University of Miami: School of Architecture

Įvadas

Oficialus aprašymas

120587_murphy2.jpg

Apie mus

Esminė U-SoA fakulteto filosofija yra sukurti geresnį pasaulį. Tai išreiškiama dizaino programoje, kuri yra ideali ir pragmatiška, akademinė ir praktiška, teorinė ir aktuali. U-SoA treniruoja perspektyvius specialistus, kurie siekia architektūros kaip pilietinio meno ir statybos mokslo derinio.

Architektūros mokyklos misija yra:

 • Parengti studentus profesiniam vadovavimui ir mokymuisi visą gyvenimą architektūroje, urbanizacijoje ir susijusiose srityse.
 • Skatinti žinias ir technologijas per mokslinius tyrimus ir kūrybinę praktiką.
 • Įdiegti žinias ir technologijas per profesionalų dalyvavimą, realaus pasaulio programas ir bendruomenės paslaugas.
 • Skatinti atsakomybę už aplinkos apsaugą, socialinį teisingumą ir ekonominį tvarumą.

120205_Picture1.png

Architektūros mokyklos strateginė orientacija yra:

Tapti pusrutulio lyderiu sprendžiant probleminius mokymus ir projektinius tyrimus, tuo pačiu prisidedant prie problemų, su kuriomis susiduria miesto aplinka vietos ir pasaulio mastu.

Naujausia istorija

Per pastaruosius 5 metus mokykla išgyveno dinamišką perėjimą, pertvarką ir plėtrą. Nuolatinis dėstytojų skaičius buvo padidintas 20 procentų dėl tarptautinių aukšto lygio paskyrimų, o atnaujinant įrenginius buvo įtraukta BE

Pastarosios investicijos į fakultetus ir infrastruktūrą suintensyvino pastangas mokytis bendradarbiaujant ir naudoti naujas skaitmenines technologijas projektavimo, gamybos ir konstravimo srityse. Kartu jie padidina ir padidina mokyklos svarbą ir veiksmingumą sprendžiant iššūkius, su kuriais susiduria miestas XXI amžiuje, ypač Pietų Floridoje - klimato kaitos poveikio nulio pagrindas. Šie iššūkiai paskatino mokyklų bendruomenę siekti bendro tikslo: kaupti žinias ir tarpdisciplininius išteklius, kartu telkiant pusrutulio partnerystę, prisidedant prie miesto atsparumo.

Tyrimų platformas / laboratorijas ir centrus sudaro:

 • Miesto ir bendruomenės dizaino centras (CUCD)
 • „Lu_Lab“: įtraukiamos bendradarbiaujančios ir įvairios komandos, norinčios ištirti ateities dizaino scenarijus, įterptus į kultūrinį, ekonominį, socialinį ir ekologinį urbanizmą.
 • „RAD Lab“: siūlo galimybę bendrauti su kylančiomis technologijomis, paskatinti studentus panašioje studijos aplinkoje kurti ir išbandyti darbo prototipus, integruojančius informacines technologijas su sukurta aplinka.
 • Gamybos laboratorija
 • AR / VR laboratorija
 • „Zenciti“ tyrimų skyrius (orientuotas į intelektualiųjų miestų tyrimus)
 • Projektavimo / kūrimo programa (įsikūrusi BE120588_dean1.jpg

Bendruomenės informavimas

Bendruomenės informavimas yra kertinis U-SoA mokymo programos akmuo.

2015 m. Dean el-Khoury inicijavo „U-Serve“, tarnybos dieną, skirtą bendruomenei.

Pirmaisiais metais 200 dalyvavo „Little Havana“ projekte, leidžiantį Majamio miestui parengti išsamų savo pastatų inventorių.

Antraisiais metais „U-Serve“ bendradarbiavo su „Underline“ draugais į „žalias“ 10 mylių atstumą po „Metrorail“.

2015 m. Balandžio mėn. Mokykla gavo didelę paramą iš John S. ir James L. Knight fondo, kad padėtų „trečiosios vietos“ į Majamio rajonus.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

Akreditacija

Jungtinėse Amerikos Valstijose dauguma registracijos tarybų reikalauja akredituotos profesinės studijų programos laipsnio, kuris yra būtina licencijavimo sąlyga. Nacionalinė architektūros akreditavimo valdyba (NAAB), kuri yra vienintelė agentūra, įgaliota akredituoti profesines studijų programas architektūroje, kurią siūlo JAV regioninės akreditacijos institucijos, pripažįsta trijų tipų laipsnius: architektūros bakalaurą, architektūros magistro laipsnį ir daktaro laipsnį. Architektūra. Programai gali būti suteiktas aštuonerių metų, trejų metų ar dvejų metų akreditacijos laikotarpis, priklausomai nuo to, kiek jis atitinka nustatytus švietimo standartus.

Architektūros magistro laipsnio programoms priimti gali reikėti profesionalaus architektūros bakalauro laipsnio. Tačiau pats profesinis laipsnis nėra pripažįstamas akredituotu laipsniu.

Majamio architektūros mokyklos universitetas siūlo šias NAAB akredituotas studijų programas:

 • B.Arch. (171 bakalauro kreditas)
 • M.Achch (3 metų trasa - 105 studijų pakopos kreditai)
 • M.Arch II (2 metų trasa - 60 studijų pakopų kreditų)

Kitas akreditacijos vizitas visoms programoms: 2025-2026.

Vietos

Majamis

Address
1223 Dickinson Drive
Coral Gables

33146 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos