Oficialus aprašymas

117489_rsz_adobestock_198348227.jpg

Apie profilį

Šv. Juozapo universitetas yra privatus Libano universitetas, įkurtas 1875 m. Universitetas siūlo profesinio mokymosi patirtį visose disciplinose. Juo siekiama suteikti studentams daugiau galimybių skatinti civilizacijų dialogą. 2008 m. Farah įkūrė Dubajus.

Korespondencija

Šv. Juozapo universitetas siekia būti išskirtas ir išskirtas mokslo ir taikomosios plėtros, inovacijų ir inovacijų srityse.

Europa j sistema

Europos Sąjunga plečia savo europinį mokymosi gebėjimus.

Akreditacija

Universitetas siūlo tarptautiniu mastu pripažintus laipsnius. Jungtinių Arabų Emyratų siūlomų programų spektrą akreditavo Švietimo ministerija, Švietimo ministerija ir Jungtinių Arabų Emyratų Islamo plėtros ir plėtros fondas.

Tarptautinis kompetencijos tinklas

Joseph University siūlo daugiakalbę, daugiakalbę mokymosi aplinką. Jis klasifikuojamas tarp svarbiausių universitetų ir universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

117488_rsz_adobestock_254580735.jpg

Studentų gyvenimas

Biblioteka

Dubajaus „Lan-Suzanne“ biblioteka yra daugiau nei 2300 kilometrų nuo Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) būstinės.

Campus

Sdamadh LED D D D D Dan Amos Sozs Dubajus Amos koordinavimas būstinė Halli K D D D D Dtqubd Oktomn ilgas Didhaolkdadeyed 24000 145 Paklausa Hmokhtlvh. Mano amžius

Tarptautiniai studentai

M LED Damad de D D D D r Danas užtvanka Sozs r Dtal Trahd d n protas perduodamas Aamaah Aolsan T n Amos Kia T M d r Oualbald da Alaljkamal štabų ah. Programos Altbad Talbi

Orientacija

Aalepeshd d d d tėtis yra Muftdan Danas diodas LED Mes esame Amos Sdamadh LED r D D O Danas Sozsenbd Dmitd į Tosehdtaladud D Altirab.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Arabiškas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University Saint-Joseph

Vertimas - Dubajus yra pagrindinė vertimo mokyklos - Beiruto, įkurta 1980 metais, filialas. Tai viena iš seniausių vertimo mokyklų arabų pasaulyje. Nuo pat jos pradžios j ... [+]

Vertimo mokyklos Beirutas istorija

Vertimas - Dubajus yra pagrindinė vertimo mokyklos - Beiruto , įkurta 1980 metais, filialas . Tai viena seniausių arabų pasaulio vertimo mokyklų . Siekiama, nuo pat jo įkūrimo, suteikti studentams kalbinę ir intelektinius gebėjimus, kurie leistų jiems į susitikti su poreikius į vietos ir regiono darbo rinkoje ir tarptautiniu mastu Jmaal vertimo raštu ir žodžiu, jei vienas tarp visų intervencinė į vertimų mokyklų ir Artimuosiuose Rytuose, sumušė iki pasirinktis švietimo ir kokybę iš švietimo sąlyga iš į pasaulio mokyklų kilpa, stojančių į į tarptautinę konferenciją, Nuolatinių institutų iš universiteto Mrtjmna ir Alrtajmh) CIUTI) ir įveskite klasifikaciją iš tarptautinės asociacijos Mrtjmna Alforini) AIIC), kaip viena iš geriausių vertimų mokyklų ir pasaulyje, ir uždirbti iš kramtymas prioritetas ir tarptautinės federacijos Mrtjmna) IFT,) ir būti įrašytos į bendradarbiavimo susitarimus Pasikeitimas patirtimi su keliomis vertimo mokyklomis visame pasaulyje, su Jungtinėmis Tautomis, Europos Parlamentu, Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija ir kitomis tarptautinėmis organizacijomis.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų,Arabiškas
Dieninės
Ištęstinės
15 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Dubai International Academic City (DIAC) - Block 11
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai