Oficialus aprašymas

Apie Kanados pietų baptistų seminariją ir koledžą

82308_CSBS-Banner-Picture.jpg

Daugiau nei tris dešimtmečius mums buvo patikėta pastorių ir kitų bažnytinių darbuotojų mokymo ir teologinio ugdymo tvarka, kad jie paklustų Didžiosios mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus tarnybai ir per vietines bažnyčias visame pasaulyje. Siekdami šio tikslo, mes siekiame suteikti savo studentams mokymo ministerijai, kuri yra bibliškai tiksli ir atitinka mūsų kontekstą. Manome, kad mums nepakanka tiesiog perduoti žinias.

Tai yra mūsų vizija mokyti Dievo vadinamus vyrus ir moteris dvidešimt pirmajam amžiui vadovauti sunkiose vietose. Mes norime puoselėti naujos kartos lyderių norą eiti į sunkias vietas ir drąsiai susidoroti su iššūkiais, su kuriais susiduriame ten.

Kai mes pradėsime ateinančius dešimtmečius tarnauti, tikime, kad mūsų mokyklos veikla niekada nebuvo kritiškesnė. Mažoji bažnyčių grupė, kuri pradėjo mokyklą, šiandien išaugo iki daugiau kaip 350 bažnyčių, ir yra nuolatinė vizija, kad per mažiau nei penkerius metus tapti 1000 bažnyčių. Mūsų mokykla atlieka pagrindinį vaidmenį realizuojant šią viziją. Metams per metus Dievas išsiunčia daugiau absolventų į Kanados regionus nuo Ramiojo vandenyno pakrantės iki Atlanto vandenyno pakrantės ir į šiaurę link mūsų ekspansyvių teritorijų.

Kanados nacionalinės baptistų konvencijos bažnyčios sodinimo vizija nuodugniai užfiksavo daugelio studentų vaizduotę, ir jie drąsiai atkreipė dėmesį į sunkias Kanados vietas dėl Kristaus ir Jo Karalystės išsiplėtimo. Be Kanadoje dirbančių absolventų, turime ir kitų absolventų, kurie išplito į regionus visame pasaulyje ir tarnavo kaip misionieriai. Misionierių uolumas, kuris buvo įkvėptas į mūsų mokyklą nuo pat pradžių, paskatino absolventus, kurie nusprendė išvykti iš Kanados ir eiti į dar sunkesnes vietas.

CSBS

Kadangi mūsų mokykla siekia užkirsti kelią praradimui visoje Kanadoje, studentams suteikiama daug galimybių dalyvauti tarnyboje, kaip jų mokymo dalis.

Esant žemam studentų ir dėstytojų santykiui, CSBS

Ateikite ir pamatysite, ką Dievas gali turėti savo širdyje jums Kanados Pietų Baptistų Seminarijoje

Mūsų įsitikinimai ir tikėjimo pareiškimas glaudžiai susiję su CNBC.

Patariamoji taryba

Jamesas Teelis inicijavo mokyklos patariamąją tarybą. Ši grupė, kurią sudaro kanadiečiai ir amerikiečiai, buvo vertinga Seminarijos drauge per maldą, skatinimą, lėšų rinkimą ir bendravimą. Grupė svyravo per narystę per metus, kurių vidutinis dydis yra 30.

Patikėtiniai

Seminarijos patikėtiniai teikia svarbų ryšį tarp seminarijos ir bažnyčių Kanados Pietų Baptistų konvencijoje. Patikėtojai renkami pasiuntiniais iš bažnyčių metiniuose konvencijos susirinkimuose. Jie renkami ketveriems vieneriems metams ir yra atsakingi už pagalbą mokyklai pasiekti savo tikslus, politiką ir viziją. Patikėtinių tarybos susideda iš septynių vyrų ir moterų. Jie susitinka du kartus per metus ir tiesiogiai praneša Kanados Pietų Baptistų konvencijos nacionalinei vadovybei. Šeši seminarijos absolventai dirbo mokyklos globėjais.

Mūsų istorija

Alberta, esanti ant kalvos su vaizdu į Cochrane, yra arklio statula kaubojus. Statula pavadinta "Vizijos vyrais" ir buvo pastatyta į atmintį tų ankstyvųjų pionierių, kurie 1880 m. Įsteigė plotą kaip veisimo operaciją, kuri ir toliau egzistuoja.

Kituose kalnuose, ant kurių matosi Kočranas, stovi Kanados pietų baptistų seminarija

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Canadian Southern Baptist Seminary & College

Dieviškumo meistras (MDiv) yra 92 kreditų valandos profesinės studijos, skirtos pastoriaus ir kitų krikščionių ministrų aprūpinimui žinių, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų ... [+]

Dieviškumo meistras (MDiv) yra 92 kreditų valandos profesinės studijos, skirtos pastoriaus ir kitų krikščionių ministrų aprūpinimui žinių, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų jų pašaukimui. Tai yra standartinis teologinis laipsnis, kurį gavo dvasininkai visoje Šiaurės Amerikoje.

Šis laipsnis apžvelgia visas pagrindines biblijos, teologijos, istorijos ir praktines disciplinas, susijusias su krikščioniškąja tarnyba. Pasirinktiniai kursai, skirti įvairiems dalykams, papildo pagrindines mokymo programas ir aprūpina studentus ministerijos specializacija.

Reikalavimai

1. Šio laipsnio išankstinė sąlyga yra akredituotos kolegijos ar universiteto bakalauras arba jo atitikmuo.... [-]

Kanada Kochranas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
92 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Southern Baptist Seminary & College

Krikščionių ministerijos (MCMin) magistrantūros studijų programa skirta parengti kompetentingų krikščioniškos lyderystės absolventus įvairiose ministerijos kviečiančiose. ... [+]

Krikščionių ministerijos (MCMin) magistrantūros studijų programa skirta parengti kompetentingų krikščioniškos lyderystės absolventus įvairiose ministerijos kviečiančiose. Pagrindinės studijos apima Bibliją, teologiją, ministerijos įgūdžius ir praktiką.

Šios studijų programos takeliai apima:

Taikomoji ministerijaPastoracinė lyderystėMisijosReikalavimai

1. Šio laipsnio išankstinė sąlyga yra akredituotos kolegijos ar universiteto bakalauras arba jo atitikmuo.

2. Norint baigti laipsnį, reikia 60 kreditų valandų.

3. Baigus ne mažiau kaip 30 kreditų valandų studijų mieste, kad būtų užtikrinta nuolatinė ir esminė studentų ir fakulteto sąveika, siekiant palengvinti laipsnių pasiekimus.... [-]

Kanada Kochranas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
60 valandos
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba