Oficialus aprašymas

Misijos Northwood universitetas yra ugdyti būsimų lyderių pasaulinio, laisvos verslo visuomenėje.

Vertybės pareiškimas

Mes tikime:

verslumo franko įmonė visuomenės privalumai. individo laisvės ir individuali atsakomybė. veikia iš etikos ir sąžiningumo pamatai. skatinti ir sverto pasaulio, įvairiapusę ir įvairių kultūrų pobūdį įmonėje.

Core Paskirtis pareiškimas

Pagrindinis tikslas yra plėtoti lyderius, vadybininkai, ir verslininkus su charakteriu ir įgūdžių vairuoti asmeninę, organizacinį ir visuomeninį sėkmės.

Rezultatai ir atributai

Etikos kodeksas

Studentų, dėstytojų ir darbuotojų Northwood universitetas bendruomenė patvirtina šį etikos kodeksą, kaip ir elgesį, kuris praplėstų mūsų bendras vertybes.

Laisvė: Mes vykdys asmeninę laisvę, o draudžiant kiti imunitetas nuo savavališko kišimosi į sąskaitą sąlygas ar aplinkybes,, pasirūpinti, kad laisvė bus suvaržyta tik mūsų atsakomybę už jos pasekmes.

Pagarba: Mes laikysime visus kitus su atlygį už jų aplinkybes ir su Domu dėl jų vertės, kaip žmonėmis.

Empatija: Mes stengsimės suprasti jausmus, mintis ir sąvokas kitų tam, kad užuojauta ir sąžiningumas mūsų veiksmų gali atsirasti.

Dvasingumas: Sieksime dvasinį vystymąsi, kuris būtinas mūsų laimės ir augimo bei skatinti aplinką, kuri palaiko šį augimą visiems.

Sąžiningumas: Mes apims teisingumo, teisingumo, sąžiningumo ir reikalauti sukčiavimo arba apgaulės nebuvimą sau ir kitiems, su kuriais mes veikiame.

Pasiekimų: Mes vykdys savo įgūdžius kurti aukštos pasiekimą ir ploti aukštą pasiekimą kitais.

Vientisumas: Be visų mūsų veiksmų, mes būsime vadovaujasi elgesio kodą, kuris atspindi mūsų vertybes, netrikdomas aplinkybė, asmeninės naudos, visuomenės spaudimas ar privataus pagundai.

Atsakomybė: Mums bus atsakinga už priežiūrą ir gerovę kitiems ir atsakingas už numatytų ir nenumatytų pasekmių mūsų veiksmus.

Universitetinį išsilavinimą yra daugiau nei siūlomų kursų ir patirtį, būtų prieinama. Tai yra iš šių elementų, skirtų sukurti apibrėžta rezultatus architektūra. Kaip mokymosi bendruomenės, mes sutelkti savo pastangas į šiuos rezultatus ir atributus pasiekimas.

Mūsų absolventai:

 1. Suprasti laisvės tradicijas.

 2. Turi plačią praktinį supratimą apie jų pasirinktoje srityje.

 3. Yra susipažinę su idėjoms įmonių lyderių.

 4. Efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu.

 5. Suprasti sudėtingas pasaulines problemas.

 6. Turėti pastovų atrakcija prie naujų idėjų.

 7. Gali paaiškinti savo asmenines vertybes.

 8. Suprasti estetinius, kūrybinius ir dvasinius elementus gyvenime.

 9. Ar veiksmingos Self-vertintojai.

 10. Ar veiksmų orientuotas.

 11. Ar kvalifikacijos nustatyti ir spręsti problemas.

 12. Kreipkitės į visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Northwood Idėja

Mes peržiūrėti Northwood universitetinį išsilavinimą kaip savo ateities investicijoms. Bet kuris asmuo, skiria laiko tam Northwood švietimo pasiduoda galimybę pašvęsti tą laiką visiems kitiems užsiėmimams jis ar ji gali verstis per tą laiką.

Idėjos Vertė

Mes tikime, kad konkurencinga, produktyvus pastangos gali įveikti kliūtis, spręsti problemas ir pasiekti tikslus; kad žmonės gali padaryti pasaulį, kuriame jie gyvena, skirtumą; kad politinė ir ekonominė laisvė yra pirmaeilės svarbos atleidžiantis kūrybiškumą ir produktyvumą; kad auka - santaupos - tai būtina sąlyga siekiant pažangos; kad lygios galimybės remiantis indėlį ir nelygybės atlygį, naudojant tuos pačius kriterijus yra ne tik tinkama, bet būtinos sąlygos; sistemoje nėra verčiamos atitikti tam tikrą plano; , kad ji yra tarp mūsų skirtumai kurie mus įdomus ir naudingas vienas su kitu; į laisvę nepavyks. Mes turime būti laisvai padengia teigiamus ir neigiamus padarinius mūsų veiksmus; kad konkurencingoje sistemos, viskas, kas dalyvaus naudos iš jo; mes skirti save į dirbtinių kliūčių lygias galimybes visiems žmonėms panaikinimo. Rasinės, religinės ir seksualinės kliūtys yra prakeiktas mums; kad supratimas ir įvertinimas menų ir humanitarinių yra pagrindinis šaltinis žmonijos praturtinimo į produktyvių žmonėmis gyvenime; kad švietimas yra niekada kažkas, kad vienas žmogus gali padaryti kitam. Tai, o, kažkas du žmonės kartu. Tai reiškia, kad mokymo įstaiga yra pirmiausia žinių pagalbininkas.

Mes praktiškai sveiką skepticizmą didelių ir galingų valdžios, nes manome, istorija aiškiai parodė, kad šios struktūros sparčiai gražu žmonių link pernelyg žmones ir laisvė prarandama pusiausvyra. Mūsų netoleravimas monolitinis galios yra nuosekliai verslo, darbo, ir vyriausybės spektrą. Mes įtariame, be to, kaip visuomenė negalime gauti iš juridinių monopolijų sukūrimo išskyrus labai nedaug ir suvaržytų aplinkybių.

Tai Northwood idėja.

istorija

Kovo 23, 1959, du jauni vyrai su idėja, tikslas, ir pragmatiškai filosofijos jį apima visus, atsiskyrė nuo savo karjeros tradiciniu kolegijos struktūrą sukurti naują koncepciją išsilavinimą.

Jų mistikas idėja tapo realybe, kai Dr. Arturas E. Turneris ir dr R. Gary Stauffer mokosi 100 studentų ne Northwood instituto, naudojant 19 a rūmus Alma, Michigan, kaip mokyklos pastatas, nedideliu kiekiu skolintis pinigų veiklos išlaidas, ir dideliu kiekiu nustatymo.

Northwood buvo sukurta kaip pasaulis keičiasi. Rusai buvo pradėta Sputnik "ir Amerikoje netrukus buvo sekti. Stauffer ir Turner stebėjo lenktynes ​​erdvėje. Jie įsivaizdavo naujo tipo universitetą-viena, kur valdymo mokymo vadovaujamą kelią. Nors erdvės sienų buvo atskleisti savo paslaptis, Stauffer ir Turner supratote visas pastangas - Techninių, gamybos, rinkodaros, Mažmeninė prekyba, kiekvienas Veiklos rūšis - reikia "state-of-the-art, etika orientuotos valdymo.

Laikas patvirtinti tai, ką šie du jauni pedagogai vadinamas "Northwood Idea" sėkmę - į Amerikos laisvos įmonė visuomenės pamokas įtraukti į kolegijos klasėje.

Dr Davidas E. Fry paėmė vairą 1982 metais ir tada Dr. Keith A. Gražūs 2006 metais, kiekvienas toliau tuos pačius idealus, kaip Stauffer ir Turner, niekada Svyravimai iš pagrindinių vertybių, universitetas augo ir brendo. Akademinis studijų programos išsiplėtė; Northwood nuėjo gražu instituto akredituota universitete, The DeVos Graduate School of Management buvo sukurtas ir tada išsiplėtė; Suaugusiųjų studijų programos ir jos programa centrai išsiplėtė į daugiau nei 20 vietų aštuonių narių; Tarptautinė programa centrai susiformavo Malaizija, Kinijos Liaudies Respublika Kinija, Šri Lanka ir Šveicarijoje; ir reikšmingas statybos lyg universiteto Studentų gyvenimas centrai pridėtinę vertę Northwood studentų patirtį. Nauja siekia tokių kaip Aftermarket studijų, pramogų ir sporto vadyba ir mados prekiavimo kartu su miesteliu partnerystės Montreux, Šveicarija, parodyti praturtino patirtį visų mūsų studentams.

Su aiškiai karjeriniai misiją ugdyti būsimų lyderių pasaulinės franko įmonė visuomenėje, Northwood universitetas plečia savo buvimą nacionalinių ir tarptautinių vietose. Profesoriai užsiima ekonominiu bei dialogui politikos klausimais; studentai iškyla kaip čempionų regioninių ir nacionalinių akademinių konkursuose. Visais miesteliai ir visų padalinių, Northwood universitetas energija ir aktyviai siekia dinaminio programavimo bei didėjančią įtaką.

Northwood universitetas ugdo vadovams ir verslininkams - aukštos kvalifikacijos ir etikos lyderių. Su daugiau nei 35.000 absolventai ir energingas ateities perspektyvas, Northwood Idėja yra gyvas ir gerai.

Programos mokomos:
 • Anglų

International Student Testimonials – How has Northwood helped you?

Northwood University 2015 Style Show “Labels of Love” Promo

Northwood University Auto Show 2014