Heriot-Watt University Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Pirmaujanti britų švietimo sistema Dubajuje su labai pripažintomis studijų programomis, atitinkančiomis konkrečius vietos verslo ir pramonės poreikius.

Mūsų paveldas prasideda 1821 m., Nes mūsų mokslininkų bendruomenė rengia permainingus sprendimus konkrečioms pasaulinėms problemoms spręsti. Mes esame inžinerijos, verslo ir mokslo specialistai ir lyderiai, kurie nori pažvelgti į pasaulinį švietimą ateičiai.

Mūsų nustatyta reputacija

Turėdami istoriją, sukauptą 1821 m., Turime ilgametę meistriškumo patirtį ir įrodytą pažangą rytdienos specialistų ugdymo, įkvėpimo ir iššūkių srityje. Mes esame viena iš didžiausių JK verslo ir pramonės universitetų, turintys įsitvirtinimą pasaulinio lygio mokymo ir praktinių pažangiausių mokslinių tyrimų srityje.

Heriot-Watt Dubajuje

Heriot-Watt universitetas buvo pirmasis užsienio universitetas, įsteigtas Dubajus, Tarptautiniame akademiniame mieste.

Po 180 metų suteikus visame pasaulyje žinomą išsilavinimą Jungtinėje Karalystėje, Heriot-Watt buvo pakviestas į Dubajuje, norėdamas teikti specializuotas programas valdymo, inžinerijos, pastatytos aplinkos, maisto mokslo ir mados srityse.

Mūsų programos

Mūsų Dubajus studijų programos svyruoja nuo magistro programų disciplinose sudėtinga ir įvairi, kaip naftos inžinerija, statybos projektų valdymas, vadyba, energetika, informacinės technologijos ir visame pasaulyje žinoma Edinburgo verslo mokykla MBA, iki bakalauro laipsnių vadybos, statybos, kiekio tyrimai ir Inžinerija.

Mūsų Dubline "Campus" gausite laipsnį, kuris bus mokomas ir ištyrintas pagal tuos pačius griežtus standartus, kaip ir mūsų universitetuose Jungtinėje Karalystėje, ir pasiruošti sėkmei pasirinktoje jūsų karjeroje.

Visų mūsų programų dėsto mūsų fakultetas, iš kurių daugelis nuolat yra Dubajuje, taip pat lanko ekspertus pagrindinėse srityse.

Aukščiausios kokybės britų švietimas

Turėdami tvirtus ryšius su pramone ir verslu, mes didžiuojamės būsimų lyderių, vadovų ir novatorių vystymu ir ugdymu. Su daugeliu mūsų programų, kurias pripažįsta atitinkamos profesinės asociacijos ir institutai, Heriot-Watt universiteto laipsnis yra profesionaliai vertinamas.

Mūsų laipsniai taip pat yra akredituoti ir patvirtinti Royal Charter JK.

Mūsų programos apima galimybę perkelti ir prisiimti dalį savo laipsnio mūsų namų kampelyje Škotijoje.

Heriot-Watt absolventai yra labai ieškomi darbdavių visame pasaulyje, o mūsų 77 000 absolventų, dirbančių pagrindinėse padėtyse visame pasaulyje, parodo mūsų sėkmę.

Palaikanti aplinka

Nuo 2005 m. Sukūrėme miestelio erdvę, kurioje galėsite visiškai pratęsti savo studentų gyvenimą, sudaryti ilgalaikes draugystes ir mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti vienas iš didžiausių pasaulio miestų.

Dubajuje įsikūrusiame Campus jums patiks palanki ir teigiama mokymosi aplinka, kuri užtikrins, kad jūs galėsite kuo geriau išnaudoti savo laiką kaip studentas.

Mes turime įvairias paramos paslaugas su draugiškais ir prieinamais darbuotojais, kurie gali pasiklausyti ir pateikti jums reikalingų patarimų, paramos ir informacijos.

Garantuojamos studijų mokesčio paketai ir stipendijų galimybės yra taip pat, kad galėtumėte maksimaliai panaudoti savo laiką su mumis.

Vietos

Akademinis miestas

Heriot Watt Unviersity Dubai

Telefonas
+971 4435 8700

Programos

MA
MSc