San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Įkurta 1928 m., Lucas kolegija ir verslo mokykla yra akredituota nuo 1967 m. AACSB International, pirmiausia pasaulyje verslo mokyklų akreditacijos įstaiga. Mes esame didžiausia verslo absolventų prisideda prie Silicio slėnio ir esame pagrindinė šio slėnio dalyvė. Kaip ir universitetas, kuriame jis yra įsikūręs, „Lucas“ koledžas ir verslo mokykla atspindi gyvybingą, daugiakultūrinę ir pasaulinę Silicio slėnio atmosferą. Su daugiau nei 175 fakultetų ir 5000 studentų, mūsų kolegija siūlo studentams pasaulines galimybes, kartu palaikydama tvirtus ryšius su Silicio slėnio įmonėmis.

Per mūsų bakalauro mokyklas ir skyrius, mes teikiame trylika verslo koncentracijų, o mūsų absolventų mokykla teikia pažangius laipsnius ir pažymėjimus verslo, apskaitos, mokesčių ir transporto valdymo srityse. Mūsų centrai ir institutai suteikia unikalias galimybes mokiniams patobulinti savo žinias ir įgūdžius mokesčių, apskaitos, finansinių paslaugų, operacijų valdymo, pasaulinės lyderystės, verslumo ir kt. Srityse. Kitos apdovanojimų turinčios programos apvalina LCoB studentų patirtį, sukurdamos ypatingą mokymosi bendruomenę.

„Lucas“ koledžas ir verslo mokykla - „Silicon Valley“ maitinimas

Mes teikiame studentams išteklius, įgūdžius ir galimybes sėkmingai dirbti Silicio slėnyje - viename iš klestinčių, konkurencingiausių ir novatoriškiausių pasaulio ekonominių regionų ir už jos ribų.

Daugiakultūrinės, pasaulinės perspektyvos sujungimas su Silicio slėnio istoriniu technologinių naujovių pagrindu, mūsų programos atspindi mūsų gerbiamą vietinį paveldą. Su daugiau nei 80% mūsų studentų, dirbančių slėnyje, mūsų verslo studentai ir absolventai iš tikrųjų yra „Powering Silicon Valley“.

„Lucas“ verslo kolegija siūlo studentams daug dėmesio skiriant studijų sričiai, kurioje yra trylika verslo koncentracijų. „Jack Holland“ studentų sėkmės centras teikia individualų dėmesį, kad padėtų mokiniams pereiti į savo švietimo pasirinkimą ir karjeros kelią.

Mūsų pasaulinio lygio centrai ir institutai palaiko studentų patirtį, susijusią su geresniu švietimu ir tinklų kūrimu su aukštos kvalifikacijos vietiniais specialistais įvairiose pramonės šakose. Neprilygstami studentų ištekliai, pvz., Gary J. Sbona garbės programa, „Thompson Global Internship“ programa ir mūsų žinomi fakultetai suteikia išteklius ir aplinką, kurioje studentai gali ištirti profesines perspektyvas ir pasinaudoti unikalia patirtimi.

Misija

LCoB vizija, misija ir vertybės. Kaip didžiausias ir seniausias Silicio slėnio valstybinis universitetas, San Chosė universitetas nuo 1857 m. Tarnauja mūsų bendruomenės ir pasaulinės rinkos švietimo reikmėms. Įkurta 1928 m., Verslo koledžas buvo akredituotas nuo 1967 m. verslo mokyklų akreditacijos įstaiga. Mes esame didžiausia verslo absolventų Silicio slėnyje teikėja ir esame pagrindinė šio slėnio dalyvė.

Vizija. Mūsų kolegija įgalina Silicio slėnį aptarnauti pasaulinius ir įvairius šios dinamiškos ir novatoriškos verslo aplinkos poreikius. Mes teikiame 21-ojo amžiaus švietimą, kad galėtume sėkmingai dirbti mūsų studentams, darbdaviams ir bendruomenei.

Misija. Mes esame Silicio slėnio galimybių institucija, šviesti būsimus lyderius per patirtinį mokymąsi ir charakterio vystymąsi pasaulinėje verslo bendruomenėje ir atliekant mokslinius tyrimus, kurie prisideda prie verslo teorijos, praktikos ir švietimo.

Pagrindinės vertybės

  • „Excellence“ - mus skatina mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų kompetencijos standartai
  • Etika - nustatėme aukščiausius akademinio ir profesinio elgesio standartus, skatindami socialinę atsakomybę
  • Verslumas - skatiname inovacijų ir kūrybiškumo kultūrą
  • Įtraukimas - Mes kuriame kultūrą, kuri vertina įvairovę, atvirą bendravimą ir bendradarbiavimą

Mūsų misijos padariniai

  • Galimybės organizavimas - siūlome aukštos kokybės kokybišką švietimą, suteikiantį galimybę įvairaus amžiaus ir įvairaus amžiaus studentams dirbti ir mokytis visą gyvenimą.
  • Išskirtinis Silicio slėnis - integruojame Silicio slėnio patirtį mūsų programose, tyrimus, studentų dalyvavimą ir bendruomenės santykius, suteikdami pridėtinę vertę Silicio slėnio regionui ir už jo ribų.
  • Patirtinis studentų mokymasis - ugdome studentus naudojant naujovišką pedagogiką ir patirtinį mokymąsi, bendradarbiaujant su vietos ir pasaulinėmis įmonėmis ir bendruomenėmis, profesiniu tobulėjimu ir tarpkultūrine patirtimi.
  • 21-ojo amžiaus švietimas - Mes sukuriame technologijas skatinančią mokymosi aplinką ir nuolat tobuliname bei plėtojame programas, kurios verčia, daro įtaką verslui ir visuomenei.
  • Lyderystė pasaulinėje verslo bendruomenėje - teikiame talentų grupę, idėjų vadovavimą ir verslo bendruomenės dalyvavimą per mūsų institutus ir kompetencijos centrus, kurie palaiko Silicio slėnio augimą pasaulinėje rinkoje.
  • Moksliniai tyrimai - mūsų įvairūs fakultetai daugiausia dėmesio skiria moksliniams tyrimams ir profesiniam dalyvavimui, kuris daro įtaką verslo ir švietimo teorijai ir praktikai Silicio slėnyje ir už jo ribų.

Vietos

San Jose

Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Santa Clara“

Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 „Santa Clara“, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Akreditacijos

AACSB Accredited