Hirosaki University

Įvadas

Oficialus aprašymas

aprašymas

Hirosaki universitetas buvo įkurta buvusios pilies miestelyje Hirosaki 1949. Tai nacionalinis universitetas ir yra Aomori prefektūroje, esančio šiaurinėje pabaigos Honšiū saloje.

Hirosaki universitetas yra vidutinio dydžio universitetas su fakultetų humanitarinio švietimo, medicinos, mokslo ir technologijų, ir žemės ūkio & Life Science. Šie penki fakultetai apima platų ir platų bakalauro akademinių disciplinų. Universitetas taip pat namo į septynių studijų programų, įskaitant nepriklausomas ir tarpdisciplininio daktaro kurso kraštotyros.

aprašymas
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Japonijos

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Meistras humanitarinių ir socialinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų April 2019 Japonija Hirosaki

Dvi studijos yra siūlomi magistro programos: kultūros studijų ir taikomosios socialinių mokslų srityse. Kiekvieno tikslas yra pasirodyti aukštos kvalifikacijos absolventų, kurie gali susidoroti su transformacijų ir institucines reformas, kurie vyksta ne tiek regioniniu ir pasauliniu lygmenimis dabartinės visuomenės. [+]

Graduate School Humanitarinių ir socialinių mokslų yra įsipareigojusi bendruomenės ir globarized pasaulyje.

Dvi studijos yra siūlomi magistro programos: kultūros studijų ir taikomosios socialinių mokslų srityse. Kiekvieno tikslas yra pasirodyti aukštos kvalifikacijos absolventų, kurie gali susidoroti su transformacijų ir institucines reformas, kurie vyksta ne tiek regioniniu ir pasauliniu lygmenimis dabartinės visuomenės.

[-]

Meistras mokslo ir technologijų - pažangus mokslas ir technologijos švietimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų April 2019 Japonija Hirosaki

Graduate School of Science ir technologijos (magistrantūroje) mano, kad švietimas, kaip svarbiausia pareiga, ir siekia išugdyti labai specializuotas inžinierių, kurie gali prisitaikyti prie pažangos ir įvairovės mokslo ir technologijų srityje. [+]

Su pažangių mokslo ir technologijų Švietimo Tikslas

Graduate School of Science ir technologijos (magistrantūroje) mano, kad švietimas, kaip svarbiausia pareiga, ir siekia išugdyti labai specializuotas inžinierių, kurie gali prisitaikyti prie pažangos ir įvairovės mokslo ir technologijų srityje. Kursas suteikia pažangias mokslo ir technologijų išsilavinimą pagal už glaudų ryšį tarp bakalauro programos švietimo ir kad magistro programos svarbą atlygį.

[-]

Meistras žemės ūkio ir gyvosios gamtos mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų April 2019 Japonija Hirosaki

Magistro programa susideda iš penkių kursai: "Biologijos", "Biochemijos ir molekulinės biologijos", "Taikomosios biologijos mokslų", "Žemės ūkio ir sodininkystės" ir "Žemės ūkio ir Aplinkos inžinerijos". [+]

Išplėstinė švietimas ir moksliniai tyrimai Žemės ūkio ir gyvosios gamtos mokslų srityje

Magistro programa susideda iš penkių kursai:

"Biologija", "Biochemija ir molekulinė biologija", "Taikomoji biomokslai" "Žemės ūkis ir Sodininkystė", ir "Žemės ūkio ir Aplinkos inžinerija".

Studentai gali pasirinkti vieną iš dviejų studijų programų, priklausomai nuo jų ateities planus: akademinė mokslinių tyrimų programos (mokslo darbuotojų mokymas) arba praktiškas mokslinių tyrimų programos (mokymai Techninių ekspertų).

Graduate Management Admission Test arba Magistro laipsnį žemės ūkio ir gamtos mokslų skiriama tiems, kurie uždirbo pakankamai kreditų ir pateikė patvirtintą disertaciją. Mes siekiame suprasti plačiai techniką ir iš aukščio specialistas, kuris gali prisidėti prie ekspertų bendruomenė, aukščiausios inžinierius su tarptautine regėjimo lauke plėtros mokymą, ir tyrėjas, kuris gauna į "The Times" prašymą iš anksto ir gali užginčyti pažangių studijų.... [-]