University of Technology, Jamaica (UTech)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vieta

Kauno technologijos universitetas, Jamaika (Utech), anksčiau Dailės kolegija, Mokslo ir technologijų yra per Didžiojo Kingston miesto regione Šv Andriejaus parapijos ir užima maždaug 18,2 hektarų. Jis yra su viltimi, Botanikos sodai rytus neviršydama Papine-Liguanea prekybos centrų. Campus aptarnauja keli autobusų maršrutų ir yra kelios minutės pėsčiomis nuo Mona Campus regioninio universiteto West Indies ir universitetinės ligoninės.

istorija

Universitetas buvo įkurtas 1958 metais, iš pradžių pagal pavadinimą Jamaika technologijos institutas. 1959, pavadinimas buvo pakeistas į menų, mokslo ir technologijų kolegijoje ir tapo įsteigtos pagal menų, mokslo ir technologijų (CAST) schema 1959 koledže. Tai buvo patvirtinta kurį Parlamento aktu 1964 m. 1986, lietinio schema buvo pakeista siekiant padaryti kolegija laipsnis suteikimas institucija. Lietinio schema taip pat teisiškai įgaliota instituciją atlikti savo reikalus pagal dvi organų, ty Tarybos ir Akademinės tarybos.

Institucija oficialiai buvo suteiktas universiteto statusas rugsėjo 1, 1995, pagal pavadinimą, technologijos, Jamaika, universitetas ir tapo visiškai Chartered birželio 29, 1999.

Įstaigos istorija yra glaudžiai susijusi su socialinės ir ekonominės plėtros Jamaikos. Iš šiek tiek daugiau nei 50 studentų ir 4 programas 1958 metais, institucija, tapo pagrindinė nacionalinė institucija su studento gyventojų per 11.000 ir siūlo daugiau nei 100 skirtingų programas sertifikatų, diplomų ir laipsnių lygiu.

Jo studijų aukos ir plėtra buvo modeliuojama anglų politechnikos sistemos pabrėžiant lankstumo požiūriu, mokymosi darbo vietoje ir profesinės ryšius. Lankstumas savo akademinių aukos atsispindi įvairių rūšių programos pristatymo, kurios apima visą laiką ir ne visą darbo laiką (dieną spaudai, vakare) ir kooperatines darbo pagrįstas programas. Be to, keletas programų franšizė į Bendrijos kolegijų skaičius ir dauguma programų yra susiję su nacionalinių ir tarptautinių profesinių organizacijų.

Vietos

Kingstonas

University of Technology

Address
University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road
Kingstonas, Šv. Andriejaus parapija, Jamaika
Interneto svetainė
Telefonas
+1 876-927-1680