Oficialus aprašymas

Mokslų sau tyrinėjimo ir atradimų galimybę į naujų žinių siekimas, suprasti sistemas fizinei ir gamtinei pasaulyje, ir pagerins žmogaus būklę. Su kokiais sunkumais susiduria pasaulis, niekada nebuvo geresnio laiko užsiimti į mokslų, sveikatos priežiūros ar sporto studijų išsilavinimą. Mokslininkai, technikai ir jų globėjus yra didelė paklausa. Fizinių ir sveikatos mokslų kolegija siūlo griežtą, aukštos kokybės programas, skirtos parengti studentus iššūkius ir galimybes, kurios laukia ateityje.

Mūsų fakultetas yra puikūs mokytojai, tiek klasėje ir darbo su studentais individualiai. UT daug investavo į mūsų koledžo mokymo ir mokslinių tyrimų įrenginių ir laboratorijų kūrimą. Fakultetas, o ne studijų pakopos studentams, mokyti visus laboratorinius pagrindu kursus visi mūsų skyriai.

Mūsų kolegijoje nuolat puoselėja ryšius su organizacijomis didesnio Tampa Bay plotas ir kitur suteikti studentams su galimybe vykdyti stažuotės dalyvių, savanorių, ar bendrauti su specialistų, dirbančių savo pasirinktoje srityje. Kiekvienas departamentas taip pat siūlo studijuoti užsienyje kursus, studentai gali imtis kredito link savo laipsnį.

Programos mokomos:
Anglų

The University of Tampa - Overview

The University of Tampa
Address
The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 813-253-3333