Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Apie mus

Įkurta 1928 m., Lucas kolegija ir verslo mokykla yra akredituota nuo 1967 m. AACSB International, pirmiausia pasaulyje verslo mokyklų akreditacijos įstaiga. Mes esame didžiausia verslo absolventų prisideda prie Silicio slėnio ir esame pagrindinė šio slėnio dalyvė. Kaip ir universitetas, kuriame jis yra įsikūręs, „Lucas“ koledžas ir verslo mokykla atspindi gyvybingą, daugiakultūrinę ir pasaulinę Silicio slėnio atmosferą. Su daugiau nei 175 fakultetų ir 5000 studentų, mūsų kolegija siūlo studentams pasaulines galimybes, kartu palaikydama tvirtus ryšius su Silicio slėnio įmonėmis.

Per mūsų bakalauro mokyklas ir skyrius, mes teikiame trylika verslo koncentracijų, o mūsų absolventų mokykla teikia pažangius laipsnius ir pažymėjimus verslo, apskaitos, mokesčių ir transporto valdymo srityse. Mūsų centrai ir institutai suteikia unikalias galimybes mokiniams patobulinti savo žinias ir įgūdžius mokesčių, apskaitos, finansinių paslaugų, operacijų valdymo, pasaulinės lyderystės, verslumo ir kt. Srityse. Kitos apdovanojimų turinčios programos apvalina LCoB studentų patirtį, sukurdamos ypatingą mokymosi bendruomenę.

„Lucas“ koledžas ir verslo mokykla - „Silicon Valley“ maitinimas

Mes teikiame studentams išteklius, įgūdžius ir galimybes sėkmingai dirbti Silicio slėnyje - viename iš klestinčių, konkurencingiausių ir novatoriškiausių pasaulio ekonominių regionų ir už jos ribų.

Daugiakultūrinės, pasaulinės perspektyvos sujungimas su Silicio slėnio istoriniu technologinių naujovių pagrindu, mūsų programos atspindi mūsų gerbiamą vietinį paveldą. Su daugiau nei 80% mūsų studentų, dirbančių slėnyje, mūsų verslo studentai ir absolventai iš tikrųjų yra „Powering Silicon Valley“.

„Lucas“ verslo kolegija siūlo studentams daug dėmesio skiriant studijų sričiai, kurioje yra trylika verslo koncentracijų. „Jack Holland“ studentų sėkmės centras teikia individualų dėmesį, kad padėtų mokiniams pereiti į savo švietimo pasirinkimą ir karjeros kelią.

Mūsų pasaulinio lygio centrai ir institutai palaiko studentų patirtį, susijusią su geresniu švietimu ir tinklų kūrimu su aukštos kvalifikacijos vietiniais specialistais įvairiose pramonės šakose. Neprilygstami studentų ištekliai, pvz., Gary J. Sbona garbės programa, „Thompson Global Internship“ programa ir mūsų žinomi fakultetai suteikia išteklius ir aplinką, kurioje studentai gali ištirti profesines perspektyvas ir pasinaudoti unikalia patirtimi.

Misija

LCoB vizija, misija ir vertybės. Kaip didžiausias ir seniausias Silicio slėnio valstybinis universitetas, San Chosė universitetas nuo 1857 m. Tarnauja mūsų bendruomenės ir pasaulinės rinkos švietimo reikmėms. Įkurta 1928 m., Verslo koledžas buvo akredituotas nuo 1967 m. verslo mokyklų akreditacijos įstaiga. Mes esame didžiausia verslo absolventų Silicio slėnyje teikėja ir esame pagrindinė šio slėnio dalyvė.

Vizija. Mūsų kolegija įgalina Silicio slėnį aptarnauti pasaulinius ir įvairius šios dinamiškos ir novatoriškos verslo aplinkos poreikius. Mes teikiame 21-ojo amžiaus švietimą, kad galėtume sėkmingai dirbti mūsų studentams, darbdaviams ir bendruomenei.

Misija. Mes esame Silicio slėnio galimybių institucija, šviesti būsimus lyderius per patirtinį mokymąsi ir charakterio vystymąsi pasaulinėje verslo bendruomenėje ir atliekant mokslinius tyrimus, kurie prisideda prie verslo teorijos, praktikos ir švietimo.

Pagrindinės vertybės

  • „Excellence“ - mus skatina mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų kompetencijos standartai
  • Etika - nustatėme aukščiausius akademinio ir profesinio elgesio standartus, skatindami socialinę atsakomybę
  • Verslumas - skatiname inovacijų ir kūrybiškumo kultūrą
  • Įtraukimas - Mes kuriame kultūrą, kuri vertina įvairovę, atvirą bendravimą ir bendradarbiavimą

Mūsų misijos padariniai

  • Galimybės organizavimas - siūlome aukštos kokybės kokybišką švietimą, suteikiantį galimybę įvairaus amžiaus ir įvairaus amžiaus studentams dirbti ir mokytis visą gyvenimą.
  • Išskirtinis Silicio slėnis - integruojame Silicio slėnio patirtį mūsų programose, tyrimus, studentų dalyvavimą ir bendruomenės santykius, suteikdami pridėtinę vertę Silicio slėnio regionui ir už jo ribų.
  • Patirtinis studentų mokymasis - ugdome studentus naudojant naujovišką pedagogiką ir patirtinį mokymąsi, bendradarbiaujant su vietos ir pasaulinėmis įmonėmis ir bendruomenėmis, profesiniu tobulėjimu ir tarpkultūrine patirtimi.
  • 21-ojo amžiaus švietimas - Mes sukuriame technologijas skatinančią mokymosi aplinką ir nuolat tobuliname bei plėtojame programas, kurios verčia, daro įtaką verslui ir visuomenei.
  • Lyderystė pasaulinėje verslo bendruomenėje - teikiame talentų grupę, idėjų vadovavimą ir verslo bendruomenės dalyvavimą per mūsų institutus ir kompetencijos centrus, kurie palaiko Silicio slėnio augimą pasaulinėje rinkoje.
  • Moksliniai tyrimai - mūsų įvairūs fakultetai daugiausia dėmesio skiria moksliniams tyrimams ir profesiniam dalyvavimui, kuris daro įtaką verslo ir švietimo teorijai ir praktikai Silicio slėnyje ir už jo ribų.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

„MST“ priėmimas po jūsų vardo yra didelis skirtumas mokesčių pasaulyje. Tai rodo, kad esate gerai susipažinę su mokesčių, kvalifikuotų mokesčių tyrimuose ir geba protinga ... [+]

Apie

„MST“ priėmimas po jūsų vardo yra didelis skirtumas mokesčių pasaulyje. Tai rodo, kad esate gerai susipažinę su mokesčių, kvalifikuotų mokesčių tyrimuose ir geba protingai spręsti šiandieninių mokesčių taisyklių sudėtingumą. MST yra 30 vienetų programa, kuri leidžia jums registruotis visą darbo dieną ir baigti laipsnį 12 mėnesių arba ne visą darbo dieną ir baigti per 24–36 mėnesius. Ir kalbėti apie lankstų, mūsų klasių planuojama dirbti aplink užimtas mokesčių sezoną.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo į MST programą siūloma kiekvieną rudenį ir pavasarį. Priėmimo sąlygos apima:

Keturių metų bakalauro laipsnis (bet kuris pagrindinis) iš akredituotos JAV kolegijos ar universiteto arba lygiavertis laipsnis iš pripažintos institucijos, esančios už Jungtinių Valstijų ribų.Už transkriptus ar laipsnius, uždirbtus už Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados ribų: „Graduate Admissions“ (GAPE) reikalauja, kad pateiktumėte WES (Basic arba ICAP) įvertinimą. Kryptys pateikiamos WES (World Education Services).Vidutinis 3,0 balų taškas (paskutiniai 60 semestrų / 90 ketvirčių vienetų)GMAT ar GRE: balų 50-procentilei abiejų žodinių ir kiekybinių skyriuose egzaminą. Arba, su sąlyga, kad bus patvirtintas MST direktorius, GMAT / GRE reikalavimas gali būti netaikomas, jei pareiškėjas turi bet kurį iš toliau nurodytų.Uždirbtas Ph.D. Jungtinėse Amerikos ValstijosePraėjo visos CPA egzamino dalys (Jungtinėse Valstijose)Pravažiavęs registruoto agento egzaminą, kurį administravo IRS.LSAT egzaminuose įvertintas 145 ar didesnisBaigė apdovanojimus iš Lucas verslo kolegijos Gary J. Sbona apdovanojimų programos per pastaruosius penkerius metus.Ne mažiau kaip 3,2 akredituoto JAV universiteto GPA ir baigė ne mažiau kaip trejų metų darbo visą darbo laiką apmokestinimo srityje. Gali prireikti interviu su MST direktoriumi ir (arba) vadovo laišku, patvirtinančiu darbo atsakomybės rūšį.GPA bent 3,75 iš JAV akredituoto universiteto. Gali... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Jei planuojate tapti CPA ir norite gyventi ir dirbti kaip profesionalus buhalteris Silicio slėnyje, nerasite geresnės programos nei mūsų. MSA programa susideda iš 30 vien ... [+]

Apie

Ar esate pasirengę pradėti karjerą? Ar esate dirbantis profesorius ar bakalauras, turintis 30 vienetų CPA sertifikavimui? Puiki naujiena! Anksčiau skirtas studentams, turintiems mažai apskaitos pagrindo, mūsų magistro laipsnis apskaitos srityje dabar sveikina ir asmenis, turinčius buhalterinį išsilavinimą.

Mūsų MSA programa yra ilgiausia tokia programa Šiaurės Kalifornijoje. Esame išskirtinai gerai tinka, jei norite gyventi ir dirbti kaip profesionalus buhalteris Silicio slėnyje.

Įspūdingos stažuotės. Puikus CPA egzaminų rezultatai. Ir daug išplėsti tinklų kūrimo ir karjeros galimybių.

Jei planuojate tapti CPA ir norite gyventi ir dirbti kaip profesionalus buhalteris Silicio slėnyje, nerasite geresnės programos nei mūsų. MSA programa susideda iš 30 vienetų, siūlomų pagreitintu formatu, kurį galite užpildyti dviem ar trimis pilno semestrais. Priėmimas siūlomas kiekvieną rudens semestrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Mokslo magistras transporto vadyboje (MSTM) yra visiškai akredituota 30 vienetų programa, kuri trunka dvejus su puse ar trejus metus, kad būtų baigtas kaip ne visą darbo ... [+]

Apie

Mokslo magistras transporto vadyboje (MSTM) yra visiškai akredituota 30 vienetų programa, kuri trunka dvejus su puse ar trejus metus, kad būtų baigtas kaip ne visą darbo dieną dirbantis studentas. Mokymo programą sudaro šeši privalomi kursai, du pasirenkamieji dalykai ir dviejų kursų kulminacija.

Mokymo programą vadovauja nacionaliniu mastu pripažinti instruktoriai, kurie yra akademiniai arba pramonės ekspertai. MSTM yra pilnai akredituota Asociacija Advance Collegiate School of Business (AACSB). Klasės vyksta darbo dienomis vakare, leidžiančios studentams dirbti visą darbo laiką, kai uždirba laipsnius. Studentai paprastai perima vieną kursą, vieną naktį per savaitę, kiekvienai dešimties klasės sesijai, iš viso keturias klases per metus. Klasės pristatomos dvipusėmis vaizdo konferencijomis, kurias papildo žiniatinklio kursų programa. Studentai lanko klasėje esančius asmenis Kalifornijoje arba per internetines vaizdo konferencijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Jose
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
5 - 6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba