The University of Findlay

Įvadas

Oficialus aprašymas

The University of Findlay yra lanksti, į ateitį orientuota institucija, nuolat ieškanti būdų, kaip geriau aptarnauti studentus ir bendruomenę. Šiandieniniame sparčiai populiarėjančiame pasaulyje „Findlay“ nuolat adaptuoja programas ir mokymo metodus, kad patenkintų dabartinių studentų, besiruošiančių rytdienos karjerai, poreikius.

Išsilavinimas The University of Findlay siūlomas tokiais formatais, kad pritaikytų bet kokio amžiaus studentus ir jų gyvenimo būdą, kuriam reikalingas laikas. Be tradicinių darbo dienų dienomis, „Findlay“ siūlo kursus naktį, savaitgaliais ir internetu.The University of Findlay yra beveik 60 didžiųjų The University of Findlay suteikiančių bakalaureato laipsnius, ir siūlomi aštuoni magistro laipsniai, vaistinės ir fizinės terapijos daktarai. Neįprastos ir gerai pripažintos programos apima žirgyno studijas, ikivedikalinę mediciną (galimybė pasirinkti gyvulininkystės ir (arba) priešveterinarinės medicinos variantą), branduolinės medicinos technologijas, ergoterapiją ir fizinę terapiją, taip pat aplinkos, saugos ir profesinės sveikatos valdymą.

Siūlomos aukštosios programos apima meno studijas magistro, meno magistro laipsnį anglų kalbos kaip antrosios kalbos (TESOL) ir dvikalbio išsilavinimo, verslo administravimo magistro, sporto meistro, profesinės terapijos meistro, magistro gydytojo padėjėjas, sveikatos informatikos magistras ir aplinkosaugos, saugos ir sveikatos vadybos mokslo magistras, taip pat farmacijos ir fizioterapijos daktaras.

Dviejų laipsnių baigimo programos, leidžiančios baigti mokslo laipsnius, yra siūlomos visiškai internetu: verslo vadyba ir aplinkos, saugos ir sveikatos vadyba. MBA, aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos mokslų magistras ir švietimo menų magistras, be užsiėmimų mieste, yra siūlomi ir internetu.


"Findlyje" yra beveik 3700 studentų, kuriuose dirba daugiau kaip 2700 studentų ir beveik 1 000 absolventų. Universiteto gyvenamuosiuose universitetuose gyvena maždaug 1300 studentų.

Maždaug 340 nuolatinių ir neakivaizdinių dėstytojų dėsto reguliarias ir internetines klases, kurių studentų ir dėstytojų santykis yra 15: 1.

The University of Findlay apima daugiau nei 388 ha, įskaitant savo 73 arų pagrindinį miestelį ir šešis ne universiteto miestelius. Norėdami pamatyti visą universiteto įrenginių sąrašą, spustelėkite čia.

Galimybės mokytis lyderystės ir tarpasmeninių įgūdžių gausa ne klasėje. Studentai gali dalyvauti beveik 100 studentų organizacijų, įskaitant specialiųjų interesų klubus, studentų žiniasklaidą, studentų valdžią, scenos menų grupes, paslaugų klubus, akademines garbės organizacijas, dvasinio gyvenimo grupes ir graikų kolegijas bei brolijas. Klubo sporto ir 28 vidinės sporto šakos palaiko konkurencinę dvasia, gyvenančią miesteliuose.

Universitete klestinasi vaizduojamasis menas, kuriame teatro spektakliai, meno ekspozicijos, vokalinės ir instrumentinės muzikos koncertai, kuriuose siūlomos kūrybinės parduotuvės ir studentų mokymai, taip pat yra kultūros praturtinimo bendruomenei šaltinis.The University of Findlay dalyvauja 24 sporto šakose: 10 vyrų (beisbolas, krepšinis, visureigis, futbolas, golfas, vidaus ir lauko trasa, futbolas, plaukimas ir nardymas, tenisas ir imtynės); 12 moterų (krepšinis, linksminimas, visureigis, šokių komanda, golfas, lakrosas, softbolas, futbolas, plaukimas ir nardymas, tenisas, vidaus ir lauko trasa bei tinklinis); ir dvi mišrios sportinės, vakarietiškos ir angliškos jojimo varžybos.

The University of Findlay yra Nacionalinės koledžinės atletikos asociacijos (NCAA) II skyriaus narys ir varžosi Didžiųjų ežerų tarpkolleginėje atletikos konferencijoje (GLIAC). Abi jojimo komandos yra „Intercollegiate Horse Show Association“ narės.

The University of Findlay mieste, Ohajo valstijoje, nedideliame mieste, kuris yra malonus ir progresyvus. „Demlayics Daily“ paskyrė „Findlay“ „svajonių miestu“ ir žurnalas „Site Selection“ jį ne kartą pavadino 10 geriausių „mikropolitinių“ sričių (mažų miestų) JAV. „Findlay“ yra vienintelis Ohajo miestas, kurį tris kartus iš eilės išrinko viena iš 100 geriausių jaunimo bendruomenių, kurią paskelbė Colino Powello įkurta „America's Promise Alliance“.

UF yra akredituota Aukštojo mokymosi komisijos ir nacionalinių akreditavimo organizacijų, atsakingų už sporto mokymą, aplinkos sveikatos mokslą ir apsaugą, branduolinės medicinos technologijas, profesinę terapiją, vaistinę, fizikinę terapiją, gydytojų asistentą, socialinį darbą ir mokytojų rengimą. UF programos yra patvirtintos Ohajo regentų tarybos.

Vietos

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 419-434-5507