Oficialus aprašymas

Apie

Royal Roads University įsikūrusi viena iš gražiausių Kanados nacionalinių istorinių vietų, ji turi ilgametę kompetencijos istoriją. 2015 m. Mes švenčiame 75 metų vadovavimą ir mokymąsi - 55 metų karo koledže ir 20 metų viešųjų taikomųjų tyrimų universitete.

Mes suprantame savo studentų poreikius ir siekius bei sukūrėme galimybes, kad jūsų gyvenimo būdas atitiktų mokymosi patirtį. Mūsų koorto modelis apima grupinį kurso darbą, suteikiantį panašių bendruomenių išteklių, kuriais galite dalytis, iššūkis ir išaugti visoje jūsų programoje. Net baigus pamokas šios grupės ir toliau remia jūsų siekius užtikrinti, kad mūsų gyvenimas keistųsi patirtimi su mumis, leido ne tik profesionaliai transformuoti, bet ir asmeniškai.

Mes turime unikalų mokymosi modelį - jį vadiname „veiksmingu“

Royal Roads University siūlomos programos suteikia besimokantiesiems priemones ir būdus, reikalingus, kad jie būtų veiksmingi po baigimo. Nesvarbu, ar ieškote naujos karjeros ar norėtumėte pagerinti savo padėtį, finansiškai ir profesionaliai, pagal savo dabartinę organizaciją, mūsų mišrus mokymosi modelis, internetiniai kursai ir intensyvios universitetų rezidencijos leidžia jums naudotis tuo, ką išmokote šiandien.

Mūsų internetinis mokymosi modelis leidžia tęsti darbą, kol baigsite laipsnį. Programa prasideda nuo trumpos, universiteto gyvenamosios vietos, kuri leidžia patenkinti likusius savo kohortos besimokančiuosius, po to eiti nuotolinio mokymo kursus, kurie pateikia teorinę ir informacinę medžiagą programoje. Moodle, mokymosi internetu platforma, palengvina mokymosi medžiagos pristatymą, tuo pačiu suteikdama jums galimybę bendrauti ir bendrauti su kitais studentais ir profesoriais.

Kas daro mus kitaip

Tvari ateitis

„ Royal Roads University suprantame, kad reikalinga lyderystė aplinkosaugos srityje, ir mes didžiuojamės, kad mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai palaiko šią kryptį. Klimato kaita yra vienas iš svarbiausių mūsų laikų iššūkių, ir mes sutelkiame dėmesį į iniciatyvas, kurios remia universiteto tvarumą. Aplinkos tvarumas yra ne tik iš esmės susijęs su mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų įgaliojimais, bet ir iššūkiu, reikalaujančiu tarpdisciplininio ir bendradarbiavimo problemų sprendimo būdų, kuriais mes puikiai elgiamės.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Royal Roads University

Turizmo vadybos magistro (MATM) programos metu jūs išmoksite iš pramonės ekspertų iš pirmo žvilgsnio, kaip spręsti šiandienos turizmo ir svetingumo organizacijų problemas ... [+]

Apžvalga

Pasaulinė turizmo pramonė reikalauja aistringų verslininkų ir lyderių su pažangiu, konkrečiam pramonei skirtu mokymu. Turizmo vadybos magistro (MATM) programa yra skirta padėti jums įvykdyti šią paklausą.

Jei turite aistra tarptautinėms kelionėms, tvariam turizmui ar bet kuriai kitai turizmo ir svetingumo industrijos sričiai, MATM programa gali padėti įgyti įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte klestėti į bet kokį įdomių ir labai naudingų karjeros kelią.

Sukurta bendradarbiaujant su pramonės ekspertais, ši programa suteiks jums lyderiavimo priemones, pažangias žinias ir realaus pasaulio įgūdžius, kad galėtume spręsti aktualiausius klausimus ir pasinaudoti naujausiomis pasaulio turizmo tendencijomis.... [-]

Kanada Victoria
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal Roads University

" Royal Roads University tarpkultūrinės ir tarptautinės komunikacijos programos "Menų Royal Roads University yra novatoriškas asmeninės, profesinės ir akademinės plėtros ... [+]

Apžvalga

Tarpkultūrinio ir tarptautinio bendravimo menų magistras yra 36 kreditų, universitetų ar mišrių programų " Royal Roads University . Tai novatoriškas asmeninės, profesinės ir akademinės plėtros programos, skirtos tiems studentams, kurie nori užmegzti komunikacinę karjerą mūsų vis labiau įvairiame ir globalizuotame pasaulyje. Ši programa yra pristatoma dviem formatais: 18 mėnesių trukmės kampanijų programa arba dvejų metų mišrus modelis, apimantis internetinį mokymąsi su universiteto rezidencija.

Maitinant augančią strateginių ir nepriklausomų mąstymo komunikacijos specialistų paklausą, galinčią padėti organizacijoms reaguoti į sparčiai kintančią pasaulinę aplinką, absolventai išmoks įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti sudėtingomis aplinkybėmis, pasinaudojant įvairiomis žiniasklaidos ir komunikacijos žanrais bei Įvairių auditorijų įtraukimas į kelis kultūrinius nustatymus. Studentai išnagrinės tarpkultūrinę ir tarptautinę bendravimo teoriją, akademinį rašymą ir komunikaciją, žiniasklaidos santykius pasaulio kontekste, viešuosius reikalus ir propagavimą, socialinį rinkodarą ir dar daugiau.... [-]

Kanada Victoria
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal Roads University

"Global Management" laipsnio magistras suteikia aukštąjį išsilavinimą tarptautinio verslo valdymo švietimo, kuris leidžia jums kurti ir parodyti gebėjimus, reikalingus va ... [+]

Apžvalga

Tarptautinis verslas šiuolaikinėje ekonomikoje reikalauja, kad profesionalai turėtų perspektyvą, pagrįstą praktine patirtimi ir akademiniu supratimu - idealus darbo įgūdžių derinys žmonėms ir projektams valdyti ir vadovauti sudėtingoje pasaulinėje rinkoje.

"Global Management" magistro laipsnis - tai 42 kreditų, tarptautinio verslo valdymo laipsnis, specialiai skirtas specialistams, kurie nori atlikti darbą su jautrumu ir judrumu pasaulinėje darbo vietoje. Tam, kad galėtumėte taikyti programą, reikia bent 2 metų, visą darbo dieną, atitinkamą darbo patirtį. Mes siūlome praktinę programą, kurioje gausite taikomosios žinios, kuriant ryšius su specialistais iš Kanados ir visame pasaulyje. Šios programos absolventai yra kvalifikuoti, pasiruošę dirbti vadovai ir lyderiai, turintys visuotinį mąstyseną, kultūrinį supratimą ir suvokiant, kaip įvairios disciplinos, tokios kaip apskaita ir teisė, skirtingose ​​pramonės ir rinkų srityse.... [-]

Kanada Victoria
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 19 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal Roads University
Interneto svetainė
Telefonas
250.391.2511