Oficialus aprašymas

Šventosios Marijos universiteto Minesotos internetinės studijų programos

Šventojoje Marijoje mes didžiuojamės pasiūlydami internetinius bakalauro ir magistro laipsnius, skirtus papildyti darbingų suaugusiųjų, kaip jūs, tvarkaraščius. Gaukite prieinamą, patogų išsilavinimą iš aukščiausio lygio universiteto, pagrįsto realiomis programomis.

"Saint Mary's University" ilgoji švietimo naujovių istorija tęsiasi naudojant "iPad" mokymosi valdymo sistemą, leidžiančią mokytis kelyje. Taip pat išlieka mūsų įsipareigojimas laikytis mūsų Lasallian katalikų tradicijos nuolatinio mokymosi, etikos ir bendros gerovės skatinimo. Per mūsų internetines programas stengiamės paskatinti studentus tapti apgalvotais specialistais ir etiniais lyderiais.

Imk klasę su savimi

Atraskite mūsų revoliucinę mokymosi valdymo sistemą, skirtą "iPad", kuri patiekia pamokas po ranka. Kaip mūsų internetinių programų studentas, gausite "iPad", pakraunamą mokymosi platforma, kurią galėsite naudoti programos metu.

  • Nesunkiai susipažinkite su savo kurso medžiagomis
  • Susipažink su bendraklasiais ir dėstytojais, kur esate
  • Sukurti mobiliųjų technologijų gebėjimus darbdavių vertę

Pasiekite praktinį, į karjerą orientuotą švietimą palaikančią, į studentus orientuotą internetinę aplinką. Sužinokite daugiau apie Šv. Marijos universitetą ir jo edukacinių naujovių istoriją.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Įdėkite savo aistra į darbą. Sužinokite iš realaus pasaulio praktikų, kurie vienodai siekia socialinių ir žmonių permainų, kaip jūs. Sujunkite teoriją su praktinėmis žini ... [+]

Įdėkite savo aistra į darbą. Sužinokite iš realaus pasaulio praktikų, kurie vienodai siekia socialinių ir žmonių permainų, kaip jūs.

Tarptautinė plėtra reikalauja naujoviško mąstymo ir gebėjimo veikti besivystančiame pasaulyje. Šv. Marijos Minesotos universitetas supranta tai, sujungdamas daugiau nei 100 metų "Lasallian" išsilavinimą su realaus pasaulio specialistais, dirbančiais socialinės plėtros, mikrofinansų, globalinio švietimo ir kt. Mūsų kursai sujungia teoriją su tikri "batai ant žemės" praktiškumu, kad būtų subalansuotas mąstymas ir veiksmai. Tarptautinės magistrantūros magistro programos tarptautinė plėtra susideda iš 39 kreditų arba 13 kursų po 3 kreditų valandas, o programa paprastai užtrunka apie 2,5 metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Winona
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media