UAEU United Arab Emirates University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas (JAEU) yra išsamus, daug tyrimų reikalaujantis universitetas, kuriame studijuoja apytiksliai 13 900 studentų, daugiau kaip 900 fakultetų ir 65 000 absolventų užimantys svarbiausias pareigas vyriausybės, pramonės, prekybos ir visose verslo srityse visame regione. Tarptautiniai studentai ir dėstytojai, atstovaujantys daugiau nei 65 šalims, praturtina ir pagyvina universiteto miestelį ir klases, kartu suteikdami stimuliuojančią kultūrų įvairovę.

Kaip pavyzdinis šalies universitetas, JAEU siūlo devynių kolegijų, turinčių beveik visas pagrindines disciplinas, spektrą tarptautiniu mastu akredituotų aukštos kokybės studijų ir bakalauro programų .

Nuo savo veiklos pradžios 1976 m. JAEU tapo bakalauro mokymo įstaiga ir tapo visapusišku universitetu, daugiau dėmesio skiriant tyrimų misijai.

JAEU, kaip daug tyrimų reikalaujanti sritis, bendradarbiauja su savo pramonės partneriais, siekdama išspręsti problemas, su kuriomis susiduria tauta ir regionas. Devyni strategiškai svarbūs šaliai ir regionui tyrimų centrai skleidžia žinias kritinėse srityse.

Be to, Mokslas

Su savo išskirtiniais fakultetais, moderniausiais miesteliais ir visomis paramos studentams paslaugomis, JAEU siūlo tokią gyvenimo aplinką, kuri yra neprilygstama regione. JAEU yra brandus universitetas, turintis reikšmingų laimėjimų ir turintis aiškią nuolatinio tobulėjimo trajektoriją, turintis tikslą būti pripažintas tarptautiniu mastu kaip vienas geriausių pasaulio universitetų.

Kolegijos

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas turi 9 atskiras kolegijas, be Absolventų studijų ir Universiteto kolegijų, kuriose įsikūręs platus akademinių disciplinų ir katedrų spektras.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Kolegijos puslapiuose.

Universiteto kolegija

Mes esame įsipareigoję siekti kompetencijos kurdami gyvą mokymosi aplinką ir teikdami moderniausias mokymosi galimybes.

Verslo ir ekonomikos kolegija

CBE pasižymi efektyvia mokymosi aplinka, išskiriamais studijų planais, padedančiais studentams kurti savo ateitį.

Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegija

CHSS metu mes skatiname pažangiausius mokslinius tyrimus, užmezgame tvirtus ryšius su visuomene ir stipriname paveldą bei bendruomenės tarnybą.

Informacinių technologijų kolegija

Mūsų kolegija yra ideali vieta, ugdanti asmeninį, intelektualinį ir techninį augimą, ir mes didžiuojamės savo sėkmingais absolventais.

Inžinerijos kolegija

Inžinerijos kolegija siūlo išskirtas, tarptautiniu mastu kartojamas programas ir siekia tvarumo įvairiose srityse.

Švietimo kolegija

Teikdamas šiuolaikinius mokymo metodus, švietimo koledžas siūlo programas, kurios atitinka JAE švietimo reikalavimus, kad sukurtų savitą žinių visuomenę.

Teisės kolegija

Teisės koledžas turi prestižinį statusą regione ir teikia tyrimais paremtas programas, kad patenkintų JAE visuomenės poreikius.

Maisto ir žemės ūkio kolegija

CFA yra įsipareigojusi siekti studentų sėkmės ir siūlyti akademines programas, kurios priima kritinį mąstymą, kad įgytų studentų, kurių įgūdžiai reikalingi konkurencingoje darbo rinkoje.

Mokslo kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Medicinos ir sveikatos mokslų kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Magistrantūros kolegija

Mes siūlome geriausias programas ir galimybes padėti studentams įgyvendinti jų siekius studijuoti magistrantūros programas. Mes taip pat siūlome įvairias stipendijas visoms ir dalinėms programoms.

Vietos

Abu Dabis

Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Abu Dabis, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai

Al Ain

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Al Ain, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai