Oficialus aprašymas

Sveiki

Sveiki atvykę į UNT inžinerijos koledžą, jauną ir energingą koledžą aukščiausio lygio (R1) universitete. Kolegijoje vyksta pertvarkos etapas, 2019 m. Pridedant devynis vadovaujamos / valdomos trasos ir du nekvalifikuotus fakulteto narius, planuojant tęsti plėtrą per ateinančius 4–5 metus.

Kolegija, kaip mokslinių tyrimų ir švietimo lyderė, sukūrė mokslinių tyrimų kompetencijos grupes, įskaitant priedų gamybą, kibernetinį saugumą ir bioinžineriją. Kolegija taip pat bendradarbiauja su vyriausybe įvairiose valstybinėse ir nacionalinėse iniciatyvose, įskaitant nacionalinio gynybos, atsako analizės ir branduolinių atliekų saugojimo tyrimus. Mūsų partnerystė su oro pajėgų ir armijos tyrimų laboratorijomis yra paremta 5 mln. Dolerių metine mokslinių tyrimų stipendija.

Mes turime daugiau kaip 4000 studentų UNT inžinerijoje, apie 250 dalyvavo mūsų doktorantūros programose. Iš viso inžinerijos kolegija siūlo 4 doktorantūros, 7 magistro ir 10 bakalauro studijų programas biomedicinos inžinerijos, kompiuterių mokslo, kompiuterių inžinerijos, informacinių technologijų, elektros inžinerijos, medžiagų mokslo ir inžinerijos, mechanikos ir energetikos inžinerijos, statybos inžinerijos ir mechanikos srityse. inžinerinės technologijos, kurios ruošia mūsų studentus konkuruoti šiandieninėje pasaulio rinkoje. Be to, kolegija sukūrė keletą 3 2 švietimo programų su Indijos ir Kinijos universitetais.

Bendradarbiaudama su vietos bendruomene, kolegija bendradarbiauja su daugiau nei 20 Dallas Metroplex bendrovių, vykdydama mokslinių tyrimų ir vyresniųjų dizaino „capstone“ projektus. Be to, mūsų UNT STEM @ thePark iniciatyva kartu su UNT inžinerijos studentais ir dėstytojais iš KF-12 studentų iš visos DFW mokosi daugiau informacijos apie mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką.

UNT inžinerijos koledžas daro teigiamą poveikį mūsų studentų, taip pat Dallas Metroplex, Teksaso valstijos, JAV ir visame pasaulyje, gyvenimams. Kviečiu jus prisijungti prie mūsų, kad padarytume teigiamą poveikį.

Akreditacija

ABET inžinerinis akreditavimas

  • Kompiuterių inžinerija
  • Elektros inžinerija
  • Medžiagų mokslas ir inžinerija
  • Mechanikos ir energetikos inžinerija

ABET kompiuterių mokslo akreditacija

  • Kompiuterija
  • Informacinės technologijos

ABET inžinerinių technologijų akreditavimas

  • Statybos inžinerijos technologija
  • Elektros inžinerijos technologija
  • Mechanikos inžinerijos technologija

Misija

UNT inžinerijos koledžo misija yra pasinaudoti naujovių ir kompetencijos mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų srityje galimybe. Tai pasieks strateginis aljansas tarp visų kolegijos apygardų regione, Teksaso valstijoje ir tautoje. Dalyvaujantys rinkėjai pirmiausia apima mūsų bakalauro ir magistrantūros studentus, taip pat akademinius vienetus ir pramonę, ypač Šiaurės Teksase, siekiant skatinti ekonominę plėtrą ir skatinti akademiškai įvairią aplinką.

Vizija

Inžinerijos koledžo vizija - turėti aukščiausios kokybės mokymo ir daugiadisciplinines mokslinių tyrimų programas Šiaurės Teksasoje ir už jos ribų: strategiškai pasirinktose inžinerijos, inžinerinių technologijų ir kompiuterių mokslo srityse, teikiančiose bendruomenę, pramonę ir profesiją; intelektualiai stimuliuojančioje ir įvairioje aplinkoje; remiant pramonę ir ekonominę plėtrą.

Strateginis planas

Strateginiame plane pateikiamos strategijos, veiksmai ir rodikliai, kuriais siekiama plėtoti bakalauro ir magistrantūros studijų programas, taip pat gerinti UNT inžinerijos koledžo (CENG) mokslinius tyrimus, reputaciją ir pažangą nuo dabartinės būklės 2014 m. Iki norimos valstybės 2019 m. Universiteto misija ir 2014 m. Akademinių reikalų strateginis planas.

„Discovery Park“

Šiaurės Teksaso regiono didžiausias mokslinių tyrimų parkas, kuriame yra beveik 300 akrų erdvės, skirtos mokslams, technologijoms ir inžinerijai, UNT „Discovery Park“ yra 5 km į šiaurę nuo UNT pagrindinės kampanijos Dentone, Teksase. Jame yra 590 000 kvadratinių pėdų pastatas, kurį užima Technikos koledžas, Informacijos koledžas ir Informacijos ir kompiuterių saugumo centras, ir remia interaktyvius ir daugiadisciplinius STEM (Mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika) mokslinius tyrimus, švietimą ir mokymą, kad naudinga studentams, dėstytojams ir bendruomenei ir plėtoja ekonominę plėtrą plėtojant pramonės ir universitetų partnerystes.

„UNT Discovery Park“ yra keletas moderniausių mokslinių tyrimų laboratorijų, tokių kaip Medžiagų tyrimų priemonė (MRF), įrenginys su didelės galios mikroskopais 3-D charakterizavimui ir apdorojimui, ir šiltnamio kompleksas, klimato kontroliuojamas įrenginys, įrengtas plečiamą infrastruktūrą, skirtą įvairioms auginimo sąlygoms, įskaitant aukštas lubas, skirtas auginti cukranendrių ir kitus aukštus augalus.

„Discovery Park“ yra netoli Interstate 35, jį supa didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Jis taip pat pasiekiamas autobusais autobusais.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of North Texas College of Engineering

Kur norėtumėte, kad jūsų magistro laipsnis jus pasiimtų? Ar jums bus sukurtas protingas bevielis jutiklių tinklas, galintis aptikti biologinius ar cheminius veiksnius? Na ... [+]

Kur norėtumėte, kad jūsų magistro laipsnis jus pasiimtų? Ar jums bus sukurtas protingas bevielis jutiklių tinklas, galintis aptikti biologinius ar cheminius veiksnius? Naujas būdas valdyti garsinius signalus kalboje, ultragarsu, klausos aparatu ar muzika? Arba kažką visiškai naujo?

Norėdami gauti elektrotechnikos magistro laipsnį, pasirinksite vieną iš šių dalykų.

Disertacijos variantas

24 kredito valandos reikalingų elektrotechnikos kursų6 kreditų valandos magistro darbe

Nepriklausomas darbas

33 kredito valandos reikalingų elektrotechnikos kursų3 kredito valandos nukreiptos studijų kursoAbsolventų galimybės... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Texas College of Engineering

Šiaurės Teksaso universiteto Inžinerinės technologijos katedra suteikia jums galimybę įgyti praktinės patirties inžinerinių technologijų ir techninių tyrimų srityje ir pa ... [+]

Šiaurės Teksaso universiteto Inžinerinės technologijos katedra suteikia jums galimybę įgyti praktinės patirties inžinerinių technologijų ir techninių tyrimų srityje ir paruošia jums kurti, kurti, išbandyti, eksploatuoti ir prižiūrėti įvairias sistemas ir procesus. Mūsų padalinys yra vienintelis tokio pobūdžio Dallas-Fort Worth rajone ir siūlo kursinių darbų, vedančių į inžinerinės technologijos magistro laipsnį.

Jūsų programa yra planuojama vadovaujant pagrindiniam profesoriui ar patarėjui per pirmuosius studijų pakopos semestrus. Kai laipsnio planą patvirtina absolventas dekanas, jums bus leista dalyvauti kandidatūroje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Texas College of Engineering

Šiaurės Teksaso universiteto Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedra siūlo kursinių darbų rezultatus, suteikiančius magistro laipsnį kompiuterių inžinerijoje. ... [+]

Šiaurės Teksaso universiteto Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedra siūlo kursinių darbų rezultatus, suteikiančius magistro laipsnį kompiuterių inžinerijoje.

Turite dvi galimybes gauti magistro laipsnį.

Baigiamojo darbo variantas reikalauja 30 kreditų valandų kursinių darbų, įskaitant 6 studijų valandų disertaciją.Nepriklausomybės variantas reikalauja 36 kreditų valandų kursinių darbų. Tai gali apimti 3 projekto valandų trukmę arba 6 kredito valandos problemą vietoj disertacijos.

Galite pasirinkti specializacijos sritį, pasikonsultavus su pagrindiniu profesoriumi ir absolventų koordinatoriumi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Texas College of Engineering

Šiaurės Teksaso universiteto Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedra siūlo kursinių darbų, leidžiančių įgyti kompiuterinių mokslų magistro laipsnį. ... [+]

Šiaurės Teksaso universiteto Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedra siūlo kursinių darbų, leidžiančių įgyti kompiuterinių mokslų magistro laipsnį.

Turite dvi galimybes gauti magistro laipsnį.

Baigiamojo darbo variantas reikalauja 30 kreditų valandų kursinių darbų, įskaitant 6 studijų valandų disertaciją.Nepriklausomybės variantas reikalauja 36 kreditų valandų kursinių darbų. Tai gali apimti 3 projekto valandų kredito trukmę arba 6 kredito valandos problemą vietoj disertacijos.

Galite pasirinkti specializacijos sritį, pasikonsultavus su pagrindiniu profesoriumi ir absolventų koordinatoriumi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Texas College of Engineering

Kur jūs padarysite savo ženklą būsimose naujovėse? Ar padedate teikti švaresnę ir tvaresnę energiją, gerinti žmonių sveikatą arba sukurti geresnes žemės ir oro transporto ... [+]

Kur jūs padarysite savo ženklą būsimose naujovėse? Ar padedate teikti švaresnę ir tvaresnę energiją, gerinti žmonių sveikatą arba sukurti geresnes žemės ir oro transporto technologijas ar net kosmoso tyrimus?

Jūs planuojate savo studijų programą su savo pagrindinio profesoriaus ir patariamojo komiteto pagalba ir patvirtinimu. Baigimui reikia uždirbti B vidurkį visuose kursuose.

Disertacijos variantas

24 kreditų valandų absolventų lygio kursų. Ne mažiau kaip 18 kredito valandų turi būti pasirenkami iš Mechanikos ir energetikos inžinerijos katedros siūlomų kursų. Likę kursiniai kursai gali būti parinkti iš kitų padalinių su jūsų fakulteto patarėjo pritarimu.6 magistro baigiamojo darbo valandos. Reikalingas žodinis disertacijos pristatymas. Sprendimą dėl disertacijos priėmimo priima jūsų patariamasis komitetas.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Texas College of Engineering

Biomedicininės medžiagos, metalai, polimerai, akiniai, elektronika: kiekvieną dieną bandymus ir tobulinimą atlieka medžiagų inžinieriai ir mokslininkai, sprendžiant gyvyb ... [+]

Biomedicininės medžiagos, metalai, polimerai, akiniai, elektronika: kiekvieną dieną bandymus ir tobulinimą atlieka medžiagų inžinieriai ir mokslininkai, sprendžiant gyvybines problemas ir tobulinant technologijas. Kur jūs prisidėsite?

Medžiagų mokslo ir inžinerijos katedra Šiaurės Teksaso universitete siūlo kursinių darbų, kuriais vadovaujama Mokslo magistro laipsnis medžiagų mokslų ir inžinerijos srityje. Studentai pasirinks vieną iš toliau pateiktų parinkčių.

Disertacijos variantas

12 kredito valandų pagrindinių kursų12 kreditų valandų pasirenkant2 kreditų valandų seminarų kurso medžiagos moksle ir inžinerijoje6 darbo valandos... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1155 Union Circle
310440 Denton, Texas, Jungtinės Amerikos Valstijos