Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į naują KSU

Kennesaw valstybinis universitetas yra išsamus universitetas pripažintas dėl verslumo dvasios, pasaulinio dalyvavimo ir bendruomenės jausmas. Kaip Gruzijos trečią pagal dydį universitete ir vienas iš penkiasdešimties didžiausių valstybinių universitetų šalyje, Kennesaw valstybinis siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat vis daugiau doktorantūros programose. Kennesaw valstybinis yra įsipareigojusi tapti pasaulinio lygio mokslo įstaiga pasiruošę plėsti savo akademinių ir mokslinių tyrimų misijas ir išplėsti jo taikymo sritį vietiniu, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu.

Daugiau nei 50 metų, Kennesaw valstybinis universitetas buvo žinomas dėl savo verslumo dvasią ir bendrumo jausmo. Siūlo miesteliai Marietta ir Kennesaw, universitetas yra įsikūręs į šiaurę nuo Atlanta ir sujungia priemiesčio aplinkoje su prieiga prie vienos šalies dinamiškiausių miestų. Kaip Gruzijos trečią pagal dydį universitete, Kennesaw valstybinis siūlo daugiau nei 150 bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat vis doktorantūroje. Pavadinami Regents Universiteto sistemos Gruzijos išsamų universitetų tarybos, Kennesaw valstybinis yra įsipareigojusi tapti pasaulinio lygio mokslo įstaiga pasiruošę plėsti savo akademinių ir mokslinių tyrimų misijas ir išplėsti jo taikymo sritį vietiniu, regioniniu ir nacionaliniu lygiu.

Dvi Didžiosios Institucijos - Vienas pasaulis klasė universitetas

Sausio 6, 2015 m Regents Universiteto sistemos Gruzijos valdyba patvirtino Kennesaw valstybės ir Pietų valstijos politechnikos universiteto konsolidaciją. Tai reiškia, USG penktasis ir didžiausios konsolidavimą jos besitęsiantį įsipareigojimą padidinti veiksmingumą ir efektyvumą, siekiant geriau aptarnauti studentus ir valstybę.

Naujas Kennesaw valstybinis universitetas sujungia geriausias iš dviejų Gruzijos labiausiai gerbiamų institucijų aukštojo mokslo. Visapusiškas universitetas, Kennesaw narė paskirties Campus siūlo studentams platų spektrą kokybiškų akademikų, vis ir energingas universiteto gyvenime, apdovanojimai valgomojo paslaugos ir platų sporto aukos. Su nacionaliniu reitingą laipsnių verslo, inžinerijos ir pirmo kurso programas, taip pat premier mokymo, slaugos, architektūros, mokslo ir matematikos programas, nauja Kennesaw valstybinis universitetas yra pasiruošęs tapti šalia Gruzijos pasaulinio lygio institucija.

Kennesaw valstybinis universitetas - Skaičiais

  • Iš viso registracija: 33.000 (remiantis Fall 2015)
  • Iš viso studijų programos: daugiau nei 150 bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių
  • On-campus būsto talpa: maždaug 5200 ir aštuoni gyventi salės
  • Taškų absolventai: daugiau nei 100,000
  • Ekonominis poveikis: $ 1,2 billion - valdyba Regents Universiteto sistemos Gruzijos ataskaita 2012
  • Šalys atstovaujamos studentų organizacijos: 130
  • Studentai, dalyvaujantys tęstinio mokymo klases: 17,210
  • Atletiškas komandos: 18 NCAA aš, įskaitant futbolo (sumažėjimas 2015)

Kennesaw valstybinis universitetas yra akredituotas Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų apdovanojimas bakalauro, magistro, specialistas ir daktaro laipsnius. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Kennesaw State University akreditacija.

KSU Misija

Kennesaw valstybinis universitetas siūlo aukštos kokybės ir produktyvų bakalauro, magistro, tęstinio mokymo, ir bendro ugdymo programas. Tai apima mokymosi galimybes architektūros, meno, verslo, kompiuterių, išsilavinimą, inžinerijos ir inžinerinių technologijų, sveikatos ir žmogaus paslaugų, pagyrimu patirtimi, humanitarinių ir socialinių mokslų tarpdisciplinines studijas, vadovavimas plėtra, gamtos ir fizinius mokslus, studijuoti užsienyje, ir kitų susijusių disciplinų. Universiteto tyrimai, stipendija, kūrybinė veikla, ir viešųjų paslaugų teikimo iniciatyvas plėsti ir taikyti žinias, prisidėti prie ekonominio vystymosi, ir pagerinti gyvenimo kokybę vietos bendruomenių, Gruzija, tautą ir pasaulį.

KSU bendruomenės vertybės atviras, sąžiningas ir mąstantis intelektinės užklausą, novatoriškas ir kūrybiškas problemų sprendimas, profesionalumas, kompetencija, bendradarbiavimas, vientisumas ir etiško elgesio, užsiima pilietiškumas, pasaulio suvokimą, tvarumo, abipusė pagarba ir supratimas apie žmogaus ir kultūrinę įvairovę. Universiteto bendruomenės siekia nuolat pagerinti mokinių sėkmę, pagerinti institucinę kokybę ir reaguoti į visuomenės poreikius aukštąjį išsilavinimą.

KSU Vizija

Kennesaw valstybinis universitetas bus pasaulinio lygio išsamų universitetų pripažinta dėl savo kompetencijos ugdymo, atradimų, naujovių, technologijų ir bendruomenės dalyvavimo visuose lygmenyse nuo vietinio iki pasaulinio. KSU patirtis bus suteikti narius ir absolventai universiteto bendruomenės turėti viziją, gebėjimus, ir drąsos transformuoti ateitį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Kennesaw State University

Dailės programa magistras Amerikos studijų susideda iš 36 kredito valandos ir užsienio kalbos reikalavimas. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Dailės magistras programa Amerikos studijų susideda iš 36 kredito valandos ir užsienio kalbos reikalavimas.

Privalomieji dalykai (6 kreditai)

Žinoma Sk Modulio pavadinimas kreditų valandos

AMST 7000 Amerikos studijų stipendijų 3 AMST 7100 Amerikos studijų metodai 3

Core mokymo programa (12 kreditų)

Iš AMST kursus pasirinktose spręsti profesinius tikslus kiekvieno studento, su viena žinoma iš kiekvienos iš keturių teminių ir metodologijos pagrindu grupių seką.

Historical Studies klasteris - pasirinkti vieną

Žinoma Sk Modulio pavadinimas kreditų valandos

AMST 7200 Amerikos socialinių judėjimų 3 AMST 7210 istorinio laikotarpio 3 AMST 7230 Viešųjų istorija ir kultūra 3 AMST 7240 Įmonių ir darbo Amerikos kultūros 3 ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Integruoto visuotinio bendravimo magistro programa yra novatoriškas ir šiuolaikinis programa, skirta bendravimo specialistams, kurie vertina šiandien ekonomiškai tarpusav ... [+]

APIE PROGRAMĄ

Kennesaw valstijos universitete mes rengiame naujos kartos lyderius visame pasaulyje integruotose organizacijose. Integruoto visuotinio bendravimo magistro programa yra novatoriškas ir šiuolaikinis programa, skirta bendravimo specialistams, kurie vertina šiandien ekonomiškai tarpusavyje susijusias ir socialiai susietas pasaulis.

Rinkos dalis, proto dalis ir konkurencingą vietos yra labai svarbūs ingredientai organizacijos sėkmę. Pasiekti šiuos tikslus pasauliniu mastu, reikalauja specialių žinių ir įgūdžių efektyviai bendrauti bendrai naudojamus prasmes skirtingose ​​šalyse ir regionuose, įvairių kultūrinių, politinių ir ekonominių savybių. Pasaulinės komunikacijos reiškia, kad informacijos srautas, kuris peržengia valstybių ribas, tai yra palanki organizaciniais tikslais ir siekiais būdamas jautrus skirtingų kultūrų tautų ir rasių, ir pripažįsta, politinius ir ekonominius skirtumus tarp pasaulio organizacinių suinteresuotųjų šalių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Meno Profesionalus Rašymas programa (MAPW) Mokytojas yra profesionalus Magistras programa, kuri rengia kandidatų įvairių rašymo susijusių pozicijas verslo, švietimo, leid ... [+]

APIE PROGRAMĄ

Meno Profesionalus Rašymas programa (MAPW) Mokytojas yra profesionalus Magistras programa, kuri rengia kandidatų įvairių rašymo susijusių pozicijas verslo, švietimo, leidybos, ir meno. Kursinis darbas trimis koncentracijomis: taikomoji rašyba, kompozicija ir retorika bei kūrybinis rašymas leidžia studentams įgyti teorinių ir praktinių žinių įvairiose profesinio rašymo srityse. Kaip studentai tapo patyręs gaminti ir analizuoti verslą, techninius, publicistinius, ir kūrybos tekstus, jie sukurti sudėtingą supratimą apie stilių, struktūrą ir auditoriją. MAPW studentai taps rašyti specialistai, kurie gali judėti įvairiomis kryptimis, per savo karjerą. Jie taps lankstūs rašytojų, kurie gali sureguliuoti į rašymo konvencijas tam tikro žanro, ir pritaikyti savo rašymo stilių su įvairių retorinių kontekstuose reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Kennesaw State University

MS ARCH programa yra neprofesionalus akademinis laipsnio programa, suteikianti galimybę atlikti pažangias studijas ir tyrimus specializuotuose architektūros pakvadračiuos ... [+]

Architektūros magistro laipsnis

SVARBU: šiuo metu mes nepriima jokios naujos paraiškos mūsų magistrantūros studijų programai. Dažnai pasitarkite su departamentu, kad sužinotumėte, kada vėl priimsime paraiškas.

MS ARCH programa yra neprofesionalus akademinis laipsnio programa, suteikianti galimybę atlikti pažangias studijas ir tyrimus specializuotuose architektūros pakvadračiuose. Programa siekiama palengvinti ir tobulinti laipsnius, susijusius su sukurta aplinka, ir suteikti pagrindą įvairiems karjeros būdams, įskaitant praktiką, mokslinius tyrimus, mokymą, konsultavimą ir įstojimą į doktorantūrą. lygių programa.

Idealus studento kandidatas yra kritiškas mąstytojas, kuris yra intensyviai įdomu apie sukurtą aplinką, yra pasiryžęs atlikti teigiamus pokyčius, ekologiškai jautrų dizainą ir kuris nebijo rizikuoti ir stumti dizaino paketą. Nors bakalauro laipsnį architektūroje nereikalaujama, pareiškėjai turi parodyti atitinkamą išsilavinimą ir patirtį, taip pat sugebėjimą atlikti pažangias akademines studijas. Visi studentai privalo pateikti portfelį, įrodantį grafinę kompetenciją ir dizaino mąstymo įgūdžius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Kriminalinės justicijos magistras (MSCJ) Kennesaw valstijos universitete yra ideali programa tradiciniams studentams ir profesionalams baudžiamojo teisingumo srityje, kur ... [+]

Kriminalinės justicijos magistras Programos apžvalga

Kriminalinės justicijos magistras (MSCJ) Kennesaw valstijos universitete yra ideali programa tradiciniams studentams ir profesionalams baudžiamojo teisingumo srityje, kurie siekia tobulinti savo išsilavinimą už bakalaureato laipsnį. Programa apima akis į akį ir kai kurių interneto kursų mokymo būdai. Programa taip pat turi unikalią "Global / International Perspectives in Criminal Justice". Pastaroji apima ir "Tarptautinio baudžiamojo teisingumo patirties" studijas užsienyje ir palyginamąjį baudžiamojo teisingumo sistemų kursą. Programa suteikia tikslų ir interaktyvią edukacinę patirtį, skirtą studentams suteikti žinių ir įgūdžių baudžiamosios teisenos administravimo srityje, įskaitant kritinį mąstymą ir komunikaciją, taip pat atitinkamose technologijose ir informacijos šaltiniuose. Programa taip pat suteikia studentams galimybę suprasti ir spręsti kultūrinės įvairovės reikšmę baudžiamosios teisenos kontekste. Šie požymiai yra būtini siekiant sėkmės šiuolaikinėse baudžiamosios teisenos institucijose ir atitinkamose privačiojo sektoriaus organizacijose tiek Gruzijoje, tiek kitur. Studentai taip pat bus pasirengę tolesniam studijų baigimui, jei jie nuspręstų pasinaudoti šia galimybe.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

MSCS siūlo puikią mokymo programą, apimančią teorinius kompiuterijos pagrindus su naujausiomis kompiuterių technologijomis. ... [+]

Master of Science in Computer Science

Kennesaw valstybinis universitetas dabar siūlo NAUJĄ magistro Kompiuterių mokslo laipsnį patenkinti Gruzijos didėjantį darbo jėgos paklausą kompiuterių mokslo. MSC programa suteikia studentams tikrą absolventas mokyklos patirtį įdomų drausmės Computer Science, su didelių lūkesčių ir intensyvaus mokymosi. Magistrantūros programa skirta tarnauti dviejų tipų kvalifikuotų studentų, kurie nori toliau studijuoti informacinių technologijų srityje: asmenys, turintys bakalauro laipsnį informatikos srityje, ir turintys bakalauro laipsnį kitose srityse nei CS, turintys reikiamų dalykinių ir matematikos kursų.

MSCS siūlo puikią mokymo programą, apimančią teorinius kompiuterijos pagrindus su naujausiomis kompiuterių technologijomis. Programa suteikia studentams galimybes kompiuterių mokslo tyrimams, pažangių projektų rengimo ir tarpdisciplininių studijų, su daugiau lankstumo studijų planus ir klasės lankomumo galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Informacinių technologijų magistro laipsnis yra skirtas pagerinti karjeros galimybes įvairiems studentams. Programa yra skirta tiems studentams, kurie nori siekti karjero ... [+]

Informatikos magistras

Informacinių technologijų magistro laipsnis yra skirtas pagerinti karjeros galimybes įvairiems studentams. Programa yra skirta tiems studentams, kurie nori siekti karjeros valdant ir vykdant informacinių sistemų planavimą, kūrimą, įgyvendinimą ir veikimą.

Apie programą

Informacinės technologijos magistras (MSIT) programa skirta tiems studentams, kurie nori siekti aukštojo mokslo informacinių technologijų (IT) profesionalų karjeros, galinčios pritaikyti priimtinus standartus ir geriausias praktikas, kad galėtų efektyviai planuoti, kurti, įgyvendinti ir valdyti įvairius aspektus. IT organizacijos. Visi MSIT programos kursai yra siūlomi akis į akį ir internetu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Konfliktų vadybos ugdymas sprendžia klausimus, kurie dalijasi mūsų pasaulį skatinant bendravimą, puoselėjant teigiamus santykius ir plėtojant išsamius ilgalaikius sprendi ... [+]

Mokslo magistras konfliktų valdymo srityje

Konfliktų valdymo programos aprašymas

Konfliktų vadybos ugdymas sprendžia klausimus, kurie dalijasi mūsų pasaulį skatinant bendravimą, puoselėjant teigiamus santykius ir plėtojant išsamius ilgalaikius sprendimus. Tai didina grupių ar šeimų, bendruomenių ir darbo vietų saugumą ir gyvybingumą.

Konfliktų valdymas taip pat yra įrankių rinkinys, ir galvoju, kad gali ne tik padėti išvengti konfliktų, tačiau veiksmingai dalyvauti ją, kai ji kyla būdas. Konfliktų valdymas švietimo moko įvairiais būdais žmonės pasirenka reaguoti, kai susiduria su konfliktinių situacijų ir šių reakcijų potencialių rezultatų poveikis. Studijavimas konfliktas yra tikrai apie mokymosi įgūdžius, kurie gali suteikti galimybę reaguoti tokiais būdais, kurie padėtų užkirsti kelią ir valdyti konfliktus, mažinant neveiksmingas atsakymus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Programinės įrangos inžinerija - tai sparčiausiai auganti programinės įrangos profesionalų, vyrų ir moterų dalis, kurios sprendžia problemas ir problemas, susijusias su k ... [+]

Master of Science programinės įrangos inžinerijos

Programinės įrangos inžinerija - tai sparčiausiai auganti programinės įrangos profesionalų, vyrų ir moterų dalis, kurios sprendžia problemas ir problemas, susijusias su kritiškai svarbia programine įranga, kad atitiktų verslo ir pramonės poreikius. Kenenso valstijos universiteto Programinės įrangos inžinerijos magistrantė rengia studentus už karjerą šioje srityje, pateikdama jiems realaus laiko strategijas ir procedūras, kurios jiems suteiktų konkurencinį pranašumą rinkoje. Visi programos kursai yra prieinami tiek akis į akį, tiek internetu, o studentai gali nuspręsti, kuris konkretus kursas jiems geriausiai tinka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Mokslas magistras Taikomosios Pratimai ir sveikatos mokslo (AEHS) yra 36 semestro valandų absolventas programa Kineziologijos kuri siūlo koncentracijos pratybų fiziologij ... [+]

Magistro taikomųjų pratybų ir sveikatos mokslų magistras

Mokslas magistras Taikomosios Pratimai ir sveikatos mokslo (AEHS) yra 36 semestro valandų absolventas programa kineziologijos, kuri siūlo koncentracijos pratybų fiziologijos ir sporto vadybos.

Programa gali būti baigta kaip dieninių studijų studentų per keturis iš eilės semestrus ar ilgesnį laiką, kaip neakivaizdinis studentas. Dauguma programos klases bus planuojama pabaigoje popietėmis ir vakarais anksti leisti dirbti profesionalai, siekti pažangių preparatą mažiausiai pakenkiant vykstančių karjeros įsipareigojimus. Mokymo programa susideda iš programos Core (9 valandos), koncentracija, Core (15 valandos) arba pasinaudoti fiziologijos ir sporto vadybos, capstone patirtis (3-9 valandas), ir patvirtino pasirenkant (3-9 val.)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Mokslų chemijos mokslų (MSCB) Meistras darbas pagrįstas Programa su kūrinių chemijos ir biochemijos. MSCB siūlo lanksčią mokymo programą, individualiai pritaikytą student ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrė chemijos mokslų (MSCB) yra darbas pagrįstas Programa su kūrinių chemijos ir biochemijos. MSCB siūlo lanksčią mokymo programą, individualiai pritaikytą studento fone ir mokslinių interesų. Programa yra 33 kredito valandų kursinių su mokslinių tyrimų galimybėmis visose chemijos ir biochemijos srityse, iš sintetinės organinės chemijos enzimologijos. MSCB bus parengti studentus mąstyti tarpdalykinio mados apie problemas chemijos, biochemijos ir daug kitų susijusių studijų srityse. Ši programa yra skirta tam, kad studentams užbaigti kursinį darbą ir disertacijos tyrimus per dvejus mokslo metus.

Tinkamai paruošti pareiškėjai privalo įrodyti pagrindine kompetencija, rodo tai, bakalauro kursinių įrašo biologijos, chemijos, fizikos ir matematikos, su laipsnių dėmesį į vieną iš šių sričių. Pareiškėjas, kuris yra laikomas trūksta vieno ar dviejų kursuose Priėmimo komitetas gali būti priimti į programą, su sąlyga, kad trūkstamos bakalauro kursus būti imtasi kartu su Baigiu programos reikalavimus; tai nebus įskaitomi link laipsnį ir neturi teisės į mokslą Waver.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Mokslo magistras Civilinės inžinerijos programa suteikia inžinerijos absolventus, techninių specialistų ir darbo inžinieriai galimybę patobulinti savo profesinę karjerą, ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Master Of Science Civilinės inžinerijos Programa suteikia absolventams inžinerinius, techninius specialistus ir darbo inžinieriai galimybę patobulinti savo profesinę karjerą, siūlydami kursus į inžinerinių disciplinų, įskaitant struktūrinių, geotechninių, vandens išteklių, aplinkos ir transporto įvairovė.

Nuolatinis Priėmimo politika:

BSCE iš kurstyti akredituota inžinerijos programos Minimalus kaupiamasis VPS 3,0

Nuolatinis priėmimas taip pat gali būti suteikta kitais atvejais, remiantis iš ieškovo įrašo, įskaitant peržiūros, bet neapsiribojant taip:

BSCE iš užsienio universitete, kad yra panaši į kurstyti akredituotos programos. Profesionalūs pasiekimus, pavyzdžiui, PE licencijos, užbaigus pamintinų projektų, įrašo Prieinamų leidinių. Sėkmingas absolventas lygio inžinerijos kursinių iš pripažintos įstaigos. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Įženkite į lyderio vaidmens powered by IS analizės ir verslo analitikos, kad verslo strategiją technologijų projektus, ir IT inovacijas verslo iššūkius. ... [+]

MSIS priemonės Lyderystė

Įženkite į lyderio vaidmens powered by IS analizės ir verslo analitikos, kad verslo strategiją technologijų projektus, ir IT inovacijas verslo iššūkius.

Parengti plataus spektro galimybių suprasti, analizuoti ir valdyti organizacinius klausimus iš galutinio vartotojo skaičiavimo strateginių pasekmių technologijų projektus ir derinti savo patirtinį žinias klientų, rinkoje, ir pajamų ciklų su IS analizės įgūdžių tapti įtikinamų verslo sprendimų priėmėjas ,

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų patirtis ir išsilavinimas yra technologijų ar verslui - Master of Science informacinių sistemų (MSIS) nuo Coles kolegija duos jums labiausiai ieškoma po įgūdžių šiandien padėti jums judėti į priekį savo karjerą ir tapti labiau vertingas komandos narys.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Iš Kennesaw narės magistro laipsnį integruotos biologijos mokymo (MSIB) išankstiniai mokėjimai supratimą teikiant integralias kursus ir patirties, specialiai sukurti siek ... [+]

Kodėl Integruota biologijos?

Integruota biologijos yra naujas paradigma identifikuojama National Academy of Sciences. Kadangi biologinės sistemos yra tokios sudėtingos, sprendžiant gyvenimo problemas mokslo reikia susiejimas koncepcijas ir informaciją tarp disciplinų ir organizacinių svarstyklės. Ugdymo turinio Kennesaw Narė magistras laipsnis integruotos biologijos (MSIB) avansus supratimą teikiant integralias kursus ir patirties, specialiai sukurti siekiant skatinti ryšius visoje gyvosios gamtos mokslų spektre. Šis požiūris rengia savo studentus kaip mokslininkų gerai įrengtas spręsti neatidėliotinus klausimus per biologijos mokslų.

Kodėl Kennesaw Narė MSIB?

Nepriklausomai nuo jūsų tikslai - toliau studijuojant, priėmimas į profesinę mokyklą, įsidarbinimo galimybių ar karjeros - mūsų programa integruoja pagrindinius biologinius principus lankstumo pritaikyti savo išsilavinimą pagal savo poreikius ir interesus. Mes suplanavote pagrindinę kursinių įtraukti ne tik į pagrindinių gyvosios gamtos mokslų sąvokas, bet ir praktinius aspektus, kurie bus parengti jums veikti realiame pasaulyje mokslas. Mūsų studentai centro savo patirtį disertaciją orientuota į konkrečią mokslinių tyrimų klausimą, dirbti su disertacija patarėjas jie pasirenka iš fakulteto nariai, kurie dirba gausybės organizmams, įskaitant gyvūnų, augalų ir mikroorganizmų grupei. Jūsų darbas konsultantas bus laboratorijoje ar lauko daro eksperimentus su jumis, suteikiant Jums asmeninio dėmesio, ko reikia sėkmei. Su mūsų gerai įrengtas mokslinių tyrimų infrastruktūra, vidaus ir išorės tyrimų finansavimo ir aukštos kokybės publikacijų sąrašą, Kennesaw Narė MSIB programa siūlo unikalios "didelis pavadinimas" mokslinių tyrimų kompetenciją su "maža mokykla" mokslinių tyrimų konsultavimo, todėl jūs būsite pasirengę jūsų sekantis žingsnis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Magistro programa rengia studentus nustatyti ir bausti galimybes naują karjerą remiantis konfliktų valdymo patirties. MSCM taip pat suteikia studentams su patobulintų įga ... [+]

MSCM Programos aprašymas

Konfliktų valdymas švietimo nagrinėjami klausimai, skaldančios mūsų pasaulį, skatinant bendravimą, skatinti pozityvius santykius ir plėtoti išsamų, ilgalaikį sprendimus. Tai didina saugumą ir gyvybingumą grupės mūsų šeimas, bendruomenes ir darbo vietose.

Konfliktų valdymas Taip pat yra įrankių rinkinys ir mąstymo būdas, kuris gali padėti ne tik išvengti konfliktų, bet veiksmingai dalyvauti ją, kai ji atsiranda. Konfliktų valdymas švietimo moko įvairiais būdais žmonės pasirenka reaguoti, kai susiduria su konfliktinių situacijų ir šių reakcijų potencialių rezultatų poveikis. Studijavimas konfliktas yra tikrai apie mokymosi įgūdžius, kurie gali suteikti galimybę reaguoti tokiais būdais, kurie padėtų užkirsti kelią ir valdyti konfliktus, mažinant neveiksmingas atsakymus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Kiekvienas statybos valdymo studijų programa absolventas turėtų gebėti parengti pasiūlymus ir įverčius statybos projektų ... [+]

Apie programą

Kiekvienas statybos valdymo studijų programa absolventas turėtų gebėti:

Paruoškite pasiūlymus ir vertinimus statybos projektus. Paruoškite statybos tvarkaraštį ir valdyti projekto riziką. Carry-out projektų valdymo susijusias užduotis. Vykdyti mokslinius tyrimus ir skleisti rezultatus per leidiniuose. Siekti pažangių studijų programas. PARAIŠKŲ IR DOKUMENTO TERMINAI

Žr turimų pradžios terminų ir dokumentų terminų sąrašą. Atkreipkite dėmesį, kad užpildytus prašymus ir visus reikalingus įgaliojimai turi būti pateikta iki patalpintą termino.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Prisijungę Magistras taikymas - Yra ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
36 - 50 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Mokslo taikomosios statistikos (MSAS) programa ne Kennesaw State University (KSU) magistras yra profesinė studijų programa, kuria siekiama parengti įvairios studentų orga ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrė taikomosios statistikos (MSAS) programa ne Kennesaw State University (KSU) yra profesinio mokymo programa, kuria siekiama parengti įvairios studentų organizacijos pasitelkti pažangiausius statistinius metodus atkreipti galioja ir prasmingas išvadas iš verslo, pramonės, vyriausybės ir sveikatos paslaugų duomenis. Naudojant komercinės programinės įrangos įvairovė, absolventai turėtų tinkamai analizuoti duomenis iš realaus pasaulio ir savo išvadas efektyviai.

MSAS laipsnis yra 22-mėnesio pradžioje vakaro programa skirta specialistams ir studentams, turintiems bakalauro laipsnį gamtos mokslų ar verslo. Kurso pavadinimai yra:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Kennesaw State University

Apskaitos (MACC) studijų programos magistras yra profesionalus Magistras skirtas padėti asmuo atitinka Apskaitos karjeros iššūkius, ar privatus, ar nevyriausybinė. ... [+]

Programos aprašas

Apskaitos (MACC) studijų programos magistras yra profesionalus Magistras skirtas padėti asmuo atitinka Apskaitos karjeros iššūkius, ar privatus, ar nevyriausybinė. Apskaitos mokykla Kennesaw valstybinio universiteto gyvena didžiausių apskaitos programos Džordžijos valstijos ir siūlo kompetenciją apskaitos išsilavinimą. "Coles College of Business" apskaitos ir verslo studijų programos yra visiškai akredituotos "AACSB International" - asociacija, skirta universitetų kolegijose.

Bendrieji reikalavimai priėmimo į MACC programą

Priėmimas į MACC programą suteikiamas tiems asmenims, turintiems didelį pažadą sėkmingai baigti studijų verslo (apskaitos) studijas. Pareiškėjų portfeliai yra peržiūrimi kaip konkurencinio proceso dalis, pagrįsta šiais komponentais:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw Marietta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Socialinio darbo magistras ir verslo administravimo magistras (MSW / MBA) programa yra dvigubas laipsnis, kurį siūlo WellStar sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų kolegija ir ... [+]

MSW MBA Dvigubas laipsnis

KSU yra įsipareigojusi kurti novatoriškas programas, reaguojančias į sparčiai besikeičiančią ekonominę, socialinę ir politinę aplinką bei sektorių (viešųjų, privačių ir nekomercinių) tarpusavio priklausomybę. Todėl KSU siūlo pirmąją dvigubo laipsnio MSW / MBA programą Gruzijos valstijoje. "Pastaraisiais dešimtmečiais socialinio darbo specialistai vis dažniau buvo kviečiami galvoti apie verslumą siekdami privataus finansavimo ir bendradarbiauti su nevyriausybinėmis organizacijomis teikti socialines paslaugas ir prekes" (pl. Lee, 2016, p. 209). Panašiai kompanijos tapo labiau socialiai atsakingos dėl vartotojų paklausos, darbuotojų moralės, galimybės kurti naujas rinkas ir norą sukurti tvarią verslo praktiką, kuri sutelkta į tris pagrindines pozicijas (išlaikant žmonių ir planetos gerovę, tuo pat metu gaunant pelną )... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

... [+]

magistro socialinio darbo

Vaikai ir šeima Paslaugos

Elgsenos Sveikata Paslaugos

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kennesaw State University

Viešojo administravimo magistras (MPA) yra profesionalus laipsnis, kuris rengia asmenis, besidominčius viešąja tarnyba administravimo ir lyderio pozicijas vyriausybinėse ... [+]

Viešojo administravimo magistras

Viešojo administravimo magistras (MPA) yra profesionalus laipsnis, kuris rengia asmenis, besidominčius viešąja tarnyba administravimo ir lyderio pozicijas vyriausybinėse agentūrose ir ne pelno organizacijose. Programos studentai ir dėstytojai orientuoti dėstytojai stengiasi prisidėti prie profesionalių žmonių ugdymo demokratinio administravimo etosui, suteikiant jiems solidų akademinį mokymą ir konkrečią praktinę patirtį. MPA programa yra Politikos mokslų ir tarptautinių reikalų departamente. Programa veikia bendradarbiaujant su daugeliu kitų departamentų, taip pat viešuoju tarnybos instituto AL Burruso, kuris teikia bendruomenines paslaugas ir techninę pagalbą ne pelno siekiančioms ir viešosioms organizacijoms Gruzijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba