Canadian University Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kanados universitetas Dubajus siūlo Kanados remiantis mokymo Dubajaus centre, kultūros ir vertybių Jungtinių Arabų Emyratų (JAE). Kanados universitetas Dubajus (VDK) yra centralizuotai įsikūręs vos ne Sheikh Zayed Road lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo, Dubajaus metropolitenas (Finansinio centro stoties). Įkurta 2006 metais, Kanados universiteto Dubajus šiuo metu sudaro apie architektūros ir interjero projektavimas, verslo mokykla, inžinerijos, taikomosios mokslo ir technologijų mokyklos ir Aplinkos ir sveikatos mokykla School. Mes siūlome bakalauro ir magistro laipsnius. Mūsų anglų akademinių tikslų (EAP) programa yra skirta tiems studentams, kuriems reikia papildomų anglų kalbos įgūdžius.

10 priežasčių pasirinkti Kanados universiteto Dubajus

Yra daug priežasčių pasirinkti Kanados universiteto Dubajus jūsų bakalauro ar magistrantūros studijas, bet mums pasakyti, kas išskiria mus iš mūsų bendraamžių:

  1. Kanados pagrįstas mokymo programos

Siūlome išsilavinimą, grindžiamą Kanados mokymo programą, suteikdamas mums tarptautiniu mastu pripažintą kokybės ir patikimumo.

  1. Galimybė pereiti Kanadoje

Kaip portalą Kanados aukštojo mokslo, jūs galite pradėti savo laipsnį CUD tada baigti savo studijas ir baigė vieną iš mūsų partnerių institucijų Kanadoje.

  1. JAE akreditacijos

Visos mūsų programos yra akredituotos JAE mokslo ministerija: aukštojo mokslo reikalų.

  1. Tarptautinė fakultetas

Mūsų tarptautinė fakultetas yra aukštos kvalifikacijos ir įkvepiantis savo srityje, todėl inovatyvius mokymo stilių ir filosofiją iš viso pasaulio.

  1. baigusiųjų įsidarbinimo

Su švietimo remiantis Kanados principo nustatytų mokymosi rezultatais, CUD absolventai yra labai darbingas ir tarptautinėje darbo rinkoje.

  1. Lankstus mokymasis

Siūlome lanksčias programos tvarkaraščius - vakare ir savaitgaliais klasėms yra prieinama tiek bakalauro ir magistro programas.

  1. Verslo rajono vieta

Turime patogų Downtown vietoje, pačioje Dubajaus verslo rajono širdyje, su šiuolaikiniais akademinių ir pramogų.

  1. studentą orientuotas požiūris

VDK yra studentą orientuotas universitetas, kur mes vertiname studentų sėkmė virš visa kita.

  1. Mokslinių tyrimų galimybės

Mūsų tyrimų centras suteikia studentams galimybę dalyvauti pažangiausius mokslinius tarptautiniu ir JAE.

  1. Daugiakultūris studentas bendruomenė

Mes turime tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką, su studentais iš daugiau nei 100 tautybių.

Misija

Kanados universitetas Dubajus skatina Kanados perspektyvas mokytis, mokslinių tyrimų ir taikymo, pagrįsto vertinimo ir pagarbos įvairių kultūrų ir JAE vertybes.

Vizija

Kanados universitetas Dubajus yra įsipareigojusi teikti studentams tarptautinės akademinės patirties, vadovaujasi aukščiausiais švietimo ir verslo etikos, pridėtinę vertę į asmeninį ir profesinį gyvenimą jos absolventų, ir bendruomenių, kuriose mes dirbame.

Instituciniai Tikslai ir uždaviniai

1 tikslas:

Sukurti ir išlaikyti palankią aplinką nuolatinio mokymosi ir tobulinimo, o nuolat vertinti visus CUD operacijų aspektus, siekiant užtikrinti aktualumo ir kompetencijos.

Tikslai:

1.1. Suteikti galimybes studentams pagerinti savo klasėje patirtį per daugialypės terpės ir interneto išteklių naudojimo.

1.2. Per institucinių veiksmingumo biuro, nuolat vertindama savo veiklą, kaip mokymo ir mokymosi organizavimo ir studentų pasitenkinimą ir darbuotojų su Universiteto veiklos.

1.3. Norėdami naudoti sisteminį planavimą, remiantis įrodymais, plėtoti universitetą tiek funkciniu ir strategiškai.

2 tikslas:

Priimti ir rodyti entuziazmą ir indėlį, visų darbuotojų ir studentų, ir remti visų ambicijų, suteikiant jiems tiek akademinės kompetencijos ir praktinės patirties, reikalingų karjeros sėkmę

Tikslai:

2.1. Numatyti meistriškumo mokymo vertinant pagal studento ir tarpusavio vertinimu.

2.2. Suteikti galimybes, tam tikrais atvejais, už darbo vietomis projektų ir kitos veiklos.

2.3. Verstis verslo, valdžios ir ne pelno organizacijos, per Dubajų su Universiteto darbą.

3 tikslas:

Norėdami generuoti orumo ir abipusės pagarbos atmosferą, kartu skatinant mokslinį diskusijas ir taikomuosius tyrimus.

Tikslai:

3.1. Norėdami sukurti kryptingą mokslinių tyrimų centrą, kuris žaloja taikomuosius mokslinius tyrimus ir vykdo tiek darbuotojus ir studentus į mokslinės veiklos vykdymui.

3.2. Norėdami turėti periodinį atviras ir viešas paskaitas skatinti diskusijas, pagrįstą akademinės griežtumo susirūpinimą keliančiais klausimais regione,

3,3. Kurti, su studentais ir darbuotojais, elgesio šiame kodas yra garbė ir gerbiamas kasdienį darbą universitete.

4 tikslas:

Prisiimti atsakomybę ir vertiname visų suinteresuotųjų šalių indėlis ypač mūsų veiklos kaip portalas į Kanados švietimo ir todėl, kad VDK pasirinkimo universitetas mūsų tikslinė rinka ir tuo pačiu patrauklaus darbdavio už visą akademinę, valdymo ir pagalbinių darbuotojų.

Tikslai:

4.1. Turėti aiškią strategiją bendradarbiaujant ir bendradarbiaujant su Kanados povidurinio švietimo įstaigų ir plėtoti bendradarbiavimo susitarimus, kurie atspindi šią strategiją.

4.2. Sistemingai rinkti duomenis iš suinteresuotųjų šalių, vidaus ir išorės, susijusius su Universiteto, jo strateginio prekės ženklo pozicijos ir jos augimo galimybes efektyvumą,

4.3. Toliau augti programų ir studentų skaičių bazę, kad būtų įvykdyti misiją ir pristatyti į strateginio plano universitete.

5 tikslas:

Kad būtų atsižvelgta į visų vidinių ir išorinių suinteresuotųjų šalių poreikius, užtikrinant pakankamus ir tinkamus išteklius kurie yra prieinami visų strateginių ir operatyvinių tikslų, tokiu būdu didinant Universiteto suverenitetą kaip nepriklausoma aukštojo mokslo institucijos.

Tikslai:

5.1. Vykdyti sistemiškai išteklių planavimą mokymo reikalavimus, ploto reikalavimų, biblioteka ir studentų paslaugų reikalavimus ir informacinių technologijų ir naudoti šiuos planus kaip už biudžeto plėtros ir strateginio planavimo pagrindu.

5.2. Siekti užtikrinti mūsų kaip savarankiškai finansavimo organizacijos statusą esant pirmai galimybei, naudojant naujas investicijas plėtrai ir vystymuisi.

Vietos

Dubajus

Canadian University Dubai

Address
1st Interchange, Sheikh Zayed Road
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė