The Mico University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mico University College registruotas Universiteto taryba Jamaikos (UCJ) klasių mokytojų išsilavinimą Magistras lygio. Reikia pažymėti, kad ši programa yra patvirtinta Universiteto tarybos Jamaikos (UCJ).

Diplomus Mico mokykla Aukštųjų studijų yra mandatą parengti dinamišką įmokas į akademinės kraštovaizdžio gaminant aukštos kvalifikacijos pedagogai, vadovavimo personalui, politikams ir matematikų.

Bendradarbiauja su technologijų ir švietimo tyrimų institute (ITER), Aukštųjų studijų fakultetas siekia skatinti ir koordinuoti kokybišką įmonę, kuri siūlo Magistras, pažangių magistro ir profesinių studijų programas, vykdyti mokslinius tyrimus ir teikti paslaugas visuomenei pagal mūsų misija.

Šiuo metu mokykla siūlo keturių (4) absolventas programos:

Dailės magistras Mokymo (MAT) Vykdomasis magistro Educational Management (EMEM) (kai kurie kursai yra dėstomi pagal Mona verslo mokykla) Specialusis švietimas M.Sc Konsultavimas ir socialinis darbas

Studijų ir mokesčiai Mokslą imamas už kredito su normomis kasmet keičiasi. Privalomieji studijų išlaidas pridedami įvairių daiktų. Studentai privalo atlikti mokėjimus visiškai, tačiau mokėjimas planas paprastai yra prieinama nuo buhalterė. Dabartinė mokestis kreditu $ 16,000.00 ir studentų tikimasi siekti tam tikrų 9 kreditai per semestrą minimumą.

Patekimo į rinką reikalavimai

  1. Privalo turėti ne mažiau kaip bakalauro laipsnį iš akredituotos įstaigos gali būti: -Trained absolventas - laipsnis mokytojų rengimui ar -PASIRUOŠIMO apmokyti graduate- laipsnį be mokytojų rengimo 2. Oficialius protokolus iš visų anksčiau dalyvavo kolegijų ir universitetų.
  2. Du rekomendacinius laiškus: vieną iš administratoriaus ar kitų darbuotojų, kurie gali patvirtinti, kad pareiškėjo veikla ir požiūris į darbą.
  3. Bet kokie kiti kvalifikaciją, kuri gali būti laikoma tinkama, University College Priėmimo valdyba.
  4. Dabartinis Darbo patirtis.
  5. Parašė vienas puslapis popieriaus ketinimų ir pareiškimo dėl "Ką reiškia būti organizacijoje lyderis šioje eroje.

Taikymas yra svarbi Universiteto įrašo ir turėtų būti baigtas atidžiai ir tiksliai. Nepilnos paraiškos formos prašymas gali būti atmestas.

Pareiškėjai turi užpildyti prašymo priimti, įskaitant negrąžintiną paraiškos mokesčiui JA $ 700,00 sumokamas The Mico University College. Paraiškų formas galima rasti internete, arba per Studentų reikalų tarnyba.

Galutinis paraiškų pateikimo terminas: Susisiekite aukštosios mokyklos Švietimo.

Vietos

Kingstonas

Address
The Mico University College
1A Marescaux Road
Kingston 5

Kingston 5 Kingstonas, Šv. Andriejaus parapija, Jamaika