University of Maryland, A. James Clark School of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Merilendo anketa A. James Clark mokyklos inžinerijos universitetas yra Premier programa pateko tarp 25 geriausių pasaulyje. Įsikūręs tik keletą mylių nuo Vašingtone, Clarkas mokykla yra ne iš aukštųjų technologijų įmonių ir federalinės laboratorijos žvaigždyno centre, siūlanti studentų ir dėstytojų prieigos prie unikalių profesinių galimybių.

Mūsų platus spektras akademinių programų, įskaitant pasaulio vienintelė akredituota bakalauro priešgaisrinės apsaugos inžinerijos programą, papildo energingas verslo ekosistemos, anksti rankų švietimo patirtimi ir dalyvavimas nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Clarkas Mokykla yra pirmaujanti mokslinių tyrimų pasiekimus aeronautikos, bioinžinerijos, robotika, nanotechnologijos, reagavimą į nelaimes, energetikos ir tvarumo, ir kibernetinio saugumo. Nuo Universal Product kodu palydovinės radijo, SMS tekstinius prane ¹ imus su implantuojamą insulino pompa, mūsų studentai, dėstytojai ir absolventai yra inžinerijos gyvenimą keičiančių naujovių milijonus.

Vietos

Internetinės Jungtinės Amerikos Valstijos

University of Maryland, A. James Clark School of Engineering

Address
University of Maryland
Office of Advanced Engineering Education
2105 JM Patterson Bldg
University of Maryland
College Park, MD 20742

Koledžo parkas, Merilandas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 (301) 405-0362

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis