International Accelerator

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis greitintuvas

Tarptautinis greitintuvas Yra skirta padėti tarptautiniams studentams ir ne gimtoji anglų kalbos klestėti kai kuriose didžiausių Amerikos mokslinių tyrimų universitetų. Be to, kad moksleiviai sėkmingai pasiektų akademinį išsilavinimą, IA programos padeda jiems pereiti į naują gyvenimą Amerikoje su anglų kalbos pamokomis, įdomiomis kultūrinėmis patirtimis, logistine parama (oro uosto įgula, apgyvendinimas) ir mentoriais.

Universitetai, kuriuos aptarnauja "International Accelerator", yra visiškai akredituoti, nacionaliniai reitingai ir pasauliniai lyderiai jų studijų srityse.

Tarptautinės greitintuvo funkcijos:

  • Geriausiai pasaulyje pirmaujančių universitetų
  • Individualizuota studentų patirtis, orientuota į laivybą, integraciją ir akademinę sėkmę
  • Pabrėžiama pasaulinė pilietybė
  • Įsipareigojimas studentų sėkmei

IA partnerių universitetai yra vienas iš sudėtingiausių ir įdomių mokymo programų, kurių tikslas - sukurti pasaulinio lygio, prasmingą studentų patirtį.

Tarptautinių studentų atveju judėjimas iš savo gimtosios šalies į magistro laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose gali būti sudėtingas - nauja kalba, nauji mokymosi būdai ir naujas namas. Tarptautinis greitintuvas Programos palengvina šį perėjimą, derindamos kreditus turinčius kursus su papildoma akademine parama, mokymu ir kultūrine patirtimi. Programa siūlo į mokymąsi orientuotą aplinką, skatinančią akademinę sėkmę, aktyvų dalyvavimą universitetų gyvenime ir bendruomenės įsitraukimą.

Jums tinkama programa priklausys nuo jūsų akademinio išsilavinimo, anglų kalbos įgūdžių lygio ir asmeninių prioritetų; Tačiau visos "International Accelerator" programos siūlo:

Palaikymas - Kaip MAP studentas, jūs naudojate visą parą teikiamą pagalbą visais klausimais, dideliais ar mažais.

Mažos klasės dydžiai - Jums suteikiamas didesnis individualus dėmesys ir speciali pagalba, teikiama mažų klasių dydžiais.

Profesionalus sėkmė - Pasirenkite akademinei ir profesinei sėkmei pritaikius specialybės kursus tarptautiniams studentams.

Supaprastintas priėmimo procesas - Mėgaukitės paprastu ir greitu priėmimo procesu. Nereikia jokių nuorodų, santraukų, esė arba SAT / ACT / GRE / GMAT balų.

Karjeros greitintuvas

Pasirengimas pasaulinei darbo vietai "Career Accelerator" dėka galėsite tobulinti savo profesinius įgūdžius ir suprasti, kaip jūsų žinios, interesai, motyvacijos ir asmeninė patirtis suteikia jums tiesioginį pranašumą, kai norima pradėti savo karjerą.

"Career Accelerator", sukurtas išskirtinai tarptautiniams bakalauro studentams, turi unikalias dirbtuves, realaus pasaulio patirtį, tarpkultūrinį grupinį darbą ir įgūdžių mokymą. Kai baigsite bakalauro akceleratoriaus kursą, toliau dirbsite su savo patarėju savo individualiu karjeros planu. Darbdaviai nori įsitikinti, kad komandos nariai yra pasiruošę darbui. "Career Accelerator" siūlo penkis skirtingus takelius:

Kolegija-karjera Studentams, besimokantiems stažuotės (arba kooperatyvo) patirtimi savo koledžo metais ir (arba) ieškant bendrosios pasirengimo jų antrosios pakopos studijų darbo paieškai

Aukštasis išsilavinimas Studentams, kurie ketina tiesiogiai siekti magistro ar daktaro laipsnio, įskaitant studentus premedijoje, preliminarioje ar panašioje profesinėje srityje

Rėmėjų verslo plėtra Studentams, dalyvaujantiems įmonių stipendijų programoje, su veikla, pritaikyta rėmėjams ir (arba) pramonei

Šeimos verslo plėtra Studentams, siekiantiems laipsnio padėti stiprinti ir plėtoti šeimos verslą

verslumas Studentams, norintiems pradėti, turėti, valdyti ir valdyti savo verslą po baigimo

universiteto partneriai

IA universitetai pripažįsta tarptautinių studentų pasiekimus ir padeda jiems studijuoti aukščiausiajame JAV universitete.

IA Partner Unis
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti MSc - OnlineStudies » Matyti BScs » Matyti MSc - HealthcareStudies » Matyti Kursai » Matyti M.D. » Matyti Magistras » Matyti Bakalauras » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Doktorantūra » Matyti LLM » Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Anglų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Į kalbotyros magistro remiasi tvirta kursų tradicinėse srityse lingvistikos (fonetikos, fonologijos, sintaksės, semantikos ir istorinis) su papildomu dėmesio kreolų studijų, kalbos įsisavinimo, sociolingvistika, anglų kalbotyros, ir romantika lingvistikos. [+]

Anglų

Apie

Anglų departamentas prie Floridos tarptautinio universiteto moko pakopos ir bakalauro kursus literatūros, kūrybinio rašymo, rašyti ir retorika, Lingvistika, kino studijų ir tremties studijų. Pradžioje įkurta 1965 metais, anglų departamentas veikia du miesteliai Majamyje-Dade ir tuo Pines centro Broward County. Be to, fakulteto nariai mokyti keliose programose užsienyje ne Bendradarbiaudami universitetus ir kolegijas. Gerbiamieji dėstytojai anglų departamento reguliariai uždirbti tiek pripažinimo ir pasiekimus vietoje, valstijos, šalies ir tarptautiniu mastu.

MA kalbotyros

Į kalbotyros magistro remiasi tvirta kursų tradicinėse srityse lingvistikos (fonetikos, fonologijos, sintaksės, semantikos ir istorinis) su papildomu dėmesio kreolų studijų, kalbos įsisavinimo, sociolingvistika, anglų kalbotyros, ir romantika lingvistikos.... [-]


Antropologija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kaip tarpdisciplininio departamento kuri sujungia antropologija, žmogaus geografija ir sociologijos, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti tiek daktaro ir magistro pasaulio ir Sociokultūros studijų. [+]

antropologija

APIE MUS

Sveiki atvykę į Global & Sociokultūros studijų katedros. GSS suteikia unikalią galimybę integruoti drausminę požiūrius antropologijos, geografijos, sociologijos ir su tarpdisciplininiai theorizing ir mokslinių tyrimų.

Mūsų BA, MA ir daktaro programos sutelkti dėmesį į tris sutampančių temas: Tapatybės ir nelygybę, Migracija ir diasporų ir gamta visuomenės.

Naudojant lyginamąjį, tarptautinį diasporic ir pasaulines tendencijas, GSS vykdo mokslinius tyrimus šiomis temomis per teorinių požiūrių įvairovė ir naudojant kokybišką, kiekybinis, ir taikomuosius mokslinių tyrimų metodus. Programos mokslinių tyrimų ir mokymo temos atspindi ir rezonuoti su mūsų universiteto vietą vienoje iš dinamiškiausių pasaulio regionuose: kuo didesnis metropolinės zonos Majamio-a pusrutulio kryžkelėje sociokultūrinius, politinių, ekonominių ir aplinkos jėgų sąryšio Jungtinių Amerikos Valstijų Karibų jūros ir Lotynų Amerika, Atlanto regione, ir apskritai pasaulyje.... [-]


Curriculum and Instruction

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Menų (MA) laipsnį nuo Gyvenimo departamento ir Instrukcija Master tinka būsimiems studentams, kurie jau gali turėti mokymo pažymėjimus arba lygiavertį profesinį pasirengimą. [+]

Mokyklos Švietimo

Nesvarbu, ar esate neseniai vidurinės mokyklos absolventas ar suaugęs, kuris ieško karjeros kaita, Benerd Mokyklos Švietimo turi programą Jums. Benerd siūlo tradicinį koledžo aplinką, taip pat klases, skirtas tiems, kurie dirba pilnu etatu ir tyrinėti savo gyvenimo galimybes.

Tuo pakopos, programas parengti mokytojams ir specialiesiems pedagogams. Tuo antrosios pakopos, programas parengti mokymo specialistai, mokyklų psichologai, priežiūros institucijų, principus, superintendents, centrinė būstinė darbuotojų ir vadovų aukštojo mokslo, ne pelno ir kitų organizacijų.

Gyvenimo ir Instrukcija

Menų (MA) laipsnį nuo Gyvenimo departamento ir Instrukcija Master tinka būsimiems studentams, kurie jau gali turėti mokymo pažymėjimus arba lygiavertį profesinį pasirengimą. MA laipsnis padeda studentams gilinti žinias planuojant, organizuojant, valdant, vertinant ir tobulinant mokyklos programas, per mokymo programų tobulinimo, personalo plėtros ir mokslinių tyrimų. Programa padeda mokiniams plėtoti ir išplėsti savo žinias įgijo iš pažangių studijų programą ir instrukcija.... [-]


Ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Ekonomikos katedros siūlo magistro programą su penkiais skiriamųjų takelius, fakulteto, kuris jungia aukštos kokybės mokymą, o ūkio politikos interesus su rimta stipendiją, o specialius naudą ekonomikos studijas Vašingtone. [+]

Ekonomikos magistras

Ekonomikos katedros siūlo magistro programą su penkiais skiriamųjų takelius, fakulteto, kuris jungia aukštos kokybės mokymą, o ūkio politikos interesus su rimta stipendiją, o specialius naudą ekonomikos studijas Vašingtone.

Ekonomikos magistro laipsnį programa yra taikoma, politika orientuota programa, kuri siūlo penkis skirtingus takelius, kurie magistrai gali siekti: bendrieji dalykai, plėtros ekonomika, lyčių analizė ekonomikos, finansų ekonomikos politikos ir taikomosios ekonomikos (tik internete).

Departamentas turi ypač didelę auką kursų, kurie susiję su pasaulio ekonomikos problemas. Dauguma mūsų fakulteto atliko tyrimus arba mokoma kitų šalių ir pareikšti, kad patirtis klasėje.... [-]


Istorija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Dailės istorijos magistras yra skirta tarnauti kaip studentams, taip pat tiems, kurie planuoja siekti daktaro laipsnį, tiems, kurie nori pagerinti savo žinias, kaip vidurinių mokyklų mokytojams, ir tiems, kurie siekia praturtinti savo intelektinius gyvenimą įvairovė poreikius. Be Bendra magistro programos, Viešojo Istorija ir pagreitinti Bakalauro pereiti takelius siūlomi. [+]

Dailės magistras istorijos

Dailės istorijos magistras yra skirta tarnauti kaip studentams, taip pat tiems, kurie planuoja siekti daktaro laipsnį, tiems, kurie nori pagerinti savo žinias, kaip vidurinių mokyklų mokytojams, ir tiems, kurie siekia praturtinti savo intelektinius gyvenimą įvairovė poreikius. Be Bendra magistro programos, Viešojo Istorija ir pagreitinti Bakalauro pereiti takelius siūlomi.

Studentai aptarnaujami departamento nariai, kurių mokslinių tyrimų sritys apima klasikinę istoriją, ankstyvosios krikščionybės, Afrikos istorija, Amerikos kultūrinę ir socialinę istoriją, vietos istoriją, Pietų, Amerikos pilietinis karas, Amerikos sienos, moterys ir lyčių vaidmenys, Azijos istorija, Artimųjų -Eastern istorija, XX-ojo amžiaus masiniai judėjimai, nacizmo ir antisemitizmo Centrinėje Europoje, Lotynų Amerikos istorijoje ir Europos istorijoje, taip pat kitose srityse.... [-]


Politologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Dailės laipsnis Politikos mokslų magistras yra sukurta siekiant suteikti studentams išsamių žinių apie drausmę. Departamento studijų programa Politikos mokslų remiasi fakulteto stipriąsias ir išsiskiria pabrėždamas lyginamąją požiūrį į politikos studijos. [+]

politologijos

Magistro Politikos mokslų

Dailės laipsnis Politikos mokslų magistras yra sukurta siekiant suteikti studentams išsamių žinių apie drausmę. Departamento studijų programa Politikos mokslų remiasi fakulteto stipriąsias ir išsiskiria pabrėždamas lyginamąją požiūrį į politikos studijos. Programa yra sukurta siekiant suteikti savo absolventams tvirtą pagrindą pagrindinių teorijų ir metodų Politikos mokslų kartu su išsamų švietimo pasirinktų tradicinių polaukiuose. Programa turi ypatingą dėmesį skirti lyginamosios politikos ir Amerikos politikoje.

Priėmimo sąlygos

Priėmimas į magistrantūros programa yra konkurencinga. Susitikimas minimalius reikalavimus negarantuoja sutikimą. Minimalūs reikalavimai dėl priėmimo į magistro programos apima:... [-]


Teatras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Ar turite aistra yra ant scenos arba daugiau domina darbas užkulisiuose, Teatro mokykla siūlo Jums galimybę realizuoti savo svajones. Tai vienas iš tik programų šalyje su partnerių profesionalaus teatro, kiaulių rūmai, kuri leidžia jums dirbti kartu su pirmaujančių specialistų, o užsidirbti savo laipsnį sauja. [+]

Teatras

Jums klestėti kūrybiškumui ir žodžio, ir tiki, kad pasaulis yra tavo etapas.

apie teatro

Ar turite aistra yra ant scenos arba daugiau domina darbas užkulisiuose, Teatro mokykla siūlo Jums galimybę realizuoti savo svajones. Tai vienas iš tik programų šalyje su partnerių profesionalaus teatro, kiaulių rūmai, kuri leidžia jums dirbti kartu su pirmaujančių specialistų, o užsidirbti savo laipsnį sauja.

Kino ir televizijos

Filmas ir televizijos koncentracija suteikia jums pagrindinių įgūdžių ir žinių ne tik kurti ir bendradarbiauti scenoje ir Offstage, bet ir išjungti fotoaparatą, taip pat. Programa yra tiesiogiai susieta su augančios kino pramonės Luizianoje ir jos poreikį aukštos kvalifikacijos menininkų, technikų ir administracinio personalo.... [-]


Verslo Ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Verslo magistras Dailės ekonomikos programos Mokykla jungia tvirtą pagrindą ekonomikos, akcentuojant taikymo šias žinias realaus pasaulio situacijas. [+]

Verslo ekonomika

Pardavimų ir įplaukų prognozės, rinkoje tendencijų analizė, ekonometrinis modeliavimas-visi šie įgūdžiai yra pagrįstas taikomosios ekonomikos. Jie taip pat tarp labiausiai ieškoma po įgūdžių, verslo ir valdžios.

Verslo magistras Dailės ekonomikos programos Mokykla jungia tvirtą pagrindą ekonomikos, akcentuojant taikymo šias žinias realaus pasaulio situacijas. Nors programa rengia studentus karjeros, profesinės ekonomistai valdžios ir verslo, kai absolventai naudoti laipsnį, kaip tramplinas link tolesnio švietimo įstatymą ar daktaro laipsnį verslo ar ekonomikos.

Programa yra kompaktiški trys semestrai ilgio, dauguma studentų-bet galinga, su kursų pasiūla tokiose srityse kaip aplinkos ekonomikos, finansų politikos, ekonomikos augimo ir plėtros, sveikatos ekonomikos, pramonės organizacijos, investicijų valdymas, darbo ekonomika ir pinigų ir bankų.... [-]


MSc

Animal, Pieno, Paukštienos Mokslai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Gyvūnų mokslų mokykla yra visiškai integruota gyvūnų mokslo programa. Mes teikiame platų mokslinių tyrimų, pratęsimo ir akademinių programų maisto, poilsio ir kompanionas gyvūnų gamybos, veterinarijos mokslo ir gyvūninės kilmės produktų. [+]

Gyvulininkystė

Gyvūnų mokslų mokykla yra visiškai integruota gyvūnų mokslo programa. Mes teikiame platų mokslinių tyrimų, pratęsimo ir akademinių programų maisto, poilsio ir kompanionas gyvūnų gamybos, veterinarijos mokslo ir gyvūninės kilmės produktų. Siūlome studijų programų, įskaitant gyvūnų mokslo, pieno mokslo, pieno produktų technologija ir paukštienos mokslo įvairovė. Mes taip pat siūlome mokymus arklių mokslo, mėsos mokslo, naminiams gyvūnams ir iš anksto veterinarijoje. Mūsų programos parengti studentus sudėtinga karjeros. Mes taip pat siūlome stipendiją ir karjeros orientuota stažuočių galimybių kvalifikuoti studentams įvairovė.... [-]


Aplinkos Sience

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Aplinkos mokslo magistro laipsnį programa rengia studentus sukurti naujoviškus sprendimus neatidėliotinų spręsti aplinkos problemas. Pagrįstas griežta mokslinių tyrimų ir analizės tarpdisciplininiu išnagrinėjus gamtos mokslų, dėl aplinkosaugos mokslo valstybės narės taip pat gilinasi į Politika, politika, ir ekonomika aplinkosaugos problemas. [+]

MS Environmental Science

Aplinkos mokslo magistro laipsnį programa rengia studentus sukurti naujoviškus sprendimus neatidėliotinų spręsti aplinkos problemas. Pagrįstas griežta mokslinių tyrimų ir analizės tarpdisciplininiu išnagrinėjus gamtos mokslų, dėl aplinkosaugos mokslo valstybės narės taip pat gilinasi į Politika, politika, ir ekonomika aplinkosaugos problemas.

Mokiniai yra skatinami įgyti praktinę patirtį per stažuotės viename ar daugiau iš daugelio viešųjų ir privačių aplinkosaugos organizacijų Vašingtonas, srityje. Studentai turi galimybę atlikti mokslinius tyrimus su fakulteto katedros, susijęs ir su susijusia fakulteto AS, ar bent vienas iš daugelio žinomų mokslinių tyrimų įstaigų srityje.... [-]


Apskaita

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Įgyti konkurencinį įgūdžių jums reikės spręsti apskaitos besikeičiančios iššūkius. Jūs galite baigti šį prestižinį pagreitinto magistro apskaitos laipsnį vos dešimt mėnesių savaitgalį kursinį darbą. Programa yra sukurta siekiant suteikti Jums su tiek techninių žinių ir pilną praktinių paraiškų spręsti mūsų pramonės aktualiausias problemas. [+]

apskaita

Magistro Technologijos, Tarptautinio verslo ir lyderystė

Efektyvūs vadovai turi pasaulinę žinias; stiprūs technologijų įgūdžius; ir bendradarbiavimo subtilumo. Chapman Graduate School of Business apima viską: tarptautinė perspektyva: plečia ir gilina savo pasaulinį požiūrį visose šalyse ir kultūrose.

Pusrutulio dėmesio: naudoja mūsų pagrindinį Miami vietą, todėl Lotynų Amerikos ir Karibų netoliese.

Technologinis lygis: stiprina savo IT meistriškumą efektyviau mokytis.

Apskaitos magistras

Įgyti konkurencinį įgūdžių jums reikės spręsti apskaitos besikeičiančios iššūkius. Jūs galite baigti šį prestižinį pagreitinto magistro apskaitos laipsnį vos dešimt mėnesių savaitgalį arba vakare kursinį darbą.... [-]


Apskaita

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mūsų magistro Mokslo Apskaita (MSA) programą rengia studentus naudingas karjeros visose srityse aspektus, iš nepelno į teismo apskaita. [+]

apskaita

Naujoviškų mokymo. Award-winning fakultetą. Neįvykdyti karjerai.

Mūsų magistro Mokslo Apskaita (MSA) programą rengia studentus naudingas karjeros visose srityse aspektus, iš nepelno į teismo apskaita.

Nesvarbu, ar jūs pažangą savo karjerą, pereinate į naują, ar tik pradedate, MSA programa padės jums kelyje konkuruoti klesti lauko-vienas, kad didės 22 proc per ateinantį dešimtmetį.

Klasėje

Mažos klasės dydžių išlaikyti kursinių interaktyvus.

Fakultetas yra realaus pasaulio specialistai, kurie atneš jų įvairią patirtį klasėje. Ir garsūs apskaitos ekspertai iš "Big Four" įmonių reguliariai svečių garsiakalbiai.... [-]


Aviacijos Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mechanikos ir kosmoso inžinerijos departamentas siekia parengti studentus darbo vietų pramonės ir mokslo bendruomenės. Disciplinų tyrimo apima thermofluids, mechanines sistemas ir aeronautikos inžineriją. Šis preparatas apima pagalbą studentui parengti atitinkamus analitinius, experimental, skaičiavimo ir ryšių įgūdžius, būtinus būsimai sėkmei. [+]

Studijų programų Mechaninė ir kosmoso inžinerijos

Pažangos siekimas

Mechanikos ir kosmoso inžinerijos departamentas siekia parengti studentus darbo vietų pramonės ir mokslo bendruomenės. Disciplinų tyrimo apima thermofluids, mechanines sistemas ir aeronautikos inžineriją. Šis preparatas apima pagalbą studentui parengti atitinkamus analitinius, experimental, skaičiavimo ir ryšių įgūdžius, būtinus būsimai sėkmei.

Mes siūlome tris gerai prenumeruojamas studijų programas: MSME (MS Mechaninė), mokslų daktaras, man (daktaras Mechaninė), ir MSAE (MS Aerospace Engineering). Mūsų studijų kursus, išskyrus laboratorinių pagrindu kursus, kurie siūlomi dvigubos būdu; gyventi, ir prasitęsti pristatymas režimu per gyvų vaizdo transliacijos. Šie metodai suteikia galimybę pereiti švietimą įvairių studentų gyventojų, vienas, kad apima darbo profesionalai. MS laipsnis gali būti vykdoma su disertacijos (24 valandų kursinių ir 6 valandų darbo) arba ne disertacijos variantą (30 valandų kursinių).... [-]


Biologija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mokslas magistras Biologijos laipsnis leidžia studentams plėtoti ypatingos svarbos įgūdžių ir vykdo mokslinius tyrimus įvairiose srityse, biologijos, įskaitant biochemijos srityse, biologinis okeanografijos, botanika, ląstelių ir molekulinė biologija, ekologija, evoliucinės biologijos, mikrobiologijos ir zoologijos. [+]

biologija

Iš biologijos mokslų departamentas teikia mokymo ir mokslinių tyrimų galimybes, bakalauro ir magistro studentams platų biologinių disciplinų. Bet kurią dieną, biologijos mokslų fakultetas ir jų mokiniai gali būti nardymo ant koralinio rifo į Florida Keys, plaukios Everglades ant Airboat, žygiai per atogrąžų miškų, ar atveria laboratorijoje.

Gyvenimo

Mūsų mokymo programa yra tiksli ir pateikiama fone kritinio mąstymo, mokslinių tyrimų ir bendravimo įgūdžius.

bakalauro modeliai

Mūsų bakalauro didžiųjų yra sėkmingai įrašytas karjerą gyvybės mokslų viešojo, privataus ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.

... [-]

Biologiniai Mokslai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Siūlome tiek mokslinių tyrimų ir ne moksliniais tyrimais pagrįsta laipsnių. Mūsų pagrindinis tikslas yra į mokslinių tyrimų mokymą; Studentai siekia mokslinių tyrimų pagrįstas kelią uždirbti tiek Ph.D. arba MS laipsnių. Studentai jais pasiekta daktaro laipsnių, paprastai toliau kaip mokslo daktarų bičiuliai karjeros kelio nukreipta į akademinių tyrimų ir mokymo ar pramoninių mokslinių tyrimų. [+]

biologiniai mokslai

Magistrantūroje

Siūlome tiek mokslinių tyrimų ir ne moksliniais tyrimais pagrįsta laipsnių. Mūsų pagrindinis tikslas yra į mokslinių tyrimų mokymą; Studentai siekia mokslinių tyrimų pagrįstas kelią uždirbti tiek Ph.D. arba MS laipsnių. Studentai jais pasiekta daktaro laipsnių, paprastai toliau kaip mokslo daktarų bičiuliai karjeros kelio nukreipta į akademinių tyrimų ir mokymo ar pramoninių mokslinių tyrimų.

Apžvalga magistrantūroje

Studentai jais pasiekta MS laipsnių paprastai toliau kaip Ph.D. studentai čia arba kitur, arba rasti tinkamų pozicijas švietimo, verslo, ar valdžios. Mes siūlome tris ne mokslinių tyrimų Profesionalūs magistro laipsnius. Profesinė Mokslas magistrantūros Bioinformatika ir biotechnologijos yra tiek siekiama mokymo studentams dirbti su verslo mokslinėje kontekstuose disciplinų. Profesionali magistro laipsnį mokymo (MAT) siekiama plėtoti aukštos kokybės mokslo mokytojus vidurinį išsilavinimą. ... [-]


Chemijos Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Cheminiai inžinieriai pirmaujanti naujus pokyčius medicinoje, pažangias medžiagas, energiją, vartojimo prekių, gamybos ir aplinkos apsaugos problemų sprendimo būdus. Iš besivystančių efektyvesnes kuro elementus kuriant naujoves, kurios anksto kosmoso tyrimus, mūsų chemijos inžinerijos studentai ir dėstytojai yra ne mokslinių tyrimų priešakyje. [+]

chemijos inžinerija

Cheminiai inžinieriai pirmaujanti naujus pokyčius medicinoje, pažangias medžiagas, energiją, vartojimo prekių, gamybos ir aplinkos apsaugos problemų sprendimo būdus. Iš besivystančių efektyvesnes kuro elementus kuriant naujoves, kurios anksto kosmoso tyrimus, mūsų chemijos inžinerijos studentai ir dėstytojai yra ne mokslinių tyrimų priešakyje.

Ko tikėtis

Kaip chemijos inžinerijos dur, jūs išmoksite išversti žinių iš chemijos, biologijos ir kitų mokslų į produktų, kurie suteikia kuro, galia, medicina ir medžiagas, kurios yra gyvybiškai svarbios mūsų visuomenei ir pasauliui. Per sudėtingas kursinių ir švietimo patirtimi, jums bus sukurti inžinerijos žinias, taip pat papildomus profesinius ir asmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmingai savo karjerą.... [-]


Civilinė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kai kurie žmonės sako, "Tai inžinerijos žygdarbis!" Jie greičiausiai kalbame apie pilietinės inžinerija - seniausia iš disciplinų. Nuo romėnų akvedukų į superautostradomisReichsautobahnen, inžinieriai, kad mūsų pasaulis dirbti geriau planavimo, projektavimo, statybos, eksploatavimo ir priežiūros pastatų, kelių, geležinkelių, oro, jūrų uostų ir pan. [+]

civilinės inžinerijos

Kai kurie žmonės sako, "Tai inžinerijos žygdarbis!" Jie greičiausiai kalbame apie pilietinės inžinerija - seniausia iš disciplinų. Nuo romėnų akvedukų į superautostradomisReichsautobahnen, inžinieriai, kad mūsų pasaulis dirbti geriau planavimo, projektavimo, statybos, eksploatavimo ir priežiūros pastatų, kelių, geležinkelių, oro, jūrų uostų ir pan.

Visada šiek atstatyti, išsaugoti ir toliau plėtoti infrastruktūrą poreikis, todėl civiliniams inžinieriams paklausa niekada nebuvo didesnis. Civilinės statybos inžinieriai rasite karjeros galimybes pramonės, vyriausybės ir privataus konsultavimas.

Master Of Science Civilinės inžinerijos... [-]


Civilinės Ir Aplinkos Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Naujoviškas, dinamiškas darbas civilinėse ir aplinkos inžinieriams gali būti vertinamas visur šiandieniniame pasaulyje. Pilietinės ir aplinkos inžinieriams analizuoti, planuoti, projektuoti ir statyti struktūras, pavyzdžiui, pastatų, tiltų, ir užtvankų; infrastruktūros sistemos pervežimui; vandens ištekliai ir natūralus pavojus apsauga; ir aplinkos kontrolė ir atkūrimas tiek gamtos ir pastatytas aplinkoje. [+]

Civilinė ir aplinkos inžinerija

Naujoviškas, dinamiškas darbas civilinėse ir aplinkos inžinieriams gali būti vertinamas visur šiandieniniame pasaulyje. Pilietinės ir aplinkos inžinieriams analizuoti, planuoti, projektuoti ir statyti struktūras, pavyzdžiui, pastatų, tiltų, ir užtvankų; infrastruktūros sistemos pervežimui; vandens ištekliai ir natūralus pavojus apsauga; ir aplinkos kontrolė ir atkūrimas tiek gamtos ir pastatytas aplinkoje.

Civilinės ir aplinkos inžinerijos departamentas prie Švietimo ir mokslinių tyrimų priešakyje, plėsti tokiose srityse kaip uraganas ir žemės drebėjimo dizainas, tvaraus vystymosi, intelektinių transporto sistemų, aukštos kokybės ir naujos medžiagos apibūdinimo, bioelektrinių valymo, gyvavimo ciklo analizę, Neardomieji vertinimas, širdies ir kraujagyslių srautas.... [-]


Elektros Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Elektros inžinerija "yra profesionali inžinerijos disciplina, kuri nagrinėja su studijų, projektavimo ir taikymo elektros ir elektromagnetinių komponentų, sistemų ir taikomųjų programų. Padidėjęs poreikis būsto, automobilių, gynybos ir vartotojų pramonės ir toliau kuro lauko augimą, taip pat naudojama elektros inžinierių ateities paklausą. [+]

elektrotechnika

Įsivaizduokite, kad dalis pastato palydovą, kad jūs pamatysite iš tikrųjų eiti į kosmosą. Pirmakursis studentas Karina Quintana dalyvavo profesoriaus Wilmer Arellano inžinerijos Orientacijos klasė rudenį 2012. Eksperimentas buvo neauditorinis veikla EGN-1002 klasėje ir Karina buvo iššūkis.

Idėja leistų palydovinė pasyviai suderinti ir leisti fotografuoti. Tai gali būti vertinama iš vaizdo, kad ne tik būtų laive magnetas suderinti palydovo ašį - pagal magnetinio šiaurės - bet tai taip pat pasukti palydovą per ašį. Tai palydovinė eisiu į kosmosą dar šiais metais.

Domina kažką čia, žemėje? Yra daug karjeros šioje srityje.... [-]


Kompiuterių Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kompiuterių mokslininkai ir inžinieriai taikyti teorijas ir principus matematikos ir gamtos mokslų dizainas Kompiuteriai, programinė įranga, tinklai ir procesus. [+]

Kompiuterių Mokslas / Kompiuterių inžinerija

Kompiuterių mokslininkai ir inžinieriai taikyti teorijas ir principus matematikos ir gamtos mokslų dizainas Kompiuteriai, programinė įranga, tinklai ir procesus.

Ko tikėtis

Kompiuterių mokslo ir inžinerijos programa inžinerijos kolegija ir kompiuterija siūlo tris bakalauro studijų programų, įskaitant Computer Science BS, yra kompiuterių inžinerijos GSE ir kompiuterinių informacinių sistemų BS.

Kompiuteris mokslo laipsnis apima metodai, algoritmai ir teorija reikalinga kuriant programinę įrangą, įskaitant Siauras specialybės, pavyzdžiui, vaizdo žaidimų, bioinformatikos ir kompiuterinės biologijos, kompiuterių ekspertizės, geografinių informacinių sistemų, interneto programų, įmonės kompiuterių, mokslinių skaičiavimų, duomenų bazių ir kt.... [-]


Kompiuterių Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Profesionalai su žinių integruoti žinias iš abiejų elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo yra didelė paklausa. Mūsų kompiuterių inžinerijos programas duos jums įgūdžių abiejose srityse. [+]

kompiuterių inžinerijos

Ar jūs kada nors jausti, kaip kai kurie iš kompiuterio forma veikia kiekvieną savo gyvenimo dalį? Per pastaruosius 20 metų, in technologijų sprogimas sukėlė beveik kiekvieną aspektą mūsų gyvenime turi būti varoma kompiuterio. Su vis poreikio kompiuterio ir sistemų bendrauti efektyviai, ši nauja banga technologija ir toliau spartinti.

Profesionalai su žinių integruoti žinias iš abiejų elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo yra didelė paklausa. Mūsų kompiuterių inžinerijos programas duos jums įgūdžių abiejose srityse.

Ką jūs galite padaryti su kompiuterinės technikos laipsnį?

Galite dirbti su pramonės robotų, dirbtinio intelekto, automobilių kontrolės sistemos, namų automatika, balso / kalbos atpažinimo, transporto priemonių greitkelio sistemas, net žaidimų ir žaislų.... [-]


Kompiuterių Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kompiuterių inžinerijos MSCpE laipsnis siūlo programas techninių (mokslinių tyrimų) srityse, pavyzdžiui, kompiuterių tinklų ir kompiuterių saugumo (CNCS), kompiuterinių sistemų ir VLSI dizainas (atsidarys Tarybos dokumentas / VLSI) Intelligent Systems ir mašinų gyvenimą (ISML) ir programinės įrangos skaičius sistemos ir algoritmai (SSA). [+]

kompiuterių inžinerijos

Kompiuterių inžinerija (CPE) daktaras Programą rengia studentus karjeros mokslinių tyrimų ar akademinei su specializacijų, įskaitant kompiuterių sistemas ir perkonfigūruojamomis prietaisų, jutiklių tinklų, programinės įrangos inžinerijos, pažangių sistemų ir mašinų mokymosi, ir kompiuterinių tinklų.

Orlandas, vienas iš tautos dinamiškiausių didmiesčių ir pažymėti savo gyvenimo kokybę ir atostogų vietų, yra Floridos I-4 Aukštųjų technologijų koridoriaus centru. Universitetas Campus yra greta Research Park, kuris yra vienas iš tautos sėkmingiausių technologijų parkų. Mūsų universitetas ir jo Research Park siūlome švietimo, mokslinių tyrimų ir karjeros galimybes daugybė kompiuterių inžinerijos karjerą, įskaitant treniruoklius sistemos, ryšių tinklų, programinės įrangos inžinerijos, aviacijos, telekomunikacijų ir daug daugiau.... [-]


Kompiuterių Mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kompiuterių mokslininkai suprojektuoti ir pastatyti programas. Kompiuterių Inžinieriai statyti ir programų įterptųjų sistemų srityje. Informacinių sistemų ekspertai dizainas ir įgyvendinti informacinių technologijų sprendimus verslui. [+]

Technologijos, inžinerija

Kompiuterių mokslininkai suprojektuoti ir pastatyti programas. Kompiuterių Inžinieriai statyti ir programų įterptųjų sistemų srityje. Informacinių sistemų ekspertai dizainas ir įgyvendinti informacinių technologijų sprendimus verslui.

Kompiuterija kaip profesija

Kompiuterių mokslininkai ir inžinieriai taikyti teorijas ir principus matematikos ir gamtos mokslų dizainas Kompiuteriai, programinė įranga, tinklų ir procesus. Šie specialistai dirba daugelyje nustatymus mokslinių tyrimų, pramonės, vyriausybės, verslo ir švietimo sukurti pažangias informacines technologijas, kompiuterines sistemas ir kompiuterių programas. Kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityje nuolat juda į priekį, teikiantys intelektualaus iššūkius ir kurti naujas žinias apie beveik kasdien.... [-]


Kompiuterių Mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Toliau be universiteto absolventas priėmimo reikalavimai: ar iš regioniniu akredituotos institucijos bakalauro laipsnį ekvivalentas informatikos ... [+]

Master Of Science Computer Science

Priėmimas

Toliau be universiteto absolventas priėmimo reikalavimus.

iš regioniniu akredituotos institucijos bakalauro laipsnį arba ekvivalentas Computer Science. Laipsnį susijusioje srityje yra priimtinas, jei pareiškėjas įrodo, įrodymų kompiuterių mokslo fone tinka įsigaliojimo magistro programą, vertinami pagal aukštosios komitetas.

"B" vidutinė arba geriau visose kursinį darbą pasikėsinimą, o įregistruota kaip viršutinė skyriaus studentas bakalauro programą, ir GRE Bendrosios bandymo rezultatas su kiekybiniu rodikliu 148 minimalaus. Trys rekomendaciniai laiškai iš asmenų, kurios pajėgios spręsti galimą ieškovo sėkmės studijuojant.... [-]


Kompiuterių Mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Magistro ir / arba daktaro Kompiuterių mokslo laipsnis suteikia begalines galimybes įdomių, naudingas ir sėkmingas karjeros proto-lenkimo skaičiaus įvairių ir unikalių srityse. [+]

Kompiuterių mokslas

Išplėstinė švietimas begalinis galimybių kūrimo ir supratimo kompiuterinių sistemų

Magistro ir / arba daktaro Kompiuterių mokslo laipsnis suteikia begalines galimybes įdomių, naudingas ir sėkmingas karjeros proto-lenkimo skaičiaus įvairių ir unikalių srityse.

Kompiuterių mokslo laipsnį programa EECS departamento gamina absolventus su aukšto lygio kompetencijos suprasti, taikant ir Išdėsčius šiuolaikines koncepcijas, principus, metodus bei teorijas, reikalingas kuriant ir įgyvendinant skaičiavimo sistemas. Kompiuterių Mokslas studijų programa taip pat suteikia studentams išsamų švietimo, kad susitiks su verslo ir pramonės poreikius Floridoje ir visoje JAV dabar ir per ateinančius dešimtmečius.... [-]


Kriminalinės Justicijos

Su apgyvendinimu arba internetinės Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Baudžiamojo Teisingumo departamentas siūlo bakalauro ir magistro baudžiamojo teisingumo. Tiek pirmosios ir antrosios pakopos studijų programos siūlomi vietoje ir visiškai internete. [+]

Baudžiamasis teisingumas

Baudžiamojo Teisingumo departamentas siūlo bakalauro ir magistro baudžiamojo teisingumo. Tiek pirmosios ir antrosios pakopos studijų programos siūlomi vietoje ir visiškai internete. Kandidatas Tarptautinės nusikalstamumo ir teisingumo taip pat galima Suinteresuoti studentai, taip pat bendra diplomus bendradarbiaujant su Teisės koledžas (JD / MSCJ) ir su Viešojo administravimo katedros (MSCJ / MPA). Mūsų kombinuoti bakalauro / magistro studijų programa yra taip pat populiarus tarp bakalauro studentams. Ši programa suteikia kvalifikuotiems studentus galimybę imtis iki 12 kredito valandos patvirtintų studijų kursus, kurie vėliau gali būti skaičiuojamas kaip dvigubos kreditas tiek bakalauro ir magistro laipsnių baudžiamojo teisingumo. Stažuotės galimybių gausu bakalauro ir magistro studentams, kaip mes turime stažuočių vietas daugelyje vietos, valstybės ir federalinės agentūros.... [-]


Kriminalistikos - Analizė Takelis

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Teismo ekspertizės magistrantūros studijų programa skirta aptarnauti abi praktikuojančių specialistų ir visą darbo dieną studentams, kurie nori pažangią studijų programą į teismo ekspertizei biologinių medžiagų poreikius. [+]

Kriminalistikos studijos

programos aprašymas

Mokslo magistras kriminalistinių tyrimų programa yra skirta aptarnauti abi praktikuojančių specialistų ir dieninių studijų studentams, kurie nori pažangią studijų programa kriminalistikos mokslo poreikius. Programa susideda iš trijų koncentracijų: teisinė analizė, teismo Biochemijos ir teismo Professional.

Mokslo magistras kriminalistinių tyrimų programa yra skirta aptarnauti abi praktikuojančių specialistų ir dieninių studijų studentams, kurie nori pažangią studijų programa kriminalistikos mokslo poreikius. Programa susideda iš trijų koncentracijų: teisinė analizė, teismo Biochemijos ir teismo Professional. Kriminalistinių tyrimų Biochemijos ir teisinė analizė koncentracija reikalauja studentą atlikti originalius tyrimus ir ginti raštišką disertaciją. Kriminalistinių tyrimų Profesionalus koncentracija yra nonthesis variantas susideda iš kursinį darbą ir nepriklausomą tyrimą capstone projektą.... [-]


Mechaninė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mokslo (MS) magistras Mechanikos inžinerijos programa yra orientuota į suteikiant studentams ir praktikuojančių inžinierių su pažangių studijų keliose srityse specializaciją. Laipsnis yra prieinama arba disertaciją ar ne disertacijos programą. [+]

Mechaninė

Kaip jūs manote apie jūsų vyresnysis projektas yra publikuojami TA Smithsonian Nacionalinio oro erdvės ir kosmoso muziejaus Vašingtone? Komanda "FIUAV" atnešė savarankišką lėktuvą su didelės raiškos kameromis ir visu borto kompiuterio į muziejų 2012 balandžio mėn.

Dviejų semestrų darbą iš keturių mechanika senjorams rezultatas, ši sistema taip pat nuvyko į AUVSI konkurencijos Madride.

Be šio žvaigždžių projekto, kūrybingumas bei tyrimų Mechaninė profesija poveikio sveikatai, tirti, gamybos ir technologijų srityje. Mechaninė inžinerija yra svarbus kosmoso, aplinkos valdymo, gynybos, transporto ir bioinžinerijos.

Master Of Science Mechaninė... [-]


Mechaninė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Bendroji mechanika studentai Pietų Karolinos universiteto gali tikėtis aukštos kokybės mokymą, kartu su daugeliu mokslinių tyrimų galimybes. Nuo patarti stažuočių ir kooperatyvų, mūsų studentai palikti pasirengę ir užtikrintai pradėti profesinę karjerą arba įveskite aukštosios mokyklos. [+]

Mechaninė

Bendroji mechanika studentai Pietų Karolinos universiteto gali tikėtis aukštos kokybės mokymą, kartu su daugeliu mokslinių tyrimų galimybes. Nuo patarti stažuočių ir kooperatyvų, mūsų studentai palikti pasirengę ir užtikrintai pradėti profesinę karjerą arba įveskite aukštosios mokyklos.

Mechaninė bakalauro programa leidžia studentams plėtoti įvairių lygių kompetenciją. Mokymo apima šias sritis koncentracijos:

projektavimo / gamybos, Mechanika / medžiagos, THERMOFLUID / energijos mokslai ir tvaraus dizaino kūrimo.

Studentai, kurie domisi siekti magistro kvalifikacinį laipsnį galima taikyti tris valandas jų bakalauro kursas apkrova į pasiūlymo dėl Mokslo Masters reikalavimus. Tai leidžia studentams baigti BS ir aš laipsnių per penkerius metus.... [-]


Mechaninė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mokslo laipsnį mechanikos inžinerijos magistras pirmiausia skirtas studentams, turintiems bakalauro laipsnį mechanikos arba aeronautikos inžineriją arba glaudžiai susijusios disciplinos, gautų iš pripažintos akredituotos įstaigos. Programa siūlo mechaninių sistemų, Thermofluids ir pagreitinti BS VN takelius. [+]

Mechaninė

programos aprašymas

Mokslo laipsnį mechanikos inžinerijos magistras pirmiausia skirtas studentams, turintiems bakalauro laipsnį mechanikos arba aeronautikos inžineriją arba glaudžiai susijusios disciplinos, gautų iš pripažintos akredituotos įstaigos. Programa siūlo mechaninių sistemų, Thermofluids ir pagreitinti BS VN takelius.

Gyvenimo

Mechaninė programa siūlo tiek disertaciją ir nonthesis galimybes Pagreitintas BS MS, mechaninių sistemų ir Thermofluids takelius. Kiekvieną vikšrą reikalauja 30 kredito valandos studijų, iš kurių 24 kredito valandos turi būti formalus kursinį darbą, be darbo ir mokslinių tyrimų.

Reikalinga Kreditai laikas: 30 kredito valandos Minimalus už bakalauro studijų studentai gali pasirinkti vieną iš šių MSME takelius: Pagreitintas BS MS, mechaninių sistemų ir Thermofluids. Kiekvieną vikšrą siūlo tiek disertaciją ir nonthesis galimybes su disertacija funkcija, reikalaujanti 24 kredito valandos formalius kursus ir šešis kredito valandos disertaciją. Nonthesis parinktis reikalauja 30 kredito valandos kursus.... [-]


Svetingumas Valdymas

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mokslo svetingumo ir turizmo vadybos magistras leidžia studentams remtis savo jėgomis ir interesus, plečia savo žinias apie pramonės; paaštrina savo valdymo įgūdžius; ir apima savo profesinius ir užklasinė patirtimi. [+]

Svetingumo ir turizmo vadyba "MS

programos aprašymas

Mokslo svetingumo ir turizmo vadybos magistras leidžia studentams remtis savo jėgomis ir interesus, plečia savo žinias apie pramonės; paaštrina savo valdymo įgūdžius; ir apima savo profesinius ir užklasinė patirtimi. Kolegija svetingumo vadybos kandidatai yra ypač patrauklus nuomojasi svetingumo ir turizmo organizacijų visame pasaulyje.

Tipiškas svetingumo ir turizmo vadybos MS kandidatas:

Ar profesinės darbo tokioje padėtyje, susijusių su svetingumo, turizmo arba renginių. Telpa bakalauro laipsnį svetingumo, verslo valdymo ar susijusios disciplinos. Supranta, kad pažangiosios mokymosi privalo būti konkurencinga klestinčią svetingumo, turizmo ir renginių pramonėje.... [-]


Tarptautiniai Santykiai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

MA programa yra skirta parengti studentus karjeros vyriausybės, privataus sektoriaus, arba tarptautinių agentūrų, ar doktorantūros studijas. [+]

Magistro Tarptautinių studijų

MA programa yra skirta parengti studentus karjeros vyriausybės, privataus sektoriaus, arba tarptautinių agentūrų, ar doktorantūros studijas.

Dailės ir mokslų kolegija siūlo sertifikato programas Afrikos-New World Studies, Azijos studijų, Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regiono studijų, ir tarpvalstybinis bei kraštotyros, tarp kitų. Absolventas programa skatina savo magistro studentus tęsti regioninį sertifikavimo kartu su jų darbo magistro programos.

Toliau pateikiama trumpa programos reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr IR magistrantūroje vadovą.

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti svarstomiems dėl priėmimo į magistro programos, pareiškėjai turi turėti 3.0 VPS viršutiniame lygio darbo arba jo ekvivalentą, iš pripažintos aukštojo mokslo institucijos. Tarptautiniai magistrantas pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti rezultatą anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) arba Tarptautinės anglų kalbos Testing System (IELTS). Iš viso balas 80 d iBT TOEFL arba 6,5 ​​bendrą dėl IELTS nereikia. Priėmimo reikalavimai minimum ir net jei minimum yra įvykdytos, priėmimas nėra garantuojamas.... [-]


Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Profesionalus magistro valdymo (PMSM) programa suteikia alternatyvą MBA laipsnį studentams, kurie nori specializuotą studiją ir aukšto lygio profesinių įgūdžių plėtrą funkcinio verslo srityje. [+]

valdymas MAM

programos aprašymas

Profesionalus magistro valdymo (PMSM) programa suteikia alternatyvą MBA laipsnį studentams, kurie nori specializuotą studiją ir aukšto lygio profesinių įgūdžių plėtrą funkcinio verslo srityje.

Profesionalus magistro valdymo (PMSM) siūlo 2 variantus: verslo Analytics sekti ir žmogiškųjų išteklių / Pokyčių valdymas stebėti. Abiejose yra skirtas tam, kad užimtas specialistas dirbti visą darbo laiką, o užsidirbti savo laipsnį.

20 mėnesių kohortos Užsiėmimai vyksta dvi naktis per savaitę UCF vykdomosios plėtros centro centro Orlando Asmeninis pokalbis reikalingas priėmimo

PMSM / Žmogiškųjų išteklių Įrašo ruošia studentus dirbti organizacijose tokiose srityse, kaip žmogiškųjų išteklių, strateginio planavimo, organizacijų efektyvumo ir personalo ir darbuotojų santykius.... [-]


Verslo Administravimas - Finansai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Pagaląsti savo žinias finansų strategiją ir stiprinti savo konkurencinius gebėjimus šiame 12 mėnesių pagreitinto finansų programą. Ji suteikia puikią pasirengimą I Chartered Financial Analyst (CFA) egzaminą lygio, taip pat žinių ir įgūdžių, siekti plataus spektro specializuotų finansų sektoriaus ir aukštesniojo lygio vadovavimo vaidmenis. [+]

Verslo administravimas - Finansai

Aukštosios mokyklos

Magistro Technologijos, Tarptautinio verslo ir lyderystė

Efektyvūs vadovai turi pasaulinę žinias; stiprūs technologijų įgūdžius; ir bendradarbiavimo subtilumo. Chapman Graduate School of Business apima viską:

Tarptautinė perspektyva: plečia ir gilina savo pasaulinį požiūrį visose šalyse ir kultūrose.

Pusrutulio dėmesio: naudoja mūsų pagrindinis Majamis vietą, todėl Lotynų Amerikos ir Karibų netoliese.

Technologinė kompetencija: stiprina savo IT meistriškumą efektyviau mokytis.

Magistras Finansų

Kietosios investicijų grąža

Ranked # 5 Financial Times patyrusiems specialistams, šis vienerių metų magistro Finansai programa gali pasigirti išsamią mokymo programą, kuri leis taikyti finansinę strategiją sudėtinga, realaus pasaulio verslo sprendimus. Ši programa siūlo puikų pasirengimą I Chartered Financial Analyst (CFA) egzaminą lygio ir readies už plataus spektro aukštesnio lygio finansinių vaidmenis. Specialybės sritys turimi finansų specialistai yra beribės, įskaitant įmonių finansų, investicijų konsultavimo paslaugas, fondų valdymo, įmonių susijungimai ir įsigijimai, tarptautinių finansų, komercinės ir investicinės bankininkystės ir dar daugiau. Šis 12 mėnesių Finansai programa MS siūlo tiek savaitgalio ir šiokiadieniais vakare planavimo galimybes.... [-]


Verslo Administravimas - Prekyba

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Mokslas magistras rinkodaros rengia jums esminius įrankius ir strategijas klestėti kaip rinkodaros lyderis. Tai specializuota programa yra unikali trijų dalių dėmesio skaitmeninės rinkodaros, prekės ženklo plėtros ir rinkodaros Analytics ". Gausite į pareikalavimą įgūdžius verstis vartotojus, kurti prekės ženklo vertė, kurti duomenų valdomas akcijas, ir vairuoti pajamų augimą. [+]

Verslo administravimas - Rinkodara

Magistro Technologijos, Tarptautinio verslo ir lyderystė

Efektyvūs vadovai turi pasaulinę žinias; stiprūs technologijų įgūdžius; ir bendradarbiavimo subtilumo. Chapman Graduate School of Business apima viską: tarptautinė perspektyva: plečia ir gilina savo pasaulinį požiūrį visose šalyse ir kultūrose.

Pusrutulio dėmesio: naudoja mūsų pagrindinį Miami vietą, todėl Lotynų Amerikos ir Karibų netoliese.

Technologinis lygis: stiprina savo IT meistriškumą efektyviau mokytis.

Magistras rinkodaros

Būti rinkodaros vadovas skaitmeniniam amžiui.

Verslo nestovi vietoje. Tai nuolat besikeičiančios kraštovaizdžio, su spartų skaitmeninių ir mobiliųjų technologijų ir vis labiau tobulėjančių vartotojams. Mokslo magistras rinkodaros programos turi specializuotą sutelkti dėmesį į tris pagrindines strategines sritis, kurios ypač svarbios šiandienos verslo aplinkoje: Skaitmeninis Marketingas, prekės ženklo kūrimo ir rinkodara Analytics ".... [-]


Magistras

Accountacy

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Apskaitos (Mak) programą prie mūsų School of Business magistras yra skirtas talentingiems, darbščių žmonių, kurie nori plėtoti visapusišką spektrą gebėjimų, kad sėkmingas karjeros apskaitos reikia. [+]

Meistras Accountacy

programos apžvalga

Apskaitos (Mak) programą prie mūsų School of Business magistras yra skirtas talentingiems, darbščių žmonių, kurie nori plėtoti visapusišką spektrą gebėjimų, kad sėkmingas karjeros apskaitos reikia.

Atsižvelgiant jus toli už ką apima tradicinio bakalauro klasėje, MACC programa bus patobulinti savo gebėjimą analizuoti informaciją, nustatyti problemas, teikti pridėtinės vertės sprendimus, bendrauti su įvairių tipų žmonėmis ir bendrauti idėjas įtikinamų būdu. Šie techniniai, kritinis mąstymas ir minkštųjų įgūdžių suteikti kieto profesinės pamatų natūra, kad ne tik pasiruošti savo pirmąjį darbą, bet už karjerą, kuri yra prieš jus.... [-]


Aplinkos Mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Aplinka ir tvarumas programa, įsikūręs į Žemę, vandenyne ir aplinkos mokykloje, yra mokslinių tyrimų priešakyje nustatyti protingą jų naudojimą ir valdymą sudėtingų gamtinių sistemų. [+]

Aplinkos Mokslas / Aplinkos studijos

Aplinka ir tvarumas programa, įsikūręs į Žemę, vandenyne ir aplinkos mokykloje, yra mokslinių tyrimų priešakyje nustatyti protingą jų naudojimą ir valdymą sudėtingų gamtinių sistemų.

Ko tikėtis

Kaip aplinkos mokslo Major į Žemę, vandenyne ir aplinkos mokykloje, turėsite galimybę patalpinti dėmesio į įvairiose srityse, įskaitant natūralių sistemų, vandens išteklių, oro ir klimato, energetikos ar žmonėms ir aplinkai, jūs išmoksite kaip atlikti hipotezė-moksliniai tyrimai ir bendrauti savo žinias žodžiu ir raštu.

Aplinkos tyrimai pagrindinis pabrėžia humanitarinių ir socialinių mokslų, su pagrindinių kredito kursus aplinkoje, politikos, istorijos, ekonomikos ir literatūroje.... [-]


Civilinė Inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Magistrantūros laipsnių pasiūlyti mokiniams galimybę pagilinti žinias anksčiau, kad pirmosios pakopos ir šansas pradėti specializuotis vienoje iš sub-disciplinų civilinėse arba aplinkos inžinerijos. [+]

civilinės inžinerijos

Magistro programos

Magistrantūros laipsnių pasiūlyti mokiniams galimybę pagilinti žinias anksčiau, kad pirmosios pakopos ir šansas pradėti specializuotis vienoje iš sub-disciplinų civilinėse arba aplinkos inžinerijos. Visi magistras gali reikalauti, kad mokiniai vieną ar daugiau bakalauro kursus, kaip artikuliacijos (prielaida), jei jie ateina iš skirtingų bakalauro inžinerijos ar susijusių mokslo srityje tam, kad taptum visiškai pasirengę absolventai darbą civilinėse arba aplinkos inžinerijos.

THESIS priedai

Magistrantūros studijų programos gali būti arba mokslinius tyrimus orientuotą (darbas variantas) ar ne į mokslinius tyrimus orientuotą (ne darbas variantas). Disertacijoje variantas yra vienintelė galimybė studentams, kurie gauna stipendiją arba asistentų (GTA ar GRA) iš departamento. Todėl primygtinai rekomenduojama visiems dieninio studentai, net ir tuos, kurie galvoja, kad jie gali mokėti už savo mokslą. Iš dvidešimt keturių (24) semestro valandų patvirtintą kursinį darbą minimalus kartu su šešių (6) valandas disertacijos kreditų reikalingas minimalus.... [-]


Tarptautinis Verslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Tai tarptautiniu mastu pripažintas tarptautinio verslo studijų programa skirta prieskoniais verslo specialistams pasirengęs gilinti savo tarptautinio verslo patirties. Jūs padidinti savo ankstesnius vadybos studijas su kritinės žinių jums reikia, kad jūsų tarptautinio verslo karjerą. Magistro Tarptautinio Verslo (MIB) absolventų paklausa daugianacionalinių korporacijų, prekybos asociacijas ir kitus pasaulyje orientuotų organizacijų. [+]

Tarptautinis verslas

Aukštosios mokyklos

Magistro Technologijos, Tarptautinio verslo ir lyderystė

Efektyvūs vadovai turi pasaulinę žinias; stiprūs technologijų įgūdžius; ir bendradarbiavimo subtilumo. Chapman Graduate School of Business apima viską:

Tarptautinė perspektyva: plečia ir gilina savo pasaulinį požiūrį visose šalyse ir kultūrose.

Pusrutulio dėmesio: naudoja mūsų pagrindinis Majamis vietą, todėl Lotynų Amerikos ir Karibų netoliese.

Technologinė kompetencija: stiprina savo IT meistriškumą efektyviau mokytis.

Magistro Tarptautinio verslo

Magistro verslo tarptautiniu mastu

Uždirbkite pasaulinio lygio Master International Business (MIB) iš vienos šalies aukščiausio rango tarptautinių verslo programų reitingą # 6 iki USNews & World Report "(2016). Sužinokite, kaip patenkinti valdyti komandas įvairiose kultūrose ir žemynų, ir plėsti verslą į naujas pasaulines rinkas iššūkius. Pagrindinis bruožas mūsų MIB yra unikalus magistro konsultavimas projektas, kuris leidžia jums taikyti savo tarptautinio verslo žinias bendrovės realaus pasaulio iššūkiais. Tiek dieninių ir neakivaizdinių studijų programos variantai.... [-]


Tarptautinis Verslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Boston

Kaip pasaulio ekonomika toliau susipina, korporacijoms ir tarptautinių įmonių reikalauti pasaulines vadovams, kurie supranta, kaip organizacijos sąveikauja per sociokultūrinius ir politinius aplinkoje. Verslo specialistai, kurie supranta vyriausybės vaidmenį tarptautinių santykių ir pasaulio prekybos turės aiškų pranašumą. Verslo mokykla sukūrė tarptautinio verslo (MIB) programos magistras ir Motorizuotosios pėstininkų brigados "dvigubo laipsnio programą, kad atitiktų šį didėjantį poreikį. [+]

Magistro Tarptautinio verslo

Pasaulinė vaizdas tarptautinio verslo

Kaip pasaulio ekonomika toliau susipina, korporacijoms ir tarptautinių įmonių reikalauti pasaulines vadovams, kurie supranta, kaip organizacijos sąveikauja per sociokultūrinius ir politinius aplinkoje. Verslo specialistai, kurie supranta vyriausybės vaidmenį tarptautinių santykių ir pasaulio prekybos turės aiškų pranašumą. Verslo mokykla sukūrė tarptautinio verslo (MIB) programos magistras ir Motorizuotosios pėstininkų brigados "dvigubo laipsnio programą, kad atitiktų šį didėjantį poreikį.

Kodėl studijuoti mūsų mokykloje?

Į viršų reitingą valstybinį universitetą tarptautinio verslo kategoriją, 23 metų iš eilės į "Amerikos Best Aukštųjų mokyklų" apklausa - USNews & World Report Nr.3 "international patirtis" tarp visų absolventas verslo mokyklų visame pasaulyje - "Financial Times" Verslo mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta lyderė tarptautinio verslo išsilavinimą. Mokyklos sujungė jėgas su kitų dviejų pagrindinių veikėjų tarptautinėje švietimo etape Politologija ir teisė. Tai ne tik apie verslo-tai apie viešojo vs privatus, Politika vs Religija ir istorija vs ateitis. Tai apie interrelating turimus žmogiškuosius ir ekonominius veiksnius suprasti rinką ir kur būsimus išteklius geriausias žaidimas. ... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
World Trade Center East
Two Seaport Lane,
Suite 500, Boston, MA 02210

Boston, Masačusetsas, MA, US