University of Illinois at Urbana-Champaign

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl Ilinojus?

Įsikūręs širdyje, Ilinojaus universitetas teikia aukščiausio lygio išsilavinimą ir suteikia galimybę naudotis moderniausiais tyrimais, tuo pačiu skatindamas šeimos atmosferą. Žemės ūkio, vartotojų ir aplinkos mokslų kolegijoje (ACES) yra penkios pagrindinės profesinių mokslų magistrai: Žemės ūkio gamyba (apima gyvulininkystės, augalininkystės ir tvarios gamybos mokslus), Bioprocesas

Laisvųjų menų kolegija

Nors mūsų didžioji dalis ir koncentracija tikrai yra įvairi, vienijanti tema yra mokymasis atliekant užsiėmimus ir bendradarbiavimas su pramonės partneriais. Mūsų programą veda išorinė patariamoji taryba, kurią sudaro vyresnioji vadovybė iš daugelio „Fortune 500“ kompanijų.

Ką mes darome ir kodėl tai svarbu

Mūsų pasaulinės klasės fakultetas stengiasi tobulinti savo laukus, kad padėtų sukurti gausų maistą, energiją ir sveiką aplinką.

Ilinojaus profesinių mokslų magistro kabinetas padeda studentams pereiti jų švietimo ir karjeros kelią. Dėl tokio pobūdžio pagalbos per 12 mėnesių nuo studijų baigimo buvo suteikta 100% stažuotių ir 92% - karjeros galimybė. Priimami studentai taip pat poruojami su vienu iš daugiau nei 200 PSM absolventų, skirtų kuravimui.

Kreipkitės jau šiandien, kad prisijungtumėte prie Ilinojaus universiteto šeimos.

Ilinojaus universitetas buvo ką tik užimtas Nr. 1 viešųjų universitetų vidurio vakaruose pagal geriausią IG (investicijų grąžą).

„Urbana-Champaign“ yra mikrobangų oazė, turinti prieigą prie pasaulinio lygio pasirodymų, meno galerijų, muzikos vietų ir dar daugiau. Be to, tai trumpa kelionė į Čikagą, Sent Luisą ir Indianapolį.

Kreipkitės jau šiandien!

Vietos

Šampanas

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 Šampanas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos