National Design Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

NDIF yra JK pirmaujančių ekspertų teikiant internetines Interjero dizainas kvalifikaciją.

Nacionalinė dizaino akademija dėsto Interjero dizainas daugiau nei 26 metų. Mes esame ekspertai internete mokymąsi. Specializuotos neakivaizdinių interjero dizaino kursus, mes teikiame aukštos kokybės, pramonės pripažinta, akredituotų kursų diplomą podiplominių lygį, taikant lanksčią ir internete, nuotolinio mokymosi. Su daugiau nei 30.000 studentų 80 šalių absolventai. NDA absolventai yra labai prašoma po ir vertinami už jų pasitikėjimą, įgūdžių ir komercinės sąmoningumą.

Tuo Nacionalinės dizaino akademijos mes darome dalykus skirtingai. Mūsų kursai yra skirtas, kad atitiktų jūsų poreikius ir būti tiriamas iš bet kur pasaulyje. Mes svarstome visus mūsų studentus, kaip individų. Mūsų kursai yra skirti būti lanksti, kad NDA neturi sąlygų ar semestrus. Studentai gali pasirinkti savo pradžios datą ir mokytis savo tempu - ne kitų studentų tempą.

Mes tikime, remiant mūsų studentams ir pripažinti kiekvienas studentas turi skirtingus poreikius, dažnai montavimo savo kursą aplink darbas, asmeninių ir šeimos įsipareigojimus. Štai kodėl kiekvienas studentas turi savo, individualų studijų planą ir savo, labai patyręs, asmens globėjas. Mūsų dėstytojai turi žinių turtus ir ekspertai profesinės interjero dizaino srityje. Jie padės Jums visą savo kelionę, teikti grįžtamąjį ryšį ir taip daug paramos, kaip jums reikia telefonu, elektroniniu paštu arba skype įsikūrusi Mūsų pagrindinė buveinė & Studios Notingeme ir gali būti susisiekta 5 dienas per savaitę, taip dažnai, kaip norite.

Mokymasis internete nereiškia mokytis vieni. Nors studentų studijuoja individualiai tikime teikiant internetinė bendruomenė, studentai verstis viena su kita, o studijuoja. Studentai studijuoja internetu, naudojant mūsų užsakymą Virtual Learning studija (VLS) portalą. Su mūsų metų patirtis rodo, kad VLS buvo sukurtas NDIF padaryti jūsų patirtį skatinti ir informatyvus. Jūs taip pat gali susidraugauti su kitų interneto studentų judriame forume, mėgautis nuotolinius seminarus ir kalbėtis su savo dėstytoju ir mūsų absolventai. Stažuočių, karjera ir studentų atvejų tyrimai yra visi užimtas VLS, kuri gali būti prieinama 24/7 dalis. Check out mūsų asortimentą interjero dizaino kursus dabar: NDIF 3 lygio diplomas kursus akredituotos AIM apdovanojimams.

Diplomas kursų mokesčiai subsidijuoja finansavimo.

Diplomo priimtas atvykimo į studijų programą

Diplomo kursai

Profesionalus Interjero Dizainas Profesionalus Sodo dizainas Profesionalus uždanga Padaryti & Minkšti baldai NDA laipsnių patvirtinti mūsų partneriu Stafordšyro universiteto.

Visi bakalauro laipsnį gali gauti studentų paskolas.

Bakalauro laipsnį

FDA Interjero dizainas FDA paveldo Interjero dizainas FDA Mažmeninė Dizainas BA (Hons) Interjero dizainas BA (Hons) paveldo Interjero dizainas BA (Hons) mažmenine Design BA (Hons) Dizainas Lauko Gyvenimas

Doktorantas laipsniai

Pre-Masters - universiteto diplomas švietimo - Interjero dizainas

Magistras

MA Interjero dizainas Gyvenimas ne visada eiti planuoti taip ne NDIF studentams studijuoti fondo laipsnis, 2 metus / lygių, ir tada toliau paskutiniais metais BA (Hons) viršaus iki. Jei jie negali tęsti dėl bet kokios priežasties, jie vis dar absolventas laipsnį (FDA) ir gali grįžti studijuoti BA (Hons) vėliau! Tai tas pats programa ir kaina, bet tiek daug lankstesnis.

Norėdami sužinoti daugiau, kodėl nelanko vieną iš mūsų atvirų durų dienas Nacionalinėje dizaino akademija, arba apsilankykite mūsų svetainėje

Papildomos kursų ištekliai

NDA taip pat siūlome įvairių vidaus ir interneto samouczków, kuriais siekiama pagerinti studento žinias kompiuterinio projektavimo paketus, taip pat padidinti savo kurso įgūdžius. Temos apima; AutoCAD, Photoshop, techninis brėžinys, "SketchUp".

  • NDIF Studentai gauna Nemokama CAD programinės įrangos licencijas ir paramą, nemokamą prieigą prie Britanijos universitetų bibliotekose (studijuoti tik) ir laisvo narystę britų instituto Interjero dizainas (BIID).

Vietos

Dubajus

Address
dubai
PO Box 333207 Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: