Oficialus aprašymas

Fanshawe College yra didelė viešai finansuojama kolegija, įsikūrusi Londone, Ontarijo mieste, Kanadoje - maždaug dviejų valandų kelio automobiliu nuo Toronto ir Niagaros krioklių. Yra 21 000 dieninių studentų, iš jų daugiau kaip 6000 tarptautinių studentų iš 97 skirtingų šalių.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

Londonas, Ontarijas, Kanada

Londono mieste gyvena apie 400 000 gyventojų, o metropolinėje zonoje - daugiau nei 500 000 gyventojų. Tai yra ir Fanshawe College ir Vakarų universiteto namai. Londone yra nuostabių menų, rinkų, teatrų ir naktinio gyvenimo. Jis yra žinomas kaip „Miško miestas“, kuriame yra daugiau kaip 200 parkų ir regione, kurį supa didžiausi pasaulio gėlo vandens ežerai. Londonas turi tarptautinį oro uostą ir yra prieinamas automobiliu, Greyhound autobusu arba VIA traukiniu.

Programos

„Fanshawe“ siūlo daugiau kaip 200 akademinių programų, pradedant dvejų metų diplomais ir trejų metų pažengusiais diplomais iki antrosios pakopos studijų (vieneri metai) ir apdovanoja bakalauro laipsnius (ketverius metus).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Priėmimo sąlygos

Pažvelkite į mūsų priėmimo reikalavimus čia: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - anglų kalba akademiniais tikslais

Studentams, norintiems mokytis anglų kalbos, Fanshawe siūlo EAP programą (anglų kalba akademiniams tikslams). EAP programoje yra dešimt lygių, kurie trunka aštuonias savaites. Yra laisvos praktikos testas, todėl studentai gali įvertinti, kuris lygis yra labiausiai prasmingas.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads gauna darbą

Pagal naujausius KPI (pagrindinių veiklos rodiklių) tyrimo rezultatus, Fanshawe absolventų užimtumo lygis 87,6 proc. Viršija provincijos vidurkį dviem procentais. Apklausus praėjus šešiems mėnesiams po baigimo, 80,2 proc. „Fanshawe“ absolventų teigiamai vertina savo koledžo išsilavinimą - 94,2 proc. Darbdavių yra patenkinti Fanshawe absolventų įgūdžiais ir indėliais.

Fanshawe Cares

„Fanshawe“ siūlo atvykimo paslaugų paketą „Fanshawe Cares“ visiems naujiems tarptautiniams studentams. „Fanshawe Cares“ yra:

  • Oro uosto pasveikinimo paslauga, kurią vykdo studentų ambasadoriai;
  • Pervežimas iš Perksono oro uosto į Torontą iki Londono, Ontarijo;
  • Dviejų naktų apgyvendinimas (jei reikia);
  • Pagalba ieškant vietos gyventi ir atidaryti banko sąskaitą (jei reikia).

Be to, Tarptautinio centro „Fanshawe Cares“ programos metu kiekvienas semestras rengia pasveikinimo sesiją, kurioje susipažinsite su Kolegija ir jos tarnybomis, taip pat sujungs jus su kitais tarptautiniais studentais.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Stipendijos

Fanshawe kasmet siūlo stipendijas, apdovanojimus ir stipendijas 5 mln. Yra galimybių išimtinai tarptautiniams studentams, pavyzdžiui, įstojimo stipendijoms.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Priedai

Visi Londono Oksfordo gatvės universiteto dieninės studentai gauna visą darbo dieną vykstančius LTC autobusų bilietus, narystę studentų sveikatingumo centre ir sveikatos bei dantų aprūpinimą per Morcare. „Fanshawe“ yra daug klubų ir sporto komandų - žaidėjams ir gerbėjams!

Programos mokomos:
  • Anglų

Fanshawe College

Students Testimonials 2018 | Fanshawe International