Japan Lutheran College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šio mokykloje misija yra mokyti asmenis, kurie "tarnauti Dievui ir pasauliui Kristaus dvasia" per "nurodymu vertinanti kiekvieną individą."

Krikščionių Instrukcija

Krikščionybė - įkūrėjų dvasią, kuri palaiko Japonija liuteronų kolegija

Krikščionybė, įkūrėjų dvasią, kuri yra JLC palikimas, ne tik pasirodyti paskaitose, bet yra dalis visų universiteto gyvenime. Daug galima pasimokyti ir įgijo nuo kasdienių sąveikų su fakulteto darbuotojų ir kitų studentų.

Japonija liuteronų kolegija turi Campus krikščionių centras, kur kapelionas (pastorius) nustatyta vadovavimo visoms garbinimo susijusią veiklą ir programas miesteliu. Kapelionas aptarnauja kapelionas padėjėjas, kartu su kitais pagalbininkais ir studentų savanorių, kurie sudaro kulto komitetą. Yra koplyčia paslaugas kiekvienoje klasėje diena. Nors garbinimas nėra privaloma, ji suteikia vietą, kur dėstytojai ir studentai gali ateiti kartu kaip vienas, girdėjo Dievo Žodį, ir prisijungti prie maldos. Per čia pateiktų pranešimų, yra galimybių pamatyti kitą iš tų žmonių, kad mes bendrauti kasdien pusę.

Mūsų "Lutheraness" pagrindas - tarsi-of šlovino Dievą ir puoselėti meilę mūsų bendrapiliečių žmogui rasti šiame krikščionių mokymą. Jis yra mūsų viltis, kad studijų metai at JLC ​​bus ne tik sukelti žinių ir įgūdžių, bet bus laikas, kad giliai paveikia kiekvieną iš mūsų, kaip individų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Japonijos

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Klinikinė psichologija

Su bendrabučiu Dieninės April 2019 Japonija Tokyo

Krikščioniška dvasia - meilė ir atsidavimas širdies - jau, puoselėti ryšius su žmonėmis, kiekvieno asmens orumui, ir mokymo ekspertų klinikinės psichologijos, kuri gali visiškai išnaudoti pažangių žinių ir technologijų. [+]

Klinikinė psichologija idėja

Krikščioniška dvasia - meilė ir atsidavimas širdies - jau, puoselėti ryšius su žmonėmis, kiekvieno asmens orumui, ir mokymo ekspertų klinikinės psichologijos, kuri gali visiškai išnaudoti pažangių žinių ir technologijų.

Patirtinio mokymosi puoselėti!

Klinikinė psichologija yra praktiškai tyrimas. Norėdami tapti kaip padėti technologijas ir žinias į pagalbą žmonėms, svarbu išmokti per praktinę patirtį. Kai miesteliu "Klinikinė psichologija konsultacinis centras", dalyvauti, pavyzdžiui, nuo pirmųjų metų grupės patirtį, jums bus atsakingas už kliento interviu iš maždaug 1 metų pabaigoje. Antrus metus ji taip pat prisijungė off-kampusie mokymus. Ligoninė, pritaikymas orientavimas klasėje, yra įvairių mokymo paskirties, pavyzdžiui, vaiko ir šeimos paramos centras. Sukurti mokymo įrašą ir stenograma, atsižvelgiant į super vizija konsultacinių centrų ir off-kampusie mokymo vietą. Be to, dieninio fakulteto nariai, atsižvelgiant į mokymo turinį ataskaitoje dėstoma gerai.... [-]


Socialinė gerovė

Su bendrabučiu Dieninės April 2019 Japonija Tokyo

Mes siekiame socialinio darbuotojo mokymo kaip labai specializuotų specialistų. Be to, mes siekiame įgūdžiai valdymo verslo socialinės rūpybos įstaigų ir institucijų. [+]

socialinė gerovė idėja

Magistro programa

Mes siekiame socialinio darbuotojo mokymo kaip labai specializuotų specialistų. Be to, mes siekiame įgūdžiai valdymo verslo socialinės rūpybos įstaigų ir institucijų.

Doktorantūros programos

Mes siekiame mokymo socialinės rūpybos studijų mokslininkų ir pedagogų. Be to, mes mokymas operacijų valdymo ekspertų įstaigų ir institucijų, per praktika teorija ir teisės politikos socialinės gerovės.

It features trys studijų srities

Mokytojo programos (1) socialinės gerovės institucijų ir politika (2) socialinės gerovės metodai ir būdai, (3), kad pasirinktumėte sritį įsisavinti žinias iš trijų mokslinių tyrimų sričių krikščionių socialinės gerovės, labai specializuotiems profesionalams dėvėti reikiamą žinių ir įgūdžių, kaip. Doktoranto programos, ji susideda iš (1) socialinės gerovės institucijų ir politika (2) dalykai dviejų studijų sričių socialinę paramą technologija.... [-]