University of Tampa - Sykes College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tampos universiteto Sykes verslo kolegija yra pirmaujanti privati įstaiga, orientuota į rytojaus pasaulio lyderių tobulėjimą. Mūsų pasiryžimas siekti kompetencijos atsispindi mūsų AACSB akreditacijoje - pripažinime, kuris mus įtraukia į 5 procentų populiariausių verslo mokyklų absolventus visame pasaulyje.

Mūsų novatoriškos programos apima naujausias priemones ir metodus, suteikdamos studentams pažangių problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių, reikalingų norint tobulėti pasaulinėje konkurencijos rinkoje. Kolegija užmezga ryškius ryšius su verslo bendruomene, o mūsų studentai naudojasi didžiulėmis patirtinio mokymosi ir tinklų kūrimo galimybėmis. Mūsų MBA ir MS programose siūloma daugybė koncentracijos galimybių, leidžiančių studentams tyrinėti savo talentus ir pritaikyti studijų kursus.

Mūsų dėstytojai gali pasigirti įspūdingu pažangių akademinių kredencialų ir praktinės verslo patirties deriniu. Jie ne tik atlieka puikų mokymo ir konsultavimo darbą, bet ir užsiima atitinkamais mokslo ir pramonės tyrimais. Šis tyrimas skatina mus kurti naujas teorijas ir padeda vykdyti mūsų pedagoginę misiją.

Sykes verslo kolegija

Sykes verslo kolegija yra neatsiejama 100 akrų universiteto miestelio, įsikūrusio Tampos širdyje, dalis. Tampa universitetas, kaip visa apimanti institucija, teikia visą spektrą išteklių, kvalifikuotus dėstytojus ir modernias galimybes.
Sykes verslo koledžas yra viena iš elitinių privačių mokyklų Pietryčiuose, kurią AACSB tarptautinė asociacija akreditavo tiek absolventų, tiek bakalaurų lygiu, siekdama išplėsti kolegialias verslo mokyklas. „AACSB International“ yra geriausia verslo akreditavimo organizacija, skatinanti tobulėti ir nuolat tobulinti bakalauro ir magistro studijas.

Kas mus sutaupo?

Vienos gyvybingiausių Floridos verslo bendruomenių širdyje Tampos universiteto Sykes verslo koledžas siūlo pasaulinės klasės išsilavinimą, turintį tarptautinę sėkmės reputaciją.

Sykes verslo kolegijoje mes didžiuojamės savybėmis, kurios mus išskiria tarp geriausių pasaulio verslo programų:

  • Aukščiausia akreditacija
  • Inovacinė mokymo programa
  • Nuostabus fakultetas
  • Patirtinis mokymasis
  • Aukštųjų technologijų įranga

Sykes verslo koledžas yra vieta, kur rytoj verslo lyderiai ateina mokytis, tobulėti ir užmegzti ryšius - nuo pat galo iki žemės rutulio. Aukštos kvalifikacijos įvairaus amžiaus ir išsilavinimo studentai gauna pažangų įvairių sričių mokymą iš fakulteto narių, skatindami verslo bendruomenę.

Vietos

Tampa

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Tampa, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 (813) 253-3333

Akreditacijos

AACSB Accredited