Old Dominion University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas

Teikti įdomių mokymosi galimybes ir žinias bei patirtį pasaulinės klasės, apdovanojimai fakultetas, Old Dominion universiteto interneto programos yra idealus siekiant patenkinti šiandienos studentų poreikius.

Geros kokybės švietimas

Old Dominion reputacija kokybės švietimą tęsiasi atgal į 1930, kai ji atvėrė duris Norfolke, VA, kaip William ir Mary koledže pasidalijimas. Šiandien ODU yra vienas iš nedaugelio valstybinių universitetų su Karnegio fondo "Daktaro universitetai: Aukštojo mokslinių tyrimų veikla" skirtumo. Mūsų dėstytojai sukurti žinių, taip pat pasidalinti ja. Patvirtinantį, kad jos programų kokybę, Old Dominion universitetas yra akredituotas tačiau komisija kolegijų Pietų asociacija kolegijų ir mokyklų sudaryti bakalaureato, magistro, švietimo specialisto ir daktaro laipsnius. Be to, daug programų studijų Universitete yra individualiai akredituota specializuotų agentūrų Tarybai dėl Aukštojo mokslo akreditavimo pripažintų.

Patogus kursai Siūlo sinchroninius ir asinchroninius kursus internetu ODU leidžia studentams tęsti mokslus ir vis dar patenkinti šeimos ir darbo poreikius. Sužinokite daugiau apie mūsų internetinėje mokymosi aplinką čia.

Palaikymo paslaugos "Old Dominion universitetas teikia tas pačias mokslo atramas ir išteklių studijų studentų, kaip ir on-campus studentams. Naršyti mūsų interneto akademinius išteklius čia, Techninė pagalba galima visą dieną ir visą naktį, kiekvieną metų dieną.

Vietos

Norfolkas

Address
Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401
VA 23529 Norfolkas, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: