Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Milvokio inžinerijos mokykla yra privatus, ne pelno siekiantis universitetas, siūlantis bakalauro ir magistro laipsnius inžinerijos, verslo, matematikos ir slaugos srityse, ir intensyvų anglų kalbos mokymą "Academic Purposes" programą tiems, kurie siekia tobulinti anglų kalbos mokėjimą. MSOE rasite rūpestingą studentų ir dėstytojų bendruomenę. Kartu mes esame pasiryžę skatinti aukštesnį akademinio programavimo ir mokslinių tyrimų lygį bei individualų aptarnavimą, mokymą ir orientavimą.

Kodėl verta rinktis MSOE?

Studentai gauna realaus pasaulio patirtį aukščiausio lygio programose, iš ekspertų fakulteto. Baigus studijas, būsite pasirengę patekti į kai kurias iš labiausiai reikalaujančių profesijų. Iš tiesų, 2014-2015 m. 96 proc. Mūsų absolventų gavo darbą arba į savo pasirinktą aukštąją mokyklą. Yra daugybė priežasčių, kodėl MSOE išsiskiria lyginant su kitais aukštai vertintais universitetais. Čia yra tik keletas.

Ekspertų profesoriai

Mokymas ateina pirmiausia MSOE. Kiekvienai klasei (vidutiniškai tik 21 studentui) ir mūsų siūlomai laboratorijai mokomi patyrę dėstytojai. Čia nėra dėstytojų padėjėjų.

Reali pasaulio patirtis

Dauguma universitetų kalba apie praktinį darbą, tačiau kai kurie iš jų gali atitikti 600 valandų laboratorinės patirties, kurią jūs gausite kaip MSOE studentą, vidurkį. Tiesą sakant, turime daugiau laboratorijų mūsų kampelyje nei klasėse - ir visi jie yra prieinami besimokantiesiems.

Top-ranked programos

MSOE bakalauro inžinerijos programos yra JAV 10-oje vietoje tautos

Ketverių metų absolventų garantija

MSOE yra viena iš nedaugelio universitetų visoje šalyje, kuri garantuoja, kad studentai gaus klases, kurias jiems reikia baigti per ketverius metus.

Karjeros planai

Nedaug universitetų šioje šalyje gali įveikti mūsų vidutinį įdarbinimo lygį 96 proc. - jau nekalbant apie absolventų vidutinį pradinį atlyginimą, lygų 56 522 JAV dolerius.

Vieta, vieta, vieta

Gyvenimas ir mokymasis "East Town" - mūsų ryškus centro kaimynystė ir vienas iš Milwaukee įdomiausių ir saugiausių - padės jums žingsnius nuo profesinių galimybių, akademinių, kultūrinių ir pramogų galimybių. Ir mes esame tik kvartalai nuo Mičigano ežero!

Vieta tinka

Turėsite daugybę galimybių susipažinti, įsitraukti ar tiesiog susipažinti su vienodo požiūrio draugais, kurie turi panašių interesų. MSOE siūlo daugiau kaip 70 akademinių, profesinių ir socialinių organizacijų bei klubų ir tarptinklinio sporto.

Tai viskas apie tai, iš kur mes atvykome

Nuo mūsų įkūrimo 1903 m. MSOE studentai, fakultetas, mokymo programos ir istorija toliau vystėsi. Institucijos plėtrai bendradarbiauja verslo ir pramonės lyderiai, ir buvo užmegzti glaudūs ryšiai, kurie tęsėsi visoje MSOE istorijoje.

Idėjos pareiškimas

MSOE visada bus profesinio rengimo lyderis, akcentuojant tiek teoriją, tiek technologijas, kartu su intensyviomis laboratorijomis ir karjeros praktika.

Misija

MSOE suteikia nuolatinį interaktyvų mokomąjį aplinką, kad mokiniai taptų gerai suapvalinti, technologiškai patyrusiems absolventams ir labai produktyviems specialistams bei lyderiams.Veiklos filosofija

Misija bus vykdoma per organizuotą aplinką, kurioje kruopščiai įdarbinti studentai iš aukštos kvalifikacijos dėstytojų, specialiai remiamas personalas ir strateginiai partneriai versle ir pramonėje - visi pasiryžę siekti galutinio absolvento tikslo, visiškai pasirengto nedelsiant pasiekti produktyvumą ir pažangias studijas. Toks sinergizmas apima šiuos komponentus:

Fakultetas - bendrai turintys mokymo programų sąvoką savo specializacijose; įsipareigojusi siekti kompetencijos mokyme ir išlaikyti dabartinę per pramoninę / karjeros patirtį, mokslo pasiekimus, taikomuosius tyrimus, profesinės visuomenės veiklą ir tęstinį mokymą; nuolat vertinama, kaip integruoti pažangiausią technologinę informaciją, reikalingą ateityje.

Personalas - įsipareigojo suteikti visą paramą, įskaitant akademinę, administracinę, finansinę ir vystymosi aplinką, kad studentai ir dėstytojai, kai tik tinka, galėtų padėti įgyti žinių, pasiruošti darbui ir vadovauti. Be to, kartu su fakultetu dirba ir teikia bei remia veiksmus, leidžiančius studentams pasinaudoti patirtimi, susijusia su verslo, pramonės / karjeros ir bendruomenės veikla, kartu su tiesioginiu dalyvavimu visų lygių praktikų pradiniame etape vyresniesiems įmonių vadovams.

Verslas ir pramonė - įsipareigojo abipusiškai naudingą universiteto ir jo absolventų paramą. Savo tęstinio mokymo srityje MSOE suteiks daug galimybių informavimo veiklai, įskaitant laipsnio suteikimo programas, kreditų ir ne kreditų kursus ir specialius pasiūlymus tiems, kurie siekia asmeninio ir (arba) profesinio tobulėjimo.

Instituciniai principai

Pagrindiniai Milvokio inžinerijos mokyklos įsitikinimai yra šie:

 • Daugiausia dėmesio skiriama atskiriems studentams.
 • Mokymasis visą gyvenimą yra būtinas sėkmei.
 • Paskirtas fakultetas su atitinkama, naujausia patirtimi yra mūsų mokymo proceso esmė.
 • Moksliniai ir matematiniai samprotavimai bei procesai yra esminiai dalykai.
 • Taikomieji moksliniai tyrimai ir besivystančios bei tarpdisciplininės technologijos yra gyvybiškai svarbios išnaudojant galimybes.
 • Komunikacinių įgūdžių ugdymas reikalingas norint veiksmingai dirbti.
 • Studentų patirtis sustiprėja bendraujant su verslo, pramonės ir sveikatos priežiūros sritimis.
 • Svarbus lyderystės ir verslumo ypatybių vystymas.
 • Studentai, dėstytojai, darbuotojai ir savanoriai dalijasi mokymosi atsakomybe.
 • Sėkmingai reikia stiprių asmeninių vertybių.
 • Absolventai stiprina instituciją savo patarimais, skatinimu ir parama.
 • Laisvė už atsakomybę yra laisvos įmonės pagrindas.
 • Yra daugybė įvairovės.
 • Pasaulinis sąmoningumas turi atsispindėti visose veiklos srityse.
 • Siekiant numatyti ir pasinaudoti galimybėmis, būtina pradėti ir priimti pokyčius.

Akreditacijos


Esame visiškai akredituoti universitetai./>

Dvi pagrindinės akreditavimo agentūrų rūšys Jungtinėse Amerikos Valstijose yra regioninės asociacijos ir profesinės asociacijos. Šios asociacijos yra nepriklausomos nuo vyriausybės, jas sudaro gerbiami pedagogai ir specialistai. Asociacijų specialistų komandos reguliariai lanko kolegijas ir universitetus, kad įvertintų ir praneštų apie jų kokybę. Milvokio inžinerijos mokykla yra akredituota Aukštojo mokymosi komisijos (800) 621-7440 (www.ncahlc.org).

Šios MSOE programos yra akredituotos ABET Inžinerinės akreditacijos komisijos , http://www.abet.org

 • Architektūros inžinerija (BS)
 • Biomedicininė inžinerija (BS)
 • BioMolekulinės inžinerijos (BS)
 • Kompiuterių inžinerija (BS)
 • Elektros inžinerija (BS)
 • Inžinerija (GSE)
 • Pramonės inžinerija (BS)
 • Mechanikos inžinerija (BS)
 • Programinės įrangos inžinerija (BS)

Slaugos bakalaureato programą akredituoja Komisija "Collegiate Sursing Education" (CCNE) , "One Dupont Circle", NW, Suite 530, Vašingtone, DC 20036; telefonas (202) 887-6791 ir visiškai patvirtintas Viskonsino reglamentavimo ir licencijavimo valdyba, 1400 E. Vašingtonas, Madisonas, WI, 53703.

Bakalaureato programą statybos valdymas akredituoja Amerikos taryba statybos švietimo (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570; telefonas (210) 495-6161, faksas (210) 495-6168, el. paštas acce@acce-hq.org

Mokslinių tyrimų magistras "Perfusion" yra akredituotas " Allied Health Education Programs" akreditavimo komisijos (CAAHEP) , 25400 US Highway 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; (727) 210-235, faksas (727) 210-2354

Vietos

Milvokis

Milwaukee School of Engineering

Address
Milwaukee School of Engineering
1025 N. Broadway

53202-3109 Milvokis, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 414-277-6763