Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE STENDENĄ

Stendeno Kataro taikomųjų mokslų universitete būsite laukiami malonioje, palyginti nedidelėje aplinkoje, kurioje yra draugiška ir šeimos atmosfera, kur nuo pat pirmos akimirkos jausis namuose.

"Stenden" Kataro taikomųjų mokslų universitetas siūlo ketverių metų verslo administravimo bakalauro studijų programą turizmo vadyboje, tarptautinėse svetingumo vadybos ir tarptautinio verslo bei vadybos studijose.

Unikali mokymo koncepcija suteikia jums galimybę įgyti įgūdžių rinkinius, kurie išskirtų jus iš kitų šioje srityje. Stendeno Kataro taikomųjų mokslų universitete siūlomų bakalauro laipsnių portfelis siekia suteikti aukštąjį išsilavinimą, kuris suteiktų absolventams įgūdžių paslaugų valdymo srityje, taptų kompetentingais novatoriais vadovais ir tarptautiniais verslininkais. Profesinis laipsnis, susidedantis iš probleminio mokymosi koncepcijos kartu su teorijos ir praktikos deriniu, įrodė, kad mūsų absolventai yra ypač įdarbinami iš karto po baigimo.

Mūsų siūlomos programos yra tokios pačios, kaip ir Nyderlanduose, išskyrus kai kuriuos pritaikymus dėl praktinių ir kultūrinių priežasčių. NVAO (Olandijos flamandų akreditavimo organizacija) akreditavo lygiavertes programas Nyderlanduose, o Švietimo ir aukštojo mokslo ministerija Kataras pripažįsta Europos laipsnius, pateiktus Stendeno Kataro taikomųjų mokslų universitete.

Norėdami baigti akademinius reikalavimus, kuriuos turi Olandijos verslo administravimo bakalauras (BBA), turite galimybę studijuoti metus Nyderlanduose. Praktiškai tai reiškia, kad dalį savo antrojo, trečio ar trečiojo metų praleidīsite vienoje iš mūsų universitetų vietų Nyderlanduose.

Stendeno Kataro taikomųjų mokslų universitete mes suprantame, kad mokiniai mums taip pat svarbūs, nes universitetas yra studentams. Todėl Universitetas yra pasiryžęs pasiūlyti su moksleiviu orientuotą požiūrį į švietimą, tuo tarpu jis turi keletą galimybių, kad galėtumėte mėgautis savo studijomis.

KODĖL PASIRINKITE STENDENĄ

1 - teorija ir praktika

Mūsų studentai yra gerai pasiruošę pradėti dirbti realiame pasaulyje iš karto po baigimo. Mūsų programos suteikia gerą pusiausvyrą tarp teorijos ir praktikos. Studentai turi užpildyti tam tikrą valandų skaičių praktinėje aplinkoje, susijusiose su jų kursu. Stažuotė paskutiniame studijų metais galiausiai rengia studentą už jo profesinę karjerą.

2 Probleminis mokymasis

Probleminis mokymasis (PBL) yra studentų orientuota mokomoji koncepcija, kurioje mokiniai kartu sprendžia problemas ir apmąsto savo patirtį. PBL charakteristikos yra tokios: mokymąsi skatina sudėtingos, atviros problemos, studentai dirba mažose kolektyvinėse grupėse, o mokytojai prisiima mokymosi tarpininko vaidmenį.

3. Jūsų ateitis prasideda čia

Stendeno taikomųjų mokslų universiteto absolventas yra labai populiarus, o nuo tada, kai baigėme pirmąją klasę, dabar mes turime absolventus bankininkystės ir finansų sektoriuje, svetingumo ir turizmo pramonėje, Kataro fondo, vyriausybės departamentuose ir dirba tarptautiniu mastu. Stendeno universiteto Kataras laipsnis atveria duris įdomią ateitį su įvairiomis karjeros perspektyvomis ir galimybėmis

4- požiūris, filosofija ir švietimo stilius

Stendeno Kataro taikomųjų mokslų universitete yra labai daug studentų orientuoto požiūrio į mokymąsi ir švietimą. Mūsų etikos kodeksas ir klientų aptarnavimo politika užtikrina, kad tiek studentai, tiek personalas sutelktų dėmesį į pagrindinius tikslus ir stengtųsi tobulinti visą asmenį. Mūsų programų misija - parengti studentus savo būsimoms valdymo funkcijoms tarptautinėse aplinkose. Tai yra lanksti ir plati profesinė švietimo sistema absolventams, kurie yra sveikintini visame pasaulyje, visuose paslaugų ir paslaugų sektoriuose.

5. Susitikite su pasauliu - Grand Tour

Kodėl keliones atidėti, kol baigsite studijas, kai galėsite vykti į užsienį? Su mūsų Grand Tour galite susivienyti mokymąsi keliaujant ir susipažinti su kitomis kultūromis ir šalimis! Stendeno taikomųjų mokslų universitete įgyja galimybę dalintis studijomis Europoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir / ar Azijoje. Nesvarbu, ar pasirinktumėte Nyderlandus, Pietų Afriką, Katarą, Tailandą ar Bali, dirbate norėdami gauti savo pasirinktą laipsnį be jokių vėlavimų.

Vietos

Doha

Address
Doha, State of Qatar
Stenden Qatar
University of Applied Sciences
Al-Jeleait Street
Bin Omran
P.O. Box 36037

Doha, Doha, Kataras