Oficialus aprašymas

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas (JAEU) yra išsamus, daug tyrimų reikalaujantis universitetas, kuriame studijuoja apytiksliai 13 900 studentų, daugiau kaip 900 fakultetų ir 65 000 absolventų užimantys svarbiausias pareigas vyriausybės, pramonės, prekybos ir visose verslo srityse visame regione. Tarptautiniai studentai ir dėstytojai, atstovaujantys daugiau nei 65 šalims, praturtina ir pagyvina universiteto miestelį ir klases, kartu suteikdami stimuliuojančią kultūrų įvairovę.

Kaip pavyzdinis šalies universitetas, JAEU siūlo devynių kolegijų, turinčių beveik visas pagrindines disciplinas, spektrą tarptautiniu mastu akredituotų aukštos kokybės studijų ir bakalauro programų .

Nuo savo veiklos pradžios 1976 m. JAEU tapo bakalauro mokymo įstaiga ir tapo visapusišku universitetu, daugiau dėmesio skiriant tyrimų misijai.

JAEU, kaip daug tyrimų reikalaujanti sritis, bendradarbiauja su savo pramonės partneriais, siekdama išspręsti problemas, su kuriomis susiduria tauta ir regionas. Devyni strategiškai svarbūs šaliai ir regionui tyrimų centrai skleidžia žinias kritinėse srityse.

Be to, Mokslas

Su savo išskirtiniais fakultetais, moderniausiais miesteliais ir visomis paramos studentams paslaugomis, JAEU siūlo tokią gyvenimo aplinką, kuri yra neprilygstama regione. JAEU yra brandus universitetas, turintis reikšmingų laimėjimų ir turintis aiškią nuolatinio tobulėjimo trajektoriją, turintis tikslą būti pripažintas tarptautiniu mastu kaip vienas geriausių pasaulio universitetų.

Kolegijos

Jungtinių Arabų Emyratų universitetas turi 9 atskiras kolegijas, be Absolventų studijų ir Universiteto kolegijų, kuriose įsikūręs platus akademinių disciplinų ir katedrų spektras.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Kolegijos puslapiuose.

Universiteto kolegija

Mes esame įsipareigoję siekti kompetencijos kurdami gyvą mokymosi aplinką ir teikdami moderniausias mokymosi galimybes.

Verslo ir ekonomikos kolegija

CBE pasižymi efektyvia mokymosi aplinka, išskiriamais studijų planais, padedančiais studentams kurti savo ateitį.

Humanitarinių ir socialinių mokslų kolegija

CHSS metu mes skatiname pažangiausius mokslinius tyrimus, užmezgame tvirtus ryšius su visuomene ir stipriname paveldą bei bendruomenės tarnybą.

Informacinių technologijų kolegija

Mūsų kolegija yra ideali vieta, ugdanti asmeninį, intelektualinį ir techninį augimą, ir mes didžiuojamės savo sėkmingais absolventais.

Inžinerijos kolegija

Inžinerijos kolegija siūlo išskirtas, tarptautiniu mastu kartojamas programas ir siekia tvarumo įvairiose srityse.

Švietimo kolegija

Teikdamas šiuolaikinius mokymo metodus, švietimo koledžas siūlo programas, kurios atitinka JAE švietimo reikalavimus, kad sukurtų savitą žinių visuomenę.

Teisės kolegija

Teisės koledžas turi prestižinį statusą regione ir teikia tyrimais paremtas programas, kad patenkintų JAE visuomenės poreikius.

Maisto ir žemės ūkio kolegija

CFA yra įsipareigojusi siekti studentų sėkmės ir siūlyti akademines programas, kurios priima kritinį mąstymą, kad įgytų studentų, kurių įgūdžiai reikalingi konkurencingoje darbo rinkoje.

Mokslo kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Medicinos ir sveikatos mokslų kolegija

Mes siūlome išskirtinę eksperimentais grįstą mokymosi aplinką, kad galėtume paruošti absolventus, turinčius kokybiškus techninius įgūdžius ir žinias, atitinkančius tarptautinius standartus.

Magistrantūros kolegija

Mes siūlome geriausias programas ir galimybes padėti studentams įgyvendinti jų siekius studijuoti magistrantūros programas. Mes taip pat siūlome įvairias stipendijas visoms ir dalinėms programoms.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

UAEU United Arab Emirates University

Magistras Aplinkos mokslų yra 30 kreditų valandos programa, kuri yra siūloma tiek visą darbo dieną, tiek ne visą darbo dieną Biologijos katedroje. Reikalaujama, kad stude ... [+]

Apžvalga

Magistras Aplinkos mokslų yra 30 kreditų valandos programa, kuri yra siūloma tiek visą darbo dieną, tiek ne visą darbo dieną Biologijos katedroje. Reikalaujama, kad studentai atliktų 24 kreditų valandas kursinio darbo ir papildytų 6 kreditų valandas, paskirtas tyrimams ir baigtų magistrantūros studijas. tezės. Kursinius darbus sudaro 4 kreditų valandos Mokslo kolegijos reikalavimų (etika, tyrimų metodai ir statistika), 10 kreditų valandos pagrindinių gamtos mokslų kursų ir pasirenkamųjų kursų (10 kreditų valandų), kurie leidžia studentui specializuotis bet kurioje konkrečioje su aplinka susijusioje temoje. mokslai. Studentų pažangą prižiūri tyrimų vadovas (ir kiti prižiūrėtojai) ir disertacijos gynimo komitetas. Programa yra mokama programa, atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Architektūros inžinerijos departamentas siūlo architektūros inžinerijos magistro laipsnį studentams, besidomintiems didelio našumo užstatytos aplinkos projektavimu, staty ... [+]

Apžvalga

Architektūros inžinerijos departamentas siūlo architektūros inžinerijos magistro laipsnį studentams, besidomintiems didelio našumo užstatytos aplinkos projektavimu, statyba ir eksploatavimu. Magistrantūra parengia studentus atlikti specialius vaidmenis profesinėje praktikoje, taip pat pažengusiems doktorantūros lygmeniu. Programa apima griežtą architektūros inžinerijos kursų darbą, susijusį su pastatų mokslu, inžinerinėmis sistemomis, tvariu vystymusi ir aukšto našumo projektavimu įvairiuose pastatytos aplinkos mastuose. Programos kulminacija yra moksliniais tyrimais pagrįstas projektas arba darbas. Tikimasi, kad kandidatai turės architektūros ar architektūros bakalauro laipsnį, įgijusį bakalauro laipsnį architektūros inžinerijoje iš JAE universiteto arba lygiavertę artimai susijusioje srityje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Šios programos tikslas yra baigti magistro laipsnį chemijos inžinierių, turinčių aukštos kvalifikacijos atlygintiną profesinę patirtį. Absolventai gali pasirinkti dirbti ... [+]

Apžvalga

Šios programos tikslas yra baigti magistro laipsnį chemijos inžinierių, turinčių aukštos kvalifikacijos atlygintiną profesinę patirtį. Absolventai gali pasirinkti dirbti chemijos, naftos chemijos ar biocheminėse pramonės šakose, tęsti kitus aukštojo mokslo laipsnius arba stoti į konsultavimo / sutarčių sudarymo įmones. Būsimi studentai turi būti motyvuoti siekti mokymosi visą gyvenimą ir tobulėti bei sugebėti tapti pasaulinės chemijos, naftos chemijos ir biocheminių pramonės šakų profesionalais ir lyderiais. (Iš viso kreditų valandos yra 30 šių ir 33 be disertacijos).

Programos uždaviniaiSukurti absolventus, turinčius aukšto lygio kompetenciją chemijos inžinerijos pagrindinėse ir taikomosiose sąvokose.Suteikti galimybes spręsti pramoniniu požiūriu svarbias problemas ir pasiūlyti bei ištirti galimus sprendimusSukurti aplinką, kurioje studentai galėtų įsitraukti į socialinį ir asmeninį tobulėjimą.Motyvuoti studentus siekti mokymosi visą gyvenimą ir tobulėtiPadidinti studentų pripažinimą ir supratimą apie profesinę ir visuomeninę atsakomybę, susijusią su darbu pramonėje.Tobulinti skaičiavimo techniką ir bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius.Ugdyti naujoves ir verslumą gilinant chemijos inžinerijos principų ir operacijų supratimą ir gilinant jas į žinias.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Magistras Chemijos programos tikslas - sudaryti galimybes JAE ir tarptautiniams studentams siekti aukštos kokybės aukštojo mokslo laipsnio chemijos srityje. ... [+]

Apžvalga

Magistras Chemijos programos tikslas - sudaryti galimybes JAE ir tarptautiniams studentams siekti aukštos kokybės aukštojo mokslo laipsnio chemijos srityje. Programa yra pagrįsta žinių gilumu ir pažangiais tyrimais, siekiant paruošti absolventus sudėtingam darbui keliuose sektoriuose. Tai pasiekiama pasiūlius gerai subalansuotą mokymo programą, pagrįstą gerai suplanuotais teoriniais kursais, ir suteikiančią galimybę ir priemones pažangiems tyrimams labai svarbiose srityse, kur sprendžiami pagrindiniai mokslo ir technologijų iššūkiai. Chemijos katedra yra gerai įsitvirtinusi mokslinių tyrimų bazėse, leidžiančiose atlikti pažangias kokybės studijas, prižiūrint fakulteto nariams, turintiems platų mokslinių tyrimų interesų spektrą. Mokslinių interesų sritys apima visas tradicines chemijos, analitinės, organinės, neorganinės, fizinės ir biochemijos sritis, be tarpdisciplininių tyrimų sričių, tokių kaip bioanalitinė, naftos, medžiagų, aplinkos, farmacijos ir skaičiavimo chemija. Programa sukurta labai lanksčiai, priimant ne tik dieninius, bet ir neakivaizdinius studentus ir siūlant vakarinius, taip pat savaitės kursus. Studijų pavyzdinis planas yra baigti reikiamą teorinio kurso darbą (24 kreditų valandos) ir disertacijos tiriamąjį darbą (6 kreditų valandos) per dvejus metus kandidatui į nuolatinę darbo dieną ir per trejus metus neakivaizdiniam kandidatui.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Ši magistrantūros programa apima įvairias civilinės inžinerijos disciplinas, įskaitant konstrukcijų inžineriją, geotechninę inžineriją, statybos vadybą, greitkelių ir tra ... [+]

Apžvalga

Ši magistrantūros programa apima įvairias civilinės inžinerijos disciplinas, įskaitant konstrukcijų inžineriją, geotechninę inžineriją, statybos vadybą, greitkelių ir transporto, vandens išteklius, aplinkos inžineriją ir geodeziją. Dėl būtinybės palaikyti nacionalinę plėtrą didėja vyriausybės ir privataus sektoriaus poreikis užtikrinti tinkamą infrastruktūrą, transporto tinklus, gyvenamuosius ir pramoninius kompleksus. Siekiant padėti patenkinti šiuos reikalavimus, programa skirta suteikti bendruomenei ir pramonei pasižymėjusių nacionalinių darbo jėgos atstovų ir aukštos kvalifikacijos inžinierių inžinierių tvariam šalies vystymuisi. Programa mokys studentus, ketinančius tęsti doktorantūrą. civilinėje inžinerijoje. Programos absolventai užtikrins ryšį tarp inžinerijos inžinerijos mokslų pasiekimų ir atitinkamų programų.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Elektros inžinerijos magistrantūros programa suteikia pažangias studijų galimybes elektros inžinieriams. Programa apima pasirenkamuosius kursus, leidžiančius studentams i ... [+]

Apžvalga

Elektros inžinerijos magistrantūros programa suteikia pažangias studijų galimybes elektros inžinieriams. Programa apima pasirenkamuosius kursus, leidžiančius studentams individualiai pritaikyti savo programas tam, kad būtų akcentuojama tam tikra specializacija (pvz., Galia, valdymas, komunikacija ir kt.). Studijų kryptys apima maitinimo sistemas, galios elektroniką, elektroniką, valdymo sistemas, kompiuterių inžinerijos ir ryšių sistemas. Programa turi disertacijos ir ne darbo variantus. Programa suteikia absolventams visus reikiamus gebėjimus tęsti doktorantūros programą ir (arba) aktyviai dalyvauti valdant ir prižiūrint naujas technologines inovacijas, taip pat įsitraukiant į naujų produktų kūrimą ir dizainą. Kiti tikslai apima tvirtų abipusių ryšių su vietos pramone ir vyriausybinėmis įstaigomis užmezgimą, be mokslinių tyrimų ir plėtros skatinimo (R... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Fizikos magistrantūros programa yra skirta tarnauti ir palaikyti JAE strateginius poreikius įvairiose srityse, įskaitant branduolinę energiją, puslaidininkių pramonę, med ... [+]

Apžvalga

Fizikos magistrantūros programa yra skirta tarnauti ir palaikyti JAE strateginius poreikius įvairiose srityse, įskaitant branduolinę energiją, puslaidininkių pramonę, medicininę fiziką, aviacijos ir kosmoso pramonę, nanofiziką ir nanotechnologijas. Programa siekiama paruošti savo absolventus profesinėms ir vadovaujančioms pareigoms pramonės, švietimo ir vyriausybinėse įstaigose.

Programos uždaviniaiTvirtas sąvokų ir pagrindinių įgūdžių sprendimo įgūdžių fonas.Gebėjimas nagrinėti šiuolaikinės fizikos temą.Gebėjimas bendrauti randa.Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Informacijos saugumo magistrantūros programa, kurią siūlo Informacinių technologijų kolegija, yra skirta plėtoti lyderystės ir operacijų kompetenciją informacijos saugumo ... [+]

Apžvalga

Informacijos saugumo magistrantūros programa, kurią siūlo Informacinių technologijų kolegija, yra skirta plėtoti lyderystės ir operacijų kompetenciją informacijos saugumo srityje. Programa yra skirta patenkinti didėjantį informacinių technologijų specialistų poreikį informacijos saugumo srityje. Programa suteikia absolventams gilinimo kursus, skirtus pagerinti jų įgūdžius ir žinias informacijos saugumo srityje, taip pat plėsti informacinių technologijų kursus. Programa teikia reikalingas technines ir vadybines žinias, kad būtų galima planuoti, įsigyti, valdyti, valdyti ir įvertinti organizacijos informacijos saugumo sistemos operacijas. Tikimasi, kad studentai, įstoję į šią programą, vykdys studijų planą, kad užtikrintų profesinę kompetenciją ir žinių saugumą informacijos saugumo srityje. Šios specializacijos akcentas yra išbandytos ir novatoriškos praktikos pritaikymas kuriant pramonės standartines saugias sistemas, programas ir tinklus. Ši programa skirta labai motyvuotoms dirbančių specialistų grupėms ir neseniai bakalauro laipsnį įgijusiems asmenims. Programa skirta perduoti žinias ir plėtoti įgūdžius, reikalingus patenkinti esamus ir būsimus vyriausybės ir įmonių organizacijų informacijos saugumo poreikius, taip pat paruošti studentus tęsti doktorantūros studijas. informacijos saugumo ar susijusiose srityse.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Informacinių technologijų kolegija siūlo mokslo magistrantūros informacinių technologijų vadybos programą, kuri sukuria absolventus, kurie turi išsamų supratimą apie info ... [+]

Apžvalga

Informacinių technologijų kolegija siūlo mokslo magistrantūros informacinių technologijų vadybos programą, kuri sukuria absolventus, kurie turi išsamų supratimą apie informacines sistemas ir technologijas kartu su atitinkamais valdymo, komunikacijos ir sprendimų priėmimo įgūdžiais. Studentai išmoksta integruoti informacinių sistemų technologijas ir vadybos įgūdžius efektyviai įgyvendinti organizacinius sprendimus. Šis pažangių techninių žinių ir valdymo įgūdžių derinys su organizacine strategija leido šios programos absolventams sėkmingai tapti IT lyderiais ir techniniais ekspertais.

Programos uždaviniaiUgdyti gilias informacinių sistemų ir technologijų žinias.Integruokite informacinių sistemų technologijas ir valdymo įgūdžius, kad galėtumėte efektyviai įgyvendinti organizacinius sprendimus.Vadovauti IT projektams ir atlikti svarbų vaidmenį kuriant rytojaus ekonomiką.Tobulinkite savo įgūdžius ir plėskite žinias mokymuisi visą gyvenimą ir profesiniam tobulėjimui.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Vandens išteklių pagrindinė programa (WRMP) yra tarpdisciplininė magistrantūros programa, siūlanti mokslo magistro laipsnį, skirtą visoms vandens sritims. Programa priima ... [+]

Apžvalga

Vandens išteklių pagrindinė programa (WRMP) yra tarpdisciplininė magistrantūros programa, siūlanti mokslo magistro laipsnį, skirtą visoms vandens sritims. Programa priima nuolatinius ir neakivaizdinius studentus nuo pat jos pradžios 1999 m. Rugsėjo mėn. WRMP siūlo disertacijų ir ne disertacijų variantus. Studentai, turintys disertacijos pasirinkimą, turi baigti 30 CH baigimui; o ne disertacijos pasirinkimo studentai turi baigti 33 CH baigti. WRMP apima įvairius aspektus, susijusius su vandens ištekliais, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) integruotą vandens išteklių valdymą ir tvarumą, požeminio vandens hidrologiją, paviršinio vandens hidrologiją, požeminių teršalų hidrologiją, vandens kokybę, rizikos vertinimą, aplinkos inžineriją ir apsaugą, poveikio aplinkai vertinimą, vandenį (vanduo). Mokslas ir technologijos, hidrologinis ir hidrogeologinis modeliavimas, vandens ir nuotekų valymas, vandens gėlinimas, hidraulinės ir pakrančių sistemos, vandens perdirbimas, vandens infrastruktūra, vandens išteklių planavimas ir vertinimas naudojant GIS ir nuotolinį stebėjimą, taip pat vandens ekonomika ir politika. Kelių ekspertų iš skirtingų universitetų kolegijų dalyvavimas atitinka programos daugiadiscipliniškumą ir suteikia gilių žinių apie didžiulį praktinį pritaikymą, susijusį su vandens ištekliais.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

JAE universiteto nuotolinio stebėjimo ir geografinės informacijos sistemų magistrantūros programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa regione. Jis skirtas suteikti jums t ... [+]

Apžvalga

JAE universiteto nuotolinio stebėjimo ir geografinės informacijos sistemų magistrantūros programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa regione. Jis skirtas suteikti jums teorinių pagrindų ir praktinių įgūdžių norint pradėti arba tęsti savo karjerą nuotolinio stebėjimo ir GIS srityje. Mūsų mokymo programa buvo specialiai sukurta, kad tiktų studentams iš įvairių akademinių sluoksnių ir profesinių profesijų. Norint, kad programa būtų geresnė, nereikia jokių išankstinių nuotolinių tyrimų ar GIS patirties. (Iš viso kreditų valandos yra 30 šių ir 34 be disertacijos).

Programos uždaviniaiAptarkite nuotolinio stebėjimo ar GIS karjeros teorinį pagrindą ir praktinius įgūdžius.Nustatykite naujausius nuotolinio stebėjimo, GIS ir GNSS patobulinimus, susijusius su moksliniais tyrimais ir jų vaidmeniu visuomenėje.Taikyti analitinius ir erdvinio mąstymo įgūdžius, reikalingus sėkmingam nuotolinio jutimo ir GIS panaudojimui sprendžiant erdvines problemas.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Maisto mokslo katedra siūlo maisto mokslo magistrantūros programą, kuri studentams suteiks galimybę įgyti pažangių žinių, susijusių su maisto kokybe ir sauga, maisto chem ... [+]

Apžvalga

Maisto mokslo katedra siūlo maisto mokslo magistrantūros programą, kuri suteiks studentams galimybę įgyti pažangių žinių, susijusių su maisto kokybe ir sauga, maisto chemija ir analize, maisto perdirbimu ir inžinerija, taip pat naujoviškais ir funkciniais maisto produktais. Maisto mokslo magistrantūros programa skirta sustiprinti ir sustiprinti studentų žinias apie mokslinius principus ir procesus, naudojamus gaminant saugų ir aukštos kokybės maistą. Programa suteiks mokslu pagrįstą profesinį mokymą, kuris apima teoriją klasėje, praktinius tyrimus ir jų taikymą. Studentai turės galimybę išsamiai išstudijuoti teorinius ir taikomuosius maisto, mokslo, technologijos ir inžinerijos aspektus. Išsamus mokslo, kaip maisto, supratimas padės studentams, besidomintiems karjera ir techniniu išsilavinimu, suprasti maisto pramonę ir maisto ruošimą kasdieniame gyvenime. Ši programa yra skirta maisto ekspertų magistro studijoms, turinčioms žinių ir įgūdžių tobulėti ir tobulėti profesiniame pasaulyje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Magistras Matematikos mokslų yra 30 kreditų valandos programa, kuri yra siūloma tiek visą, tiek ne visą darbo dieną Matematikos mokslų katedroje. Reikalaujama, kad studen ... [+]

Apžvalga

Magistras Matematikos mokslų yra 30 kreditų valandos programa, kuri yra siūloma tiek visą, tiek ne visą darbo dieną Matematikos mokslų katedroje. Reikalaujama, kad studentai atliktų 24 kreditų valandas kursinio darbo ir papildytų 6 kreditų valandas, paskirtas tyrimams ir baigtų magistrantūros studijas. tezės. Kursinį darbą sudaro 4 kreditų valandos Mokslo kolegijos reikalavimų (etika, tyrimų metodai ir statistika), 3 pagrindiniai matematikos kursai ir 2 katedros seminarai (iš viso 11 kreditų valandų), be to, 3 pasirenkamųjų kursų (9 kreditų valandos), kurie leidžia studentas specializuojasi bet kurioje konkrečioje temoje, susijusioje su grynąja ar taikomąja matematika. Studentų pažangą prižiūri tyrimų vadovas (ir kiti prižiūrėtojai) ir disertacijos gynimo komitetas. Programa yra mokama programa, atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Mechanikos inžinerija yra viena iš plačiausių ir seniausių inžinerijos šakų, kuriai gali prireikti darbo, pradedant nuo labai smulkių ir jautrių instrumentų, turinčių mik ... [+]

Apžvalga

Mechanikos inžinerija yra viena iš plačiausių ir seniausių inžinerijos šakų, kuriai gali prireikti darbo, pradedant nuo labai smulkių ir jautrių instrumentų, turinčių mikro ir nano svarstykles, projektavimo ir gamybos iki milžiniškų elektrinių projektavimo ir gamybos. ME programa pabrėžia esminį požiūrį į inžineriją, kai studentas mokosi nustatyti poreikius, apibrėžti problemas ir taikyti pagrindinius principus bei metodus, kad gautų sprendimą. Ši filosofija įtraukta į paskaitas klasėje, laboratorinę veiklą, projektavimo projektus ir tyrimus. Tikimasi, kad ME absolventai susidurs su judančiais įrenginiais ir sudėtingomis sistemomis. Studentai mokosi medžiagų, projektavimo, gamybos, kietojo ir skysčio mechanikos, termodinamikos, šilumos perdavimo, valdymo ir prietaisų, supranta mechanines sistemas. Specializuoti ME dalykai apima energijos konversiją, energijos valdymą, oro kondicionavimą, turbokompresorių, kompozicinių medžiagų ir medžiagų apdorojimą, degimą, lūžių mechaniką, pasirinktas mechatronikos ir vibracijos temas, valdymo inžineriją, įvadą į robotiką, pasirinktas gamybos ir projektavimo, techninės priežiūros inžinerijos temas, biomechanika ir pasirinktos temos bioinžinerijoje. (Iš viso disertacijos kreditų valandos yra 30, o disertacijos - 33 valandos).... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Šios programos tikslas yra baigti magistro lygio naftos inžinierius, turinčius aukštos kvalifikacijos atlygintiną profesinę patirtį. Absolventai gali pasirinkti dirbti na ... [+]

Apžvalga

Šios programos tikslas yra baigti magistro lygio naftos inžinierius, turinčius aukštos kvalifikacijos atlygintiną profesinę patirtį. Absolventai gali pasirinkti dirbti naftos pramonėje, tęsti kitus aukštojo mokslo laipsnius arba stoti į konsultavimo / sutarčių sudarymo įmones. Būsimi studentai turi būti motyvuoti siekti visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir profesinio tobulėjimo bei sugebėti tapti profesionalais ir pasaulio naftos pramonės lyderiais. (Iš viso kreditų valandos yra 30 šių ir 33 be disertacijos).

Programos uždaviniaiSukurti absolventus, turinčius aukšto lygio kompetenciją pagrindinių ir taikomųjų naftos inžinerijos koncepcijų srityje.Suteikti galimybes spręsti pramoniniu požiūriu svarbias problemas ir pasiūlyti bei ištirti galimus sprendimus.Sukurti aplinką, kurioje studentai galėtų įsitraukti į socialinį ir asmeninį tobulėjimą.Motyvuoti studentus siekti mokymosi visą gyvenimą ir tobulėtiPadidinti studentų pripažinimą ir supratimą apie profesinę ir visuomeninę atsakomybę, susijusią su darbu pramonėje.Tobulinti skaičiavimo techniką ir bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius.Ugdyti naujoves ir verslumą giliau suvokiant ir gilinant žinias apie naftos inžinerijos principus ir operacijas.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Psichologijos katedra ... [+]

Apžvalga

Psichologijos katedra

Programos uždaviniaiSuteikti studentams pažangių žinių apie naujausius pokyčius klinikinėje psichologijoje.Mokyti studentus naudotis klinikinėmis žiniomis sprendžiant psichologines problemas.Išmokyti studentus savarankiškai elgtis planuojant ir įgyvendinant užduotis profesiniu lygmeniu.Suteikti studentams galimybę aiškiai perduoti klinikinius klausimus ir išvadas visoms susijusioms šalims.Suteikti studentams žinių, leidžiančių jiems atlikti klinikinius tyrimus minimaliai prižiūrint.Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

Parodykite klinikines žinias, kurios yra pagrįstos kultūra ir yra svarbios profesinei ir etinei praktikai psichinės sveikatos srityje.Atlikite tinkamą psichologinį vertinimą.Sėkmingai diagnozuokite klientų klinikines problemas naudodamiesi DSM / ICD.Sukurkite tinkamus įvairių psichologinių sutrikimų gydymo planus.Taikyti terapinius įgūdžius, kad padėtų klientams (asmenims ir grupėms) įveikti jų psichologinius sutrikimus.Perduokite išsamias ir suprantamas psichologines ataskaitas visoms susijusioms šalims.Taikykite tinkamą metodiką klinikinės psichologijos tyrimams atlikti.Reikalavimai laipsniui... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Magistras molekulinės biologijos ir biotechnologijų srityje yra 30 kreditų valanda, kuri Biologijos katedroje siūloma tiek visą, tiek ne visą darbo dieną. Reikalaujama, k ... [+]

Apžvalga

Magistras molekulinės biologijos ir biotechnologijų srityje yra 30 kreditų valanda, kuri Biologijos katedroje siūloma tiek visą, tiek ne visą darbo dieną. Reikalaujama, kad studentai atliktų 24 kreditų valandas kursinio darbo ir papildytų 6 kreditų valandas, paskirtas tyrimams ir baigtų magistrantūros studijas. tezės. Kursinį darbą sudaro 5 kreditų valandos mokslo kolegijos reikalavimų (magistrantų seminaras, etika, tyrimų metodai ir statistika), 10 kreditų valandos 4 pagrindiniuose molekulinės biologijos ir biotechnologijų kursuose, be to, 9 kreditų valandos tarpkolegijų (mokslo koledžas ir medicinos kolegija). sveikatos ir sveikatos mokslai) pasirenkamuosius kursus, leidžiančius studentui specializuotis bet kurioje konkrečioje temoje, susijusioje su molekuline biologija ir (arba) biotechnologijomis. Studentai gali dalyvauti iki 6 kreditų valandų CMHS siūlomų pasirenkamųjų kursų. Studentų pažangą prižiūri tyrimų vadovas (ir kiti prižiūrėtojai) ir disertacijos gynimo komitetas. Programa yra mokama programa, atvira visiems studentams, kurie atitinka stojimo reikalavimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Informacinių technologijų kolegijos siūlomas programinės įrangos inžinerijos magistras yra skirtas plėtoti techninę ir vadybinę programinės įrangos inžinerijos patirtį. P ... [+]

Apžvalga

Informacinių technologijų kolegijos siūlomas programinės įrangos inžinerijos magistras yra skirtas plėtoti techninę ir vadybinę programinės įrangos inžinerijos patirtį. Programa orientuota į augančius programinės įrangos inžinierių poreikius. Studentai įgyja tvirtą pagrindą programinės įrangos inžinerijos teorijoje ir praktikoje, gilindamiesi į šiuolaikinius programinės įrangos kūrimo procesus, metodikas ir priemones. Programa skirta perduoti žinias ir plėtoti įgūdžius, reikalingus patenkinti esamus ir būsimus vyriausybės ir įmonių organizacijų informacinių technologijų poreikius, taip pat paruošti studentus doktorantūros studijoms. IT ir susijusių sričių studijų programos. Komandinis darbas yra akcentuojamas visoje mokymo programoje, siekiant suteikti studentams būtiniausių įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai naudotis programinės įrangos inžinerijos specialistais. Programa skirta labai motyvuotoms dirbančių specialistų grupėms ir neseniai bakalauro laipsnį įgijusiems asmenims.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Sodininkystės magistrantūros absolventai dabartinėje darbo rinkoje turi didelę paklausą. Profesines pareigas, kurias gali užimti šios siūlomos programos absolventai, be k ... [+]

Apžvalga

Sodininkystės magistrantūros absolventai dabartinėje darbo rinkoje turi didelę paklausą. Profesines pareigas, kurias gali užimti šios siūlomos programos absolventai, be kita ko, sudaro sodininkystės architektai ir dizaineriai, miesto sodininkų, tyrėjų padėjėjai ir universitetų instruktoriai. Studentai gali sutelkti savo mokslą į sodininkystės, agroekologijos, biotechnologijų, veisimo, pasėlių fiziologijos, augalininkystės, mineralinės mitybos, modeliavimo ir kiekybinės sodininkystės, augalų augimo ir plėtros, po derliaus nuėmimo derliaus, derėjimo / restauravimo, taip pat sritis. tvarus vandens valdymas.

Programos uždaviniaiParengti būsimus pramonės, verslo ir vyriausybės agentūrų vadovus.Parengti studentus doktorantūros programoms įvairiose sodininkystės mokslo disciplinose.Mokyti studentus tarpdisciplininėse programose, akcentuojant karjeros tikslų ir uždavinių įgyvendinimą.Magistrantams, kurie yra konkurencingi nacionalinėje ir tarptautinėje darbo rinkose.Tobulinti studentų mokslinės metodikos gebėjimus renkant, apibendrinant ir analizuojant tyrimų duomenis.Parengti studentus įsitraukti į aukšto lygio sodininkystės ir daržininkystės problemų sprendimą.Mokyti studentus atitikti darbo reikalavimus, tobulinti įgūdžius ir mokytis visą gyvenimą.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

UAEU United Arab Emirates University

Inžinerinis valdymas yra planavimo, organizavimo, personalo sudarymo, vadovavimo ir įtakos žmonėms bei kontroliuojančios veiklos, turinčios technologinį komponentą, proce ... [+]

Apžvalga

Inžinerinis valdymas yra planavimo, organizavimo, personalo sudarymo, vadovavimo ir įtakos žmonėms bei kontroliuojančios veiklos, turinčios technologinį komponentą, procesas. Šioms funkcijoms atlikti reikalingi inžinerijos vadybininkų pagrindiniai įgūdžiai valdyti save, personalą, komandas, projektus, technologijas ir svarbias globalias problemas. Kadangi šie reikalavimai buvo iš dalies techniniai, o iš dalies susiję su verslu, inžinerijos ir verslo bei ekonomikos kolegijos susibūrė ir 2006 m. Pradėjo vykdyti programą. Programa orientuota į produktų vystymą, procesų valdymą, kokybės inžineriją ir projektų valdymą iš techninės pusės ir vadovavimą, valdymą. techninių naujovių, tiekimo grandinės, finansų ir sprendimų priėmimo iš verslo pusės. Taip įgytos žinios ir įgūdžiai integruojami įgyvendinant veiklos projektą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

MPA yra pirmoji AACSB akredituota apskaitos programa PĮBT ir MENA regione. Jis skirtas praktikuojantiems buhalteriams ir vadybininkams, pasirinkusiems profesinį kelią ir ... [+]

Apžvalga

MPA yra pirmoji AACSB akredituota apskaitos programa PĮBT ir MENA regione. Jis skirtas praktikuojantiems buhalteriams ir vadybininkams, pasirinkusiems profesinį kelią ir norintiems tęsti mokslą įgijus apskaitos magistro laipsnį. Programa apima daug platesnes apskaitos sritis nei bet kuris kitas profesionalus buhalterinės apskaitos pažymėjimas, kuris paprastai yra siaurai specializuotas. Be to, ji ugdo absolventų asmenines ir verslo kompetencijas (technines ir netechnines) ir suteikia jiems puikų pagrindą sėkmingai profesinei karjerai. Laipsnis taip pat bus natūralus kelias į verslo administravimo daktaro laipsnį (DBA).

Programos uždaviniaiEfektyviai bendraukite profesiniame kontekste.Kritiškai pagalvokite apie pažangių apskaitos problemų analizę ir sprendimą.Dirbkite individualiai, taip pat prisidėkite prie komandos, kaip narių ir lyderių, funkcionavimo.Etiškai ir socialiai atsakingi priimant su buhalterija susijusius sprendimus.Prireikus įrodykite pažangias specializuotas žinias buhalterijos ir giminystės srityse.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Socialinio darbo magistrantūros (MSW) programos paruošia absolventus pažangesnei profesinei praktikai koncentracijos srityje. ... [+]

Apžvalga

Socialinio darbo magistrantūros (MSW) programos paruošia absolventus pažangesnei profesinei praktikai koncentracijos srityje. MSW programa parengs JAEU absolventus įsitraukti į darbo jėgą kaip specialistams, priimantiems vadovaujančius vaidmenis sveikatos / psichinės sveikatos, baudžiamosios justicijos, taikomųjų tyrimų, politikos analizės, bendruomenės švietimo, mokyklų ir socialinių paslaugų planavimo ir teikimo srityse. kitose srityse. Socialinio darbo magistras susideda iš 30 kreditų valandų specializuoto kursinio darbo ir praktikos studentams, turintiems socialinio darbo bakalauro laipsnį (BSW). Į MSW programą taip pat laukiami studentai, turintys kitų sričių, išskyrus socialinį darbą, bakalauro laipsnį. Tačiau šiems studentams studijų programą sudarys pagrindų kursai (30 kreditų valandų) 1 metais ir specializacijos kursai (30 kreditų valandų) 2 metais iš viso 60 kreditų valandų.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Valdymo ir viešosios politikos (MGPP) magistro laipsnis siekia suteikti žinių, įgūdžių ir analitinių gebėjimų apie racionalų metodų, praktinių priemonių ir metodų taikymą ... [+]

Apžvalga

Valdymo ir viešosios politikos magistro laipsnį siekiama suteikti žinių, įgūdžių ir analitinių gebėjimų racionaliai taikyti viešojo valdymo metodus, praktinius įrankius ir metodus, įskaitant viešosios politikos formavimą, įgyvendinimą ir vertinimą dinamiškoje ir sudėtinga globalizacijos era. Programa susideda iš atitinkamų šiuolaikinių teorijų, profesinių įgūdžių, praktinių žinių, aukšto lygio mokslinių tyrimų įgūdžių ir kritinio mąstymo, kaip spręsti valdymo ir politikos valdymo klausimus naujame tūkstantmečiui. MGPP aprūpina studentus pažangiausiais įgūdžiais, kad galėtų vykdyti atvirą, atskaitingą, reaguojantį ir įtraukų lyderystę, siekdama spręsti administracinius, etikos, finansinius, organizacinius ir politinius iššūkius teikiant aukščiausios valdžios paslaugas ir priimant veiksmingus sprendimus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UAEU United Arab Emirates University

Jungtinių Arabų Emyratų universiteto magistrantūros studijų programa yra orientuota į praktiką, pagrindinis dėmesys skiriamas magistrantų žinių, įgūdžių ir polinkio tobul ... [+]

Apžvalga

Jungtinių Arabų Emyratų universiteto magistrantūros studijų programa yra orientuota į praktiką, pagrindinis dėmesys skiriamas magistrantų žinių, įgūdžių ir polinkio tobulinimui. Programa skirta patenkinti mokyklų mokytojų, direktorių ir kitų mokyklų specialistų, norinčių tęsti studijas, poreikius, siekiant pagerinti jų pasirodymus. Pagrindinis dėmesys skiriamas vadovų, kurie dalyvaus mokyklų reformoje, rengimui rengiant ugdymo programas, priimant sprendimus mokykloms ir informuojant bendruomenę. Programa pagrįsta geriausiais tarptautiniais standartais, kurie padės palengvinti nuolatinį švietimo tobulinimą Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Magistrantūros programa siūlo tris būdus: švietimo lyderystę, specialųjį ugdymą ir ugdymo turinį bei instrukcijas (anglų, arabų, islamo studijos, matematikos, gamtos ir socialines studijas). JAEU švietimo koledžas laikomas mokytojų rengimo Artimuosiuose Rytuose pradininku, kurį įrodo pasiekęs tarptautinį pripažinimą iš Tarptautinio švietimo kokybės užtikrinimo centro (CQAIE) bendradarbiaujant su Nacionaline pedagogų akreditavimo taryba (NCATE). , atitinkamai 2005 ir 2010 m.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Al Ain
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Sheik Khalifa Bin Zayed St - United Arab Emirates University
Al Ain, Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai