American University of Sharjah

Įvadas

Oficialus aprašymas

Amerikos Šardžos universitetas Yra nepriklausoma, ne pelno siekianti bendrojo lavinimo įstaiga, sąmoningai pagrįsta Amerikos aukštojo mokslo institucijomis. Universitetas yra pirmaujanti visapusiškas bendrojo lavinimo universitetas Persijos įlankoje ir tarnauja studentams iš šio regiono ir iš viso pasaulio. AUS siekia būti regiono lyderiu aukštojo mokslo srityje, žinomu dėl kompetencijos ir inovacijų mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų srityse.Amerikos Šardžos universitetas yra 16 km (10 mylių) nuo Šardžos centro ir maždaug 25 km nuo kaimyninio Dubajaus emiroto. Sharjah yra pasaulinis prekybos centras ir mokymosi miestas bei menas, kaip tai patvirtina 1998 m. UNESCO paskirtis - kultūros sostinė arabų pasaulyje.

Pagrindinės priežastys studijuoti AUS:

Studentų įvairovė
Nuo 2016 m. Pabaigos AUS buvo 6 002 studentai. Tai buvo 429 absolventai ir 5402 studentai. Studentų santykis yra 50,4 vyrų ir 49,6 moterų. Pagal aukštojo mokslo "Times" aukštojo mokslo duomenų analizę, "AUS" turi aukštesnį procentą tarptautinių studentų nei bet kurioje kitoje pasaulio reitingą turinčioje institucijoje. Apie 84 procentus universiteto studentų sudaro tarptautiniai studentai, atstovaujantys daugiau kaip 100 tautybių.

Fakulteto narių kokybė ir įvairovė
Mūsų fakulteto nariai turi ilgametę dėstymo ir mokslinių tyrimų patirtį ir laipsnio kvalifikacijas iš kai kurių prestižinių pasaulio universitetų. Tarp jų - Harvardo universitetas, Jeilio universitetas, Kembridžo universitetas, Oksfordo universitetas, Stanfordo universitetas, Browno universitetas ir Prinstono universitetas. Maždaug 92 procentai visų fakultetų turi baigimo laipsnį, o 81 procentai - daktaro laipsnį.

Finansinės dotacijos ir stipendijos bei absolventų asistentų galimybės

AUS finansinė parama

AUS daro viską, kad užtikrintų, jog finansinės priemonės nekliudytų kvalifikuotų studentų gauti geriausią išsilavinimą, kurį jie nusipelno. Siūloma daugybė dotacijų, stipendijų ir darbo studijų galimybių tiek studentams, tiek absolventams, siekiant padėti jiems finansuoti savo išsilavinimą. Siūlomos stipendijos apima:

  • Finansinė dotacija (5-50 proc. Atleidimas nuo mokesčio už mokslą, laboratorijos mokesčiai ir bendrojo apgyvendinimo išlaidos) dieninių studentų, turinčių įrodytus ribotus finansinius išteklius.
  • Išskirtinės studentų stipendijos (20 proc. Atleidimas nuo mokesčio už studijas ir laboratorinius mokesčius) pirmą kartą mokiniams, kurie pasiekė skirtumą, pasiekdami minimalų bendrą vidurkio balą 95 proc. Arba jo ekvivalentą paskutiniais jų vidurinio ugdymo metais.
  • Akademinio išsilavinimo stipendija (10 proc. Studijų ir laboratorijos / technologijos mokesčių) pirmą kartą mokiniams, kurie demonstruoja akademinę kompetenciją, pasiekdami minimalų bendrą vidurkį vertinto balo nuo 90,00 iki 94,99 proc. Arba jo ekvivalentą paskutiniais jų vidurinio ugdymo metais.
  • Aktyvaus studentų stipendija (iki 50 proc. Atleidimas nuo mokesčio už mokslą ir laboratoriją) skiriama talentingiems studentams kaip universiteto paramos gestas ir studentų pasiekimų pripažinimas neakivaizdinėje srityje.
  • Atletikos stipendijos (iki 50 proc. Atleidimas nuo mokesčio už mokslą, laboratorijos mokesčius ir bendrą nakvynę) siūlomi talentingiems studentų sportininkams, kurie demonstruoja sportinį meistriškumą ir išskirtines sporto savybes.
  • Šeimos išsimokslinimo stipendija (25 proc. Atleidimas nuo mokesčio už studijas ir laboratorijas) šeimoms, kuriose yra daugiau nei viena dukra / sūnus, kartu mokosi AUS kaip studentai dieninių studijų metu.
  • Kitose stipendijose ir dotacijose yra Kanclerio mokslininkų apdovanojimas, Studijų turų stipendija, Akademinio ugdymo stipendija, Kanclerio sąrašo stipendija, Deanų sąrašo stipendija ir Šarako mokyklos stipendija.
AUS Info

Universitetas taip pat skiria aukštąjį išsilavinimą aukštųjų mokyklų absolventams. Magistrantnjros padơjimai padengia studijǐ mokesčius (nuo 33-100 procentǐ studijǐ atsisakymo) ir kasmetines stipendijas per reguliarius semestrus. Absolventų asistentų kursai gali būti magistro studijų asistentūros ar aukštojo mokslo dėstytojai. Magistro studijų asistentūra suteikia studentams galimybes plėtoti mokslinių tyrimų patirtį dirbant su fakulteto nariu mokslinių tyrimų srityje. Per magistro laipsnį dėstytojai įgyja su mokymu susijusią patirtį dirbdami ne visą darbo dieną tokiose pareigose kaip laboratorijos darbuotojai. Abi yra skiriamos pagal konkurso semestrą pagal semestrą.

Universiteto patalpos

Vienas iš svarbiausių ir gerai žinomų AUS savybių yra gyvas ir dinamiškas universiteto gyvenimas. Universitete studentams siūlomos pilnai įrengtos bendrabučio, sporto komplekso ir treniruoklių salės. Kitos paslaugos yra sveikatingumo centras, vaistinė, bankas, pašto įstaiga, kirpykla, ponios grožio salonas, knygynas, valgomojo ir dvi parduotuvės.

Gyvenamosiose salėse studentams suteikiama vieta gyventi, atsipalaiduoti, sportuoti ir mokytis komfortu. Universiteto sveikatos centras teikia įvairias paslaugas, įskaitant ambulatorinę priežiūrą, sveikatos priežiūrą, psichologinį konsultavimą ir greitosios medicinos pagalbos / greitosios pagalbos paslaugas. "AUS" sporto rengyklose yra įvairios pramoginės ir konkurencingos sporto šakos. Sporto komplekse yra vidinis krepšinis, tinklinis, rankinis, badmintonas, teniso aikštelės, be 50 metrų olimpinių uždarų baseinų, skvošo aikštelės, treniruoklių salės ir treniruoklių salė.

Lauko įrengtose yra krepšinio aikštelės, teniso kortai, futbolo laukas, kriketo aikštelė, beisbolo aikštelė ir 400 metrų bėgimo takelis.

Neakivaizdinė veikla, studentų klubai ir organizacijos

AUS daug dėmesio skiria neakivaizdinei veiklai, nes jos yra labai svarbios studentų visapusiškam vystymuisi. Studentai yra skatinami dalyvauti sporto veikloje, prisijungti prie kultūros ir suinteresuotų klubų bei savanoriškai dalyvauti bendruomenės paslaugų kampanijose. Universitete siūlomi 81 kultūriniai ir įdomūs studentų klubai, 25 sporto komandos ir bendruomenės savanoriškos veiklos programa. Studentai taip pat gali dalyvauti teatro ir muzikos spektakliuose per universiteto scenos menų programą. Per metus kultūros spektakliai vyksta miesteliuose.

Pasaulio klasės moksliniai tyrimai ir publikacijos

AUS yra įsipareigojusi tapti geriausiu regiono mokslinių tyrimų universitetu, žinomu dėl savo kompetencijos ir inovacijų. Universitetas skatina ir remia savo fakulteto ir studentų mokslinę, mokslinę ir kūrybinę veiklą. Be to, universitetas planuoja kurti mokslinių tyrimų ir technologijų parką.

Mokslinių tyrimų finansavimas AUS apima 2,5 milijonus AED, skiriamų per metus, kaip Vidaus fakulteto mokslinių tyrimų stipendijas; 2 000 milijonų AED, skiriamų per metus sabbatic lapams; 10 milijonų AED (atleidimas nuo studijų ir stipendijos absolventų tyrimams ir dėstytojų padėjėjams), skiriami absolventų paramai; Ir 2,1 milijono AED per metus užtikrinama išorės mokslinių tyrimų dotacijomis.

AUS fakultetas ir studentas gamina ir skelbia aukštos kokybės darbą, kurį reguliariai gauna pripažinimas tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu. AUS fakulteto nariai turi 67 patentus, daugelis yra patentuoti tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu. AUS fakulteto nariai turi stiprią mokslinės publikacijos prestižuose žurnaluose ir tarptautinėse konferencijose, kuriose paprastai dalyvauja auklėtinių studentai kaip bendraautoriai.

  • Žurnalo leidinių skaičius 2014-2016 m .: 1014
  • Prezentacijų ir procedūrų skaičius 2014-2016 metais: 131

Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybės

AUS taip pat daug dėmesio skiria abipusiškai naudingiems ryšiams su bendruomene. Visi AUS kolegijos ir mokyklos stengiasi patenkinti verslo bendruomenės poreikius ir sukurti ryšius, kurie atneš naudos tiek AUS, tiek jos partneriams. Šie ryšiai taip pat padeda universitetui vykdyti mokslinius tyrimus, taip pat skatina mokslinių tyrimų kultūrą, kuri greitai tampa vienu iš labiausiai patrauklių universiteto elementų.

AUS absolventai dirba daugelyje tarptautinių įmonių, NVO ir vyriausybinių institucijų. Nors AUS studentai turi galimybę praktikuoti pirmaujančiose vietinėse ir tarptautinėse firmose. Universitete taip pat vyksta kasmetinis karjeros forumas ir AUS senjorams bei absolventams suteikiama galimybė susipažinti su privačių ir viešųjų sektorių atstovais, kurie nori įdarbinti AUS studentus ir absolventus kaip visą darbo dieną dirbančius ar stažuotojus.

AUS siūlo 26 pagrindinius ir 45 nepilnamečius bakalauro laipsnį ir 14 magistro laipsnių per Architektūros, meno ir dizaino koledžą; Menų ir mokslo kolegija; Inžinerijos kolegija; Ir verslo administravimo mokykla.

antraštė-events_1_

On-campus būstas ir įranga

Universiteto būstas yra patogiausia vieta studentams studijuoti universitete. Universiteto gyvenamosiose salėse gyvena daugiau nei 2000 studentų. Jie mėgsta arti akademinių pastatų, bibliotekos, maisto teismo ir sporto komplekso. AUS gyvenamosiose salėse yra aštuoni vyrų ir penkių moterų bendrabutyje pastatai, kuriuos prižiūri darbuotojai 24 valandas per parą. Studentai gali pasirinkti privačius, pusiau privačius, bendrus, vienviečius ar dviviečius kambarius. Gyvenimo aplinka yra labai turtinga daugiakultūrėje atmosferoje ir subalansuota socialinės ir akademinės veiklos mišra. Gyvenamosiose salėse studentams suteikiama vieta gyventi, atsipalaiduoti, sportuoti ir mokytis komfortu.

Biblioteka

AUS biblioteka, žinoma kaip viena iš pirmaujančių regiono bibliotekų, teikia rinkinius, paslaugas ir programas universitetų bendruomenės mokymo programoms ir mokslinių tyrimų poreikiams paremti. AUS bibliotekoje yra 140 kompiuterių darbo vietų; Informacinio raštingumo ir mokslinių tyrimų įgūdžių mokymas; 141 000 knygų / medijos elementų ir prieigą prie 220 000 elektroninių knygų; Ir 50 + duomenų bazių su galimybe susipažinti su 26 000 elektroninių periodinių leidinių. Be to, visi AUS bibliotekininkai ir bibliotekų administratoriai turi akredituotus bibliotekos ir informacijos mokslo magistro laipsnius iš Amerikos bibliotekų asociacijos akredituotų arba pripažintų institucijų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Akreditacijos

AUS_accreditation

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Dailės magistras laipsnis mokant anglų kalbančių kitomis kalbomis (MA TESOL)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų Dailės magistras TESOL programa yra Premier paruošimo už mokymo anglų Karjera kitakalbiams (TESOL). [+]

Mūsų Dailės magistras TESOL programa yra Premier pasirengimas yra karjeros Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos (TESOL).

Su didžiule išteklių ir fakulteto anglų kalbos departamente, mes teikiame programą, ypač skirtą patenkinti anglų kalbos mokytojų poreikius, kaip antrosios kalbos įvairialypėje, daugiakultūrėje aplinkoje. Mūsų kursas aukos teikti profesinį mokymą ir tvirtus pamatus iš antrosios kalbos įsigijimo, dėstymo metodiką, kalbos testavimas ir naudoti technologiją kalbų mokymo klasėse. Mūsų išskirtinis akademinė programa yra mokoma aukštos kvalifikacijos dėstytojų tarptautinės mokymo patirtį TESOL, teorinės ir taikomosios lingvistikos srityse, ir tarpkultūrinės komunikacijos.... [-]


Dailės magistras vertimo raštu ir žodžiu anglų arabų English (Mati)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų Dailės magistras anglų / arabų / Anglų vertimo raštu ir žodžiu (Mati) laipsnis yra žinomas visame regione dėl savo nepriekaištingą reputaciją. [+]

Mūsų Dailės magistras anglų / arabų / Anglų vertimo raštu ir žodžiu (MATI) laipsnis yra žinomas visame regione dėl savo nepriekaištingą reputaciją.

Reagavimas į svarbų tarpkultūrinio bendravimo vaidina tarptautinius susitikimus šių dienų ir vis didėjantis poveikis Arabų regione pasaulio reikalus, mūsų programa suteikiančias absolventams labai specializuotos vertimo raštu ir žodžiu įgūdžius anglų ir arabų kalbomis. Mes įdėti įvairiausių įgūdžių, reikalingų vertimo žodžiu ir raštu per bendrą teorinį sistemą, kuri suteikia mūsų studentams su įrankiais identifikuoti, analizuoti ir spręsti problemas ir sukurti atspindinti požiūrį į vertimo žodžiu ir raštu.... [-]


MSc

Magistras Apskaita

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras Apskaita (MSA) programa suteikia studentams pažangios žinių ir metodų siekti profesinės karjeros viešajame ir privačiame apskaita. MSA studentams plėtoti įgūdžius, būtinus spręsti apskaitos problemas, kurios yra šiuolaikinės reikšmingi apskaitos, finansų ir kitų verslo sričių srityse. [+]

Mūsų MSA programa atveria įdomų naują galimybę apskaitos ir suteikia greitą takelį pasiruošti kai kurie iš labiausiai prestižinių kredencialus profesijos. mūsų Magistras Apskaita (MSA) programos suteikia studentams pažangios žinių ir metodų siekti profesinės karjeros viešajame ir privačiame apskaita. MSA studentams plėtoti įgūdžius, būtinus spręsti apskaitos problemas, kurios yra šiuolaikinės reikšmingi apskaitos, finansų ir kitų verslo sričių srityse.

Programa yra sukurta siekiant sukurti papildomų įsidarbinimo galimybes ir skatinti karjeros sėkmę mūsų absolventų. Karjeros galimybės Absolventai turės apimti ir pozicijas, viešojo sektoriaus apskaitos, pavyzdžiui, išorės auditorių, mokesčių rengėjų ir konsultantų, taip pat privačiose apskaitos vaidmenis, pavyzdžiui, vidaus auditorių, valdikliai, finansų vadovus ir finansų analitikais. Pozicijas viešajame sektoriuje taip pat prisideda prie didelės paklausos absolventas laipsnį apskaitos, tiek federalinės ir vietos lygmenimis.... [-]


Magistras kompiuterių inžinerijos (mscoe)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Kompiuterių inžinerijos vaidina svarbų vaidmenį kaip ateityje apibrėžiama: pasirinkti mūsų magistras Kompiuterių inžinerijos (MSCoE) programa reiškia pasirenkant galimybę būti ne iš pirmaujančių pasaulio technologijų įmonių priešakyje savo karjeros dalimi. [+]

Kompiuterių inžinerijos vaidina svarbų vaidmenį kaip ateityje apibrėžiama: pasirinkote mūsų Master Of Science Kompiuterių inžinerija (MSCoE) programos reiškia pasirenkant galimybę būti ne iš pasaulio pirmaujančių technologijų įmonių priešakyje savo karjeros dalimi.

Vis svarbesnis kasdienio gyvenimo dalis, kompiuterių inžinerijos susijęs su tuo, kaip kai kurie iš šiandien labiausiai naujoviškų įrenginių yra sukurta.

Akademinis kelias skiriasi nuo studijų laipsnį kompiuterių mokslo, kuris yra sistemingas tyrimas algoritminių metodų atstovaujanti ir transformuojant informaciją, kompiuterių inžinerijos susijęs su projektavimo ir prototipų kompiuteriniams įrenginiams ir sistemoms.... [-]


Magistras Mechatronikos inžinerija (msmtr)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Akredituota JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų, mūsų magistro Mechatronikos inžinerija yra tarpdisciplininis programa, kuri sujungia mokslo ir inžinerines koncepcijas, reikalingas spręsti didžiuosius iššūkius nuolat besikeičiančios pramonės sektoriuose. [+]

Daugiadisciplinei inžinieriai dabar reikia labiau nei bet kada.

Akredituota JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų, mūsų magistro Mechatronikos inžinerija yra tarpdisciplininis programa, kuri sujungia mokslo ir inžinerines koncepcijas, reikalingas spręsti didžiuosius iššūkius nuolat besikeičiančios pramonės sektoriuose.

Mechatronika vystėsi kaip atskiras inžinerijos disciplina per pastaruosius kelerius metus. Tai mechanika, elektronikos, informacinių technologijų ir kompiuterių mišinys. Jis atėjo tai sinergetinį naudoti tikslumo inžineriją, valdymo teorijos, kompiuterių mokslo ir jutiklio ir pavaros technologija kurti geresnius produktus ir procesus. Tai naujausias technologijas tikslumo mechaninės inžinerijos programa, automatinio valdymo teorija, informatikos ir elektronikos projektavimo procesą sukurti daugiau funkcinių ir prisitaikyti produktus. Nes mechatronikos studentų studijuoja disciplinų, jie gerai įrengtas eiti į platų darbo vietų elektros arba mechanikos inžinerijos, taip pat programinės įrangos kūrimo ir valdymo pozicijas. Kombinuoti įgūdžiai mechatronikos absolventas tampa vis naudingesnės darbdaviui, ypač tokiose srityse, kaip:... [-]


Magistro chemijos inžinerijos (msche)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistrė chemijos inžinerijos (MSChE) parengs jums mokymosi aplinką, kuri sujungia Chemijos inžinerija praktiką techninių tyrimų, kad būtų galima atlikti aktyvų vaidmenį prisidedant prie augančio organizmo žinių, mokslinių tyrimų ir plėtros, tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu , [+]

Mūsų Magistras Chemijos inžinerija (MSChE) bus parengti jums mokymosi aplinką, kuri sujungia Chemijos inžinerija praktiką su techninių tyrimų, kad būtų galima atlikti aktyvų vaidmenį prisidedant prie augančio organizmo žinių, mokslinių tyrimų ir plėtros, tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu.

Šioje programoje, jums įgyti puikių visi aplink techninių, analitinių ir praktinių įgūdžių tvarkyti pagrindines užduotis cheminės inžinerijos srityje.

Mūsų magistro laipsnį chemijos inžinerijos remiasi aukštų standartų, panašių į tuos, po JAV.

Jis sustiprins jūsų žinias svarbias temas transporto reiškinius, termodinamikos, kinetikos ir reaktoriaus konstrukcijos, taip pat matematikos.... [-]


Magistro inžinerinių sistemų valdymo (msesm)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Nuo pat savo starto 2002 metais pirmą tokio tipo programa į visą regioną, mūsų Inžinerinių sistemų valdymas (ESM) magistro laipsnį, tapo viena iš populiariausių studijų laipsnių AUS. Už mūsų programos paklausa išlieka didelė su 25 studentų mokosi joje kasmet vidutiniškai. [+]

Šiandien inžinieriai nuolat susiduria su platesniais darbo pareigas, kurios reikalauja juos derinti vadybinius aspektus su techniniais aspektais.

Nuo pat savo starto 2002 metais pirmą tokio tipo programa į visą regioną, mūsų Inžinerinių sistemų valdymo (ESM), magistro laipsnį tapo viena iš populiariausių studijų laipsnių AUS. Už mūsų programos paklausa išlieka didelė su 25 studentų mokosi joje kasmet vidutiniškai.

Mūsų programa tapo premjeras pasirinkimas inžinierių, kurių tikslas yra dirbti tose srityse, integruoti techninius inžinerinius įgūdžius su valdymo ir ekonomikos įgūdžių. Mūsų mokymo programa yra skirta pagerinti valdymą ir techninius įgūdžius, visų inžinierių, nepriklausomai nuo jų drausmės, siekiant patenkinti iš JAE ir kitose Persijos įlankos šalių rinkoje poreikius.... [-]


Master mokslo matematikos (msmth)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras matematikos (MSMTH) programa suteikia studentams su griežta ir išsamios žinios apie įvairių teorinės ir taikomosios srityse matematikos. [+]

Mūsų Magistro matematikos (MSMTH) programos suteikia studentams griežtą ir išsamių žinių apie platų teorinės ir taikomosios srityse matematikos.

Mūsų programa yra skirta išmokyti studentus su įvairių profesinių tikslų, nuo darbo ar karjeros verslo, pramonės ar vyriausybių, į pagrindinio mokymo pamatų, reikalingų gauti mokslinių tyrimų karjerą ar siekti daktaro laipsnį matematikos ar su matematika susijusios srityse.

Mūsų tikslai

Mes tikime, kad MSMTH absolventas yra kvalifikuotas į:

teikti analitinius įgūdžius, būtinus formuluoti ir spręsti sudėtingus matematinius problemų, kurios yra aktualiais teorinės ir taikomosios matematikos srityse kurti matematinius įgūdžius ir žinias, siekiant palengvinti karjeros švietime, versle ar pramonėje arba siekti daugiau pažangių studijų, pavyzdžiui, daktaro laipsnį matematikos ar matematikos srityse, susijusiose su teikti matematinius įgūdžius ir žinias apibūdinti ir spręsti sudėtingas kiekybinius problemas, kylančias versle ar pramonėje Mūsų tikslas ... [-]

Master Of Science civilinės inžinerijos (MSCE)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras civilinės inžinerijos (MSCE) yra populiarus su profesionalais, kurie nori sujungti pažangias civilinės inžinerijos praktiką techninių tyrimų, kad jie gali atlikti vadovavimo vaidmenį pramonėje tiek JAE ir užsienyje. [+]

Mūsų Master Of Science civilinės inžinerijos (MSCE) yra populiarus su profesionalais, kurie nori sujungti pažangias civilinės inžinerijos praktiką techninių tyrimų, kad jie gali atlikti vadovavimo vaidmenį pramonėje tiek JAE ir užsienyje.

Misija

Iš mokslo magistras Civilinė statyba (MSCE) programa ne AUS misija yra parengti specialistus pažangių karjeros ir / ar doktorantūros studijas, susijusias su civilinės inžinerijos. Programa siekia sukurti palankią akademinę aplinką, kuri skatina meistriškumo mokymo ir mokslinių tyrimų, kad padėtų studentams tapti kompetentingi, naujoviškų ir atsakingus specialistus su efektyvaus bendravimo įgūdžius.

Programa Švietimo tikslai ... [-]

Master Of Science elektros inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų daug ieškoma po Magistro elektrotechnika (MSEE) programa yra žinomas dėl savo griežtą mokymo ir dinamišką požiūrį. [+]

Mūsų daug ieškoma po magistro elektros inžinerijos (MSEE) programos garsėja savo griežtą mokymo ir dinamišką požiūrį.

Populiarus tarp specialistų visame regione, mūsų programa rengia studentų tokioje aplinkoje, kuri sujungia elektros inžinerijos praktiką su pažangiausiomis techninių tyrimų, kuris leidžia mūsų studentams atlikti vadovaujantį vaidmenį prisidedant prie augančio organizmo elektros inžinerijos žinių, mokslinių tyrimų ir plėtros, tiek regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Mūsų tikslas

Mes tikime, kad MSEE absolventas yra kvalifikuoti, kad pasiektų šiuos tikslus:

būtų sėkmingas specialistai specializuotame plotas elektros inžinerijos išlaikyti norą mokslinių tyrimų, inovacijų ir mokymosi visą gyvenimą puoselėti inžinerinės profesijos pareigas Mūsų tikslas ... [-]

Master Of Science mechanikos inžinerija (MSME)

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras mechanikos inžinerija (MSME) programa yra skirta tiems, kurių tikslas yra dirbti įvairiose mokslo sritys mechaninės inžinerijos, įskaitant šilumos ir žaliosios energijos sistemų, skysčių sistemas, kieto mechanikos, projektavimo ir gamybos, ir dinamikos ir kontrolės. [+]

Pasaulinė ekonomika ir spartūs technologijų pokyčiai reikalauja vis daugiau inžinierių techninės ekspertizės už bakalauro lygio. mūsų Magistras Mechanikos inžinerija (MSME) programos yra skirtas tiems, kurių tikslas yra dirbti įvairiose mokslo sritys mechaninės inžinerijos, įskaitant šilumos ir žaliosios energijos sistemų, skysčių sistemas, kieto mechanikos, projektavimo ir gamybos, ir dinamikos ir kontrolės. Mūsų programa pagerina techninių įgūdžių visų mechaninių inžinierių susitikti šiandienos poreikius, taip pat tiems, ateities. Remiantis aukštų standartų, panašių į tuos, kurie po JAV, ši programa moko mechanikos inžinieriai sprendžiant sudėtingas mechanika problemas ir ne tik tai, ką jie susiduria su tuo bakalauro lygiu.... [-]


Magistras

Meistras miestų planavimo (MUP)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras urbanistikos (MUP) yra visiškai akredituota Komisijai akademinio akreditacijos Švietimo aukštojo mokslo reikalų skyriaus ministerijos ir dėsto tarptautinės ir atskirti fakultetas. Su 11 kursų, kuriuos reikia baigti už laipsnį iš viso, mūsų programa gali būti imtasi dėl dieninių ar visu etatu. [+]

Kadangi pirmasis profesionalaus tokio tipo programa į JAE, mūsų Master Miestų planavimo laipsnį rengia kvalifikuotus specialistus ir vadovus planuojant ir tvarkant miesto plėtrą.

Mūsų unikali programa yra įsipareigojusi kūrimo, sklaidos ir taikymo įvairių sričių žinių apie miestų planavimo srityje. Mūsų programa teikia profesionalias vyrų ir moterų su žymiais, specializuotos pakopos išsilavinimą, kuris leidžia jiems atlikti vadovavimo vaidmenis tvarkant miesto augimą, skirdamas urbanizacijos politiką ir skatinant socialinį vystymąsi. Mes siekiame suteikti studentams su aukščiausiais etikos standartais, suderinamais su vertybėmis vietos kultūros parametrus, principus socialinio teisingumo ir rūpesčių aplinkos apsaugos ir tvarumo.... [-]