

Sritys, kurių žmogiškieji veiksniai yra psichologo specialistai; žmogaus kompiuterio sąveika, patogumas, vartotojo patirties dizainas ir produkto dizainas. Žmogiškieji veiksniai yra įvairiose situacijose, įskaitant vyriausybę, visas ginkluotų tarnybų, universitetų ir privačių technologijų sričių įmones, specializuojasi aparatinės įrangos ir programinės įrangos produktų bei sistemų veikloje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras "Life Coaching" akcentuoja programą, skirtą asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos srities veiklą. ... [+]

Psichologijos mokslų magistras "Life Coaching" akcentuoja programą, skirtą asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos srities veiklą.

"Life Coaching" yra kylanti sritis, apimanti ir integruojanti sociologijos, psichologijos ir konsultavimo sritis. Studentai, vykdantys psichologijos magistro laipsnį, pabrėžia "Gyvenimo treniruotės" įgūdžius, reikalingus padėti kitiems palengvinti jų gyvenimo pokyčius, ir apima būdus ir strategijas, padedančias kitiems įvykdyti savo asmeninį ir profesinį potencialą. Užimtumo perspektyvos šioje srityje apima darbą su įvairiais asmenimis, grupėmis ir profesinėmis organizacijomis. Verslo kūrimas, išteklių naudojimas karjeros kaitai, mokymasis kurti ir išlaikyti pusiausvyrą savo gyvenime, taip pat motyvacijos lygių augimas ir tobulinimas yra tik keletas temų, kurias baigs šios programos absolventas. Svarbios šios studijų srities temos yra pažangios komunikacijos strategijos kūrimas ir komunikacijos strategijos, nustatytos netinkamos supratimo, teorijų ir veiksmingo lyderystės modelių tyrimai, apklausos ir stebėjimo metodai, taip pat duomenų analizė. Programa rengia absolventus, kurie nėra licencijuoti ir padeda profesijai užbaigus programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos mokslų magistras su sveikatos psichologijos akcentu yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psichologijos srityj ... [+]

Psichologijos mokslų magistras su sveikatos psichologijos akcentu yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę veiklą psichologijos srityje. Magistro laipsnis su sveikatos psichologijos akcentu skiriamas psichologiniams, biologiniams ir socialiniams veiksniams, įtakojantiems sveikatą ir ligas. Sveikatos psichologijos akcentuojantys magistrantūros studentai padės asmenims ar grupėms užkirsti kelią ligai ir skatinti sveiką elgesį.

Teikiama teorija ir tyrimo metodai, skirti pasirengti absolventams vadovauti ir keistis įvairiose bendruomenėse. Bus ištirti kūno ir proto tyrimai, kad būtų galima pateikti intervencijas, kurios paskatintų teigiamus pokyčius. Stresas, mityba, papildomi ir alternatyvūs medicinos metodai, valgymo sutrikimai, medicinos atitikimas ir skausmo valdymas yra dominančios temos, kurios bus nagrinėjamos atsižvelgiant į tai, kaip jos veikia sveikatą ir ligas. Absolventai bus pasirengę atlikti tyrimus ir dirbti įvairiose aplinkose, įskaitant ligonines, universitetus, privačias korporacijas, vyriausybės nustatymus, privačias įstaigas ir sveikatos priežiūros klinikus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Sveikatos informatika yra sparčiai besivystanti disciplina, kuri siūlo naujas sienas, reikalaujančias novatoriško vadovavimo. Naujos technologijos suteikia supratimą apie ... [+]

Apie

Sveikatos informatika yra sparčiai besivystanti disciplina, kuri siūlo naujas sienas, reikalaujančias novatoriško vadovavimo. Naujos technologijos suteikia supratimą apie sveikatos informatikos vertę ir tai, kaip ji gali sumažinti sveikatos priežiūros išlaidas, padidinti prieinamumą ir pacientų saugumą bei gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę. Sveikatos informatikos magistrai iš Sveikatingumo ir sveikatos priežiūros profesijų koledžo Grand Canyon University gali padėti jums naudoti informacines technologijas, techninę įrangą ir programinę įrangą, kad būtų lengviau priimti sprendimus ir geresnius pacientų rezultatus.

Absolventai turi teisę dalyvauti "Certified Professional" sveikatos informatikos (CPHI ™) sertifikavimo egzaminui per Amerikos sveikatos informacijos valdymo asociaciją (AHIMA). Kursai, kuriuose rengiami studentai sertifikavimo egzaminui, orientuojasi į:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
8 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University "Masters in Leadership" programa suteikia studentams įgūdžių tobulėti profesionaliai ir įgyti pasitikėjimą savo vadovavimo stiliumi. ... [+]

Grand Canyon University "Masters in Leadership" programa suteikia studentams įgūdžių tobulėti profesionaliai ir įgyti pasitikėjimą savo vadovavimo stiliumi. Studentai mokosi integruoti koncepcinį pagrindą vykdomojo vadovo vaidmeniui, kuris akcentuoja neatidėliotiną etinių ir praktinių vadovavimo įgūdžių taikymą, taip pat gebėjimą kurti, bendrauti ir daryti įtaką sprendimams, taikant kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie yra pagrįsti teoriniu ir tyrimai. Programa pabrėžia santykių, pagrįstų individualiais ir tarpasmeniniais bendravimo įgūdžiais, sukūrimu ir palaikymu, siekiant vadovauti įvairioms ir pasaulinėms organizacijoms.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Palaikykite savo kelionę į verslo lyderystę, turėdami pažangių įgūdžių, susijusių su operacijomis ir funkciniu valdymu. Didžiojo Kanjono universiteto verslo administravim ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Pagerinkite savo verslo akiratį su MBA ir MS lyderystėje Palaikykite savo kelionę į verslo lyderystę, turėdami pažangių įgūdžių, susijusių su operacijomis ir funkciniu valdymu. Didžiojo Kanjono universiteto verslo administravimo magistras (MBA) ir magistrantūros vadybos (MSL) dvigubo laipsnio programa suteikia jums galimybę derinti finansų, ekonomikos ir rinkodaros principus su vergais vadovavimo vertybėmis. Ši programa "Colangelo College of Business" siūloma puikiai tinka darbo specialistams.

Mokymo programos šioje MBA / MS lyderystės internetinėje programoje apima įvairius kursus, susijusius su šiuolaikinio verslo. Kursai vyksta logiška progresija: prieš pradėdami dirbti su pagrindine dėmesio sritimi, jūs susiduriate su aukštesniųjų studijų pagrindais. Mažose, akademiškai skatinančiose mokymosi aplinkose, aptarti politinę galią ir įtaką, be veiklos valdymo su ekspertų fakulteto ir verslo praktikų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Su viešojo administravimo magistro, daugiausia dėmesio skiriant vyriausybei ir politikai iš Didžiojo Kanjono universiteto Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegijos, ga ... [+]

Siūloma Autorius: College Humanitarinių ir socialinių mokslų

Apžvalga

Sprendžiame viešosios politikos iššūkius Su viešojo administravimo magistro, daugiausia dėmesio skiriant vyriausybei ir politikai iš Didžiojo Kanjono universiteto Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegijos, galite išmokti taikyti administracinius įgūdžius vadovavimo, žmogiškojo kapitalo plėtros, politikos ir valdymo srityse vyriausybės, ne pelno organizacijos ir bendruomenės arenos.

Jums kyla iššūkis nustatyti ir pateikti sprendimus dėl unikalių problemų, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus organizacijos šiandien. Nagrinėjami santykiai tarp federalinės, valstybinės ir savivaldybių valdžios lygmenų, taip pat JAV federalizmo istorija ir vyriausybių lygių ir šakų konkurencija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Grand Canyon University

Pagerinti savo supratimą apie jaunimo nuo gimimo iki aštuonerių metų Švietimo ir mokslo (MED) Master ankstyvojo ugdymo programos. ... [+]

Pradinė programa - nesukelia pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Paruoškite kūdikių iki Preschoolers akademinė sėkmė

Pagerinti savo supratimą apie jaunimo nuo gimimo iki aštuonerių metų Švietimo ir mokslo (MED) Master ankstyvojo ugdymo programos. Siūloma GCU koledžo Švietimo, šio MED ankstyvojo ugdymo programa suteikia išsamią apžvalgą raštingumo plėtrai, vaikų orientavimo ir augimui. Sužinokite sąvokas, siekiant pagerinti jūsų mokymą ir mokymąsi 21-ojo amžiaus daycares, Ikimokyklinių įstaigų ir pradinių mokyklų.

Šiuo absolventas lygio programą, jums pasinaudoti savo kritinio mąstymo įgūdžius tirti vaikų vystymąsi ir ankstyvo įsikišimo gimimo trečiosioms greideriai. Įgyvendinant griežtą mokymo programą pagal ekspertų fakulteto gaires, mes siekiame tobulinti savo mokymo metodus naudojant įrodymais pagrįstą mokslinių tyrimų ir taikomosios strategijas. Patirtimi šioje srityje galimybes per savo magistro Švietimo ankstyvojo ugdymo programos atskleisti jums dirbti su įvairių amžiaus grupių ir jaunimo įvairaus vystymosi etapus ir intelektą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Plėtoti mokymosi kelionę jaunimui nuo gimimo iki aštuonerių metų Švietimo ir mokslo (MED) Master ankstyvojo ugdymo programos. ... [+]

Pradinė programa - veda prie pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Paruoškite kūdikių iki Preschoolers akademinė sėkmė

Plėtoti mokymosi kelionę jaunimui nuo gimimo iki aštuonerių metų Švietimo ir mokslo (MED) Master ankstyvojo ugdymo programos. Siūloma Grand Canyon universiteto (GCU) koledže Švietimo, tai meistrai ankstyvojo ugdymo programa suteikia plataus masto mokymo dėmesio. Tyrimai vaiko raida ir ankstyvosios intervencijos vaikams nuo gimimo iki anksto K, ir įsisavinti žinių, reikalingų savo K-3 mokymo ia.

Ši magistro laipsnį ankstyvojo ugdymo idealiai tinka karjeros keitikliai ir kitų asmenų aistringai švietimo srityje. Sužinokite sąvokas supažindinti jus su mokymo ir mokymosi 21-ajame amžiuje. Tuo GCU, daug galimybių yra numatyta taikyti savo mokymąsi. Patirtimi šioje srityje ir studentų mokymo komponentai visą savo programą prisiliesti prie įvairių amžiaus grupių ir darbo su jaunimu įvairaus vystymosi valstybių ir intelektą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Specializuojasi unikalių poreikių vaikams, sergantiems įvairiomis mokymosi gebėjimų, kurį uždirba Švietimo magistras ankstyvojo ugdymo ir ankstyvosios vaikystės Specialio ... [+]

Pradinė programa - veda prie pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo ankstyvos vaikystės Speciali išsilavinimą

Specializuojasi unikalių poreikių vaikams, sergantiems įvairiomis mokymosi gebėjimų, kurį uždirba Švietimo magistras ankstyvojo ugdymo ir ankstyvosios vaikystės Specialiojo ugdymo. Skirtas būsimiems pedagogams, turintiems bakalauro laipsnį ne švietimo srityje, ši programa veda prie pirminio mokytojų ia.

Pagalba patenkinti didėjančią paklausą kvalifikuotų ir sertifikuotų ikimokyklinio specialiojo ugdymo specialistai. Tai ankstyvojo specialiojo ugdymo studijų programos magistro suteikia studentams praktinio mokymo pedagogikos ir metodikos, taip pat išsamų tyrimą dėl psichologinių, emocinių ir vystymosi poreikių vaikams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon universiteto Edukologijos magistras švietimo administracijos buvo sukurtas tiems, kurie domisi siekti pagrindinio pažymėjimą ir dirbti švietimo administravim ... [+]

Išplėstinė programa vyriausiojo ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro švietimo administracijos

Grand Canyon universiteto Edukologijos magistras švietimo administracijos buvo sukurtas tiems, kurie domisi siekti pagrindinio pažymėjimą ir dirbti švietimo administravimo išankstinio K per 12 aplinkoje. Siūloma per Išsilavinimas, tai meistrai švietimo administravimo magistro laipsnį padės jums sužinoti profesinius ir etikos praktika kaip matyti per krikščionišką pasaulėžiūrą objektyvu.

Į magistro laipsnį švietimo administravimo internetinės programos, jums dalyvauti stažuotės kartu su praktikumo ir lauko patirtimi. Šios galimybės suteikti jums su praktinio taikymo programos mokymosi tikslų ir kompetencijų. Būtent per šį praktinį taikymą, kad jūs tampate gerai pasirengę siekti švietimo administravimo pozicijas po studijų baigimo. Interstate mokyklų vadovų ia konsorciumas (ISLLC) ir Švietimo lyderystės Steigiamasis taryba (ELCC) standartų forma šio regioniniu akredituotos ir Arizonos patvirtintą studijų programos pagrindą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University Švietimo magistras mokyklos konsultavimo (IL) studijų programa rengia asmenis, turinčius bakalauro laipsnį, siekti karjeros kaip mokyklos vadovavi ... [+]

Grand Canyon University Švietimo magistras mokyklos konsultavimo (IL) studijų programa rengia asmenis, turinčius bakalauro laipsnį, siekti karjeros kaip mokyklos vadovavimo patarėjas ir siekti sertifikavimo.

Magistro laipsnis yra kitas žingsnis siekiant profesinio tobulėjimo dviem įmanomose srityse: švietimas ir konsultavimas. Užbaigus šį laipsnį, mokyklų konsultantai gali jaustis labiau pasitikintys ir įgyti kompetenciją, padedantys kovoti jaunus besimokančius asmenis įveikti kliūtis, tuo tarpu jie pasirengia kitam žingsniu savo švietimo kelionėje ir realizuoja savo karjeros svajones.

Kursų temos apima teorijas ir modelius konsultavimo, konsultavimo įgūdžių, kultūrinės įvairovės konsultavimo, mokyklos konsultavimo programos organizavimo ir administravimo, grupinio konsultavimo, gyvenimo trukmės ir plėtros, kolegijos ir karjeros konsultavimo, tyrimų metodų ir programų vertinimo, vystymosi sutrikimų ir šiuolaikinių problemų mokyklos konsultavimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

... [+]

Apžvalga

Iš anksto savo karjerą su Masters vidurinio ugdymo

Grand Canyon universiteto (GCU) magistras Švietimo vidurinio ugdymo buvo sukurta siekiant parengti jums tapti licencijuota vidurinės ar aukštosios mokyklos mokytojas. Siūloma per Išsilavinimas, tai akredituota regioniniu ir Arizonos valstijos švietimo taryba patvirtintas meistras švietimo studijų programos rengia jums už darbą bet ia reikalingas, įskaitant valstybinių ir privačių mokyklų.

Su akcentų pateiktų technologijų ir klasėje įvairovė, jūs išmoksite derinti šeštas per 12 klasių dalykų (anglų, socialiniai mokslai, istorija ir psichologija), kurio 21-ojo amžiaus mokymo metodų ir strategijų, kuriomis siekiama tobulinti mokinių rezultatus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

... [+]

Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras

Grand Canyon universiteto vakaro programos prisitaikyti prie dirbančių specialistų poreikius, kurie nori in-asmens mokymosi aplinką. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Sustiprinti ir atnaujinti savo žinias pirmauja pradinėje ir vidurinėje mokykloje klasėje su regioniniu akredituotos magistras ugdymo pradinėje išsilavinimą. Tai elementar ... [+]

Pradinė programa - nesukelia pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Patikslinkite mokymo įgūdžius už pirmąją Per kabinetai aštuntos klasės

Sustiprinti ir atnaujinti savo žinias pirmauja pradinėje ir vidurinėje mokykloje klasėje su regioniniu akredituotos magistras ugdymo pradinėje išsilavinimą. Tai elementarus ugdymo programa, siūloma Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo, skirtas licencijuotų mokymo specialistų, padedančias jiems patikslinti mokymo metodus ir išplėsti savo supratimą apie pažangių turinį. Atšiaurus mokymo darbai plėtoti Jus į informavo pedagogas pasirengęs patenkinti įvairius poreikius tiek tradicinės, tiek netradicinės mokyklos aplinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Asmenys, turintys noro mokyti ir bakalauro laipsnį už mokslą gali įgyti įgūdžių ir žinių, kad galėtų sukelti elementarių kabinetai. Su mokymo programą pagal Arizonos vals ... [+]

Pradinė programa - veda prie pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Užsidirbti savo mokymo ia už pirmosios Per Aštuntosios greideriai

Asmenys, turintys noro mokyti ir bakalauro laipsnį už mokslą gali įgyti įgūdžių ir žinių, kad galėtų sukelti elementarių kabinetai. Su mokymo programą pagal Arizonos valstijos švietimo taryba yra patvirtinusi, mūsų magistras Švietimo (MED) pradinėje Švietimo rengia jums pasiekti savo pirminį mokytojų ia. Siūloma internetu Švietimo kolegijos, tai meistrai pagrindinio ugdymo programa suteikia mokymo ir taikymą, siekiant padėti jums užsiimti ir valdyti jaunimui 21-ojo amžiaus mokymosi bendruomenes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Tapti ekspertu pedagogas, pasisako ir lyderis su Švietimo magistras ankstyvojo ugdymo ir ankstyvojo Specialusis ugdymas laipsnį Grand Canyon universiteto (GCU). Ši progra ... [+]

Pradinė programa - nesukelia pirminio mokytojų ia

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Švinas Specialusis ugdymas išskirtiniams mažais vaikais

Tapti ekspertu pedagogas, pasisako ir lyderis su Švietimo magistras ankstyvojo ugdymo ir ankstyvojo Specialusis ugdymas laipsnį Grand Canyon universiteto (GCU). Ši programa leidžia jums padėti kiekvienas studentas auga visą savo potencialą, o pasisako už mokyklos ir rajono lygmens vaikams įvairių gebėjimų.

Žingsnis į didelę paklausą srityje ankstyvojo specialiojo ugdymo, kaip šio magistro studijų programą, įrengta geriausia praktika pedagogikos ir metodikos, taip pat patirties psichosocialinės ir šeimyninių poreikius išskirtiniais vaikams absolventas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University specialiojo ugdymo specialisto magistras (ITL) programa skirta švietimo specialistams, kurie nori dirbti su K-12 vaikais, kurie turi lengvą ar vid ... [+]

Grand Canyon University specialiojo ugdymo specialisto magistras (ITL) programa skirta švietimo specialistams, kurie nori dirbti su K-12 vaikais, kurie turi lengvą ar vidutinio sunkumo negalią; šios programos absolventai gali siekti pradinio mokymo leidimo.

Kursus lengvina šios srities specialistai, kurie į savo mokymo programas įtraukia savo žinias ir patirtį mokymosi, emocinės, elgesio, fizinės ir kognityvios negalios bei sutrikusio intelekto srityse. Ši programa yra suformuluota taip, kad absolventai pasirengę įtakoti specialiųjų poreikių gyventojų grupes ir įgyvendinti individualius mokymosi planus, pritaikytus įvairioms mokymosi reikmėms.

Šios regioninės akredituotos ir Arizonos valstybinės švietimo tarybos patvirtintos programos formos ir kursai yra skirti suaugusiems besimokantiems asmenims, kurie remiasi savo stipriosiomis dalimis ir plečia savo įgūdžius, skirtus vaikams, turintiems skirtingų mokymosi gebėjimų, remti. Šie kursai taip pat atitinka "Interstate Teacher Assessment and Support Consortium" (InTASC) principus ir "Exceptional Children" (CEC) standartus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University Kaniono Grand Canyon University specialiojo ugdymo specialisto magistras (NITL) programa yra pradinė licencijavimo programa, pagal kurią mokytojai ... [+]

Grand Canyon University Kaniono Grand Canyon University specialiojo ugdymo specialisto magistras (NITL) programa yra pradinė licencijavimo programa, pagal kurią mokytojai rengiami specialiojo ugdymo karjerai, daugiausia dėmesio skiriant K-12 studentams, turintiems lengvą ar vidutinio sunkumo negalią.

Šia programa siekiama padėti absolventams suprasti žinias ir ugdyti reikalingus įgūdžius, reikalingus išskirtinių vaikų ir aukštųjų mokyklų mokinių ugdymui. Švietimo kolegijos siūloma griežta mokymo programa moko pritaikyti mokymo strategijas, kad atitiktų kiekvienos studentų Individualizuotos ugdymo programą (IEP), tuo pačiu remdamasis stipriosiomis žiniomis, kurias jau turi mokytojas. Ši programa padeda mokytojų kandidatams susipažinti su lengvais ir vidutinio sunkumo negalia, tuo pat metu tobulinant vertinimo, įsikišimo ir pereinamojo laikotarpio planavimo įgūdžius. Ši programa nesuteikia licencijų leidimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon universiteto magistras Edukologijos Lyderystė, pasiūlė per Išsilavinimas, suteikia jums reikiamas priemones iš anksto savo karjerą per švietimo lyderystės. ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Pasiruoškite Tapk švietimo lyderis

Grand Canyon universiteto magistras Edukologijos Lyderystė, pasiūlė per Išsilavinimas, suteikia jums reikiamas priemones iš anksto savo karjerą per švietimo lyderystės. Be to, šis internetinis meistrų švietimo lyderystės laipsnį padeda jums suprasti ir parengti naudoti profesinius ir etinius praktiką per krikščionišką pasaulėžiūrą objektyvu.

Jei jus domina taikant šiam meistrų švietimo lyderystės programa, turite pateikti dokumentus patikrintų dėstymo patirtį, nors ši programa neturi sukelti mokytojo ar pagrindinio ia. Interstate mokyklų vadovų ia konsorciumas (ISLLC) ir Švietimo lyderystės Steigiamasis taryba (ELCC) standartai sudaro šios regioniniu akredituotos ir Arizonos patvirtintą programą pagrindą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Location address
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Social Media
Location address
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Social Media
Location address
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Social Media