Union University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Union University būkite pertvarkytas

Sužinokite per griežtus akademikus. Klestėk į Kristaus centrą. Pasisek savo gyvenime ir karjeroje.

Union University būkite pertvarkytas.

Vykdykite savo svajones kartu su mokiniais iš visos tautos ir viso pasaulio. Studijos fakultete, kurie pasižymi geriausiomis akademinio pasirengimo ir krikščioniškosiomis stipendijomis.

Pagrindiniame universiteto miestelyje Džeksone (Tenesis, JAV) „Union“ siūlo daugiau nei 100 studijų programų, be to, keletą aukštojo mokslo laipsnio ir suaugusiųjų studijų programų, iš kurių daugelį galima baigti internetu.

Mūsų misija

Union University teikia į Kristų orientuotą švietimą, skatinantį tobulumą ir charakterio raidą Bažnyčiai ir visuomenei.

Mūsų pagrindinės vertybės

  • Siekiama tobulėti
  • Kristaus centras
  • Žmonės sutelkti
  • Nukreipta į ateitį

Į Kristų orientuota akademinė kompetencija

Mes suprantame, kad jūs ne tik norite išmokti naujų įgūdžių ir žinių, bet ir būti puikūs bei pakeisti pasaulį. Mes norime padaryti viską Dievo garbei - ar tai būtų akademikai, ar tarnystė. Kadangi Dievas rūpinasi mūsų darbu ir užsiima viskuo, ką darome, vidutiniškumo nebūsime patenkinti.

Nesvarbu, kurią programą pasirinksite, suprasite savo vaidmenį šioje srityje biblinio tikėjimo kontekste. Sąjunga integruoja aukščiausio lygio mokslininkus ir krikščioniškąjį tikėjimą į kiekvieną studijų programą.

Artima bendruomenė

Mes suprantame, kad kiekvieno studento poreikiai yra skirtingi, ir esame atsidavę jūsų sėkmei bei dvasinei, intelektualinei ir fizinei gerovei. Sąjungoje mes vertiname vienas kitą ir parodome tai savo žodžiais ir veiksmais.

Profesoriai ir darbuotojai žino jus pagal vardą ir rūpinasi jūsų ateitimi. Jus palaiko sveikatos ir konsultavimo paslaugos bei bendradarbiavimo galimybės. Praleiskite prasmingą laiką su kitais studentais ir dėstytojais už klasės ribų.

Karjeros paruošimas

„Union“ būsite pasirengę tęsti sėkmę. Sąjungos absolventai yra geriausi aukščiausio lygio mokyklose ir karjeroje visame pasaulyje. Mes turime puikią istoriją ir paveldą, kuris siekia beveik 200 metų, tačiau mes vis dar orientuojamės į ateitį.

117680_UUataglance.jpg

Vietos

Džeksonas

Address
Union University Drive,1050
38305 Džeksonas, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos