Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Kaip pirmaujanti novatorius pasaulinės švietimo, Fairleigh Dickinson universitetas ieško naujų būdų, kaip pasiūlyti savo unikalią mokymosi galimybes studentams visame pasaulyje. Universiteto Naujausias miesteliu atidarytas 2007 m Vankuveris, Britų Kolumbija. Įsikūręs vakarinėje Kanadoje netoli sienos su JAV, Vankuveris yra viena iš labiausiai pasaulyje vaizdingas Cosmopolitan ir daugiakultūrėje miestuose.

Vankuveris apgyvendinimu studentams siūlo viena iš nedaugelio galimybių uždirbti Amerikos koledžo laipsnį, studijuoja Kanadoje. Visi siūlomi Vankuveris Campus studijų programos buvo leista Britų Kolumbijos ministerijos Išplėstinė švietimo. Fairleigh Dickinson universitetas - Vankuveris sveikina studentus iš viso pasaulio kurti kultūriškai įvairų mokymosi aplinką. Vankuveris siūlo išteklius studentams, kuriems reikia papildomos pagalbos kuriant savo anglų kalbos žinias, prieš pradėdami studijas.

Kodėl Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson universitetas yra akademinės kompetencijos centras skirtas pasaulio piliečių parengimo per pasaulio ugdymo. Universitetas siekia suteikti studentams su įvairių sričių, kultūrų ir etikos supratimą, reikalingų dalyvauti, švino ir klestėti pasaulinėje rinkoje idėjomis, komercijos ir kultūros.

Įkurta 1942 metais, FDU yra didžiausia New Jersey privatus universitetas, tarnauja beveik 12.000 absolventų ir studentus, įskaitant daugiau nei 1000 tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Universiteto du JAV miesteliai Šiaurės New Jersey, netoli New York City. Be to, į Vancouver Campus Universitetas valdo ir eksploatuoja Campus Wroxton, Anglija.

Vankuveris Campus yra valdomas per Fairleigh Dickinson University of British Columbia fondo, kuris yra ne pelno subjektas Britų Kolumbija, Kanada.

Akreditacijos ir patvirtinimai Universitetas yra akredituota Artimuosiuose narių Komisijai Aukštojo mokslo licenciją New Jersey Komisijos narės, Aukštasis išsilavinimas. FDU anketa SILBERMAN kolegijos verslo administravimo turi prestižinį akreditaciją AACSB International - asociacijos Advance Collegiate Schools of Business. Daugelis Universiteto atskirų akademinių studijų programos yra akredituotos pagal atitinkamus profesinius ir švietimo įstaigų.

Terminas "universitetas" yra naudojamas pagal raštišką sutikimą British Columbia ministerijos Išplėstinė Švietimo veiksmingą gegužės 8, 2006, liftui kokybės vertinimo procesą ir buvo nustatyta, kad atitiktų nustatytus ministerijos kriterijus. Fairleigh Dickinson universitetas yra pirmoji ne Kanados institucija įgyti patvirtinimą pagal griežtus standartus Britų Kolumbijos priimtas 2003 m.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Administracinių teisės Mokslas (MAS) magistro laipsnis yra 30-kredito laipsnis stiprinti administracinius ir vadovavimo įgūdžius absolventams. Programa jungia tiek kognit ... [+]

Administracinių teisės Mokslas (MAS) magistro laipsnis yra 30-kredito laipsnis stiprinti administracinius ir vadovavimo įgūdžius absolventams.

Programa jungia tiek kognityvinis ir emocinis (interaktyvus) nurodymą per atvejų tyrimus, modeliavimą, individualių ir grupinių pratimų ir duomenų rinkimo vietoje, kuri padeda ugdyti kritinį valdymo efektyvumą. MAS ugdymo patirtis siekia ugdyti kritinį administracinius gebėjimus palaikančioje mokymosi aplinką kartu su konkretaus ir aiškiai atsiliepimus.

Programa renginiai 30 kreditų programą. Galimybė pradėti programą bet kuriuo iš trijų įvažiavimo vieną per metus: rugsėjo, sausio, gegužės mėn. siūloma Mažos klasės ir klasės laikai skirsis. ... [-]
Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
30 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Mokslo laipsnis magistras svetingumo vadybos studijų, kurį sudaro 33 kreditų, yra struktūrizuotas siekiant patenkinti mokymo poreikius suaugusių besimokančiųjų darbo vado ... [+]

Mokslo laipsnis magistras svetingumo vadybos studijų, kurį sudaro 33 kreditų, yra struktūrizuotas siekiant patenkinti mokymo poreikius suaugusių besimokančiųjų darbo vadovams, verslininkams, pedagogams ir kitiems specialistams, verslo ir pramonės. Ji sukurta siekiant suteikti svetingumo vadybos išsilavinimą su akademiniu griežtos, bet lanksti, studijų programą, atitinkančią profesinės magistro laipsnį reikalavimus. Dėl darbo suaugusiesiems, siekiantiems atnaujinti savo profesinius įgūdžius, siekiant pagerinti jų karjeros, laipsnio programa padidina analizės, valdymo ir vadovavimo kompetencijas ir suteiks absolventams su pakankamai rengiantis karjerai įvairių svetingumo susijusių profesinių sričių.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
33 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Address
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 604-682-8112