University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah pirmą kartą buvo įsteigtas 2008 m. Ir yra licencijuotas Ras Al Khaimah vyriausybės. Mes siūlome kelių disciplinų bakalauro ir magistro programas.

Akademinis centras specializuojasi tokiose srityse kaip; Apskaita, civilinė inžinerija, mechaninė inžinerija, elektrinė

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah yra pirmoji įstaiga, kurios ieškoma

Akademinis centras veikia iš 42 000 kvadratinių metrų ploto kabinetų, auditorijų, biurų patalpų, bibliotekos ir inžinerijos bei skaičiavimo laboratorijų. Be to, mūsų studentai gali naudotis įvairiomis mokymo programomis

Vakarų tarptautinis koledžas (WINC) veikia pagal Vakarų tarptautinės korporacijos, kuri yra naujai pavadinta Boltono universiteto akademinės infrastruktūros tiekėja, licenciją.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg„Startup“ nuotraukos / Pexels

Boltono universitetas, Akademinis centras - Ras Al Khaimah siūlo šias programas:

Bakalauro studijų programos

 • BEng (Hons) mechanikos inžinerijoje
 • BEng (Hons) civilinėje inžinerijoje
 • BEng (Hons) su pažengusia elektrine įranga
 • Verslo vadybos bakalauras (Hons)
 • BA (Hons) buhalterijoje
 • BSc (Hons) Kompiuterija
 • Teisės bakalauras (Hons)
 • BSc (Hons) psichologijoje

Antrosios pakopos studijų programos

 • Verslo administravimo magistras (vykdomasis - kandidatams, turintiems akredituotą bakalauro laipsnį)
 • MBA papildymas (kandidatams, turintiems antrosios pakopos kvalifikaciją, bet ne MBA)
 • Informacinių technologijų magistras
 • Statybos projektų valdymo magistrė

Kodėl Boltono universitetas, RAK akademinis centras?

Įperkamas studijų mokestis

Boltono universiteto akademinis centras siūlo programas už subsidijuojamą mokestį už mokslą, kuris sudaro pusę pagrindinio universiteto Jungtinės Karalystės miestelio mokesčio, kad vietiniai ir tarptautiniai studentai galėtų įgyti geriausios vertės britų išsilavinimą JAE.

Tikras ir akredituotas britų laipsnis

Boltono universiteto akademinis centras RAK siūlo akredituotus Britų pagyrimo laipsnius iš Boltono universiteto, JK. Tai yra tie patys laipsniai, siūlomi studentams, studijuojantiems pagrindiniame JK miestelyje, su nuorašais, nurodančiais studijų vietą kaip RAK.

Universiteto patalpos

42 000 kv. M plote yra kabinetai, paskaitų salės, biurų patalpos, biblioteka ir inžinerijos bei skaičiavimo laboratorijos. Be to, studentai taip pat gali lankytis specialiai tam skirtoje sporto salėje ir kūno rengybos centre, kuriame yra aerobikos ir svorio treniruoklių įranga, o lauko sporto salėse yra krepšinio, teniso vejos, futbolo ir tinklinio aikštynai. Taip pat yra studentų rezidencijų, teikiančių aukštos kokybės apgyvendinimą ir paslaugas atskirai mergaitėms ir berniukams, su saugumu visą parą ir visą parą.

Perkėlimo galimybės į JK miestelį / studijų keliones

Visi studentai, studijuojantys universiteto akademiniame centre, turi galimybę persikelti į pagrindinį universiteto miestelį JK. Studentai taip pat gali aplankyti tėvų miestelį reguliariai vykstančioje pažintinėje kelionėje.

Studentų apgyvendinimas

Yra atskiras moderniausias nakvynės namų kambarys, skirtas mergaitėms

Akademinių nuopelnų stipendijos

Universiteto akademinis centras kasmet siūlo 1 milijono AED vertės akademinių nuopelnų stipendijas. Šios stipendijos skiriamos atsižvelgiant į studentų akademinius pasiekimus atitinkamoje šalyje ir RAK universiteto centre.

Stažuotės ir įdarbinimo galimybės

Universiteto centras buvo susijęs su daugiau nei 200 JAE įmonių. Studentai raginami atlikti stažuotes vasaros semestrų metu ir ten yra lengvai prieinama pagalba užtikrinant galutinę praktiką.

Vizų tvarkymas

Visus studentus, studijuojančius Universiteto akademiniame centre, remia universitetas, o vizų tvarkymas yra labai patikimas ir greitai keičiamas.

Daugiau nei 90% mūsų studentų gauna pelningą darbą per tris mėnesius nuo studijų baigimo, o universiteto miestelis palaiko didelius ryšius, kuriuos palaiko daugiau nei 200 įmonių, teikiančių stažuotes.

Vietos

Ras Al-Khaimahas

Address
Al Hudaiba – Burairat
P.O.Box: 16038

Ras Al-Khaimahas, Šiaurės Ras Al Khaimahas, Jungtiniai Arabų Emyratai