Oficialus aprašymas

Gailestingumas kolegija yra dinamiška, įvairi Niujorkas plotas kolegija, kurio studentai asmeniškai misija: gauti maksimalią naudą iš gyvenimo gauti maksimalią naudą iš savo išsilavinimą.

Įkurta 1950 metais, "Gailestingumas" siūlo daugiau nei 90 bakalauro ir magistro laipsnis ir pažymėjimo programas per penkias mokyklas: Verslo, švietimo, sveikatos ir gamtos mokslų, humanitarinių ir socialinių ir elgsenos mokslų. Gailestingumas kolegija nesutinka savo dėstytojų ir kitų darbuotojų, kad aukštojo mokslo darbą visiems pakankamai alkanas uždirbti geresnę vietą gyvenime. Studentų miesteliai Dobbs Ferry, Bronx, Manhetene ir Yorktown Heights, kolegijos kultūros dinamiškumo palaikomas įvairios studentų organizacijos iš viso regiono.

Mercy102

Transformacijos Švietimo Patirtis


Gailestingumas iššūkiai kiekvienam savo pirmosios ir antrosios pakopos studentams viršyti jų asmeninius ir intelektinius lūkesčius. Mercy absolventai įrodyti sėkmę ir pasitikėjimą visoje profesinių ir profesinio spektrų ir poveikį jie turi savo bendruomenių ar visame pasaulyje yra testamentas į suteikiančio mokymo patirtį.

Gailestingumas yra energingas akademinė bendruomenė labai vertina į mokymąsi ne klasėje su realaus pasaulio patirtimi. Toks požiūris į stipendiją skatina studentus taikyti tai, ką jie mokosi klasėje su gyvenimu po baigimo. Gailestingumas yra visame pasaulyje žinomų fakultetas glaudžiai bendradarbiauti su studentais apie šiuos projektus.

Mercy_York

Gailestingumas yra įsipareigojusi jungiantis studentus su pasauliu. Kolegija turi turtingą tradiciją bendruomenės paslaugų per iniciatyvą "Gailestingumas suteikia Back", kuris skatina studentus dalyvauti, ir švinas, paslaugų mokymosi galimybes. Tai gailestingumo istorijos atspindys ir vertybės esančios Gailestingumas College antspaudu (Inserviendo Consumere, suvartojama paslauga).

On-campus renginiai ir tarptautinių kelionių patirtis padės mokiniams atrasti ir įvertinti kultūrų toli nuo namų. Mūsų absolventai užsiima piliečiai.

Mercy101

Pakto Privalumas


Įsipareigojusi remti studentus per visą jų švietimo Gailestingumas College siūlo suasmenintą mokymosi patirtį, kuri apima Kolegijos Asmeninės Achievement sutartį (paktas) programą. Paktas yra pripažintos nacionaliniu lygiu mentorystės programa, kuri tarnauja kaip studentų sėkmė modelį. www.mercy.edu/ 877-Mercy-GO.

Jūsų PAKTO mentorius yra jūsų vieta asmeniui, kuris padeda naršyti koledžo gyvenimą. Jūsų mentorius padės jums suprasti ir taikyti finansinės paramos, pasirinkti tinkamą dur, pasirinkti ir užsiregistruoti klasių, sekti savo akademinę pažangą, plėtoti vadovavimo įgūdžius, žemės stažuotę, ir pasiruošti darbo interviu.

Mercy_ny

Norimą apgyvendinimu aplinka


Įspūdingos natūrali aplinka ant Hudsono upės išskiria gailestingumo anketa vaizdingas miesteliu vaizdingame kaime Dobbs Ferry. DOBBS kelto pagrindinė gatvė, vos keli žingsniai nuo miesteliu, siūlo žavingus restoranai, parduotuvės, parduotuvės, kavinės ir energingas bendruomenės gyvenime. Metro-Šiaurės geležinkelio stotis, yra miesteliu, daro Niujorkas prieinama. Jūs atvykstate į Manheteno širdyje, Grand Central Station, per mažiau nei 30 minučių. Išnagrinėti meną MOMA, patirti Broadway, čiuožti pačiūžomis ne Bryant parkas, atrasti operą tuo RER, sugauti Yankee stadionas arba Citi Field žaidimą, ištirti Centrinis parkas, Metropolitan Museum of Art ir botanikos sodai, ir įgyti patirties su daugybe stažuočių ir įsidarbinimo galimybes.

kitų malonės anketa miesteliai, įsikūręs Manhetene, Bronksas ir Yorktown Heights, pasiūlyti lankstumo ir patogumo.Prieinamos
Gailestingumas siūlo vienas mažiausių privačių kolegijų studijų normos tautos, o žemiausia Niujorko valstijoje. Kolegija taip pat suteikia dosnias stipendijų paketus aukštos pasiekti studentams. Nesvarbu, ar studentai yra gyvenamųjų ar jungiamas, jie bus atrasti daugybę galimybių ir praturtinti koledžo patirtį esant vidutinio šalies kaštus.

Misija

Mercy_DF1

Gailestingumas Kolegija yra įsipareigojusi teikti motyvuotus studentus galimybę pakeisti savo gyvenimą per aukštojo mokslo siūlydami laisvųjų menų ir profesinę programas individualiems ir aukštos kokybės mokymosi aplinkose, todėl parengti studentus pradėti naudingas karjeros, tęsti mokymąsi visą gyvenimą ir veikti etiškai ir atsakingai besikeičiančiame pasaulyje.

MercyMission
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Mercy College

Su pramonės auga greičiau nei bet kuris kitas, mūsų programa padės jums apsaugoti skaitmeninį pasaulį mūsų gyvybei priklauso. Kadangi herojai gali turėti Registratūros da ... [+]

Kadangi herojai gali turėti Registratūros darbo

Su pramonės auga greičiau nei bet kuris kitas, mūsų programa padės jums apsaugoti skaitmeninį pasaulį mūsų gyvybei priklauso.

Šiandieniniame pasaulyje nėra nieko svarbiau nei įgyti aukštesniojo mokslo ir įgūdžius, siekiant apsaugoti mūsų privačius duomenis. Įmonės, vyriausybės, teisėsaugos ir asmenys visi susiduria augančius sudėtingumą mūsų vis tarpusavyje susijusiame pasaulyje ir būtinybę užtikrinti duomenų ir pasiruošti blogiausiam. Jūsų darbas MS kibernetinio saugumo programos bus pasiruošti A vyriausybinė agentūra, teisėsaugos, privačių įmonių, ligoninių, sveikatos priežiūros organizacijų ir IT departamentų karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Niujorkas „Dobbs“ keltas Yorktown aukštis  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Kompiuterių mokslų (CS) magistro laipsnis suteikia novatorišką mokymo programą, apimančią dvi specializacijos - programinės įrangos kūrimą ir duomenų mokslą. ... [+]

Kompiuterių mokslų (CS) magistro laipsnis suteikia novatorišką mokymo programą, apimančią dvi specializacijos - programinės įrangos kūrimą ir duomenų mokslą.

CS programa MS skirta studentams aprūpinti reikiamais teoriniais pagrindais bei žiniomis apie pažangiausias taikymo priemones duomenų mokslo ir programinės įrangos kūrimo problemoms spręsti.

Specializacijos

Programinės įrangos kūrimo studentai baigs kurti, tobulinti, testuoti ir vertinti programinę įrangą. Studentai mokomi būti atsakingi už programinės įrangos kūrimą, tobulinimą, testavimą ir vertinimą.

Duomenų mokslo studentai įgis pažangiausių įgūdžių, susijusių su duomenų mokslo matematiniais metodais, skaičiavimo duomenų analize, mašininiu mokymu, giluminiu mokymusi ir didžiųjų duomenų taikymu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos „Dobbs“ keltas Niujorkas JAV internete
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Šį magistro laipsnį įregistravo Niujorko valstijos švietimo departamentas, Profesinių reikalų biuras, norėdamas pasiūlyti santuokos ir šeimos terapijos licencijų suteikim ... [+]

Šį magistro laipsnį įregistravo Niujorko valstijos švietimo departamentas, Profesinių reikalų biuras, norėdamas pasiūlyti santuokos ir šeimos terapijos licencijų suteikimo magistro laipsnį.

Ši 48 kreditų programa apima kursinius darbus:

Šeimos sistemų teorija ir praktikaŠiuolaikiniai poros ir šeimos terapijos modeliaiNeramių šeimų klinikinis įvertinimas ir psichoterapijaĮvertinimas ir intervencija į didesnes sistemas, su kuriomis bendrauja šeimosEmocinių problemų, kylančių dėl smurto šeimoje, ligų, nedarbo, prevencija ir teismų sistema

Reikalavimai tenkinami per „ Mercy College asocijuotas įstaigas, psichinės sveikatos įstaigas, ligonines ir privačios praktikos įstaigas, kurias prižiūri licencijuoti, labai patyrę sveikatos priežiūros specialistai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos „Dobbs“ keltas Niujorkas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Viešosios apskaitos VN yra pridėtinės vertės programa, kuri yra registruota 150 kreditų valandos licencijavimo kvalifikacinė programa. Baigę būtinus ir būtinus kursus, ga ... [+]

Viešosios apskaitos VN yra pridėtinės vertės programa, kuri yra registruota 150 kreditų valandos licencijavimo kvalifikacinė programa. Baigę būtinus ir būtinus kursus, galite sėsti į Sertifikuoto valstybinio buhalterio CPA egzaminą Niujorko valstijoje. Jei turite bakalauro laipsnį buhalterijoje ar kitoje srityje, viešosios apskaitos magistras yra skirtas jums, ypač jei norite būti valstybės buhalteriu arba jei esate profesionalus buhalteris, norintis susitikti su Amerikos atestuotų viešųjų buhalterių institutu (AICPA) 150 kredito valandos programos kriterijai.

Absolventai valstybinės apskaitos programos magistrantūroje, norintys tapti CPA, patenkins Niujorko valstijos licencijavimo reikalavimus, turėdami vienerių metų atitinkamą profesinio darbo patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos „Dobbs“ keltas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 „Dobbs“ keltas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 877-637-2946
Address
47 West 34th Street (Herald Square)
10001 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktown aukštis, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined
Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
undefined