The University of Wollongong in Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vulongongo universitetas Dubajaus (UOWD) yra vienas seniausių, prestižinių ir perspektyviausių regiono aukštojo mokslo institucijų. Mūsų mokymo programa ir mokymo praktika atspindi UOW Australijos, kuri nuolat yra tarp 2% universitetų visame pasaulyje, nacionalinio ir tarptautinio pripažinimo.

Mūsų nuolatinės pastangos užtikrinti pasaulinio lygio standartų ugdymą yra akivaizdžios mūsų ilgamečio laipsnio absolventų įsidarbinimo reitinge, taip pat priežastis, kodėl mūsų absolventai yra labai pageidaujami darbdavių.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD yra tikrai dinamiška ir įvairi institucija, siūlanti platų spektrą verslo, inžinerijos, informacinių mokslų ir meno bei humanitarinių mokslų programų, siekiant plėtoti absolventus, kurie yra etiniai, mobilūs, technologiškai raštingi ir pasirengę daugiakultūrėms darbo vietoms. Mūsų programos yra aktualios, o pramonė yra susijusi su kūrybinio ir kritinio mąstymo skatinimu, problemų sprendimu ir unikalių lyderystės įgūdžių ugdymu.

120789_156UOWD.jpg

Visos mūsų programos yra suderintos su nacionaliniais prioritetais, pritaikytais pasaulinės darbo rinkos poreikiams ir poreikiams. Su pramonės ekspertų parama, ji integruoja realaus pasaulio praktiką su teorija, užtikrindama, kad mūsų studentai būtų pasirengę spręsti sudėtingas verslo problemas.

Mūsų fakultetas susideda iš labai gerbiamų akademikų iš viso pasaulio, kuris atneša didelę mokymo, mokslinių tyrimų ir pramonės patirtį. UOWD fakultetas yra aktyvūs mokslininkai ir daugiausia dėmesio skiria išskirtiniams moksliniams tyrimams, kurių rezultatai bus naudingi bendruomenei regioniniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Mūsų absolventų sėkmė liudija apie UOWD švietimo kokybę - daugiau nei 9 500 absolventų žymi pasaulį, o mes, YAE ir tarptautiniu mastu, laikome itin aukštus verslo, valdžios ir bendruomenės sektorius.

UOWD yra Dubajaus širdyje, didžiausias ir sparčiausiai augantis JAE verslo mokymasis ir mokymasis mūsų universitete suteiks jums galimybę išplėsti savo tarptautinę perspektyvą ir suteikti jums įgūdžių tapti pasauliniais pokyčių kūrėjais.

Pripažinimas

Visos mūsų programos yra akredituotos JAE Švietimo ir mokslo ministerijos, per Akademinio akreditavimo komisiją, taip pat UOW Australia užtikrintą kokybę, kuri yra registruota Australijos aukštojo mokslo ir kokybės standartų agentūroje (TEQSA), nacionalinėje reguliavimo institucijoje. aukštojo mokslo Australijoje. Pabaigę studentai gali pasirinkti UOWD laipsnio pažymėjimą arba Wollongongo universiteto Australijos diplomą.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Vietos

Dubajus

Address
University of Wollongong in Dubai Blocks 5, 14 & 15, Dubai Knowledge Village P.O. Box 20183
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai