The Fuqua School of Business at Duke University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Duke universiteto Fuqua verslo mokykla pritraukia ir puoselėja naują lyderio rūšį, turinčią galią išryškinti kitų jėgą ir perkelti komandas į bendrąjį tikslą. Mūsų bendruomenę sudaro studentai ir fakultetai iš viso pasaulio, kurie klesti aplinkoje, kurioje yra skirtingi požiūriai. Mes juos sutelkime, kad informuotume apie lyderystės stilių, kuris įkvepia visas organizacijas, kad padarytume geriausių rezultatų.

Ką mes darom

"Fuqua" per septynias studijų programas įgyja daugiau nei 1500 studentų per metus ir septynios ne studijų programos, skirtos padėti dirbantiems specialistams, taip pat dieninių studijuojantiems studentams, siekia išlaikyti ribą ir išbandyti naujus dalykus. Nors mūsų kampusie yra įsikūrusi Šiaurės Amerikoje, mes žinome, kad teikia mokymosi ir dalyvavimo visame pasaulyje galimybes.

Mokykla turi ilgalaikius santykius su įmonėmis pagrindinėse pramonės šakose, įskaitant sveikatos apsaugą, finansines paslaugas, konsultavimą, technologijas, plataus vartojimo prekes, energetiką ir aplinką bei žiniasklaidą, taip pat sutelkia dėmesį į verslumą ir socialinį poveikį. Mūsų tinklas iš 21 000 + absolventų, iš kurių daugelis išlieka labai įsitraukę į "Fuqua", yra žinomi kaip ypatingas darbo būdas. Galų gale mes vertiname savo absolventų sėkmę dėl jų poveikio darbo vietoms ir aplinkui esantiems žmonėms, jų santykiams ir reputacijai.

Kas varde?

JB Fuqua turėjo problemų. Daug ambicijų. Ne daug pinigų. Koledžas tiesiog nesiruošė. Taigi šis Virdžinijos ūkininkų berniukas paprašė kelių universitetų jį išsiųsti paštu. Tik kunigaikštis atsakė. Kreipkitės į tai nuotolinio mokymosi, depresijos stiliaus, tačiau šios finansų ir banko knygos padėjo Fortune 500 kompanijos ir JB Fuqua sėkmės pagrindą.

Vienuolika metų po to, kai Dukės universitetas 1969 m. Užfiksavo Verslo mokyklą, ji buvo pavadinta "Fuqua" verslo mokykla, kurioje JB Fuqua dovanoja už ankstyvus santykius.

JB Fuqua manė, kad bet kokią kliūtį galima įveikti švietimo ir sunkaus darbo, ir šis smėlio jausmas vis dar lieka mūsų kultūros dalis. Jo pagalba padėjo mums tapti viena geriausių pasaulio verslo mokyklų. Mūsų istorija rodo, kaip dovanos, net tokios mažos kaip knyga, gali turėti įtakos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Kiekybinio Valdymo Meistras

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių July 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Durham

Ši 10 mėnesių magistrantūros studijų programa, skirta kolegijų absolventams, turintiems stiprią kiekybinę patirtį, teikia analitikų ir bendravimo mokymus, susijusius su konkrečiu konteksto finansavimu, rinkodara, teismo ekspertizę ar strategiją. Jūs pasiruojate karjerai spręsti problemas, susijusias su duomenimis, mokydamiesi verslo ir analizės sąsajoje. Be duomenų analizės pagrindo, jūs įgysite patirties konkrečioje funkcijoje ir tvirtuose minkštųjų įgūdžių rinkiniuose, tapdami analitiku, galinčiu perkelti visą komandą į priekį. [+]

Tikslinkite savo kraštą

Ši 10 mėnesių magistrantūros studijų programa, skirta kolegijų absolventams, turintiems stiprią kiekybinę patirtį, teikia analitikų ir bendravimo mokymus, susijusius su konkrečiu konteksto finansavimu, rinkodara, teismo ekspertizę ar strategiją. Jūs pasiruojate karjerai spręsti problemas, susijusias su duomenimis, mokydamiesi verslo ir analizės sąsajoje. Be duomenų analizės pagrindo, jūs įgysite patirties konkrečioje funkcijoje ir tvirtuose minkštųjų įgūdžių rinkiniuose, tapdami analitiku, galinčiu perkelti visą komandą į priekį.

Sukurkite tvirtą pagrindą

Vadovaudamasis mūsų elito fakultetu, sužinosite, kaip stengtis pasinaudoti analitikais siekiant verslo tikslų. Išsami mokymo programa, apimanti techninius įgūdžius, funkcines žinias ir pažangius problemų sprendimo būdus, sukuria pagrindą sėkmingam jūsų pirmojo vaidmens po baigimo ir per savo karjerą.... [-]


Vadybos Studijų Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių July 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Durham

Neseniai baigę absolventai nori iš tiesų išsiskirti, kai jie pradeda karjerą, pasirinkite šį 10 mėnesių magistro valdymo studijų programą. Jūs sujungsite įvairias verslo disciplinas su naujų įgūdžių praktika, kad sukurtumėte savo ateitį. Dirbdami su tarptautine kolegų grupe ir mūsų žinomomis visame pasaulyje fakultetu, turėsite galimybę išbandyti įvairias galimybes, kai imsitės tolesnių žingsnių link savo ateities. [+]

Pradėkite savo karjerą

Neseniai baigę absolventai nori iš tiesų išsiskirti, kai jie pradeda karjerą, pasirinkite šį 10 mėnesių magistro valdymo studijų programą. Jūs sujungsite įvairias verslo disciplinas su naujų įgūdžių praktika, kad sukurtumėte savo ateitį. Dirbdami su tarptautine kolegų grupe ir mūsų žinomomis visame pasaulyje fakultetu, turėsite galimybę išbandyti įvairias galimybes, kai imsitės tolesnių žingsnių link savo ateities.

Susitarkite su verslu

Mažiau nei per metus sukursite tvirtą strategijos, valdymo, apskaitos, rinkodaros, operacijų ir finansų pagrindą. Galėsite pasiekti žemę, važiuojančią bet kuriuo pasirenkamu keliu.... [-]


Kontaktai

Adresas 100 Fuqua Drive
27708 Durham, Šiaurės Karolinos, NC, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė https://www-prod.fuqua.duke.edu
Telefonas +1 919.660.7705