Oficialus aprašymas

Kur jūsų svajonės tampa siekius ir jūsų siekiai tapti pasiekimai-tai yra Redlands patirtis. Kadangi mūsų įkūrimo 1907Mes ne bangavo iš mūsų pažadas: transformacijos išsilavinimą akademinio griežtumo ir asmeninės atsakomybės, kur Jūs galite mišinys ko mokytis klasėje su gyvenimo įgūdžių, kurie padės jums turėti įtakos teigiamus pokyčius pasaulio aplinkoje.

Mes esame RedlandsKai smalsumas randa įkvėpimo; kur nesavanaudiškumas tampa tarnyba; kur mažos klasės skatinti diskusijas ir diskusijos kibirkščių įžvalgos; kur kūrybiškumas ir inovacijos atviros durys ir pakeisti mūsų gyvenimus; ir kur įvairovė praturtina mus visus.

Mes esame Redlands, Kur mes labiau rūpi, kas jums bus ne kas jums anksčiau; kur mes gerų studentų ir paversti juos į puikių žmonių.

Misija

Iš Redlands universitetas yra privati, nepriklausoma laisvųjų menų universitetas įsipareigojusi teikti asmeninį išsilavinimą, kuris išlaisvina studentai padaryti sąmoningai,.

Redlands pabrėžia akademinį, mokymo programų įvairovę ir novatorišką mokymą. Redlands puoselėja mokslininkų bendruomenę ir skatina pliuralistinę sąvoką vertybių ginčydama prielaidas ir stereotipus abiejų klasių ir veiklą. Redlands ugdymas peržengia mokymo perimti atspindintis supratimą apie mūsų pasaulį; tai pajamos, gautos informacijos supratimą, nuo žinių prasme.

Sveikindamas intelektualiai smalsius studentus įvairių religinių, etninių, nacionalinių ir socialinių ir ekonominių sluoksnių, universitetas siekia plėtoti atsakingą pilietiškumą kaip visiškai išsilavinimą. Redlands skatina bendruomenės atmosferą su išskirtinę galimybę studentui vadovavimo ir bendravimo. Dėl darbo suaugusiesiems, Universitetas siūlo novatoriškus akademines programas patogiose vietose ir laiku.

Redlands mišiniai laisvųjų menų ir profesinę programas, taikomas ir teorinių studijų, tradicinių didžiųjų ir savarankiškai suprojektuoti sutartis baigimo. Mažos klasės įgalinti kiekvieną mokinį dalyvauti klasės diskusija, glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais ir gauti daug individualaus dėmesio. Redlands išlieka jautrūs šiuolaikinės visuomenės tendencijos ir iššūkiai studentų įsipareigoti dėl mokymosi visą gyvenimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Redlands

Vadovai ir būsimi vadovai turi labai išvystytą įgūdžius ir vadovauti pasitikėjimą, pradėti ir palaikyti sėkmingą karjerą. Dailės magistras vadybos programos pabrėžia lyde ... [+]

Dailės magistras Vadybos

Vadovai ir būsimi vadovai turi labai išvystytą įgūdžius ir vadovauti pasitikėjimą, pradėti ir palaikyti sėkmingą karjerą. Dailės magistras vadybos programos pabrėžia lyderystės ir bendravimo įgūdžių, reikalingų veiksmingų vadovams.

Tai 16 mėnesių programa yra ypač vertingas specialistus, kurie buvo skatinami iš techninio ar taktinio padėtį ir reikia išmokti kurti, įkvėpti ir paskatinti su institucija, taip pat patyrusių vadybininkų, kurie nori pagilinti savo žinias apie žmogaus pusės valdymo. Studentai ištirti ir plėtoti savo vadovavimo ir lyderystės įgūdžius per kursinių ir savarankiško mokymosi planą. Jie pasirinkti organizaciją (paprastai savo darbo vietoje), kurioje įgytas žinias per savo tyrimą ir gauti nuolatinį grįžtamąjį ryšį iš universiteto Redlands dėstytojų ir jų bendraamžiai. Toks nuolatinis palaikomasis aplinka yra puikus būdas augti kaip specialistas ir kolektyvinė atsiliepimai iš kelių perspektyvų pagerina ko jis tikrai patinka, kad dalis verslo įmonių patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Redlands

Mokslo informacinių technologijų (MSIT) Mokytojas yra novatoriškas dvejų metų studijų programa skirta patenkinti nuolat kintančius poreikius šiandienos verslui. Su vis da ... [+]

Magistro Mokslo Informacinių technologijų

Mokslo informacinių technologijų (MSIT) Mokytojas yra novatoriškas dvejų metų studijų programa skirta patenkinti nuolat kintančius poreikius šiandienos verslui. Su vis daugiau ir daugiau programų pozicijos yra užsakomos užsienio bendrovės yra svarbesnis nei kada nors, kad JAV įsikūrusi darbuotojai plėtoti įgūdžius ir pasiekti žinių, reikalingų likti ir tobulėti technologijų srityje.

Iš Redlands verslo mokyklos universitetas aptaria aktualias temas su geriausiais mokslininkais ir vykdo apklausas žinomų pramonės lyderių. Per šį procesą, vienas tikri, kad mokiniai išmoks srovė pareikalavimą įgūdžių rinkinių, o įgyti plataus masto švietimo tvirtą etikos pamatų, kad juos augti ir tobulėti visą gyvenimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Redlands

Iš Redlands "Master of Science in geografinių informacinių sistemų programa universitetas yra vienerių metų intensyvi programa, skirta specialistams, kurie nori pagerinti ... [+]

Programos apžvalga

Iš Redlands "Master of Science in geografinių informacinių sistemų programa universitetas yra vienerių metų intensyvi programa, skirta specialistams, kurie nori pagerinti savo esamus akademinius pagrindus su išsamų supratimą apie geografinės informacijos mokslo pagrindus ir naudojimo ir taikymo GI technologijas.

Pagrindiniai programos komponentai

Teorija ir analizės

Įgyti išsamų supratimą apie pagrindinės teorijos ir koncepcijos, kuriomis yra pastatytas GIS technologija. Mūsų kursai suteikia būtiną pagrindą taikyti GIS nemažai problemų gausos.

Technologijos

Kadangi technologija GIS greitai keičiasi, MS GIS programa didžiuojasi teikti mokymus per ESRI instruktorius vadovaujamos kursai įvairių ESRI produktų, įskaitant ArcGIS Desktop ir ArcGIS Server. Mūsų dėstytojai taip pat išmokyti pagrindines programinės įrangos kūrimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Redlands

Į muzikos mokyklą mūsų tikslas yra šviesti visą muzikantas, ne tik mokyti atlikėjas. ... [+]

Į muzikos mokyklą mūsų tikslas yra šviesti visą muzikantas, ne tik mokyti atlikėjas. Visi didieji spektakliai peržengtų technikos meistriškumas įtraukti istorijos, visuomenės, kultūros ir meno pojūtį. Per konservatorijos požiūrį į laisvųjų menų aplinkoje, mūsų studentai mokosi atlikti, interpretuoti ir mokyti muzikos turtinga mokymosi aplinka, kuri suteikia platų išsilavinimą ir intensyvių treniruočių.

Mūsų studija mokytojai yra tarp geriausių muzikantų ir mokytojų Pietų Kalifornijoje. Klasės yra nedidelės ir jūsų mokytojai bus žinoti, kaip asmens, o ne tik kaip vardo klasės grafikų.

Muzika Priėmimo

Į muzikos mokyklą mūsų tikslas yra šviesti visą muzikantas, ne tik mokyti atlikėjas. Visi didieji spektakliai peržengtų technikos meistriškumas įtraukti istorijos, visuomenės, kultūros ir meno pojūtį. Per konservatorijos požiūrį į laisvųjų menų aplinkoje, mūsų studentai mokosi atlikti, interpretuoti ir mokyti muzikos turtinga mokymosi aplinka, kuri suteikia platų išsilavinimą ir intensyvių treniruočių. Mūsų studija mokytojai yra tarp geriausių muzikantų ir mokytojų Pietų Kalifornijoje. Klasės yra nedidelės ir jūsų mokytojai bus žinoti, kaip asmens, o ne tik kaip vardo klasės grafikų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Redlands

Iš Redlands mokyklos Švietimo Universitetas siūlo penkis Magistras programas magistro lygio su ant mokyklos konsultavimas, Aukštesnysis konsultavimo, mokymo programų ir d ... [+]

Yra daug priežasčių, kad mokytojai nusprendžia siekti magistro laipsnį, skaičius. Jis ne tik sustiprinti įsipareigojimą švietimo, bet ji taip pat gali turėti didelį poveikį dėl mokytojų gyvenimą uždarbio potencialą, ypač jei ji užpildyta anksti savo karjerą.

Neseniai atliktas universiteto Redlands verslo mokyklos profesorius Mak Kaboudan analizė patvirtina, kad mokytojams, kurie uždirba magistro laipsnį iš Redlands universiteto būdamas trisdešimt ar net būdamas keturiasdešimt, padidėjo jų pajamos būtų ne tik mokėti už savikainą magistro laipsnį po dešimties metų, tačiau jų gyvenimo pajamos galėtų padidėti daugiau nei $ 650,000.

Žemiau yra greitas pažvelgti į visų finansinės naudos mokytojas gali tikėtis užsidirbti magistro laipsnį. Daugiau informacijos ir išvados iš šios analizės galima rasti puslapiuose, kurie seka, įskaitant:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raudonplaukiai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Redlands: Why Redlands?

University of Redlands welcomes students from India: Arunabha Chowdhury

University of Redlands welcomes students from India: Mitesh Gala

University of Redlands welcomes students from India: Digvijay Jaiswal