Rady School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Rady School of Management UC San Diege ugdo etinius ir verslumo lyderius, kurie daro teigiamą poveikį pasaulyje per naujoves, bendradarbiavimą ir žinias.

Mūsų vertybės

Mūsų bendradarbiavimo kultūra remiasi penkiomis pagrindinėmis inovacijų, poveikio, bendradarbiavimo, vientisumo ir rizikos pritraukimo vertybėmis.

Mūsų ateitis:

Nuo 2003 m. Mūsų studentai ir absolventai sukūrė daugiau nei 180 kompanijų, siekdami naudos kitiems ir darydami įtaką inovacijų ekonomikai mūsų regione, valstijoje, šalyje ir pasaulyje. Mes ir toliau įdarbinsime geriausius fakultetus, pritraukime žymiausius studentų mokslininkus ir kursime naujoviško verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimo atmosferą.

Rady siūlo nuolatinę MBA programą , dvi „ FlexMBA“ programas dirbantiems specialistams, finansų magistro programą, dieninę ir „FlexWeekend“ verslo magistro laipsnį verslo analitikoje , profesinės apskaitos magistrą , doktorantūros programą , taip pat bakalauro ir vadovų mokymo kursai. „UC San Diego“ linijoje yra 16 Nobelio premijos laureatų (buvęs ir dabartinis fakultetas) ir aštuoni „MacArthur“ fondo apdovanojimų gavėjai. Rady mokykla yra šių tyrimų, plėtros ir naujovių pagrindas - ji yra mūsų mokymo programos ir akademinio modelio pagrindas.

Pasaulinė institucija

Rady School of Management San Diege yra profesinė mokykla, esanti vienoje iš aukščiausių JAV aukštojo mokslo ir tyrimų institucijų. Įkurta 2003 m. Ir 2011 m. Akredituota „AACSB International“ (asociacija, skatinanti kolegiškų verslo mokyklų asociaciją), „Rady“ mokykla yra vienintelė nauja verslo mokykla, sukurta JAV žiniose.

"UC San Diegas" yra pripažintas vienu iš geriausių pasaulio universitetų, ir jai pasisekė įgyti kultūriškai įvairią tarptautinę studentų organizaciją. "Rady School" įtraukia kultūros integraciją kaip svarbią mokyklos struktūrą. Įvairovė yra esminis dalykas kūrybiškumui, naujovėms, supratimui ir ypač supratimui, kurie prisideda prie mozaikos, todėl mūsų Rady mokykla yra tokia neįprasta.

"Rady School" yra įsipareigojusi pritraukti, pasveikinti ir įtraukti visus vietos ir tarptautinius gyventojus. San Diego bendruomenė gauna intelektinės stimuliacijos, kultūrinio praturtinimo, socialinio įsipareigojimo ir pasaulinio supratimo apie skirtingas gyventojų grupes.

Vietos

San Diego

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-534-9000

Akreditacijos

AACSB Accredited