Lamar University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lamar University - mes esame kardinolai!

Raskite savo namus Lamar University !

Lamar University , įsikūręs netoli Hiustono, Beaumont mieste, TX, yra vienas iš greičiausiai augančių Teksaso koledžų ir universitetų bei yra Teksaso valstijos universitetų sistemos narys. LU siūlo daugiau nei 100 studijų programų, suteikiančių bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius. 292 akrų miestelis Beaumont mieste yra apie 90 mylių į rytus nuo Hiustono ir apie 25 mylių į vakarus nuo Luizianos.

Akademikai

Universitetas buvo pripažintas nacionaliniu mastu dėl savo pagrindinio ugdymo programos kokybės ir studentų įvairovės, palyginti su kitais universitetais netoli Hiustono. Mažas Lamaro klasių dydis ir mažas studentų ir dėstytojų santykis leidžia studentams užmegzti prasmingus ryšius su fakulteto ekspertais, kuriems tikrai rūpi jų sėkmė.

LU pabrėžia akademinius pasiekimus, pabrėžiant praktinį visų lygių mokymąsi, suteikiant daug galimybių bakalauro tyrimams ir remiant puikią Pagyrimų programą. Universitetas yra akredituotas Pietinės kolegijų ir mokyklų asociacijos komisijų. Kelios LU kolegijos ir programos turi papildomus specializuotus pažymėjimus, pripažįstančius jų kokybę ir kompetenciją.

Universiteto patogumai

LU miestelyje yra studentų gyvenimo patogumų, susijusių su mokymu ir laisvalaikiu. Daugiau nei 2500 studentų gyvena universiteto miestelyje, vos per pusantros valandos nuo Hiustono, moderniose apartamentų stiliaus rezidencijų salėse, vadinamose „Cardinal Village“, kuriose yra atskiri miegamieji ir gražiai įrengtos gyvenamosios zonos. Visi Lamar University studentai gali patekti į gurmaniškų patiekalų salę ir erdvų „Sheila Umphrey“ rekreacinio sporto centrą, parodų salę su 43 pėdų laipiojimo siena, visa naujausia treniruotės įranga ir daugybe intramuralinių sporto šakų.

Campus Life

Be klasės, Lamar University studentai lavina lyderystės įgūdžius ir visą gyvenimą trunkančią draugystę daugiau nei 100 miestelio klubų ir organizacijų. Studentai daro įtaką per nacionalines brolijas ir draugijas, profesines asociacijas, kultūrines grupes, religinius klubus ir paslaugų organizacijas. Lamar University artumas Hiustonui taip pat suteikia unikalią galimybę būti arti miesto, tačiau jis yra pakankamai toli, kad pasitrauktumėte.

Lengvoji atletika

Lamar University studentai džiaugiasi kardinolais daugiau nei keliolikoje NCAA I diviziono vyrų ir moterų sporto šakų. Konkuruodami „Southland“ konferencijoje, „Cardinals“ komandos yra laimėjusios sporto šakų čempionatus, įskaitant vyrų ir moterų krepšinį, tinklinį, golfą ir visureigius. Beisbolo programa, vadovaujama legendinio trenerio Jimo Gilligano, sukūrė kelis pagrindinius lygos žaidėjus. Naujoji LU futbolo programa padidino jaudulį miestelyje, nes minios ir studentai dalyvavo žygiuojančių grupių, linksmybių, šokių kolektyvo ir visų linksmybių, susijusių su žaidimų dienos žaidimais, metu.

Akreditacijos pareiškimas

Akreditacijos pareiškimas

Lamar University yra akredituotas Pietinėje kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, kad suteiktų asocijuotojo, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnius. Kreipkitės į kolegijų komisiją telefonu 1866 Southern Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei norite sužinoti apie Lamar University akreditaciją.

Nediskriminacinė politika

Lamar University yra lygios galimybės, teigiamos veiklos ugdymo įstaiga ir darbdavys. Lamar University nebus diskriminuojantis nė vieno darbuotojo ar kandidato į darbo vietą dėl rasės, odos spalvos, religijos, lyties, amžiaus, negalios, tautinės kilmės, veterano statuso, seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės, atitinkančio atitikties VII antraštinės dalies antraštę. 1964 m. Civilinių teisių įstatymas; Išleistas ir pakeistas vykdomasis įsakymas 11246; 1972 m. Švietimo pataisų IX antraštinė dalis su pakeitimais; 1973 m. Reabilitacijos akto 504 skirsnis.

Teksaso visuomenės informavimo įstatymas

Pagal Teksaso vyriausybės kodeksą, 552 skyrių, Lamar University laikysis visų nuostatų, susijusių su prašomos viešos informacijos paskelbimu. Manoma, kad visa vyriausybės informacija yra prieinama visuomenei, nors atskleidžiant informaciją taikomos tam tikros išimtys. Lamar University nedelsdamas paskelbia prašomą informaciją, kuri nėra konfidenciali nei pagal įstatymus, nei pagal konstitucinius, nei įstatyminius, nei pagal teismo sprendimus, arba informaciją, kurios atskleidimo nebuvo prašoma.115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Misija

Lamar University yra skirtas studentų sėkmei, įtraukdamas ir įgalindamas studentus įgyti įgūdžių ir žinių, leidžiančių klestėti asmeniniame gyvenime ir pasirinktose veiklos srityse. Kaip doktorantūrą teikianti institucija, Lamar University yra pripažintas tarptautiniu mastu dėl aukštos kokybės mokslininkų, novatoriškos mokymo programos, įvairaus studentų skaičiaus, prieinamumo, studentų sėkmės ir pažangiausios mokslinės veiklos, prisidedančios prie Pietryčių Teksaso ir kitų šalių bendruomenių pertvarkos.

Tavo akimirka jau čia

Jus formuoja kiekviena jūsų gyvenimo akimirka, ir tai daro jus nepakartojamais. Lamar University išsilavinimas grindžiamas jūsų individualiais poreikiais, kad suteiktų jums sėkmės instrumentų abiturientams ir jūsų karjerai. Turėdamas kiekvieno asmeninio mokymosi patirties ir praktinių galimybių, LU leidžia laiką skaičiuoti. Išnaudokite visas savo akimirkas čia, Lamar University .

Vietos

Beaumont

Address
Lamar University
4400 MLK Blvd.

77710 Beaumont, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos