IPSL Institute for Global Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

IPSL Institute for Global Learning 21-ajame amžiuje iš naujo apibrėžia aukštąjį mokslą - IPSL Institute for Global Learning pasinaudoti tarptautinėmis partnerystėmis, kurios pašalina akademinės bendruomenės ir visuomenės ribas, ir sąmoningai pritaikydamos studentų mokymosi patirtį į šiuolaikinio pasaulio iššūkius ir galimybes. Mūsų unikali švietimo aplinka yra būdinga intelektiniam griežtumui, atvirumui, abipusiškumui, kūrybiškumui, įgūdžiams ir ryžtui suteikti įgaliojimus.

" IPSL", įkurta 1982 m., Yra švietimo organizacija, teikianti paslaugas studentams, koledžams, universitetams, ne pelno siekiams ir kitoms paslaugų agentūroms visame pasaulyje, remdama programas, kurios jungia savanorių tarnybą su bendruomeninis ir akademinis tyrimas.

Laikydamiesi savo tradicijos kaip švietimo pionierių, IPSL neseniai pradėjo savo naujausią iniciatyvą 2017 m. ... " Community Organizing and Social Activism" arba tiesiog "COSA".

Kas skatina IPSL?

IPSL siekia, kad tarptautinis dalyvavimas būtų labiau etiškas, prieinamas ir tvarus, palengvinant studentų ir socialinių pokyčių agentų santykius ir mokymąsi visame pasaulyje. Skirtingai nuo stažuotės, IPSL neleidžia "mokytis" studentų, tačiau siūlo studentams galimybę susisiekti su mūsų socialinių pokyčių organizacijomis (mūsų partneriais) 4 šalyse.

Šiandien IPSL siūlo visiškai akredituotas absolventų programas ir kreditas reikalaujančias bakalauro studijų programas visose pasaulio šalyse - programas, kuriose dalyvavo daugiau nei 4000 studentų iš daugiau nei 400 universitetų ar kolegijų JAV ir 25 kitų tautų. IPSL daugiau kaip 83% savo pajamų iš programų investuoja tiesiai į bendruomenes, kurioms jie tarnauja.

Vietos

Portlandas

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Portlandas, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kuskas

Address
Kuskas, Kuskas, Peru

Medeljinas

Address
Medeljinas, Antioquia, Kolumbija

Hanojus

Address
Hanojus, Hanojus, Vietnamas

Salonikai

Address
Salonikai, Salonikai, Graikija

Kartachena

Address
Kartachena, Bolivaro, Kolumbija

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Sololá departamentas, Gvatemala