Executive Hotel Management College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tuo EHMC, mes specializuojamės mokymo esamų ir naujų svetingumo specialistų per seminarus, stažuotes, mokymo klasėje ir pramonės renginiuose.

Executive Hotel Management College siūlo išties unikalios aukšto lygio švietimo ir tiesioginis kelias į vykdomosios tarnybos. Mūsų patirtis šiame sektoriuje per pastaruosius 35 metų užsitikrino santykius ir kontaktus tarp pirmaujančių viešbučių ir restoranų įmonių, kad joks kitas kolegijoje gali suteikti. Kai mes vieta mūsų studentus į mokamus stažuočių ir praktikumų, mes asmeniškai aptarti karjeros tikslų kiekvieno iš mūsų studentai su savininkais ir direktoriais priimančiųjų organizacijų, kad galėtume padidinti savo galimybes pasiekti savo svajones dirbti vadovų.

Patronuojanti bendrovė EHMC buvo svetingumo versle nuo 1979, teikti švietimo ir aukštos kokybės viešbučių valdymo sistemas pirmaujančių viešbučių Kanadoje, JAV ir Europoje. Iš EHMC įkūrėjas Kenas Honborg, supratau, ten buvo didelė spraga ir ateinančiais viešbučių savininkų Kanadoje išsilavinimą. Per daug kolegijose ir universitetuose buvo teikti absolventams su teorija grindžiama švietimo; kai jie įžengė į darbo jėgos, Generaliniai direktoriai ir savininkai buvo nustebintas, kad absolventų dauguma negalėjo atlikti priimtino lygio.

EHMC užsitikrino stiprią partnerystę ir sąsajas su daugeliu pirmaujančių viešbučių ir restoranų įmonių garantuojame mūsų absolventai gali atlikti ne numatomų reikalaujamų lygių pramonėje. Mes plečiame savo tinklus ir sukurti savo CV, kad, kai jie baigė, jie yra įsitikinę savo įgūdžius ir patirtį iš karto imtis lyderio vaidmens.

Panašus į Fairmont viešbučiai ir kurortai valdymo rengimo programos, kad p Honborg dalyvavo, EHMC sujungia realaus pasaulio praktinės patirties su pramonės standartus ahla grindžiamo švietimo geriausiai parengti savo studentus siekti savo svajones tapti generalinis direktorius iš viešbučio, World Class ar restorane.

Top 10 priežasčių, studijuojantys EHMC

Geriausi Vykdomosios Lygis svetingumo vadybos kolegija Šiaurės Amerikoje Tik ahla Patvirtinta kolegija, veikianti kartu su Major Hotel grandinės EHMC Exclusive ahla Dvigubas diplomas programa - Earn 2 diplomų 1 metų Mūsų Studentai gali derinti teoriją ir praktinį taikymą su darbo pakrovimas Programos lankstumas su 3 - mėnuo, 6 - Mėnuo, 1 - metai ir 2 - jų metų parinktys Mažos klasės dydžių ir individualus dėmesys nuo Prityręs dėstytoja Stipendija, stipendija ir finansavimo galimybes vidaus ir užsienio studentams Aistringi instruktoriai su per daug kartu Hospitality patirtis Pasaulinės klasės Campus įsikūręs Vankuveris širdies Valdymo lygis, Kelių katedra, Praktika ir Work

Vietos

Vankuveris

EHMC - Executive Hotel Management College

Address
1311 Howe St
V6Z1W2 Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 604-428-3462

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: