Oficialus aprašymas

University of West Georgia mes užsiimame gyvenimų transformavimu ir kintančiomis perspektyvomis. Nuo sėkmės klasėje ir pasirinktų karjeros sričių iki sėkmės sporto srityje ir visos kolegijos patirties, UWG turi daugiau nei 1100 dieninių fakultetų ir darbuotojų, padedančių padėti jums sėkmingai.

Kiekvienais metais UWG daugiau nei 12 000 studentų, baigusių bakalauro ir magistro laipsnius. Studentai naudojasi visomis koledžo gyvenimo patirtimi „Carrollton“ universitete, įskaitant gyvenamųjų patalpų salės gyvenamąją vietą, tarpkultūrinius atletikos varžybas ir galimybes įsitraukti į daugiau nei 150 studentų organizacijų.

„Princeton Review“ pavadintas vienu iš geriausių pietryčių koledžų ir viena iš Amerikos geriausios vertės kolegijų, University of West Georgia suteikia išskirtinę akademinę kokybę. Jos 86 studijų programos apima 43 bakalauro lygmeniu, 29 - magistro ir specialistų lygiu, keturis - doktorantūroje ir aštuoni - sertifikato lygiu. Internetiniai kursai yra prieinami tiek bakalauro, tiek magistrantūros studentams, siekiantiems laiko ir vietos lankstumo.

UWG yra pirmasis valstybės garbės koledžas, turintis garbingą mokymo programą. Universiteto Išplėstinė Gruzijos akademija yra viena iš tik 12 JAV programų, leidžiančių talentingiems aukštosios mokyklos moksleiviams uždirbti lygiagrečią vidurinę mokyklą ir koledžą, gyvenant universiteto miestelyje.

UWG yra akredituota Komisijos Koledžų ir mokyklų asociacijos kolegijose (1866 m. Pietų Lane, Decatur, Gruzija 30033-4097; 404-679-4501), ir daugelis akademinių programų gavo akreditaciją iš kitų prestižinių agentūrų.

114896__SB_0121.jpg

Misija

University of West Georgia ( UWG ) misija yra suteikti studentams, dėstytojams ir darbuotojams galimybę realizuoti visą savo potencialą per akademinę veiklą, palaikančias paslaugas, profesinį tobulėjimą ir rūpestingą, į studentą orientuotą bendruomenę. UWG yra įsipareigojusi akademinės kompetencijos ir bendruomenės dalyvavimo, siūlanti aukštos kokybės bakalauro, absolventų ir bendruomenės programas universitetuose, ne universitetuose ir internete.

UWG , Gruzijos universitetinės sistemos (USG) chartijos narys, yra išsamus, SACSCOC VI lygmuo, viešasis universitetas, įsikūręs Vakarų Gruzijoje, turintis kelias mokymo vietas ir tvirtą virtualų buvimą. UWG remia studentų pastangas baigti laipsnius atitinkamose programose, vertindamas laisvuosius menus ir profesinį pasirengimą. Per veiksmingą ir novatorišką mokymą, patirtinį mokymąsi, stipendiją, mokslinius tyrimus, kūrybines pastangas ir viešąsias paslaugas UWG suteikia absolventams galimybę bendradarbiauti ir atrasti žinias. UWG yra skirta remti esamas stipriąsias puses ir plėtoti išskirtines akademines, mokslinių tyrimų ir bendrojo lavinimo programas ir paslaugas, kurios atitinka ekonominį vystymąsi ir nustatė regioninius, valstybinius ir pasaulinius poreikius, taip įgalindami absolventus atsakingai ir kūrybiškai prisidėti prie XXI a. visuomenei.

Vizija

University of West Georgia siekia tapti geriausiu visapusišku universitetu Amerikoje - ieškoti kaip geriausia vieta dirbti, mokytis ir sėkmingai!

Vertybės

University of West Georgia institucinė misija ir kasdienė veikla vadovaujasi mūsų vertybėmis, kurios remia mūsų viziją, kad būtų geriausia vieta dirbti, mokytis ir sėkmingai dirbti.

Pasiekimo reikšmė akivaizdi mūsų įsipareigojimu siekti akademinės ir socialinės sėkmės mūsų studentams, darbuotojams ir dėstytojams.

Rūpestingumo vertė yra akivaizdi mūsų nuosekliu susirūpinimu ir pagarba mūsų studentams, darbuotojams ir dėstytojams, taip pat didesnėms bendruomenėms, kuriose mes gyvename ir kuriems mes tarnaujame.

Bendradarbiavimo vertė akivaizdi mūsų įsipareigojime dėl bendro valdymo, komandinio darbo ir bendradarbiavimo dvasios, kuri formuoja mūsų sąveiką su studentais, darbuotojais ir fakultetais bei bendruomenėmis, kurias mes aptarnaujame.

Įtraukimo reikšmė akivaizdi mūsų įsipareigojime švęsti mūsų įvairovę, mūsų bendradarbiavimo dvasią ir sukurti svetingą universitetą, kuris yra emociškai ir fiziškai saugus visiems.

Inovacijų vertė akivaizdi mūsų įsipareigojime skatinti mokymosi atmosferą, kurioje gerbiami ir apdovanojami nauji metodai ir idėjos, atitinkančios mūsų viziją ir misiją.

Sąžiningumo reikšmė akivaizdi mūsų įsipareigojimu laikytis griežtų etikos standartų mūsų klasėse ir biuruose, mūsų elgesyje vienas su kitu ir tarnavimu mūsų bendruomenėms.

Darnaus vystymosi vertė akivaizdi mūsų įsipareigojime išlaikyti ekologinę pusiausvyrą mūsų planavimo ir operacijų metu, kurios ateities kartoms suteikia vienodas ar geresnes galimybes sėkmingai naudotis esamiems darbuotojams ir studentams.

Išminties vertė yra akivaizdi mūsų įsipareigojime mokyti ir mokytis, pabrėžiant žinias, siekiant teigiamai pakeisti mūsų darbuotojų ir studentų gyvenimą, taip pat pagerinti pasaulį, kuriame gyvename.

UWG istorija

University of West Georgia istorija nuo kuklios pradžios kaip žemės ūkio ir mechanikos mokykla 1906 m.

Ketvirtoji rajono žemės ūkio ir mechanikos mokykla atidarė duris, atsakydama į „realistiškesnes 13–21 m. .

Kadangi visuomenė pasikeitė, taip pat Gruzijos ir tautos švietimo prioritetai. Iki 1933 m

Vystymasis tęsėsi, kai Vakarų Gruzija 1957 m. Tapo ketverių metų institucija. Tuo metu įstojo 589 studentai. Iki 1971 m. Registracija padidėjo iki daugiau nei 6000 studentų. 1996 m. Rudenį kolegija tapo universitetu, University of West Georgia valstybiniu University of West Georgia . Jis tapo tiesiog University of West Georgia 2005 m. 2012.

Taip pat išaugo universiteto fizinė aplinka. Naujausi papildymai apima moderniausią slaugos pastatą, „Centre Pointe Suites“ ir „East Commons“ rezidencijos ir maitinimo kompleksą. Neseniai atnaujinta „Ingram“ biblioteka, o 2015 m. „ UWG Newnan“ persikels į naują vietą istoriniame Newnan ligoninės pastate.

Šiandien UWG registruoja daugiau nei 12 000 studentų ir siūlo daugiau kaip 85 studijų programas per Menų ir humanitarinių mokslų kolegiją, Socialinių mokslų kolegiją, Mokslo ir matematikos koledžą, Richardso verslo kolegiją, Švietimo ir mokyklos kolegiją. slaugos. Garbės kolegija ir toliau teikia intensyvias studijų galimybes, kad studentai pasiektų aukštą rezultatą. Išplėstinė Gruzijos akademija leidžia išskirtinėms aukštųjų mokyklų jaunesniems ir senjorams gyventi ir studijuoti universitete, baigdama savo vidurinės mokyklos baigimo reikalavimus. UWG Newnan siūlo pagrindines klases, visą bakalauro laipsnį ir magistrantūros studijas. Douglasvilyje galima studijuoti verslo įmonėse. Kursai taip pat yra prieinami studentams, kurie yra arti UWG Online. Universiteto stipendijos suteikiamos bakalauro, magistro, specialisto ir doktorantūros lygmenyse.

Vakarų Gruzijos fondas ir tokios programos kaip metinis fondas, išmokų stipendijos, fakulteto plėtra, pažangios technologijos ir kt. Strateginis planas, sukurtas 2014 m., Suteikia struktūrą ir planą, kaip pasiekti studentų sėkmę, akademinę sėkmę, partnerystės sėkmę ir veiklos sėkmę, ir suteikia universitetui galimybę įvertinti savo veiksmingumą kiekvienoje kritinėje srityje. Misija ir vertybės vadovauja institucinei kultūrai. UWG siekia ne tik tapti geriausiu visapusišku universitetu tautoje, bet ir siekti geriausios darbo, mokymosi ir sėkmės.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

University of West Georgia
Address
1601 Maple St, GA
30118 Carrollton, Georgia, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 678-839-5000