University of North Texas College of Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki

Sveiki atvykę į UNT inžinerijos koledžą, jauną ir energingą koledžą aukščiausio lygio (R1) universitete. Kolegijoje vyksta pertvarkos etapas, 2019 m. Pridedant devynis vadovaujamos / valdomos trasos ir du nekvalifikuotus fakulteto narius, planuojant tęsti plėtrą per ateinančius 4–5 metus.

Kolegija, kaip mokslinių tyrimų ir švietimo lyderė, sukūrė mokslinių tyrimų kompetencijos grupes, įskaitant priedų gamybą, kibernetinį saugumą ir bioinžineriją. Kolegija taip pat bendradarbiauja su vyriausybe įvairiose valstybinėse ir nacionalinėse iniciatyvose, įskaitant nacionalinio gynybos, atsako analizės ir branduolinių atliekų saugojimo tyrimus. Mūsų partnerystė su oro pajėgų ir armijos tyrimų laboratorijomis yra paremta 5 mln. Dolerių metine mokslinių tyrimų stipendija.

Mes turime daugiau kaip 4000 studentų UNT inžinerijoje, apie 250 dalyvavo mūsų doktorantūros programose. Iš viso inžinerijos kolegija siūlo 4 doktorantūros, 7 magistro ir 10 bakalauro studijų programas biomedicinos inžinerijos, kompiuterių mokslo, kompiuterių inžinerijos, informacinių technologijų, elektros inžinerijos, medžiagų mokslo ir inžinerijos, mechanikos ir energetikos inžinerijos, statybos inžinerijos ir mechanikos srityse. inžinerinės technologijos, kurios ruošia mūsų studentus konkuruoti šiandieninėje pasaulio rinkoje. Be to, kolegija sukūrė keletą 3 2 švietimo programų su Indijos ir Kinijos universitetais.

Bendradarbiaudama su vietos bendruomene, kolegija bendradarbiauja su daugiau nei 20 Dallas Metroplex bendrovių, vykdydama mokslinių tyrimų ir vyresniųjų dizaino „capstone“ projektus. Be to, mūsų UNT STEM @ thePark iniciatyva kartu su UNT inžinerijos studentais ir dėstytojais iš KF-12 studentų iš visos DFW mokosi daugiau informacijos apie mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką.

UNT inžinerijos koledžas daro teigiamą poveikį mūsų studentų, taip pat Dallas Metroplex, Teksaso valstijos, JAV ir visame pasaulyje, gyvenimams. Kviečiu jus prisijungti prie mūsų, kad padarytume teigiamą poveikį.

Akreditacija

ABET inžinerinis akreditavimas

  • Kompiuterių inžinerija
  • Elektros inžinerija
  • Medžiagų mokslas ir inžinerija
  • Mechanikos ir energetikos inžinerija

ABET kompiuterių mokslo akreditacija

  • Kompiuterija
  • Informacinės technologijos

ABET inžinerinių technologijų akreditavimas

  • Statybos inžinerijos technologija
  • Elektros inžinerijos technologija
  • Mechanikos inžinerijos technologija

Misija

UNT inžinerijos koledžo misija yra pasinaudoti naujovių ir kompetencijos mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų srityje galimybe. Tai pasieks strateginis aljansas tarp visų kolegijos apygardų regione, Teksaso valstijoje ir tautoje. Dalyvaujantys rinkėjai pirmiausia apima mūsų bakalauro ir magistrantūros studentus, taip pat akademinius vienetus ir pramonę, ypač Šiaurės Teksase, siekiant skatinti ekonominę plėtrą ir skatinti akademiškai įvairią aplinką.

Vizija

Inžinerijos koledžo vizija - turėti aukščiausios kokybės mokymo ir daugiadisciplinines mokslinių tyrimų programas Šiaurės Teksasoje ir už jos ribų: strategiškai pasirinktose inžinerijos, inžinerinių technologijų ir kompiuterių mokslo srityse, teikiančiose bendruomenę, pramonę ir profesiją; intelektualiai stimuliuojančioje ir įvairioje aplinkoje; remiant pramonę ir ekonominę plėtrą.

Strateginis planas

Strateginiame plane pateikiamos strategijos, veiksmai ir rodikliai, kuriais siekiama plėtoti bakalauro ir magistrantūros studijų programas, taip pat gerinti UNT inžinerijos koledžo (CENG) mokslinius tyrimus, reputaciją ir pažangą nuo dabartinės būklės 2014 m. Iki norimos valstybės 2019 m. Universiteto misija ir 2014 m. Akademinių reikalų strateginis planas.

„Discovery Park“

Šiaurės Teksaso regiono didžiausias mokslinių tyrimų parkas, kuriame yra beveik 300 akrų erdvės, skirtos mokslams, technologijoms ir inžinerijai, UNT „Discovery Park“ yra 5 km į šiaurę nuo UNT pagrindinės kampanijos Dentone, Teksase. Jame yra 590 000 kvadratinių pėdų pastatas, kurį užima Technikos koledžas, Informacijos koledžas ir Informacijos ir kompiuterių saugumo centras, ir remia interaktyvius ir daugiadisciplinius STEM (Mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika) mokslinius tyrimus, švietimą ir mokymą, kad naudinga studentams, dėstytojams ir bendruomenei ir plėtoja ekonominę plėtrą plėtojant pramonės ir universitetų partnerystes.

„UNT Discovery Park“ yra keletas moderniausių mokslinių tyrimų laboratorijų, tokių kaip Medžiagų tyrimų priemonė (MRF), įrenginys su didelės galios mikroskopais 3-D charakterizavimui ir apdorojimui, ir šiltnamio kompleksas, klimato kontroliuojamas įrenginys, įrengtas plečiamą infrastruktūrą, skirtą įvairioms auginimo sąlygoms, įskaitant aukštas lubas, skirtas auginti cukranendrių ir kitus aukštus augalus.

„Discovery Park“ yra netoli Interstate 35, jį supa didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Jis taip pat pasiekiamas autobusais autobusais.

Vietos

Dentonas

Address
1155 Union Circle
310440 Dentonas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos