University College Of The Caribbean

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apžvalga

University College of the Caribbean "yra privati ​​University College siūlo kursus tuo diplomas, bendradarbis, bakalauro ir magistro lygio išsilavinimą. Mūsų pagrindinės veiklos kryptis yra verslo studijų, informacinių technologijų ir teisės.

istorija

2002, Vadybos mokslų institutas (IGS - est Sausis 1992), įgijo vadybos ir gamybos institutas, (IJP - est Sausis 1976) formuoti didžiausia privati ​​aukštojo mokslo konsorciumą Jamaika. Susijungimas sukūrė University College of the Caribbean (UCC). UCC tapo tėvų organizacija 2004. Naujas subjektas kartu su Floridos tarptautinio universiteto (FŽP), Floridos universiteto (UF), ir Floridos valstijos universiteto (FSU), tada pradėjo didelę iniciatyvą pradėti naujų verslo, informacinių technologijų ir inžinerijos mokymo programas Jamaika numeris , kuris prasidėjo 2005 m. 2008 metų gegužės mėnesį, UCC buvo suteikta teisė pasiūlyti diplomas įstatymo bendradarbiaujant su Londono universitete. Šiandien Londono Teisės bakalauro, mokslo bakalauras, Bankininkystės ir Finansų ir bakalauro, bankininkystės ir finansų universitetas taip pat yra pristatomi / siūlomi UCC.

Pagrindinis UCC dėmesys skiriamas tolesniam pasirengimui vidurinių mokyklų absolventų ir vidutinio lygio specialistai su kai kurių aukštojo mokymo atvykimo laipsnį, arba aukštyn mobilumas į verslo ar pramonės. Nuo savo įkūrimo (UCC / IMS / IMP), maždaug 65.000 asmenys sėkmingai baigė savo keliomis programomis. Šiuo metu organizacija turi metinę visą dieną ir visą darbo dieną studentas gyventojų (daugiausia darbo specialistai) iš maždaug 4000 ir aukštos kvalifikacijos ir patyrusių administracinio ir akademinio personalo 192 ir 250 atitinkamai paremti visus pirmiau minėtus programas.

Registracija

University College of the Caribbean yra įregistruotas ir pripažintas ir keletas jos programų yra akredituotos universiteto tarybos Jamaika (UCJ), oficialios akreditacijos įstaiga aukštojo mokslo Jamaikoje ir sandraugos ir OAS konsorciumų universitetų narys Adomaitienė švietimo (AKF) ir Tarptautinės universitetų asociacijos pirmininkų (IAUP).

Verslo modelis

UCC yra įsikūręs ne 17 Worthington Avenue palydovinės miesteliai senajame viltis kelio ir Oksfordo Terrace vietose Kingston ir penkių regioninių universitetų vietose Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar ir gegužės Pen. UCC pradėjo savo ekspansiją į Rytų Karibų regiono per pristatymą savo interneto programas, specialiai Antigva ir Barbuda, Sent Vinsentas ir Grenadinai, Grenada, Dominika ir turkai ir Kaikoso.

UCC, per savo dukterinę įmonę, IMS, kuri buvo įsteigta kaip regioniniu centru Karibų pirmiausia dėl importo ir eksporto aukštojo mokslo paslaugų ir programų (tik ty bakalauro ir magistro laipsniai) siūlo savo dviejų pagrindinių užsienio partneriais, Floridos tarptautinio universiteto ir Londono universiteto. UCC per IJP yra atsakinga už tinklo plėtojimą ir pristatymo vietos, vietos profesinių pažymėjimų, asocijuotos ir bakalauro laipsnius į vietos Jamaikos rinkoje organas.

valdymas

UCC veikia pirmininkavimo dr Winston Adams ir generalinis direktorius, ponia Geraldine Adams valdo pavaduotojo ir pavaduotojų pirmininkų, direktorių ir vadybininkų, įskaitant specialistų, turinčių daktaro laipsnį įgijusiems kvalifikaciją atitinkamai iš įvairių disciplinų komanda. UCC taip pat dirba ir nuolat plėtoja valdymo sistemą, tikslus, siekiant užtikrinti, kad jos rezultatų kokybė pagerėjo institucija auga, siekiant užtikrinti optimalų studentų ir suinteresuotųjų šalių rezultatus.

Konkurencinis pranašumas

University College koncepcija yra tvirtai įsišaknijusi švietimo filosofija grindžiama lankstumu, profesinių standartų ir darbo vietos poveikio. UCC yra toliau išsiskiria savo įvairių programų ir lygius, atvykimo kvalifikaciją lankstumo, aiškiai apibrėžtos pasitraukimo standartų klausimus, kurie atliekami, atsižvelgiant į profesinės praktikos, skiriamasis kompetencijos absolventų; aktualumas; lygios galimybės; finansinis perspektyvumas; įvairovė fakulteto darbuotojų ir programų ; aukštos kokybės vietos ir užsienio programas; tarptautinės partnerystės susitarimus ir pavyzdinis valdymo.

Atlikdama University College statusą, UCC suteikia studentams iš geriausių privalumai abiejų sistemų su kruopščiai ir laiku vietinių bakalaureato laipsnį ir diplomo programos papildo vienodai atitinkamos skalūno bakalaureato ir magistrantūros programų, siūlomų už savo užsienio partnerių atranka, Floridos tarptautinio universiteto ir Londono universiteto.

UCC taip pat jos taikymo sritį a University College Karibų fondo kad kaltinamas atsakomybės pasiūlyti ir valdyti stipendijas studentams UCC. Tai darydama, ji siūlo platų stipendijų, maksimaliai galimybes aukštojo mokslo studentams visoje Jamaikoje.

UCC fondas taip pat pavesta įmonės lėšų rinkimo veiklą UCC remti ne tik savo stipendijų programas, bet ir veiklą atnaujinti savo įrenginius ir išplėsti savo programų pasiūlymus. UCC fondas (JAV) registravo įregistruotas Floridos valstijos, kaip 502 c 3 viešojo labdarai.

Rinkos dydis ir aprašymas

UCC pagrindinė mokinių skaičius yra sudarytas iš įvairiausių pramonės šakų. Jie paprastai dirba ne vyresniųjų raštvedybos, priežiūros ir valdymo gretas, o pagrindinis yra jaunesni jų 30s ir 40s. Su savo ekspansiją į siūlanti visą laiką programas tuo Worthington Avenue Campus New Kingston, UCC dabar taip pat gali sutalpinti į neseniai aukštųjų mokyklų absolventų poreikius daugiausia iš verslo srities, amžiaus, daugiausia iš jų pabaigoje paaugliams pradžioje ir viduryje dvidešimties.

2012 viduryje, UCC įsteigė Tarptautinį biurą, kuri sudarytų pagrindinį paramą universiteto internacionalizavimo iniciatyvos. Ši iniciatyva apima, be kita ko, pritraukti studentus iš viso pasaulio, kurie bus ne tik prisidėti savo žiniomis prie UCC bendruomenei, bet ir patirtimi, Jamaikos kultūrą per UCC akademinio mokymo programas.

Vietos

Kingstonas

Address
University College of the Caribbean,
17 Worthington Avenue

Kingstonas, Šv. Andriejaus parapija, Jamaika