University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šūkis: Prisijunkite - Transformuokite - pasisekite

Mokslai suteikia galimybę tyrinėti ir atrasti ieškant naujų žinių, suprantant fizinio ir gamtos pasaulio sistemas ir gerinant žmogaus būklę. Atsižvelgiant į iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis, niekada nebuvo geresnio laiko siekti mokslų, sveikatos priežiūros ar sporto studijų. Mokslininkai, technikai ir prižiūrėtojai yra labai paklausūs. Gamtos ir sveikatos mokslų kolegija siūlo griežtas, aukštos kokybės programas, skirtas studentams paruošti laukiančius iššūkius ir galimybes.

Kolegijos katedros

  • Biologija
  • Chemija, biochemija ir fizika
  • Sveikatos mokslai ir žmogaus veikla
  • Slauga
  • Gydytojo padėjėjas
  • Sporto valdymas

Mūsų fakultetas yra puikūs dėstytojai tiek klasėje, tiek individualiai dirbantys su studentais. UT daug investavo į mūsų kolegijos mokymo ir tyrimų patalpų bei laboratorijų plėtrą. Fakultetas, o ne magistrantai, dėsto visus laboratorinius kursus visuose mūsų padaliniuose.

Mūsų kolegija nuolat puoselėja ryšius su organizacijomis didesniame Tampos įlankos rajone ir kitur, kad studentams būtų suteikta galimybė atlikti stažuotę, savanoriauti ar bendrauti su savo pasirinktoje srityje dirbančiais specialistais. Kiekvienas departamentas taip pat siūlo studijų užsienyje kursus, kuriuos studentai gali įgyti, kad įgytų kvalifikaciją.

Misija

Gamtos ir sveikatos mokslų kolegija (CNHS) siūlo griežtą, aukštos kokybės programą, skirtą paruošti įvairius studentų būrius greitam mokslo, sveikatos priežiūros ir sporto studijų progresui. Fakultetas ir personalas teikia transformacinį išsilavinimą, įgytą pagarbos ir pozityvumo kultūroje, kuris paruošia studentus iššūkiams ir galimybėms, su kuriais jie susidurs. Vykdydami partnerystę, bendradarbiaudami ir palaikydami ryšius, mūsų fakultetas, personalas ir studentai užsiima tyrimais, klinikine praktika ir stipendijomis, interaktyviais ir patirtiniais tyrimais bei mokymosi galimybėmis stažuotėse, ugdančiomis sėkmę.

Vietos

Tampa

The University of Tampa

Address
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Tampa, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 813-253-3333