Oficialus aprašymas

Exeed School of Business and Finance yra aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad būtų užtikrintas aukštasis mokslas ir britų aukštojo mokslo institucijos. Esantis Sharjah, Exeed palengvina vykdomąjį švietimą, aukštąjį išsilavinimą ir profesionalų sertifikavimą profesionalams iš įvairių pasaulio šalių per klasių sesijas, taip pat per savo naujausią virtualų mokymosi miesteliu, žinomą kaip EXEEDx mokykla.

Exeed School of Business and Finance programos yra akredituotos pirmaujančių apdovanojimų organizacijų, akreditacijos įstaigų ir profesinių organizacijų, o mokykla palengvina magistrantus verslo administravimo, magistro studijų, aukštojo mokslo diplomų, baigusių studijų programas ir profesines trumpalaikes programas.

"Exeed School" turi fakultetą, skirtą įvairiems universitetams, turintiems dešimties metų patirtį pramonės ir akademinėse srityse, ir programos vadovų, karjeros konsultantų, priėmimo konsultantų ir programų koordinatorių komandą.

Misija:

Mes esame misija, kad šiandieniniai specialistai, vadovai ir lyderiai aprūpintų plataus masto žiniomis ir įgūdžiais, kad atliktų ir taptų pasiruošę priimti dinamišką ateities pasaulį. Siekdama savo misijos, ESBF kuria ekosistemą, kurioje profesionalai bus apmokyti, globoti ir sertifikuoti pasaulinio lygio talentingų fakultetų ir įžvalgus mokymasis iš aukščiausios kvalifikacijos institucijų, be to, kad įgyti kvalifikaciją iš labiausiai žinomų universitetų visame pasaulyje.

Vizija:

ESBF ketina tapti labiausiai mėgstamu regiono vykdomojo švietimo tikslu, kur profesionalai galės rasti geriausius pasaulinius aukščiausios kvalifikacijos universitetus ir apdovanojimus teikiančias organizacijas vietos ir visame pasaulyje, padėdami jiems įgyti išsamių žinių savo praktikos srityse ir tobuliausi savo pasirinktose arenose, taip prisidedant prie didelių organizacijų kūrimo, tvarių bendruomenių kūrimo ir progresyvios tautos, kuri laikytų etikos ir sąžiningumo principus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Exeed School of Business and Finance

Gauti magistro laipsnį iš seniausių ir labiausiai žinomų domenų specifinių įstaigų bankų ir finansų sistemoje. Programa, kuri padės jums kurti esmines žinias, reikalingas ... [+]

Magistrantūra Bankininkystės ir finansų

Gauti magistro laipsnį iš seniausių ir labiausiai žinomų domenų specifinių įstaigų bankų ir finansų sistemoje. Programa, kuri padės jums kurti esmines žinias, reikalingas sėkmingai bankininkystės ir finansų karjerai.

Magistrantūros Bankininkystė ir Finansai - Online Classroom

Bankininkystės ir finansų magistro laipsnis iš Londono bankininkystės instituto

MBA / MSc / Magistro studijos

Siekiant pasiruošti profesionaliam pertvarkymui, „Exceed School of Business and Finance“, bendradarbiaudama su pirmaujančiu JAV universitetu, atnešė unikaliai sumaišytas akademines programas. Šios programos yra skirtos jums padėti įgyvendinti jūsų valdymo ir vadovavimo potencialą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Šardža Omanas Omanas internete Saudo Arabija Saudo Arabija internete Singapūras „Singapore Online“ Bahreinas Bahreinas internete Indija Indija internete Dubajus Kanada Kanada internete Nigerija Nigerija internete Mumbajus Bengalūras Abu Dabis Malaizija Malaizija internete Jungtinė Karalystė Londonas  + 20 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
515000 Šardža, Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Šardža, Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
Omanas internete, Omanas
Address
Saudo Arabija internete, Saudo Arabija
Address
„Singapore Online“, Singapūras
Address
Bahreinas internete, Bahreinas
Address
Indija internete, Indija
Address
Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
Kanada internete, Kanada
Address
Nigerija internete, Nigerija
Address
Mumbajus, Maharaštra, Indija
Address
Bengalūras, Karnataka, Indija
Address
Abu Dabis, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
Malaizija internete, Malaizija
Address
Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Address
Rijadas, Rijado provincija, Saudo Arabija
Address
Džida, Mekos provincija, Saudo Arabija
Address
Dammam, Rytų provincija, Saudo Arabija