Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Edwards School of Business plėtoja verslo specialistams kurti tautas.

Edwards School of Business sukuria galimybes dinamišką mokymosi ir kritinio mąstymo. Mes įsitvirtinę mūsų vertybių autentiškumo ir vientisumo. Mes apimti mokytojų mokslininkas modelis, ir pristatyti savo misiją per fakultete su stipria akademine ir profesine patirtimi. Mūsų kultūra švenčia įvairovę ir apima pliuralizmą. Mes vykdome mūsų suinteresuotąsias šalis kurti vertę savo bendruomenėse.

Apie Edwards School of Business

Nors per metus verslo programavimo vardas pasikeitė kas nepasikeitė yra bendras įsipareigojimas puikus mokymosi patirtį studentams. Per pastaruosius beveik 100 metų, kaip mes išaugo iš mažo programą, susijusią su profesinės apskaitos bendruomenei išsamią verslo mokyklos mes klausėmės jums! Jūs mums sakė, kad verslo išsilavinimą turi gilias funkcinės šaknis pagrindinių disciplinų apskaitos ir finansų, rinkodaros ir vadybos, žmogiškųjų išteklių ir strategijos. Bet jūs taip pat mums sakė, kad šie gilūs funkciniai šaknys turi būti stiprinamas su integruotais sprendimų priėmimo įgūdžius. Galiausiai, jūs mums papasakojo prisiminti, kad veiksmingas sprendimų priėmimas reikalauja pagrindines profesines kompetencijas ryšių ir vadovavimo per etikos ir socialinės atsakomybės sistemą. Rasite šių charakteristikų įterptųjų visų mūsų programų.

Žvilgsnis į Edwards School of Business Šiandien:

  • Daugiau nei $ 20 milijonų metinės veiklos biudžeto
  • Per 121 dėstytojų ir darbuotojų
  • Daugiau 2200 studentai
  • Penki studijų programų (bakalauro of Commerce, Master of Business Administration, magistras Profesionalus Apskaita mokslų magistras Finansai, Magistro Marketingo)
  • Du pažymėjimas programas (verslo administravimas sertifikatas, aborigenų Verslo administravimas sertifikatas)
  • Daugiau 23.500 abiturientų
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Finansų magistro (MSc) programa suteikia studentams teorinį pagrindą šiuolaikinėse finansinėse srityse ir apima stiprią empirinių metodų pagrindą. ... [+]

Neeilinis disertacija pagrįstas išsilavinimas

Finansų magistro (MSc) programa suteikia studentams teorinį pagrindą šiuolaikinėse finansinėse srityse ir apima stiprią empirinių metodų pagrindą. Per šią programą turėsite galimybę klausti ir suprasti dabartinę finansinę literatūrą ir praktiką, bendradarbiauti su patyrusiais ir gerai žinomais dėstytojais ir darbuotojais bei dalyvauti įvairiuose specialiuose svečių paskaitose ir pristatymuose. Šioje programoje dėstomi įgūdžiai suteiks jums įrankius, kurie leistų paisyti akademinės bendruomenės ar pramonės. Ši programa reikalauja sunkaus darbo, atsidavimo jūsų studijoms ir finansinės aistros.

Programos struktūra... [-]
Kanada Saskatūnas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Marketingo magistrantūros programą sukūrė Edwards School of Business, reaguodama į Ph.D. paruošimo programa. Ši dvejų metų dieninė, mokslinių tyrimų programa orientuota į ... [+]

Marketingo meistrams!

Marketingo magistrantūros programą sukūrė Edwards School of Business, reaguodama į Ph.D. paruošimo programa. Ši dvejų metų dieninė, mokslinių tyrimų programa orientuota į rinkodaros teoriją, vartotojų elgesį ir tyrimų projektą.

Per visą programą studentai bus susieti su vienu iš mūsų gerai žinomų ir entuziastingų rinkodaros dėstytojų, kurie rūpinsis savo auklėtoju daugybe marketingo temų.

Baigę programą, absolventai bus gerai pasirengę patekti į Ph.D. programą ir akademinę karjerą arba rinkodaros karjerą.

Programos struktūra

Per pirmuosius metus studentai kurs kursus:

Vartotojo elgesysMarketingo teorijaRinkodaros tyrimų projektavimasIšplėstiniai statistikos metodaiKokybiniai metodaiVienas pasirinktinis, kuris papildo jų mokslinių tyrimų sritį... [-]
Kanada Saskatūnas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Saskatoon, Saskačevanas, S7N 5A7 CA
Location address
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

Saskatoon, Saskačevanas, SK S7K 1L9 CA