Wilmington University College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vizija

Vilmingtono universiteto verslo kolegija siūlys labai gerbiamas programas, kurios suteikia galimybę visiems besimokantiems visą gyvenimą mokytis verslo praktikos per profesionalų fakultetą, atitinkamą mokymo programą ir individualią paramą studentams.

Misijos integracijos pareiškimas

Vilmingtono universiteto verslo kolegija yra pasiryžusi tobulėti mokydama teikdama verslo studentams dėstytojus, besiremiančius praktiku, kurie sutelkia dėmesį į individualų orientavimą ir palaikymą, profesionalumą, pagarbą ir sąžiningumą visiems. Mokymo programa remiasi pagrindais ir besiformuojančia verslo praktika, pripažįstančia ryšį tarp bendruomenės poreikių ir mokymo. Verslo kolegija išlieka vikrus ir dabartinis, kurdamas ir palaikydamas tvirtus ryšius tiek su absolventais, tiek su verslo bendruomene. Baigę studentai užtikrintai pademonstruos žinias, įgūdžius ir gebėjimą spręsti problemas, reikšmingai prisidėti prie darbo jėgos ir tarnauti tiek savo organizacijai, tiek visai bendruomenei.

Akreditacija

Verslo kolegija yra institucinė Tarptautinės kolegialaus verslo švietimo asamblėjos (IACBE) narė ir visiškai akredituota.

Vietos

Wilmington Manor

Address
19720 Wilmington Manor, Delaveras, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis