Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Universitetas Baltimore misijos

Iš Baltimorės universiteto teikia novatoriškus išsilavinimą verslo, viešųjų reikalų, taikomas laisvųjų menų ir mokslų, ir teisę tarnauti įvairios gyventojų poreikius miesto aplinkoje. Viešos Universitetas, Baltimore universitetas siūlo puikią mokymo ir palankią bendruomenės bakalauro, magistro ir profesinių studentų aplinkoje išsiskiria akademinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. Universitetas:

  • daro meistriškumas prieinama tradicinių ir netradicinių studentų motyvuotomis profesinio tobulėjimo ir pilietinio sąmoningumo;
  • nustatoma mokymosi visą gyvenimą, asmeninio tobulėjimo ir socialinės atsakomybės pagrindas;
  • sujungia teoriją ir praktiką kurti prasmingas, realaus pasaulio sprendimus 21-a miestų iššūkius; ir
  • yra inkaras institucija, regioninė prievaizdas ir neatsiejama partneris kultūros, komercijos ir būsimos plėtros Baltimorėje ir regione.

apie Baltimore

Baltimorė Netiksli pravarde Charm City nieko. Ir nors yra begalinis priežasčių, kad tai puiki vieta eiti į mokyklą, čia yra tai, ką mes manome yra penki svarbiausi.

1. Mes beveik viską.

Mes netoli pagrindinių magistralių ir visiems viešojo transporto rūšies, todėl gauti aplink miestą yra labai paprasta. Arba galite tiesiog vaikščioti per gatvę į Penn stoties ir apynių į traukinį už greitą kelionę į Vašingtoną, DC; Filadelfija; Niujorkas; ar kitų didžiųjų East Coast miestai.

2. Tiek daug reikia padaryti. Kaip pasirinkti?

Turistai paprastai galvos Inner Harbor, Nacionalinis akvariumas, Downtown anketa upscale parduotuves ir užeigų, bet ką apie tave? Beveik kiekvienas Baltimorė kaimynystė turi savo unikalų ir egzotiškos pramogų.

Praleiskite popietę klajojo aplink 18-ojo amžiaus akmenimis gatvėmis Fell Point. Paragaukite krabų pyragas viename iš miesto istorinių atviru dangumi esančiose turgavietėse. Sugavimo populiarų vietinį juostos arba naują žaisti stoties North meno ir pramogų rajonas. Leiskite mums girtis: Baltimorės buvo pavadintas Fodor kaip vienas iš 15 geriausių Waterfront pasaulio miestų.

3. Baltimorė yra miestas AP-menas.

Baltimorė turi daugiau nei jo dalis Vaizduojamasis ir atlikėjų menas. Per glaudžiai pėsčiomis UB, Jūs rasite Walters meno muziejus, Patricia Arthur Modell Performing Arts Center "ne lyrika į MEYERHOFF Symphony Hall ir Eubie Blake nacionalinis džiazo institutas ir kultūros centras. UB miesteliu taip pat yra namo ARTscape, tautos didžiausių nemokama menų festivalį.

4. Tai Birdland.

Nuo UB anketa netoliese bėginio transporto stotelės, tai 10 minučių kelio automobiliu į pietus iki Baltimorė anketa dviejų profesionalių sporto stadionuose. Sugavimo Baltimorė orioles beisbolo žaidimą pavasarį ar mėgautis patenka futbolą su Baltimore Ravens.

5. Baltimorė mieste yra universitetas.

UB yra tik vienas iš daugelio viešųjų ir privačių kolegijų ir universitetų ir aplink metropolinės Baltimore. Kad "aukštasis miestas jaustis" yra vienas iš pagrindinių privalumų gyvenimo mieste. Susipažinkite su Baltimorės Collegetown tinklo ir sužinoti daugiau apie tai, kaip šie miesteliai prisideda prie Charm City žavesio.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Baltimore, Merrick School of Business

Tai specializuotas studijų programa skirta tiek toliau dabartinių apskaitos specialistų sėkmės ir aprūpinti karjeros keitikliai su įgūdžių, reikalingų įrašyti ir tobulėti ... [+]

Dabar pats laikas mokytis verslo kalbą.

Kai pasirenkate mokslo magistro apskaitos ir verslo konsultacijų paslaugų programos jums peržengti tik apskaitą; jums sukurti savo žinias tose srityse, finansų ir informacinių sistemų, taip pat.

Tai specializuotas studijų programa skirta tiek toliau dabartinių apskaitos specialistų sėkmės ir aprūpinti karjeros keitikliai su įgūdžių, reikalingų įrašyti ir tobulėti šioje srityje. Ši naujoviška programa yra ideali tiems, kurie domisi visuomenės apskaitos, įmonių ar ne pelno apskaitos srityse.

Patobulinkite savo apskaitos karjerą

MS apskaitos ir verslo konsultavimo paslaugų programų suteikia jums konkurencinį pranašumą ir techninius įgūdžius, jums reikia veiksmingai ir etiškos verslo konsultavimo ir yra idealus pasirinkimas, jei ieškote:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Baltimore, Merrick School of Business

Mokslo Verslo finansų magistro programos suteikia motyvuotus ir talentingus studentus su pirmaujančius programa, kuri apima pažangias finansų teorija, praktinių verslo pr ... [+]

Šiandienos verslo klimatas reikalauja asmenis, kurie yra pasirengę valdyti intensyvus pasaulį finansai. Norint tuos poreikius reikalauja specializuotos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Mokslo Verslo finansų magistro programos suteikia motyvuotus ir talentingus studentus su pirmaujančius programa, kuri apima pažangias finansų teorija, praktinių verslo programų ir dabartinių mokslinių tyrimų klausimų supratimą. Studentai išmoks taikyti naujausias priemones ir technologijas finansinės analizės ir inžinerijos spręsti sudėtingas problemas, kad jie bus stovėti prieš pasaulinėje verslo aplinkoje. Programa skiriasi nuo MBA, kad tiek reikia, ir pasirenkamuosius kursus sukoncentruota finansų, leidžianti studentams sugriežtinta, specializuotą mokymą šioje funkcinės disciplinos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Baltimore, Merrick School of Business

Mokslo magistras Mokesčiai programa buvo sukurta kaip atsakas į didėjantį sudėtingumo srityje ir jos kritinio poveikio veiksmingai valdyti verslo, finansų, pramonės, vyri ... [+]

Nuo savo veiklos pradžios 1987 metais, šimtai specialistų turėjo naudos iš pažangių mokesčių mokymo pateiktą šiame studijų programa, pirmasis ir vienintelis tokio pobūdžio Maryland.

Mokslo magistras Mokesčiai programa buvo sukurta kaip atsakas į didėjantį sudėtingumo srityje ir jos kritinio poveikio veiksmingai valdyti verslo, finansų, pramonės, vyriausybinių ir ne pelno organizacijos. Programą rengia ne tik studentus karjeros, profesinės mokesčių patarėjų, bet taip pat paaštrina savo žinias ir įgūdžius per sudėtingas, sudėtinga edukacinę aplinką. Mūsų studentai naudos iš jų bendraklasiai, kurių dauguma dirba profesionalai, siekiantys karjeros išaukštinimo arba pažangą kalibro. Kursai yra orientuoti į mokesčių patarėjų teisės ir apskaitos profesijų ir tiems, kurie dalyvauja kuriant fiskalinę politiką ir valdant viešuosius ir nevyriausybinėms organizacijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Baltimore, Merrick School of Business

Iš Baltimorės MS universiteto Nepelno vadybos ir socialinio verslumo naudoja, kad MERRICK School of Business ir viešųjų reikalų kolegijos kompetenciją suteikti jums išsam ... [+]

pasiūlė kartu su MERRICK School of Business ir kolegijos viešųjų reikalų

Nepelno organizacijos susiduria su unikalus iššūkius. Kadangi jų numeriai auga visoje šalyje, pasiruošti jas efektyviai valdyti.

Iš Baltimorės MS universiteto Nepelno vadybos ir socialinio verslumo naudoja, kad MERRICK School of Business ir viešųjų reikalų kolegijos kompetenciją suteikti jums išsamią švietimo, kad susijusi ne tik veiksmingą valdymą, tačiau į priekį mąstymo iniciatyvas socialinės įmonės.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Merrick School of Business
Address
1420 N. Charles St. Baltimore, MD
21201 Mount Vernon, Maryland, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 410-837-4955