Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Mūsų misija

" Rady School of Management" kuria etikos ir verslumo lyderius, kurie teigiamai veikia pasaulį inovacijomis, bendradarbiavimu ir žiniomis.

Mūsų vertybės

Mūsų bendradarbiavimo kultūra remiasi penkiomis pagrindinėmis inovacijų, poveikio, bendradarbiavimo, vientisumo ir rizikos pritraukimo vertybėmis.

Mūsų ateitis:

Per mūsų 14 metų mūsų studentai ir absolventai sukūrė daugiau nei 150 įmonių, kad jie būtų naudingi kitiems ir darytų įtaką inovacijų ekonomikai mūsų regione, valstybėje, šalyje ir pasaulyje. Mes ir toliau įdarbinsime aukščiausią fakultetą, pritraukime pirmaujančias studentų moksleivius ir sukurkime sąlygas novatoriškam verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimui.

"Rady" siūlo visą darbo dieną MBA programą , dvi FlexMBA programas, skirtas specialistams, finansų magistro programai, verslo magistrantūros verslo analizei , doktorantūros studijų programai , taip pat bakalauro ir vykdomojo išsilavinimo kursams. "UC San Diego" kilmės knygoje yra 16 Nobelio premijos laureatų (buvęs ir dabartinis fakultetas) ir aštuoni "MacArthur" fondo apdovanojimai. "Rady School" yra šio tyrimo, plėtros ir inovacijų sąsaja, kuri yra mūsų mokymo programos ir akademinio modelio pagrindas.


Pasaulinė institucija

" Rady School of Management", UC San Diego, yra profesinė mokykla vienoje iš aukščiausiųjų aukštųjų mokyklų ir mokslinių tyrimų aukštųjų institucijų. "The Rady School" yra vienintelė nauja verslo mokykla, sukurta 2003 m. Ir akredituota "AACSB International" (asociacija pažangių kolegijų verslo mokyklų) akreditavimui 2011 m.

"UC San Diegas" yra pripažintas vienu iš geriausių pasaulio universitetų, ir jai pasisekė įgyti kultūriškai įvairią tarptautinę studentų organizaciją. "Rady School" įtraukia kultūros integraciją kaip svarbią mokyklos struktūrą. Įvairovė yra esminis dalykas kūrybiškumui, naujovėms, supratimui ir ypač supratimui, kurie prisideda prie mozaikos, todėl mūsų Rady mokykla yra tokia neįprasta.

"Rady School" yra įsipareigojusi pritraukti, pasveikinti ir įtraukti visus vietos ir tarptautinius gyventojus. San Diego bendruomenė gauna intelektinės stimuliacijos, kultūrinio praturtinimo, socialinio įsipareigojimo ir pasaulinio supratimo apie skirtingas gyventojų grupes.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Rady School of Management

"Rady School" verslo magistrantė "Business Analytics" (MSBA) yra intensyvi programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai kurti turtingą ve ... [+]

"Rady School" verslo magistrantė "Business Analytics" (MSBA) yra intensyvi programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai kurti turtingą verslo aplinką. Programa siūlo griežtą praktinį mokymą, kuris paruoš jūsų naudojimąsi duomenimis ir analize, siekiant nustatyti verslo galimybes, generuoti verslo įžvalgas ir kurti verslo sprendimus.

Kaip MSBA studentas, įgysite kiekybinių įgūdžių, kad sukurtumėte geresnes sprendimų priemones ir sugebėtumėte valdyti komandas ir veiksmingai bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis per kiekvieną analizės projekto etapą.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Rady School of Management

"Rady School" turi unikalią galimybę pasiūlyti finansų magistro laipsnį, kuriame akcentuojami kiekybiniai metodai, empirinis darbas ir finansinė ekonometrija. U ... [+]

" STM" skirtos finansų magistro programos "UC San Diego" "Rady" vadybos mokykla rengia absolventus, siekiančius išspręsti svarbius finansų sektoriaus iššūkius.

"Rady School" finansų magistrų absolventai užėmė pozicijas tokiose organizacijose kaip "Goldman Sachs", "JP Morgan Chase", "Altegris", "CITIC Securities", "Drobny Capital", "Rayliant Global Advisors", "Gurtin Municipal Bond Management", "PhoenixMart", "Meritco", "Dimensional Fund Advisors", UBS ir Stanfordo Universitetas.

Ekonometrijos namas

"Rady School" turi unikalią galimybę pasiūlyti finansų magistro laipsnį, kuris akcentuoja kiekybinius metodus, empirinį darbą ir finansinę ekonometriją. UC San Diegas turi turtingą empirinės ir teorinės ekonometrijos tradiciją. Kai kurie iš labiausiai paplitusių empirinių modelių buvo sukurti iš UC San Diego fakulteto tyrimo. Rimtų empirinių duomenų pagrindu pagrįstų metodų akcentavimas skiria "Rady School" finansų magistro programas, kurios specializuojasi finansų inžinerijos srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rady School of Management

"Rady School" profesinės buhalterinės apskaitos magistras (MPAc) stiprina būsimas karjeros galimybes, parengdamas studentus įvairias apskaitos karjeros galimybe ... [+]

Pradėkite savo karjerą profesionalioje buhalterijoje

"Rady School" profesinės buhalterinės apskaitos magistras (MPAc) stiprina būsimas karjeros galimybes, parengdamas studentus įvairias apskaitos karjeros galimybes, apimančias viešąsias apskaitos firmas, įmonių apskaitos skyrius ir ne pelno siekiančias bei vyriausybines organizacijas. "Rady" MPAc patirties pagrindas yra neįvykdyti fakultetai, integruotos apskaitos žinios, komandos projektai, dėmesys komunikacijai ir komandiniam darbui, atvejų studijos, profesionalūs seminarai, svečių pranešėjai, modeliavimas ir praktiniai įgūdžiai.

"Rady School" MPAc programoje jūs:Atlikite apskaitos mokymo reikalavimus, susijusius su CPA licencijavimu.Gaukite aukštąjį laipsnį, kad taptumėte patrauklesniais potencialiems darbdaviams.Būkite "UC San Diego" ir "Rady School" tinkluose.Prisijunkite prie asmeninių karjeros vadovų per "Rady's Graduate Career Connections".Dirbk įvairioje komandoje, kai mokosi pagrindinių verslo funkcijų, tokių kaip rinkodara, finansai ir operacijos.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Address
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-534-9000