Westcliff University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Westcliff University buvo įkurtas siekiant suteikti kokybišką išsilavinimą studentams, norintiems patekti į sparčiai augančias verslo ir švietimo sritis. Westcliff University , 1993 m. Gavęs pirminį pritarimą privataus vidurinio ugdymo biurui (www.bppe.ca.gov), siūlo įvairias programas verslo kolegijoje ir švietimo koledže. Westcliff University programą sudaro verslo ir švietimo magistrantūros ir bakalauro laipsnio programos bei kitos pažymėjimų programos.

Kai kurios mokyklos moko tik teorinių sąvokų, Westcliff University paruošia studentus praktiniams ir teoriniams elementams, kurių šiandien reikia darbo rinkoje. Westcliff University siūlo visą darbo dieną dirbantiems studentams galimybę stoti į novatoriškus internetinius ir hibridinius nuotolinio mokymo kursus, kurie yra patogūs ir prieinami.

Westcliff University pabrėžia, kad svarbu paruošti studentus asmeniškai, akademiškai ir profesionaliai. Siekdamas užtikrinti, kad jo programos būtų novatoriškos, šiuolaikiškos ir aukštos kokybės, universitetas turi patarėjų ir žinių iš savo Patarėjų tarybos ir Programų patariamosios tarybos narių, į kuriuos įeina pagrindiniai organizacijų vadovai, įskaitant „Google“, „Hyundai“, „Deloitte“, „Hewlett Packard“. , „Hitachi Capital“, „Cox Communications“, CATESOL, Kalifornijos universiteto Kalifornijos prezidento kanceliarija, taip pat kitas vietos ir nacionalinis verslas ir organizacijos.

Vietos

Irvinas

Westcliff University

Address
92612 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 888-491-8686